Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

Senioren - NEO'25 1

Vormt selectie met: NEO'25 2

Teamleden

Spelers
Kevin Akkermans Keeper      
Sam Brok Keeper      
Peter van Beek        
Laurens Bogers        
Lars v. Caem        
Noah van Caem        
Rudy van Dongen        
Niels Hamers        
Django Hooymayers        
Jon van de Kamp        
Roy Kik        
Patrick Leijtens        
Nino van Leuveren        
Robin Rosenbrand        
Jordy Rosenbrand        
Mitch Soffner        
Jesse Trapman        
Julian Vos        
Nicky van Wanrooy        
Joey van Wanrooy        
 
Overige teamleden
Stefan Brok Trainer
Arnold van Mersbergen Assistent
Ad v.d. Linden Ass. scheids.
Patrick Leijtens Assistent-trainer
Tom Kerst Coördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
B 14-11-2019 20:00 SV Meerkerk 1 SC Everstein 1
B 14-11-2019 20:15 SBC 1 RKVVO 1
B 16-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ASWH 2
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge
B 16-11-2019 14:30 SJO FC De Westhoek 1 ZSC'62 1
B 16-11-2019 14:30 RCS 1 De Meeuwen 1
B 16-11-2019 14:30 SV BLC 1 SVW 1
B 16-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 Duiveland 1
B 16-11-2019 15:00 Kapelle 1 Yerseke 1
B 16-11-2019 17:00 Jong Brabant 1 Nieuwkuijk 1
B 16-11-2019 18:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1
B 16-11-2019 19:00 Nuenen RKSV Heeze 1
B 16-11-2019 14:30 NEO'25 1 Altena 1
B 16-11-2019 14:30 Schelluinen 1 VV Papendrecht 1
B 16-11-2019 14:30 Zwaluwe 1 Prinsenland 1
B 16-11-2019 14:30 Halsteren 1 FC Dauwendaele 1
B 16-11-2019 14:30 Alblasserdam 1 Sliedrecht 2
B 16-11-2019 14:30 GPC Vlissingen 1 Serooskerke 1
B 16-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Achilles Veen
B 16-11-2019 14:30 Heerjansdam 1 Rijsoord
B 16-11-2019 14:30 MVV'58 1 Woudrichem 1
B 16-11-2019 14:30 FC Axel 1 Goes 1
B 16-11-2019 14:30 SV Noordeloos 1 Vuren 1
B 16-11-2019 14:30 Streefkerk 1 Nieuw Lekkerland 1
B 16-11-2019 14:30 Klundert 1 Dubbeldam 1
B 16-11-2019 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1
B 16-11-2019 14:30 Sparta'30 1 Almkerk 1
B 17-11-2019 14:30 Baronie SC Kruisland 1
B 17-11-2019 14:30 Bavel 1 Zundert 1
B 17-11-2019 14:30 Rijen 1 The White Boys 1
B 17-11-2019 14:30 Unitas B.V.V. 1
B 17-11-2019 14:30 De Valk 1 Brabantia 1
B 17-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys 1 PSV 1
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1
B 17-11-2019 14:30 Hapert 1 Rood Wit V 1
B 17-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 VOAB 1
B 17-11-2019 14:30 ZSC 1 RPC 1
B 17-11-2019 14:30 Oosterhout 1 IFC
B 17-11-2019 14:30 Roosendaal 1 Moerse Boys
B 17-11-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nemelaer 1
B 17-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Alem 1
B 17-11-2019 14:30 DSE 1 Unitas'30 1
B 17-11-2019 14:30 Waalre 1 Hoogeloon 1
B 17-11-2019 14:00 Irene'58 1 TSC 1
B 17-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 VVR 1
B 17-11-2019 14:30 RKTVC 1 TGG 1
B 17-11-2019 14:30 Bergeijk 1 Reusel Sport/CoTrans 1
B 17-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 OJC ROSMALEN
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1
B 17-11-2019 14:30 Den Dungen 1 Zwaluw VFC 1
B 17-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Gastel 1
B 17-11-2019 14:30 Schijf 1 Groen Wit 1
B 17-11-2019 14:30 Neerlandia'31 1 Gilze 1
B 17-11-2019 14:30 Geldrop 1 FC Eindhoven AV 1
B 17-11-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Marvilde 1
B 17-11-2019 14:30 SV Budel 1 RKSV Nuenen 2
B 17-11-2019 14:30 Nieuw Borgvliet 1 Victoria'03 1
B 17-11-2019 14:30 Steen 1 Halsteren
B 19-11-2019 20:00 Hontenisse 1 VC Vlissingen 1
B 19-11-2019 20:00 Clinge 1 Terneuzen 1
B 19-11-2019 20:00 Hulsterloo 1 Cluzona 1
B 19-11-2019 20:00 HSSC'61 1 Tricht 1
B 19-11-2019 20:00 ONI 1 Baronie 1
B 19-11-2019 20:00 Breskens 1 Philippine 1
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 14:30 NOAD'32 1 SV Capelle 1
C 26-10-2019 15:00 SV BLC 1 TSVV Merlijn 1
C 26-10-2019 15:00 ONI 1 Sparta'30 1
C 26-10-2019 15:00 MVV'58 1 GVV'63 1
C 26-10-2019 15:00 NEO'25 1 BZC'14 1
C 26-10-2019 14:30 GDC 1 Vuren 1
C 26-10-2019 14:30 Zwaluwe 1 Haaften 1
C 02-11-2019 15:00 GVV'63 1 Zwaluwe 1
C 02-11-2019 14:30 BZC'14 1 NOAD'32 1
C 02-11-2019 14:30 Sparta'30 1 SV BLC 1
C 02-11-2019 14:30 SV Capelle 1 NEO'25 1
C 02-11-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 GDC 1
C 02-11-2019 14:30 Haaften 1 MVV'58 1
C 02-11-2019 14:30 Vuren 1 ONI 1
C 09-11-2019 15:00 ONI 1 TSVV Merlijn 1
C 09-11-2019 15:00 MVV'58 1 Zwaluwe 1
C 09-11-2019 14:30 Vuren 1 Sparta'30 1
C 09-11-2019 14:30 SV Capelle 1 BZC'14 1
C 09-11-2019 14:30 NOAD'32 1 SV BLC 1
C 09-11-2019 14:30 GDC 1 GVV'63 1
C 09-11-2019 15:00 NEO'25 1 Haaften 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-10-2019 14:30 Vuren 1 NEO'25 1 G.W. (Willem) van Bleek 17907 3 - 2
C 12-10-2019 15:00 NEO'25 1 GVV'63 1 A.C. (Arjan) Deurloo 17867 3 - 2
C 05-10-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 NEO'25 1 N. (Nico) Opstraat 17768 1 - 2
C 28-09-2019 15:00 NEO'25 1 GDC 1 C.P.C. (Chris) van Rijswijk 17746 0 - 3
C 21-09-2019 15:00 SV BLC 1 NEO'25 1 A. (Ad) v.d. Linden 17664 4 - 1
B 14-09-2019 17:00 NEO'25 1 RWB 1 A. (Ad) v.d. Linden 3177 2 - 1
B 07-09-2019 15:00 NEO'25 1 Olympia'60 1 D. (Dilles) Chabot 2883 2 - 1
B 31-08-2019 17:00 Baardwijk 1 NEO'25 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 2807 1 - 2
V 27-08-2019 19:30 Uno Animo 1 NEO'25 1
T 24-08-2019 12:30 Waalwijk Cup Toernooi bij Baardwijk NEO'25 1
T 23-08-2019 19:00 Waalwijk Cup Toernooi bij Baardwijk NEO'25 1
V 20-08-2019 20:00 CHC 1 NEO'25 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 17:00 NEO'25 1 RWB 1 3177 2-1
B 14-09-2019 17:00 Olympia'60 1 Baardwijk 1 3044 0-5
B 08-09-2019 14:30 RWB 1 Baardwijk 1 2974 1-2
B 07-09-2019 15:00 NEO'25 1 Olympia'60 1 2883 2-1
B 31-08-2019 17:00 Olympia'60 1 RWB 1 2652 1-0
B 31-08-2019 17:00 Baardwijk 1 NEO'25 1 2807 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 15:00 GVV'63 1 NOAD'32 1 17929 0-0
C 19-10-2019 14:30 BZC'14 1 GDC 1 17898 1-1
C 19-10-2019 14:30 Haaften 1 ONI 1 17886 0-0
C 19-10-2019 14:30 Sparta'30 1 MVV'58 1 17917 4-4
C 19-10-2019 14:30 Zwaluwe 1 SV BLC 1 17872 0-0
C 19-10-2019 14:30 Vuren 1 NEO'25 1 17907 3-2
C 19-10-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 SV Capelle 1 17889 2-0
C 12-10-2019 14:30 SV Capelle 1 Vuren 1 17851 3-3
C 12-10-2019 15:00 NOAD'32 1 Sparta'30 1 17858 3-0
C 12-10-2019 14:30 GDC 1 Zwaluwe 1 17831 2-0
C 12-10-2019 15:00 MVV'58 1 TSVV Merlijn 1 17814 4-0
C 12-10-2019 15:00 NEO'25 1 GVV'63 1 17867 3-2
C 12-10-2019 15:00 ONI 1 BZC'14 1 17838 6-2
C 12-10-2019 15:00 SV BLC 1 Haaften 1 17820 8-2
C 05-10-2019 15:00 SV BLC 1 MVV'58 1 17777 1-0
C 05-10-2019 15:00 GVV'63 1 ONI 1 17807 1-2
C 05-10-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 NEO'25 1 17768 1-2
C 05-10-2019 14:30 Zwaluwe 1 NOAD'32 1 17750 2-2
C 05-10-2019 14:30 Sparta'30 1 GDC 1 17797 5-0
C 05-10-2019 14:30 Haaften 1 SV Capelle 1 17765 0-3
C 05-10-2019 14:30 BZC'14 1 Vuren 1 17786 2-2
C 28-09-2019 14:30 BZC'14 1 Zwaluwe 1 17706 1-0
C 28-09-2019 14:30 SV Capelle 1 MVV'58 1 17695 2-2
C 28-09-2019 14:30 Sparta'30 1 TSVV Merlijn 1 17726 4-2
C 28-09-2019 14:30 NOAD'32 1 ONI 1 17701 2-2
C 28-09-2019 14:30 Vuren 1 SV BLC 1 17716 3-4
C 28-09-2019 15:00 GVV'63 1 Haaften 1 17738 6-2
C 28-09-2019 15:00 NEO'25 1 GDC 1 17746 0-3
C 21-09-2019 14:30 GDC 1 NOAD'32 1 17675 5-2
C 21-09-2019 14:30 Zwaluwe 1 Vuren 1 17628 2-1
C 21-09-2019 14:30 TSVV Merlijn 1 GVV'63 1 17646 4-3
C 21-09-2019 15:00 MVV'58 1 BZC'14 1 17658 1-4
C 21-09-2019 15:00 ONI 1 SV Capelle 1 17682 3-0
C 21-09-2019 15:00 SV BLC 1 NEO'25 1 17664 4-1
C 21-09-2019 14:30 Haaften 1 Sparta'30 1 17643 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alblasserdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Almkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Altena 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ASWH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Axel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baronie 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Baronie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bergeijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bladella 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV BLC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Brabantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Breskens 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SV Budel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 B.V.V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Clinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Cluzona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 FC Dauwendaele 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Den Dungen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 DESK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 DSE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Dubbeldam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Duiveland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 EBOH 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 EFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 FC Eindhoven AV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 FC Engelen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SC Everstein 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SC Gastel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Geldrop 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Gilze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Goes 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 GPC Vlissingen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Groen Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Haarsteeg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Halsteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hapert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Heerjansdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 RKSV Heeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hontenisse 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Hoogeloon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 HSSC'61 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Hulsterloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 IFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Irene'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 JEKA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Jong Brabant 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kapelle 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Kloetinge 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Klundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kogelvangers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 SC Kruisland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Luctor Heinkenszand 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Marvilde 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 SV Meerkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 De Meeuwen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Moerse Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 MVV'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Neerlandia'31 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Nemelaer 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 NEO'25 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Nieuw Borgvliet 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Nieuwkuijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Nieuw Lekkerland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 SV Noordeloos 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 RKSV Nuenen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 OJC ROSMALEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 ONI 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Oosterhout 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
75 VV Papendrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Philippine 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Prinsenland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 RCS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Real Lunet 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Reusel Sport/CoTrans 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Rijen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0 0 0
84 RKTVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 RKVVO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Roda Boys/Bommelerwaard 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Rood Wit V 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Roosendaal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
89 RPC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 SBC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Schelluinen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Schijf 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Serooskerke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
94 Sliedrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 Sliedrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Sparta'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Spoordonkse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Steen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Streefkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 SVW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Terneuzen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 TGG 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Tholense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Tricht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 VV Trinitas Oisterwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 TSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 TSV Gudok 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 Unitas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 SV Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 De Valk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Victoria'03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
113 Vlijmense Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 VC Vlissingen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 VOAB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
116 Vuren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
117 VVR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
118 Waalre 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
119 SJO FC De Westhoek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
120 The White Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Woudrichem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
122 Yerseke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
123 SC 't Zand 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
124 ZSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
125 ZSC'62 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Zundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Zwaluw VFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
128 Zwaluwe 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC 1 5 4 1 0 13 17 6 11 0
2 ONI 1 4 3 1 0 10 13 5 8 0
3 GDC 1 5 3 1 1 10 11 8 3 0
4 Sparta'30 1 5 2 2 1 8 15 11 4 0
5 BZC'14 1 5 2 2 1 8 10 10 0 0
6 TSVV Merlijn 1 5 2 0 3 6 9 13 -4 0
7 NEO'25 1 5 2 0 3 6 8 13 -5 0
8 NOAD'32 1 4 1 2 1 5 9 9 0 0
9 MVV'58 1 5 1 2 2 5 11 11 0 0
10 Vuren 1 5 1 2 2 5 12 13 -1 0
11 SV Capelle 1 5 1 2 2 5 8 10 -2 0
12 Zwaluwe 1 5 1 2 2 5 4 6 -2 0
13 GVV'63 1 4 1 0 3 3 12 11 1 0
14 Haaften 1 4 0 1 3 1 6 19 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 13-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 08-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:30 - 21:15 Veld 3AC (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-09-21 BLC - NEO (4-1)
21-09-2019
www.neo25.nl
2019-09-14 NEO 1-RWB 1 (Beker)
14-09-2019
www.neo25.nl
2019-09-07 NEO - Olympia (2-0)
07-09-2019
www.neo25.nl
2019-08-24 NEO 1 shirtsponsor
24-08-2019

Berichten



Terug naar boven