Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 27-10-2018 15:00 NEO'25 1 Asperen 1 K. (Kevin) Konings 22129 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 14:30 Altena 2 NEO'25 2 A.G.J. (Arjan) van der Waal 25981 Sportpark Altena - -
C 27-10-2018 14:30 SSC'55 5 NEO'25 3 26798 Sportpark Van Wijlen - -
C 27-10-2018 13:00 NEO'25 4 NOAD'32 3 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 28443 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 15:00 NEO'25 vet. RFC VET. R. Veenstra (Scheidsrechter) - -
C 27-10-2018 12:45 SC Everstein VR1 NEO'25 VR1 65798 Sportpark sc Everstein - -
C 27-10-2018 13:30 ONI JO17-1 NEO'25 JO17-1 S. (Sjon) van Strien 37981 Sportpark 't Wiel - -
C 27-10-2018 12:45 NEO'25 MO17-1 DESK MO17-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 67049 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 09:45 NEO'25 MO15-1 JEKA MO15-2 A. van de Linden (Scheidsrechter) 97081 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 10:00 NEO'25 JO13-1 SC 't Zand JO13-3G L. Paulides (Scheidsrechter) 44184 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 MO13-1 GRC-14 MO13-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 77228 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 NEO'25 JO12-1 77356 Sportpark Het Bolwerk - -
C 27-10-2018 09:15 SCO JO11-3 NEO'25 JO11-1 78484 Sportpark de Elskens - -
C 27-10-2018 09:00 DIA JO10-1 NEO'25 JO10-1 98167 Sportpark De Gouwen - -
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-5 L.v.Caem (Scheidsrechter) 55509 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 B. Timmermans (Scheidsrechter) 60132 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 09:00 NEO'25 JO9-2 Emplina JO9-4 B. Timmermans (Scheidsrechter) 96704 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 11:00 NEO'25 JO9-3 Chaam JO9-2 J. Meijer (Scheidsrechter) 57909 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M NEO'25 JO9-4M 96770 Sportpark Munsel - -
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 JO7-1 Nieuwkuijk JO7-1 leider (Scheidsrechter) 63960 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 09:15 NEO'25 JO7-2 Madese Boys JO7-2 leider (Scheidsrechter) 64182 Sportpark De Gaard - -
C 31-10-2018 19:30 Raamsdonk MO17-1 NEO'25 MO17-1 66973 Sportpark Den Uilendonck - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 27-10-2018 15:00 NEO'25 1 Asperen 1 K. (Kevin) Konings 22129 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 14:30 Altena 2 NEO'25 2 A.G.J. (Arjan) van der Waal 25981 Sportpark Altena - -
C 27-10-2018 14:30 SSC'55 5 NEO'25 3 26798 Sportpark Van Wijlen - -
C 27-10-2018 13:00 NEO'25 4 NOAD'32 3 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 28443 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 15:00 NEO'25 vet. RFC VET. R. Veenstra (Scheidsrechter) - -
C 27-10-2018 12:45 SC Everstein VR1 NEO'25 VR1 65798 Sportpark sc Everstein - -
C 27-10-2018 13:30 ONI JO17-1 NEO'25 JO17-1 S. (Sjon) van Strien 37981 Sportpark 't Wiel - -
C 27-10-2018 12:45 NEO'25 MO17-1 DESK MO17-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 67049 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 09:45 NEO'25 MO15-1 JEKA MO15-2 A. van de Linden (Scheidsrechter) 97081 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 10:00 NEO'25 JO13-1 SC 't Zand JO13-3G L. Paulides (Scheidsrechter) 44184 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 MO13-1 GRC-14 MO13-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 77228 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 NEO'25 JO12-1 77356 Sportpark Het Bolwerk - -
C 27-10-2018 09:15 SCO JO11-3 NEO'25 JO11-1 78484 Sportpark de Elskens - -
C 27-10-2018 09:00 DIA JO10-1 NEO'25 JO10-1 98167 Sportpark De Gouwen - -
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-5 L.v.Caem (Scheidsrechter) 55509 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 B. Timmermans (Scheidsrechter) 60132 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 09:00 NEO'25 JO9-2 Emplina JO9-4 B. Timmermans (Scheidsrechter) 96704 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 11:00 NEO'25 JO9-3 Chaam JO9-2 J. Meijer (Scheidsrechter) 57909 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M NEO'25 JO9-4M 96770 Sportpark Munsel - -
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 JO7-1 Nieuwkuijk JO7-1 leider (Scheidsrechter) 63960 Sportpark De Gaard - -
C 27-10-2018 09:15 NEO'25 JO7-2 Madese Boys JO7-2 leider (Scheidsrechter) 64182 Sportpark De Gaard - -
C 31-10-2018 19:30 Raamsdonk MO17-1 NEO'25 MO17-1 66973 Sportpark Den Uilendonck - -

Terug naar boven