0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Senioren - NEO'25 2
Vormt selectie met: NEO'25 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Scott Blankestijn | |||||||
Lars de Bruijn | |||||||
Martin Faro | |||||||
Andre Faro | |||||||
John van der Galiƫn | |||||||
Angelo Kerst | |||||||
Ivan Konings | |||||||
Marc van Oosterhout | |||||||
Tom Smit | |||||||
Mitchel van Strien | |||||||
Koen Tanghe | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Peter van Caem | Leider/Trainer | ||||||
Bert Span | Trainer | ||||||
Tom Kerst | Coƶrdinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 15:30 | Baronie 2 | SSC'55 2 | 27585 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Pelikaan 4 | ONI 2 | 27608 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Klundert 2 | GDC 2 | 27622 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Yerseke 2 | SV BLC 2 | 27574 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:30 | Internos 2 | NEO'25 2 | 27602 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:00 | De Fendert 2 | Duiveland 2 | 27629 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | NEO'25 2 | Baronie 2 | 27541 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | SV BLC 2 | De Fendert 2 | 27500 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | SSC'55 2 | Internos 2 | 27516 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | GDC 2 | Pelikaan 4 | 27559 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Duiveland 2 | Yerseke 2 | 27529 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | ONI 2 | Klundert 2 | 27548 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:30 | Internos 2 | SV BLC 2 | 27482 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:00 | De Fendert 2 | Klundert 2 | 27485 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | NEO'25 2 | ONI 2 | 27445 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Yerseke 2 | GDC 2 | 27454 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Duiveland 2 | SSC'55 2 | 27433 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Baronie 2 | Pelikaan 4 | 27465 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | SSC'55 2 | NEO'25 2 | 27360 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:30 | Internos 2 | Duiveland 2 | 27386 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Yerseke 2 | Baronie 2 | 27370 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | GDC 2 | ONI 2 | 27415 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Klundert 2 | SV BLC 2 | 27406 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Pelikaan 4 | De Fendert 2 | 27392 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | SSC'55 2 | Yerseke 2 | 27300 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | SV BLC 2 | Baronie 2 | 27284 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | NEO'25 2 | Klundert 2 | 27325 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Duiveland 2 | Pelikaan 4 | 27313 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | GDC 2 | Internos 2 | 27343 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | ONI 2 | De Fendert 2 | 27332 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | Internos 2 | ONI 2 | 27242 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Yerseke 2 | NEO'25 2 | 27214 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | De Fendert 2 | GDC 2 | 27269 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Pelikaan 4 | SV BLC 2 | 27248 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:30 | Baronie 2 | Duiveland 2 | 27225 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Klundert 2 | SSC'55 2 | 27262 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | Duiveland 2 | GDC 2 | 27085 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | De Fendert 2 | Internos 2 | 27197 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | SV BLC 2 | SSC'55 2 | 27140 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Duiveland 2 | NEO'25 2 | 27157 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | GDC 2 | Baronie 2 | 27187 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Klundert 2 | Pelikaan 4 | 27166 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | ONI 2 | Yerseke 2 | 27176 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | SSC'55 2 | De Fendert 2 | 27072 | 3-1 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | Internos 2 | Pelikaan 4 | 27134 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | NEO'25 2 | SV BLC 2 | 27097 | 0-2 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Yerseke 2 | Klundert 2 | 27106 | 7-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Baronie 2 | ONI 2 | 27117 | 6-2 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | De Fendert 2 | Baronie 2 | 27053 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | SV BLC 2 | Duiveland 2 | 26996 | 2-1 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Klundert 2 | Internos 2 | 27022 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Pelikaan 4 | Yerseke 2 | 27008 | 0-3 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | GDC 2 | NEO'25 2 | 27043 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | ONI 2 | SSC'55 2 | 27032 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | SV BLC 2 | ONI 2 | 26924 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | SSC'55 2 | GDC 2 | 26940 | 3-2 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | NEO'25 2 | Pelikaan 4 | 26965 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Yerseke 2 | De Fendert 2 | 26974 | 3-0 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Duiveland 2 | Klundert 2 | 26953 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 15:30 | Baronie 2 | Internos 2 | 26985 | 10-1 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Pelikaan 4 | SSC'55 2 | 26864 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | ONI 2 | Duiveland 2 | 26888 | 3-2 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | GDC 2 | SV BLC 2 | 26899 | 1-2 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Klundert 2 | Baronie 2 | 26878 | 3-2 | ||
C | 01-02-2020 13:30 | Internos 2 | Yerseke 2 | 26858 | 0-1 | ||
C | 01-02-2020 12:00 | De Fendert 2 | NEO'25 2 | 26909 | 1-2 | ||
C | 07-12-2019 15:45 | Baronie 2 | Yerseke 2 | 26829 | 0-4 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | ONI 2 | GDC 2 | 26840 | 2-0 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Duiveland 2 | De Fendert 2 | 26809 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | NEO'25 2 | Internos 2 | 26821 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | SV BLC 2 | Pelikaan 4 | 26780 | 3-0 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | SSC'55 2 | Klundert 2 | 26796 | 3-2 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | De Fendert 2 | ONI 2 | 26366 | 0-3 | ||
C | 30-11-2019 15:30 | Internos 2 | GDC 2 | 26339 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Klundert 2 | NEO'25 2 | 26359 | 4-2 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Yerseke 2 | SSC'55 2 | 26311 | 1-1 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Baronie 2 | SV BLC 2 | 26322 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Pelikaan 4 | Duiveland 2 | 26345 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | SSC'55 2 | Baronie 2 | 26253 | 2-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | GDC 2 | De Fendert 2 | 26296 | 2-0 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | SV BLC 2 | Yerseke 2 | 26237 | 0-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | NEO'25 2 | Duiveland 2 | 26266 | 4-1 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | ONI 2 | Internos 2 | 26285 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | Pelikaan 4 | Klundert 2 | 26273 | 5-0 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | SSC'55 2 | ONI 2 | 26181 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | SV BLC 2 | Klundert 2 | 26165 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 14:00 | Baronie 2 | De Fendert 2 | 26226 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Yerseke 2 | Pelikaan 4 | 26215 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Duiveland 2 | Internos 2 | 26194 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | NEO'25 2 | GDC 2 | 26206 | 0-5 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | De Fendert 2 | Yerseke 2 | 26150 | 1-6 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | Internos 2 | Baronie 2 | 26099 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | GDC 2 | SSC'55 2 | 26140 | 0-5 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | Klundert 2 | Duiveland 2 | 26119 | 1-1 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | ONI 2 | SV BLC 2 | 26129 | 0-1 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Pelikaan 4 | NEO'25 2 | 26105 | 6-2 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | SSC'55 2 | SV BLC 2 | 26025 | 1-4 | ||
C | 02-11-2019 13:30 | Internos 2 | De Fendert 2 | 26063 | 1-1 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | GDC 2 | Klundert 2 | 26080 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | NEO'25 2 | Yerseke 2 | 26050 | 0-3 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Duiveland 2 | Baronie 2 | 26038 | 0-4 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | ONI 2 | Pelikaan 4 | 26069 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | SV BLC 2 | Internos 2 | 25949 | 5-2 | ||
C | 26-10-2019 15:30 | Baronie 2 | NEO'25 2 | 25974 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Yerseke 2 | Duiveland 2 | 25963 | 4-0 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | Klundert 2 | ONI 2 | 25999 | 1-1 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | Pelikaan 4 | GDC 2 | 25985 | 3-3 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | De Fendert 2 | SSC'55 2 | 26006 | 2-3 | ||
C | 12-10-2019 12:00 | De Fendert 2 | Pelikaan 4 | 25934 | 2-3 | ||
C | 12-10-2019 13:30 | Internos 2 | Klundert 2 | 25907 | 3-1 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | NEO'25 2 | SSC'55 2 | 25894 | 3-1 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | Duiveland 2 | SV BLC 2 | 25882 | 1-1 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | GDC 2 | Yerseke 2 | 25924 | 0-3 | ||
C | 12-10-2019 12:45 | ONI 2 | Baronie 2 | 25913 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | SSC'55 2 | Duiveland 2 | 25821 | 4-0 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Klundert 2 | De Fendert 2 | 25867 | 1-0 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | SV BLC 2 | NEO'25 2 | 25805 | 2-2 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Baronie 2 | GDC 2 | 25842 | 4-1 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Yerseke 2 | ONI 2 | 25831 | 4-2 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Pelikaan 4 | Internos 2 | 25853 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | De Fendert 2 | SV BLC 2 | 25790 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 13:30 | Internos 2 | SSC'55 2 | 25739 | 1-1 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | GDC 2 | Duiveland 2 | 25780 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | ONI 2 | NEO'25 2 | 25769 | 4-1 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Pelikaan 4 | Baronie 2 | 25745 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Klundert 2 | Yerseke 2 | 25759 | 1-7 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | SSC'55 2 | Pelikaan 4 | 25677 | 5-1 | ||
C | 21-09-2019 16:30 | Baronie 2 | Klundert 2 | 25722 | 6-3 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Duiveland 2 | ONI 2 | 25690 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | Yerseke 2 | Internos 2 | 25711 | 2-3 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | NEO'25 2 | De Fendert 2 | 25702 | 3-3 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | SV BLC 2 | GDC 2 | 25661 | 0-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2019 20:00 | NEO'25 2 | Willem II 2 | 5985 | 2-2 | ||
B | 14-09-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | DESK 2 | 6091 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | NEO'25 2 | 5624 | 2-2 | ||
B | 07-09-2019 14:45 | DESK 2 | Willem II 2 | 5762 | 4-1 | ||
B | 31-08-2019 12:30 | Willem II 2 | TSVV Merlijn 2 | 5428 | 0-8 | ||
B | 31-08-2019 14:30 | NEO'25 2 | DESK 2 | 5358 | 0-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Altena 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BZC '14 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Baronie 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | GDC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Internos 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NEO'25 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | NOAD'32 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | ONI 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SSC'55 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SV BLC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sparta'30 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Woudrichem 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Achilles Veen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | GDC 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NEO'25 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RFC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|