Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 03-06-2017 09:00 NEO'25 JO15-1 toernooi bij N.E.O.'25
T 03-06-2017 09:00 NEO'25 JO13-1 toernooi bij N.E.O.'25
T 03-06-2017 08:30 Haarsteeg NEO'25 JO9-2
T 03-06-2017 08:30 Haarsteeg NEO'25 JO9-3
T 03-06-2017 n.n.b. toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO7-1
T 03-06-2017 n.n.b. toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO7-2
V 01-06-2017 18:30 NEO'25 JO11-1 wedstrijd tegen de ouders leider (Scheidsrechter)
V 01-06-2017 18:30 NEO'25 JO11-2 wedstrijd tegen de ouders leider (Scheidsrechter)
V 31-05-2017 18:30 NEO'25 MO13-1 wedstrijd tegen ouders leider (Scheidsrechter)
C 27-05-2017 14:30 NEO'25 1 Arkel 1 Helden, D.A.P.H. van 1-0
V 27-05-2017 14:00 NEO'25 Veteranen toernooi bij N.E.O.'25
T 27-05-2017 n.n.b. toernooi bij sparta'30 NEO'25 JO13-1
V 27-05-2017 n.n.b. toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO11-2
T 27-05-2017 10:00 toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO9-1
T 27-05-2017 10:00 toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO7-1
C 20-05-2017 14:30 Arkel 1 NEO'25 1 Rijswijk, C.P.C. van 1-3
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij SSC'55 NEO'25 JO19-1
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij Bruheze NEO'25 MO15-1
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO13-1
V 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij sv. Capelle NEO'25 MO13-1
T 20-05-2017 10:45 NEO'25 JO11-1 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:45 NEO'25 JO11-2 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 MO11-2 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-1 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-2 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-3 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-4 toernooi bij NEO'25
C 18-05-2017 18:45 NEO'25 MO13-1 Emplina MO13-1 Meijer, J.C. 0-4
C 13-05-2017 14:30 NEO'25 1 Haaften 1 KNVB stelt scheidsrechter aan, . 0-1
C 13-05-2017 11:30 Willem II 4 NEO'25 3 Nistelrooij, J.M.H. van 2-2
T 13-05-2017 n.n.b. toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO11-1
V 13-05-2017 11:00 Hilvaria MO11-1 NEO'25 MO11-2
T 13-05-2017 10:00 toernooi bij NOAD (tilburg) NEO'25 JO9-1
B 13-05-2017 10:45 Chaam JO9-1 NEO'25 JO9-2 14-0
T 13-05-2017 10:00 NEO'25 JO7-1 toernooi bij N.E.O.'25
T 13-05-2017 10:00 NEO'25 JO7-2 toernooi bij N.E.O.'25
C 09-05-2017 19:15 NEO'25 JO17-1 Taxandria JO17-2 Meijer, J.C. 1-0
C 09-05-2017 18:30 Dongen JO9-7 NEO'25 JO9-3 0-10
C 08-05-2017 18:45 LONGA JO11-2 NEO'25 JO11-2 3-1
C 08-05-2017 18:30 Were Di JO9-7 NEO'25 JO9-3 1-4
C 06-05-2017 14:30 Leerdam Sp.'55 1 NEO'25 1 Westdorp, J. 0-3
C 06-05-2017 14:30 NEO'25 2 SV BLC 2 Rokx, P.W.A. 3-3
C 06-05-2017 12:30 Almkerk 4 NEO'25 3 Gerritsen, C.J. 4-2
C 06-05-2017 11:30 NEO'25 VR1 Good Luck VR1 Dennis Westerveld (Scheidsrechter) 2-0
C 06-05-2017 14:30 Baardwijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 Burgel, J.J.F. 1-3
C 06-05-2017 afgelast NEO'25 JO17-1 Taxandria JO17-2 J. Meijer (Scheidsrechter)
C 06-05-2017 13:30 NEO'25 MO15-1 Baardwijk MO15-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-2
C 06-05-2017 11:15 NEO'25 JO13-1 Boxtel JO13-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-4
C 06-05-2017 08:45 NEO'25 JO11-1 SVG JO11-1 C. Spinters (Scheidsrechter) 8-1
C 06-05-2017 08:45 NEO'25 JO11-2 RKTVV JO11-3 R. Rosenbrand (Scheidsrechter) 6-5
C 06-05-2017 11:45 DESK MO11-1 NEO'25 MO11-2 6-1
C 06-05-2017 09:15 NEO'25 JO9-1 Raamsdonk JO9-1 Rick Geurtjens (Scheidsrechter) 9-1
C 06-05-2017 11:30 NEO'25 JO9-2 SSC'55 JO9-2 L.v.Caem (Scheidsrechter) 12-1
C 06-05-2017 11:15 NEO'25 JO9-4 GDC JO9-3 C. Meijer (Scheidsrechter) 0-8
C 06-05-2017 10:00 Raamsdonk JO7-1 NEO'25 JO7-1 1-1
C 06-05-2017 09:00 Terheijden JO7-2 NEO'25 JO7-2 4-8
C 03-05-2017 19:45 NEO'25 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter)
C 02-05-2017 20:00 NEO'25 1 Zuilichem 1 4-0
C 29-04-2017 14:30 NEO'25 1 Zuilichem 1 Rijswijk, C.P.C. van
C 29-04-2017 13:00 SV Capelle 2 NEO'25 2 Mersbergen, J.W. van 2-2
C 29-04-2017 15:00 NEO'25 3 Willem II 4 H. v.d. Berg (Scheidsrechter) 2-1
C 29-04-2017 15:00 Irene'58 4 NEO'25 5 Geel, M. van 1-4
C 29-04-2017 15:00 S.S.C.'55 vet. NEO'25 Veteranen
C 29-04-2017 12:00 SV Capelle VR1 NEO'25 VR1 Schijndel, P.A. van 0-8
C 29-04-2017 13:00 NEO'25 MO19-1 Chaam MO19-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 13-0
C 29-04-2017 11:15 NEO'25 JO17-1 LONGA JO17-1 M. v. Caem (Scheidsrechter) 0-3
C 29-04-2017 11:15 SC 't Zand MO15-1 NEO'25 MO15-1 Meer, T. van 4-4
C 29-04-2017 11:45 NEO'25 MO13-1 SV Capelle MO13-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-3
B 29-04-2017 09:45 NEO'25 JO9-2 SC 't Zand JO9-3 L.v.Caem (Scheidsrechter) 3-2
C 29-04-2017 12:00 Rijen JO9-10 NEO'25 JO9-3 1-10
C 29-04-2017 09:15 NEO'25 JO7-1 SV Capelle JO7-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-7
C 29-04-2017 10:15 NEO'25 JO7-2 TSC JO7-4 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 0-7
C 22-04-2017 15:00 Sleeuwijk 1 NEO'25 1 Kuijpers, J.J.C. 3-2
C 22-04-2017 14:00 NEO'25 5 Berkdijk 2 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 1-3
C 22-04-2017 14:30 NEO'25 JO19-1 Audacia JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter) 3-0
C 22-04-2017 14:30 Blauw Wit'81 MO19-1 NEO'25 MO19-1 Claassen, J. 0-2
C 22-04-2017 10:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-3 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-2
C 22-04-2017 10:00 NEO'25 MO13-1 MVV'58 MO13-1 M. v. Caem (Scheidsrechter) 5-1
C 22-04-2017 08:45 VOAB JO11-6 NEO'25 JO11-1 1-3
C 22-04-2017 11:30 Madese Boys MO11-1 NEO'25 MO11-2 4-2
C 22-04-2017 10:30 NEO'25 JO9-2 Willem II JO9-3 B. Timmermans (Scheidsrechter) 7-3
C 22-04-2017 10:00 NEO'25 JO9-4 Madese Boys JO9-8 L.v.Caem (Scheidsrechter) 2-2
C 20-04-2017 18:45 SV BLC MO13-1 NEO'25 MO13-1 Ham, P.W. van 4-3
C 19-04-2017 18:30 NEO'25 JO11-1 VOAB JO11-6 J. Meijer (Scheidsrechter) 1-3
C 15-04-2017 14:30 NEO'25 1 Asperen 1 Bleek, G.W. van 0-2
C 15-04-2017 15:00 NEO'25 Veteranen T.S.C. vet. H.v.d. Berg (Scheidsrechter)
C 15-04-2017 14:45 DESK MO19-1 NEO'25 MO19-1
C 15-04-2017 10:45 NEO'25 JO17-1 NOAD JO17-2 M. v. Caem (Scheidsrechter) 0-2
C 15-04-2017 13:30 NEO'25 JO15-1 ONI JO15-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 3-3
C 15-04-2017 11:00 NEO'25 MO15-1 Rijen MO15-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 3-0
C 15-04-2017 11:30 Jong Brabant JO13-2 NEO'25 JO13-1 Kessel, B.M.F. van 3-0
C 15-04-2017 09:00 Jong Brabant JO11-4 NEO'25 JO11-1 Vet, Can de 7-1
C 15-04-2017 08:45 SC 't Zand JO11-8 NEO'25 JO11-2 2-3
C 15-04-2017 09:45 NEO'25 MO11-2 WDS'19 MO11-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 4-1
C 15-04-2017 09:00 NEO'25 JO9-1 RWB JO9-3 R. Rosenbrand (Scheidsrechter) 2-0
C 15-04-2017 09:30 Dongen JO9-4 NEO'25 JO9-2 Ligtenberg, Gijs 2-9
C 15-04-2017 11:15 NEO'25 JO9-3 Sarto JO9-13 L.v.Caem (Scheidsrechter) 5-0
C 15-04-2017 09:30 NEO'25 JO9-4 Waspik JO9-3 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-8
C 15-04-2017 09:45 NEO'25 JO7-2 Veerse Boys JO7-2 T. van Dongen (Scheidsrechter) 3-3
C 13-04-2017 19:30 NEO'25 JO15-1 Veerse Boys JO15-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-4
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 27-05-2017 14:30 NEO'25 1 Arkel 1 Helden, D.A.P.H. van 1-0
C 20-05-2017 14:30 Arkel 1 NEO'25 1 Rijswijk, C.P.C. van 1-3
C 18-05-2017 18:45 NEO'25 MO13-1 Emplina MO13-1 Meijer, J.C. 0-4
C 13-05-2017 14:30 NEO'25 1 Haaften 1 KNVB stelt scheidsrechter aan, . 0-1
C 13-05-2017 11:30 Willem II 4 NEO'25 3 Nistelrooij, J.M.H. van 2-2
C 09-05-2017 19:15 NEO'25 JO17-1 Taxandria JO17-2 Meijer, J.C. 1-0
C 09-05-2017 18:30 Dongen JO9-7 NEO'25 JO9-3 0-10
C 08-05-2017 18:45 LONGA JO11-2 NEO'25 JO11-2 3-1
C 08-05-2017 18:30 Were Di JO9-7 NEO'25 JO9-3 1-4
C 06-05-2017 14:30 Leerdam Sp.'55 1 NEO'25 1 Westdorp, J. 0-3
C 06-05-2017 14:30 NEO'25 2 SV BLC 2 Rokx, P.W.A. 3-3
C 06-05-2017 12:30 Almkerk 4 NEO'25 3 Gerritsen, C.J. 4-2
C 06-05-2017 11:30 NEO'25 VR1 Good Luck VR1 Dennis Westerveld (Scheidsrechter) 2-0
C 06-05-2017 14:30 Baardwijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 Burgel, J.J.F. 1-3
C 06-05-2017 afgelast NEO'25 JO17-1 Taxandria JO17-2 J. Meijer (Scheidsrechter)
C 06-05-2017 13:30 NEO'25 MO15-1 Baardwijk MO15-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-2
C 06-05-2017 11:15 NEO'25 JO13-1 Boxtel JO13-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-4
C 06-05-2017 08:45 NEO'25 JO11-1 SVG JO11-1 C. Spinters (Scheidsrechter) 8-1
C 06-05-2017 08:45 NEO'25 JO11-2 RKTVV JO11-3 R. Rosenbrand (Scheidsrechter) 6-5
C 06-05-2017 11:45 DESK MO11-1 NEO'25 MO11-2 6-1
C 06-05-2017 09:15 NEO'25 JO9-1 Raamsdonk JO9-1 Rick Geurtjens (Scheidsrechter) 9-1
C 06-05-2017 11:30 NEO'25 JO9-2 SSC'55 JO9-2 L.v.Caem (Scheidsrechter) 12-1
C 06-05-2017 11:15 NEO'25 JO9-4 GDC JO9-3 C. Meijer (Scheidsrechter) 0-8
C 06-05-2017 10:00 Raamsdonk JO7-1 NEO'25 JO7-1 1-1
C 06-05-2017 09:00 Terheijden JO7-2 NEO'25 JO7-2 4-8
C 03-05-2017 19:45 NEO'25 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter)
C 02-05-2017 20:00 NEO'25 1 Zuilichem 1 4-0
C 29-04-2017 14:30 NEO'25 1 Zuilichem 1 Rijswijk, C.P.C. van
C 29-04-2017 13:00 SV Capelle 2 NEO'25 2 Mersbergen, J.W. van 2-2
C 29-04-2017 15:00 NEO'25 3 Willem II 4 H. v.d. Berg (Scheidsrechter) 2-1
C 29-04-2017 15:00 Irene'58 4 NEO'25 5 Geel, M. van 1-4
C 29-04-2017 15:00 S.S.C.'55 vet. NEO'25 Veteranen
C 29-04-2017 12:00 SV Capelle VR1 NEO'25 VR1 Schijndel, P.A. van 0-8
C 29-04-2017 13:00 NEO'25 MO19-1 Chaam MO19-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 13-0
C 29-04-2017 11:15 NEO'25 JO17-1 LONGA JO17-1 M. v. Caem (Scheidsrechter) 0-3
C 29-04-2017 11:15 SC 't Zand MO15-1 NEO'25 MO15-1 Meer, T. van 4-4
C 29-04-2017 11:45 NEO'25 MO13-1 SV Capelle MO13-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-3
C 29-04-2017 12:00 Rijen JO9-10 NEO'25 JO9-3 1-10
C 29-04-2017 09:15 NEO'25 JO7-1 SV Capelle JO7-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-7
C 29-04-2017 10:15 NEO'25 JO7-2 TSC JO7-4 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 0-7
C 22-04-2017 15:00 Sleeuwijk 1 NEO'25 1 Kuijpers, J.J.C. 3-2
C 22-04-2017 14:00 NEO'25 5 Berkdijk 2 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 1-3
C 22-04-2017 14:30 NEO'25 JO19-1 Audacia JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter) 3-0
C 22-04-2017 14:30 Blauw Wit'81 MO19-1 NEO'25 MO19-1 Claassen, J. 0-2
C 22-04-2017 10:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-3 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-2
C 22-04-2017 10:00 NEO'25 MO13-1 MVV'58 MO13-1 M. v. Caem (Scheidsrechter) 5-1
C 22-04-2017 08:45 VOAB JO11-6 NEO'25 JO11-1 1-3
C 22-04-2017 11:30 Madese Boys MO11-1 NEO'25 MO11-2 4-2
C 22-04-2017 10:30 NEO'25 JO9-2 Willem II JO9-3 B. Timmermans (Scheidsrechter) 7-3
C 22-04-2017 10:00 NEO'25 JO9-4 Madese Boys JO9-8 L.v.Caem (Scheidsrechter) 2-2
C 20-04-2017 18:45 SV BLC MO13-1 NEO'25 MO13-1 Ham, P.W. van 4-3
C 19-04-2017 18:30 NEO'25 JO11-1 VOAB JO11-6 J. Meijer (Scheidsrechter) 1-3
C 15-04-2017 14:30 NEO'25 1 Asperen 1 Bleek, G.W. van 0-2
C 15-04-2017 15:00 NEO'25 Veteranen T.S.C. vet. H.v.d. Berg (Scheidsrechter)
C 15-04-2017 14:45 DESK MO19-1 NEO'25 MO19-1
C 15-04-2017 10:45 NEO'25 JO17-1 NOAD JO17-2 M. v. Caem (Scheidsrechter) 0-2
C 15-04-2017 13:30 NEO'25 JO15-1 ONI JO15-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 3-3
C 15-04-2017 11:00 NEO'25 MO15-1 Rijen MO15-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 3-0
C 15-04-2017 11:30 Jong Brabant JO13-2 NEO'25 JO13-1 Kessel, B.M.F. van 3-0
C 15-04-2017 09:00 Jong Brabant JO11-4 NEO'25 JO11-1 Vet, Can de 7-1
C 15-04-2017 08:45 SC 't Zand JO11-8 NEO'25 JO11-2 2-3
C 15-04-2017 09:45 NEO'25 MO11-2 WDS'19 MO11-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 4-1
C 15-04-2017 09:00 NEO'25 JO9-1 RWB JO9-3 R. Rosenbrand (Scheidsrechter) 2-0
C 15-04-2017 09:30 Dongen JO9-4 NEO'25 JO9-2 Ligtenberg, Gijs 2-9
C 15-04-2017 11:15 NEO'25 JO9-3 Sarto JO9-13 L.v.Caem (Scheidsrechter) 5-0
C 15-04-2017 09:30 NEO'25 JO9-4 Waspik JO9-3 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-8
C 15-04-2017 09:45 NEO'25 JO7-2 Veerse Boys JO7-2 T. van Dongen (Scheidsrechter) 3-3
C 13-04-2017 19:30 NEO'25 JO15-1 Veerse Boys JO15-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-4
C 12-04-2017 18:30 NEO'25 JO11-2 LONGA JO11-2 J. Meijer (Scheidsrechter) 0-6
C 11-04-2017 18:30 SC 't Zand JO11-5G NEO'25 JO11-1 3-3
C 08-04-2017 14:30 Nivo Sparta 3 NEO'25 2 Bakker, C. 1-2
C 08-04-2017 12:00 TSVV Merlijn 2 NEO'25 3 Niersen, M. van 3-5
C 08-04-2017 12:30 Oosterhout 5 NEO'25 5 Mierlo, M.T.A.J. van 3-2
C 08-04-2017 15:00 NEO'25 VR1 Rijsoord VR1 H.v.d. Berg (Scheidsrechter) 6-0
C 08-04-2017 13:00 NEO'25 MO19-1 Viola MO19-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 3-0
C 08-04-2017 10:45 NEO'25 JO17-1 OVC'26 JO17-1 M. v. Caem (Scheidsrechter) 1-7
C 08-04-2017 11:30 NEO'25 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 M. Faro (Scheidsrechter) 5-2
C 08-04-2017 10:45 ZIGO JO13-2 NEO'25 JO13-1 Laure, D.P.M.A. de 3-0
C 08-04-2017 12:30 MVV'58 MO13-1 NEO'25 MO13-1 Elling, M. 5-1
C 08-04-2017 10:45 GSBW JO11-2 NEO'25 JO11-2 2-2
C 08-04-2017 09:00 NEO'25 MO11-2 DIA MO11-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 4-1
C 08-04-2017 08:30 Kozakken Boys JO9-2 NEO'25 JO9-1 4-0
C 08-04-2017 09:45 ZIGO JO9-3 NEO'25 JO9-2 2-6
C 08-04-2017 11:30 NEO'25 JO9-3 Bavel JO9-8 C. Spinters (Scheidsrechter) 7-2
C 08-04-2017 09:30 Dussense Boys JO9-3 NEO'25 JO9-4 0-1
C 08-04-2017 09:45 NEO'25 JO7-1 Molenschot JO7-1G T. van Dongen (Scheidsrechter) 1-4
C 05-04-2017 19:00 OVC'26 JO17-1 NEO'25 JO17-1 Benjaddi, R. 5-0
C 05-04-2017 18:30 NEO'25 JO11-2 Willem II JO11-3G 7-1
C 03-04-2017 19:30 Chaam MO15-1 NEO'25 MO15-1 Gerritsen, M.P. 1-6
C 01-04-2017 15:00 Unitas 1 NEO'25 1 Felix, C.P. 1-3
C 01-04-2017 12:30 NEO'25 2 HSSC'61 3 Eijk, F. van 1-1
C 01-04-2017 15:00 NEO'25 3 SCO 5 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 0-1
C 01-04-2017 13:00 NEO'25 5 Good Luck 3 H.v.d. Berg (Scheidsrechter) 4-1
C 01-04-2017 15:00 Molenschot vet. NEO'25 Veteranen
C 01-04-2017 10:00 Kozakken Boys VR1 NEO'25 VR1 Rijkse, E. 3-1
C 01-04-2017 14:45 VOAB JO19-2 NEO'25 JO19-1 Beers, E. van 2-1
C 01-04-2017 14:00 NEO'25 MO19-1 DESK MO19-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 2-0
C 01-04-2017 13:30 TSV Gudok JO17-2 NEO'25 JO17-1 Vreijsen, R.T.L 5-1
C 01-04-2017 09:45 NEO'25 JO13-1 Jong Brabant JO13-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 1-0
C 01-04-2017 12:45 NEO'25 MO13-1 SV BLC MO13-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 1-6
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 13-05-2017 10:45 Chaam JO9-1 NEO'25 JO9-2 14-0
B 29-04-2017 09:45 NEO'25 JO9-2 SC 't Zand JO9-3 L.v.Caem (Scheidsrechter) 3-2
B 04-02-2017 14:45 Wilhelmina MO19-1 NEO'25 MO19-1 Horst, W.A. van der 12-4
B 04-02-2017 10:15 NEO'25 MO13-1 GDC MO11-1 L. Paulides (Scheidsrechter) 10-0
B 04-02-2017 09:00 DIA JO9-3 NEO'25 JO9-2 0-9
B 01-02-2017 20:00 Terheijden JO19-1 NEO'25 JO19-1 Vugts, J. 3-0
B 03-12-2016 09:30 NEO'25 JO9-2 SCO JO9-3 L.v.Caem (Scheidsrechter) 7-1
B 29-10-2016 13:15 NEO'25 MO19-1 Wilhelmina'26 MO19-1 Meijer, J.C. 8-1
B 29-10-2016 12:15 NEO'25 JO17-1 Right'Oh JO17-1 Linden, A. v.d. 2-4
B 29-10-2016 11:00 NEO'25 JO15-1 Madese Boys JO15-5 Caem, M. v. 8-2
B 29-10-2016 09:30 NEO'25 MO15-1 Raamsdonk MO15-1 Paulides, L. 11-2
B 29-10-2016 11:30 Jong Brabant JO13-2 NEO'25 JO13-1 Peters, Harm 2-1
B 29-10-2016 10:00 Be Ready MO11-1 NEO'25 MO13-1 0-3
B 29-10-2016 08:30 ZIGO JO11-2 NEO'25 JO11-1 15-0
B 29-10-2016 09:00 NEO'25 JO11-2 LONGA JO11-2 2-5
B 29-10-2016 09:30 NEO'25 JO9-1 RKDVC JO9-2 3-9
B 29-10-2016 08:30 SSC'55 JO9-2 NEO'25 JO9-2 2-8
B 22-10-2016 14:30 RWB 2 NEO'25 2 Koreman, H.J.K. 1-0
B 14-09-2016 18:30 NEO'25 MO11-2 SSC'55 MO11-1 Timmermans, B.J. 0-4
B 10-09-2016 15:00 The Gunners 4 NEO'25 3 Tijssen, S. 3-2
B 10-09-2016 12:45 SV BLC VR1 NEO'25 VR1 Schut, F.J. 1-7
B 10-09-2016 12:30 NEO'25 JO19-1 Veerse Boys JO19-1 Berg, H. v.d. 7-3
B 10-09-2016 13:00 DESK MO19-1 NEO'25 MO19-1 Ham, E. van 2-3
B 10-09-2016 13:15 Madese Boys JO17-2 NEO'25 JO17-1 Beers, A. van 3-1
B 10-09-2016 12:15 WSC JO15-5 NEO'25 JO15-1 Honcoop, C.C. 4-2
B 10-09-2016 11:30 NEO'25 MO15-1 TSC MO15-1 Linden, A. v.d. 2-3
B 10-09-2016 10:00 SVSSS JO13-2 NEO'25 JO13-1 Mathijssen, S. 2-3
B 10-09-2016 09:15 NEO'25 MO13-1 ST Almkerk/Altena MO11-1 Leuveren, D. van 5-1
B 10-09-2016 09:15 NEO'25 JO11-1 Uno Animo JO10-1 Timmermans, B.J. 3-8
B 10-09-2016 10:30 Riel JO11-3 NEO'25 JO11-2 1-10
B 10-09-2016 09:45 NEO'25 JO9-1 TSV Gudok JO8-1 Bruijn, L. de 3-2
B 10-09-2016 09:00 Uno Animo JO9-4 NEO'25 JO9-2 1-16
B 10-09-2016 09:00 Uno Animo JO9-6M NEO'25 JO9-3 4-4
B 07-09-2016 20:00 NEO'25 VR1 Ophemert VR1 Linden, A. v.d. 1-6
B 06-09-2016 19:00 NEO'25 JO15-1 SSC'55 JO15-2 Berg, H. v.d. 1-7
B 03-09-2016 15:00 NEO'25 3 OVC'26 2 Berg, H. v.d. 3-4
B 03-09-2016 14:30 Baardwijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 Boezer, H.G.W. 5-4
B 03-09-2016 14:45 NEO'25 MO19-1 Uno Animo MO19-1 Meijer, J.C. 6-1
B 03-09-2016 13:15 NEO'25 JO17-1 Veerse Boys JO17-1 Meijer, C. 4-1
B 03-09-2016 11:00 Viola MO15-1 NEO'25 MO15-1 Horevoorts, R. 4-2
B 03-09-2016 10:00 NEO'25 JO13-1 Baardwijk JO13-1 Rosenbrand, R. 3-3
B 03-09-2016 11:15 Kozakken Boys MO11-2 NEO'25 MO13-1 0-12
B 03-09-2016 10:00 Willem II JO11-1 NEO'25 JO11-1 Meulen, Henk van der 10-2
B 03-09-2016 09:15 NEO'25 JO11-2 Woudrichem JO11-3 Linden, A. v.d. 11-1
B 03-09-2016 08:30 WSC JO8-1 NEO'25 JO9-1 3-6
B 03-09-2016 09:30 NEO'25 JO9-2 Berkdijk JO9-1G Poel, G.K van der 13-0
B 03-09-2016 afgelast NEO'25 JO9-3 Sleeuwijk JO9-3 Bruijn, L. de
B 27-08-2016 17:00 NEO'25 1 RKDVC 1 Egmond, L. van 0-1
B 27-08-2016 13:00 NEO'25 2 The Gunners 2 Leijsen, A.J.A.G. van 5-0
B 27-08-2016 12:30 Oosterhout 4 NEO'25 3 Mboup, M. 1-8
B 27-08-2016 10:30 NEO'25 VR1 WNC VR1 Berg, H. v.d. B.N.O.
B 25-08-2016 20:00 ONI 2 NEO'25 2 Dekkers, P. 3-3
B 23-08-2016 20:00 RWB 1 NEO'25 1 Fitters, A.J.M. 1-1
B 20-08-2016 17:00 SC Elshout 1 NEO'25 1 IJpelaar, J.M. 3-0
B 20-08-2016 12:30 NEO'25 2 SV Capelle 2 Bruchem, J van 3-2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 01-06-2017 18:30 NEO'25 JO11-1 wedstrijd tegen de ouders leider (Scheidsrechter)
V 01-06-2017 18:30 NEO'25 JO11-2 wedstrijd tegen de ouders leider (Scheidsrechter)
V 31-05-2017 18:30 NEO'25 MO13-1 wedstrijd tegen ouders leider (Scheidsrechter)
V 27-05-2017 14:00 NEO'25 Veteranen toernooi bij N.E.O.'25
V 27-05-2017 n.n.b. toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO11-2
V 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij sv. Capelle NEO'25 MO13-1
V 13-05-2017 11:00 Hilvaria MO11-1 NEO'25 MO11-2
V 12-04-2017 afgelast NEO'25 JO17-1 Waspik JO17-1
V 11-04-2017 afgelast Wilhelmina '26 023 NEO'25 O23
V 06-04-2017 20:00 NEO'25 1 SVG 1 J. v. Mersbergen (Scheidsrechter)
V 29-03-2017 19:30 NEO'25 JO17-1 NOAD'32 JO17-1 J. Meijer (Scheidsrechter)
V 14-03-2017 afgelast sv. Capelle JO17-1 NEO'25 JO17-1
V 07-03-2017 19:45 NEO'25 O23 GDC 023 2-3
V 23-02-2017 afgelast NEO'25 1 Achilles Veen 2 S. van Ree (Scheidsrechter)
V 23-02-2017 afgelast NEO'25 2 ONI 2 R. Smulders (Scheidsrechter)
V 11-02-2017 15:00 TSVV Merlijn 1 NEO'25 1 SCHADUW WEDSTRIJD (Scheidsrechter)
V 07-02-2017 20:00 Nieuwkuijk 1 NEO'25 1
V 06-02-2017 20:00 Sleeuwijk JO19-1 NEO'25 JO19-1
V 04-02-2017 13:00 NEO'25 JO19-1 Were Di JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter)
V 04-02-2017 13:00 OLympia '60 B1 NEO'25 JO17-1
V 02-02-2017 afgelast NEO'25 2 Well 2 J. v. Mersbergen (Scheidsrechter)
V 31-01-2017 20:00 O.N.I 1 NEO'25 1
V 28-01-2017 11:30 RWB JO15-2 NEO'25 JO15-1
V 26-01-2017 afgelast NEO'25 2 O.N.I 2 J. v. Mersbergen (Scheidsrechter)
V 26-01-2017 afgelast Altena 2 NEO'25 2
V 24-01-2017 afgelast O.N.I 1 NEO'25 1
V 21-01-2017 15:00 NEO'25 1 Uno Animo 1 J. van Mersbergen (Scheidsrechter) 2-4
V 21-01-2017 afgelast SV Capelle JO17-1 NEO'25 JO17-1
V 19-01-2017 afgelast NEO'25 2 O.N.I. 2
V 17-01-2017 afgelast SSC'55 JO13-1 NEO'25 JO13-1
V 14-01-2017 afgelast Achilles Veen JO17-1 NEO'25 JO17-1 A F G E L A S T ! !
V 14-01-2017 15:15 NEO'25 JO15-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 15:15 NEO'25 MO15-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 15:15 NEO'25 JO13-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 14:00 NEO'25 MO13-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 14:00 NEO'25 JO11-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 14:00 NEO'25 JO11-2 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 14:00 NEO'25 MO11-2 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 13:45 NEO'25 JO9-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 13:45 NEO'25 JO9-2 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 13:45 NEO'25 JO9-3 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 13:15 NEO'25 JO9-4 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 13:15 NEO'25 JO7-1 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 14-01-2017 13:15 NEO'25 JO7-2 zaal toernooi in sporthal De Slagen
V 17-12-2016 afgelast NEO'25 1 Brakel 1 J. van Mersbergen (Scheidsrechter)
V 13-12-2016 20:00 NEO'25 O23 Uno Animo 023 P. BroK (Scheidsrechter) 0-3
V 07-12-2016 19:45 NEO'25 JO19-1 Uno Animo JO19-1 Roelen P. (Scheidsrechter) 3-2
V 24-11-2016 19:30 sv. Capelle JO15-1 NEO'25 JO15-1
V 23-11-2016 19:45 NEO'25 JO19-1 Uno Animo A1 R. Hubeek (Scheidsrechter)
V 22-11-2016 20:00 Sparta'30 NEO'25 2
V 15-11-2016 afgelast NEO'25 2 baardwijk Zo 2
V 09-11-2016 afgelast NEO'25 JO19-1 uno animo A1 R. Hubeek (Scheidsrechter)
V 18-10-2016 20:00 NEO'25 O23 Kozakken Boys JO19-1 1-4
V 15-10-2016 14:30 Riel JO17-1 NEO'25 JO17-1 6-3
V 31-08-2016 20:00 NEO'25 JO19-1 Raamsdonk JO19-1 (A1) Berg, H. v.d. 15-1
V 13-08-2016 14:30 Brakel 2 N.E.O.'25 2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 03-06-2017 09:00 NEO'25 JO15-1 toernooi bij N.E.O.'25
T 03-06-2017 09:00 NEO'25 JO13-1 toernooi bij N.E.O.'25
T 03-06-2017 08:30 Haarsteeg NEO'25 JO9-2
T 03-06-2017 08:30 Haarsteeg NEO'25 JO9-3
T 03-06-2017 n.n.b. toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO7-1
T 03-06-2017 n.n.b. toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO7-2
T 27-05-2017 n.n.b. toernooi bij sparta'30 NEO'25 JO13-1
T 27-05-2017 10:00 toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO9-1
T 27-05-2017 10:00 toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO7-1
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij SSC'55 NEO'25 JO19-1
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij Bruheze NEO'25 MO15-1
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO13-1
T 20-05-2017 10:45 NEO'25 JO11-1 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:45 NEO'25 JO11-2 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 MO11-2 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-1 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-2 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-3 toernooi bij NEO'25
T 20-05-2017 10:30 NEO'25 JO9-4 toernooi bij NEO'25
T 13-05-2017 n.n.b. toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO11-1
T 13-05-2017 10:00 toernooi bij NOAD (tilburg) NEO'25 JO9-1
T 13-05-2017 10:00 NEO'25 JO7-1 toernooi bij N.E.O.'25
T 13-05-2017 10:00 NEO'25 JO7-2 toernooi bij N.E.O.'25
T 17-12-2016 12:00 Waalwijk Cup toernooi bij W.S.C. NEO'25 JO19-1
T 17-12-2016 09:30 NEO'25 JO17-1 Waalwijk Cup toernooi bij N.E.O.'25 A.v.d. Linden (Scheidsrechter)… (+3)
T 17-12-2016 afgelast Waalwijk Cup toernooi bij Waspik NEO'25 JO15-1
T 17-12-2016 09:30 Waalwijk Cip toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 MO15-1
T 17-12-2016 09:30 Waalwijk Cup toernooi bij sv. Capelle NEO'25 JO13-1
T 17-12-2016 09:30 Waalwijk Cup toernooi bij R.W.B. NEO'25 JO11-1
T 17-12-2016 09:30 Waalwijk Cup toernooi bij Baardwijk NEO'25 JO9-1
T 17-12-2016 09:30 Waalwijk Cup toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO9-4
T 17-12-2016 09:30 Waalwijk Cup toernooi bij S.S.C.'55 NEO'25 JO7-1
T 13-08-2016 12:30 waalwijk cup voor senioren N.E.O.'25 1
T 12-08-2016 19:00 waalwijk cup voor senioren N.E.O.'25 1



Terug naar boven