Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-04-2018 20:00 NEO'25 VR2 SV BLC VR1 Hubeek, R. (Rene) 36382 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 14:30 SV Capelle 1 NEO'25 1 P.L.M. (Paul) Verhoeven 139606 Sportpark Mandemakers - -
C 28-04-2018 18:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 NEO'25 2 F.M. (Frans) v.d. Beek 141535 Sportpark Prins W. Alexander - -
C 28-04-2018 15:00 SCO 3 NEO'25 3 33341 Sportpark de Elskens - -
C 28-04-2018 14:30 NEO'25 5 Blauw Wit'81 2 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 32393 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 15:00 SSC'55 vet. NEO'25 Veteranen - -
C 28-04-2018 11:45 Achilles Veen VR1 NEO'25 VR1 88758 Sportpark De Hanen Weide - -
C 28-04-2018 12:00 SSC'55 VR1 NEO'25 VR2 36980 Sportpark Van Wijlen - -
C 28-04-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 GVV'63 JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter) 107077 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 FC Drunen JO17-1 Albertjan Leijsen (Scheidsrechter) 109264 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 NEO'25 JO15-1 104170 Sportpark Engelerpark - -
C 28-04-2018 09:45 NEO'25 MO11-1 FC Eindhoven AV MO11-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 138116 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 09:15 NEO'25 JO9-2 Be Ready JO9-4 L. de Bruijn (Scheidsrechter) 127370 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 10:30 Nivo Sparta JO9-8M NEO'25 JO9-3M 129651 Sportpark De Watertoren - -
C 28-04-2018 09:45 NEO'25 JO8-3 Right'Oh JO8-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 130263 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 09:45 NEO'25 JO7-2 Dongen JO7-1 M. van de Bunt (Scheidsrechter) 135072 Sportpark De Gaard - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-04-2018 20:00 NEO'25 VR2 SV BLC VR1 Hubeek, R. (Rene) 36382 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 14:30 SV Capelle 1 NEO'25 1 P.L.M. (Paul) Verhoeven 139606 Sportpark Mandemakers - -
C 28-04-2018 18:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 NEO'25 2 F.M. (Frans) v.d. Beek 141535 Sportpark Prins W. Alexander - -
C 28-04-2018 15:00 SCO 3 NEO'25 3 33341 Sportpark de Elskens - -
C 28-04-2018 14:30 NEO'25 5 Blauw Wit'81 2 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 32393 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 15:00 SSC'55 vet. NEO'25 Veteranen - -
C 28-04-2018 11:45 Achilles Veen VR1 NEO'25 VR1 88758 Sportpark De Hanen Weide - -
C 28-04-2018 12:00 SSC'55 VR1 NEO'25 VR2 36980 Sportpark Van Wijlen - -
C 28-04-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 GVV'63 JO19-1 R. Hubeek (Scheidsrechter) 107077 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 FC Drunen JO17-1 Albertjan Leijsen (Scheidsrechter) 109264 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 NEO'25 JO15-1 104170 Sportpark Engelerpark - -
C 28-04-2018 09:45 NEO'25 MO11-1 FC Eindhoven AV MO11-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 138116 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 09:15 NEO'25 JO9-2 Be Ready JO9-4 L. de Bruijn (Scheidsrechter) 127370 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 10:30 Nivo Sparta JO9-8M NEO'25 JO9-3M 129651 Sportpark De Watertoren - -
C 28-04-2018 09:45 NEO'25 JO8-3 Right'Oh JO8-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 130263 Sportpark De Gaard - -
C 28-04-2018 09:45 NEO'25 JO7-2 Dongen JO7-1 M. van de Bunt (Scheidsrechter) 135072 Sportpark De Gaard - -

Terug naar boven