Mannen beker reserve poule

Senioren - NEO'25 2

Vormt selectie met: NEO'25 1

Teamleden

Spelers
Kevin Akkermans Keeper      
Sam Brok Keeper      
Tom Smit Keeper      
Peter van Beek        
Scott Blankestijn        
Laurens Bogers        
Mark v. Caem        
Lars v. Caem        
Rudy van Dongen        
Martin Faro        
Nicky van Gils        
Tim van Griensven        
Bas Hamers        
Joep van Hoorn        
Julian Hubeek        
Silvan Kamerman        
Angelo Kerst        
Giorgio Kerst        
Roy Kik        
Nick Kusten        
Ramiro v.d. Leur        
Nino van Leuveren        
Melvin van Maastrigt        
Arnold van Mersbergen        
Marc van Oosterhout        
Robin Rosenbrand        
Jordy Rosenbrand        
Mitch Soffner        
Mitchel van Strien        
Koen Tanghe        
Tom Tanghe        
Jesse Trapman        
Julian Vos        
Nicky van Wanrooy        
Joey van Wanrooy        
 
Overige teamleden
Lino Galotta Leider
Wesley IJpelaar Trainer
Adri van Dalen Ass. scheids.
Rene de Bie Coördinator Senioren

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 12:30 Prinsenland 2 Klundert 2
C 24-11-2018 14:30 Kapelle 2 Yerseke 2
C 24-11-2018 15:00 SCO 2 Altena 2
C 24-11-2018 15:00 ONI 2 De Fendert 2
C 24-11-2018 15:15 Baronie 2 NEO'25 2
C 01-12-2018 12:30 Prinsenland 2 ONI 2
C 01-12-2018 14:30 Yerseke 2 NEO'25 2
C 01-12-2018 12:30 Tholense Boys 2 SCO 2
C 01-12-2018 12:00 Klundert 2 Baronie 2
C 01-12-2018 12:00 De Fendert 2 Kapelle 2
C 08-12-2018 15:00 ONI 2 Altena 2
C 08-12-2018 14:30 Kapelle 2 Tholense Boys 2
C 08-12-2018 13:30 Baronie 2 De Fendert 2
C 08-12-2018 12:30 NEO'25 2 Klundert 2
C 08-12-2018 15:00 SCO 2 Prinsenland 2
C 15-12-2018 13:00 ONI 2 Yerseke 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-11-2018 12:30 NEO'25 2 SCO 2 G.J.W. (Gert-Jan) vanGenderen 25805 5 - 5
C 10-11-2018 14:30 Kapelle 2 NEO'25 2 M. (Rien) Bosters 24283 7 - 2
C 03-11-2018 12:30 NEO'25 2 De Fendert 2 M. (Rien) vanZijl 25899 1 - 3
C 27-10-2018 14:30 Altena 2 NEO'25 2 A. (Adri) vanDalen 25981 4 - 3
C 18-10-2018 20:00 Wilhelmina'26 2 NEO'25 2
C 13-10-2018 12:30 NEO'25 2 Prinsenland 2 N.W.C. (Nico) Langbroek 25433 2 - 0
C 06-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 NEO'25 2 S. (Sil) vdNieuwendijk 24316 1 - 5
C 29-09-2018 12:30 NEO'25 2 Internos 2 A. (Adri) vanDalen 26015 -
C 22-09-2018 15:00 ONI 2 NEO'25 2 C. (Cees) Bakker 24444 1 - 3
B 15-09-2018 14:30 SSC'55 2 NEO'25 2 P. (Patrick) Brok 3230 2 - 2
B 08-09-2018 14:30 NEO'25 2 DESK 2 N (Nicky) Ligtvoet… (+1) 2945 1 - 5
V 06-09-2018 20:00 NEO'25 2 TSVV Merlijn 1 J. van Mersbergen (Scheidsrechter)
B 01-09-2018 14:30 WSC 3 NEO'25 2 A. (Adri) vanDalen 3330 0 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 SSC'55 2 NEO'25 2 3230 2-2
B 15-09-2018 14:30 WSC 3 DESK 2 3169 1-1
B 08-09-2018 14:30 NEO'25 2 DESK 2 2945 1-5
B 08-09-2018 14:30 SSC'55 2 WSC 3 2944 1-0
B 01-09-2018 14:30 WSC 3 NEO'25 2 3330 0-4
B 01-09-2018 14:45 DESK 2 SSC'55 2 3162 1-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 14:30 Altena 2 Kapelle 2 24393 2-4
C 17-11-2018 12:30 Tholense Boys 2 Klundert 2 24882 1-0
C 17-11-2018 12:30 NEO'25 2 SCO 2 25805 5-5
C 17-11-2018 12:00 De Fendert 2 Prinsenland 2 25141 4-1
C 17-11-2018 14:30 Yerseke 2 Baronie 2 24493 1-1
C 10-11-2018 14:30 Kapelle 2 NEO'25 2 24283 7-2
C 10-11-2018 15:00 SCO 2 De Fendert 2 24737 11-1
C 10-11-2018 12:30 Prinsenland 2 Tholense Boys 2 24562 2-2
C 10-11-2018 12:00 Klundert 2 Altena 2 24151 1-5
C 03-11-2018 12:30 NEO'25 2 De Fendert 2 25899 1-3
C 03-11-2018 14:30 Yerseke 2 Tholense Boys 2 25473 6-1
C 03-11-2018 13:30 Baronie 2 Altena 2 24184 2-5
C 03-11-2018 14:30 Kapelle 2 Prinsenland 2 25752 3-2
C 03-11-2018 15:00 ONI 2 SCO 2 24939 4-3
C 27-10-2018 12:00 Klundert 2 ONI 2 25865 2-6
C 27-10-2018 12:00 De Fendert 2 Yerseke 2 24738 0-4
C 27-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 Baronie 2 25682 1-1
C 27-10-2018 12:30 Prinsenland 2 Internos 2 25916 0-0
C 27-10-2018 14:30 Altena 2 NEO'25 2 25981 4-3
C 27-10-2018 15:00 SCO 2 Kapelle 2 25980 4-1
C 13-10-2018 15:00 ONI 2 Tholense Boys 2 25492 5-0
C 13-10-2018 14:30 Yerseke 2 Klundert 2 25879 5-0
C 13-10-2018 14:00 Internos 2 Kapelle 2 25461 0-0
C 13-10-2018 12:15 Baronie 2 SCO 2 24333 1-3
C 13-10-2018 12:30 NEO'25 2 Prinsenland 2 25433 2-0
C 13-10-2018 12:00 De Fendert 2 Altena 2 25424 0-2
C 06-10-2018 12:00 Klundert 2 De Fendert 2 25491 2-4
C 06-10-2018 12:30 Prinsenland 2 Baronie 2 24259 3-2
C 06-10-2018 12:30 Tholense Boys 2 NEO'25 2 24316 1-5
C 06-10-2018 14:30 Kapelle 2 ONI 2 24192 2-0
C 06-10-2018 15:00 SCO 2 Internos 2 24626 0-0
C 06-10-2018 14:30 Altena 2 Yerseke 2 26041 3-0
C 29-09-2018 12:00 Klundert 2 Kapelle 2 24120 2-4
C 29-09-2018 12:00 De Fendert 2 Tholense Boys 2 24584 2-1
C 29-09-2018 12:30 NEO'25 2 Internos 2 26015 0-0
C 29-09-2018 13:25 Baronie 2 ONI 2 24494 4-0
C 29-09-2018 14:30 Altena 2 Prinsenland 2 25944 5-1
C 29-09-2018 14:30 Yerseke 2 SCO 2 24073 0-3
C 22-09-2018 15:00 SCO 2 Klundert 2 25283 12-1
C 22-09-2018 15:00 ONI 2 NEO'25 2 24444 1-3
C 22-09-2018 14:30 Kapelle 2 Baronie 2 25951 4-0
C 22-09-2018 14:00 Internos 2 De Fendert 2 25102 0-0
C 22-09-2018 12:30 Tholense Boys 2 Altena 2 24986 1-2
C 22-09-2018 12:30 Prinsenland 2 Yerseke 2 24629 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 2 3 2 1 0 7 7 2 5 0
2 NEO'25 2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
3 SSC'55 2 3 1 1 1 4 3 3 0 0
4 WSC 3 3 0 1 2 1 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Altena 2 8 7 0 1 21 28 12 16 0
2 Kapelle 2 7 6 0 1 18 25 12 13 0
3 SCO 2 7 5 1 1 16 41 13 28 0
4 Yerseke 2 7 4 1 2 13 19 10 9 0
5 De Fendert 2 7 4 0 3 12 14 22 -8 0
6 NEO'25 2 7 3 1 3 10 21 21 0 0
7 ONI 2 6 3 0 3 9 16 14 2 0
8 Baronie 2 7 1 2 4 5 11 17 -6 0
9 Tholense Boys 2 8 1 2 5 5 8 23 -15 0
10 Prinsenland 2 7 1 1 5 4 11 21 -10 0
11 Klundert 2 7 0 0 7 0 8 37 -29 0

Training

www.neo25.nl
NEO'25 2 - De Fendert 2 (1-3)
04-11-2018
www.neo25.nl
Altena 2 - NEO'25 2 (4-3)
28-10-2018
www.neo25.nl
2018-10-13 NEO 2-Prinsenland 2 en teamfoto
13-10-2018

Berichten



Terug naar boven