Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - NEO'25 1

Vormt selectie met: NEO'25 2

Teamleden

Spelers
Kevin Akkermans Keeper      
Sam Brok Keeper      
Tom Smit Keeper      
Peter van Beek        
Scott Blankestijn        
Laurens Bogers        
Mark v. Caem        
Lars v. Caem        
Rudy van Dongen        
Martin Faro        
Nicky van Gils        
Tim van Griensven        
Bas Hamers        
Yeison van den Heuvel        
Joep van Hoorn        
Julian Hubeek        
Silvan Kamerman        
Angelo Kerst        
Giorgio Kerst        
Roy Kik        
Nick Kusten        
Ramiro v.d. Leur        
Nino van Leuveren        
Melvin van Maastrigt        
Arnold van Mersbergen        
Marc van Oosterhout        
Robin Rosenbrand        
Jordy Rosenbrand        
Mitch Soffner        
Mitchel van Strien        
Koen Tanghe        
Tom Tanghe        
Jesse Trapman        
Julian Vos        
Nicky van Wanrooy        
Joey van Wanrooy        
 
Overige teamleden
Tom Kerst Leider
Stefan Brok Trainer
Ad v.d. Linden Ass. scheids.
Rene de Bie Coördinator Senioren

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 14:30 SSC'55 1 NEO'25 1 N. (Nico) Opstraat 22356 3 - 1
C 18-05-2019 14:30 NEO'25 1 RFC 1 Afgeschermd 23850 1 - 0
C 11-05-2019 14:30 Haaften 1 NEO'25 1 J.M. (Jan) IJpelaar 23637 2 - 5
C 20-04-2019 15:00 NEO'25 1 GDC 1 J.A. (Sjors) de Jong 23698 1 - 4
C 13-04-2019 14:30 Sparta'30 1 NEO'25 1 Afgeschermd 23706 0 - 3
C 06-04-2019 15:00 NEO'25 1 Sleeuwijk 1 M. K. S. (Manuel) Lopes 22888 1 - 0
C 23-03-2019 15:00 NEO'25 1 SV Capelle 1 J.M. (Jochem) van Akooy 22548 2 - 1
C 16-03-2019 15:00 Asperen 1 NEO'25 1 H. (Henri) den Hertog 23295 5 - 0
C 09-03-2019 15:00 NEO'25 1 HSSC'61 1 A.C.W. (Arno) van Dalen 22760 2 - 1
C 23-02-2019 15:00 NEO'25 1 Vuren 1 B. (Bayram) Cakir 22525 0 - 0
C 16-02-2019 14:30 SC Everstein 1 NEO'25 1 P.L.M. (Paul) Verhoeven 23152 4 - 1
C 09-02-2019 15:00 NEO'25 1 SV BLC 1 H.A. (Ronald) de Fijter 22351 2 - 2
V 05-02-2019 20:00 NEO'25 1 OJC Rosmalen 1 J. van Mersbergen (Scheidsrechter)
C 02-02-2019 14:30 GVV'63 1 NEO'25 1 Afgeschermd 22822 4 - 0
V 26-01-2019 15:00 Altena 1 NEO'25 1
C 19-01-2019 14:30 SV Capelle 1 NEO'25 1 Afgeschermd 23601 2 - 2
C 15-01-2019 20:00 R.W.B. NEO'25 1
V 10-01-2019 20:00 OVC'26 1 NEO'25 1
C 15-12-2018 15:00 Sleeuwijk 1 NEO'25 1 Afgeschermd 23817 4 - 0
C 08-12-2018 15:00 NEO'25 1 Sparta'30 1 M.L. (Lennaert) deLooze 23032 3 - 0
C 01-12-2018 14:30 GDC 1 NEO'25 1 Afgeschermd 23165 0 - 1
C 24-11-2018 15:00 NEO'25 1 Haaften 1 A.L. (Arie) vanHonk 22929 2 - 1
C 17-11-2018 15:00 NEO'25 1 GVV\'63 1 W. (Wietse) Thobokholt 22771 0 - 1
C 03-11-2018 14:30 Vuren 1 NEO'25 1 H. (Henri) denHertog 21952 1 - 2
C 27-10-2018 15:00 NEO'25 1 Asperen 1 K. (Kevin) Konings 22129 5 - 1
C 20-10-2018 14:30 HSSC\'61 1 NEO'25 1 H.A. (Ronald) deFijter 23744 2 - 2
C 13-10-2018 15:00 NEO'25 1 SSC'55 1 M.P. (Marcel) v.dGriendt 23725 2 - 1
C 06-10-2018 14:30 RFC 1 NEO'25 1 J.M. (Jan) IJpelaar 22288 3 - 6
C 29-09-2018 15:00 NEO'25 1 SC Everstein 1 M. K. S. (Manuel) Lopes 23221 1 - 4
C 22-09-2018 15:00 SV BLC 1 NEO'25 1 A.J.H. (Andre) vanSchaik 23252 4 - 1
V 18-09-2018 20:00 NEO'25 1 OVC'26 1 J. v. Mersbergen (Scheidsrechter) 2- 1
B 15-09-2018 14:30 Willem II 1 NEO'25 1 N. (Nico) Opstraat 2677 1 - 6
B 08-09-2018 17:00 NEO'25 1 DESK 1 J.M. (Jordi) Arendonk 2367 0 - 3
B 01-09-2018 17:00 RKDVC 1 NEO'25 1 J. (Jerry) Molenaar 2204 3 - 0
V 28-08-2018 20:00 NEO'25 1 CHC/Orka 1 2-3
T 25-08-2018 12:30 Waalwijk Cup bij RWB NEO'25 1
T 24-08-2018 19:00 Waalwijk Cup bij RWB NEO'25 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 14:30 RKDVC 1 DESK 1 2205 2-1
B 15-09-2018 14:30 Willem II 1 NEO'25 1 2677 1-6
B 08-09-2018 17:00 Willem II 1 RKDVC 1 2676 0-9
B 08-09-2018 17:00 NEO'25 1 DESK 1 2367 0-3
B 01-09-2018 17:00 RKDVC 1 NEO'25 1 2204 3-0
B 01-09-2018 17:00 DESK 1 Willem II 1 2357 12-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 14:30 Asperen 1 SC Everstein 1 23887 2-0
C 25-05-2019 14:30 HSSC'61 1 Vuren 1 23860 6-1
C 25-05-2019 14:30 SSC'55 1 NEO'25 1 22356 3-1
C 25-05-2019 14:30 RFC 1 GDC 1 23282 0-1
C 25-05-2019 14:30 Haaften 1 SV Capelle 1 23326 3-1
C 25-05-2019 14:30 SV BLC 1 GVV'63 1 22984 3-1
C 25-05-2019 14:30 Sleeuwijk 1 Sparta'30 1 22391 4-1
C 18-05-2019 14:30 Sparta'30 1 Haaften 1 23321 1-4
C 18-05-2019 14:30 Vuren 1 SSC'55 1 23392 6-2
C 18-05-2019 14:30 SC Everstein 1 SV BLC 1 23436 1-3
C 18-05-2019 14:30 SV Capelle 1 Asperen 1 23530 2-2
C 18-05-2019 14:30 GDC 1 Sleeuwijk 1 23618 2-2
C 18-05-2019 14:30 NEO'25 1 RFC 1 23850 1-0
C 18-05-2019 14:30 GVV'63 1 HSSC'61 1 23556 0-1
C 11-05-2019 14:30 RFC 1 SV Capelle 1 22743 1-3
C 11-05-2019 14:30 GDC 1 Sparta'30 1 22788 3-1
C 11-05-2019 14:30 Haaften 1 NEO'25 1 23637 2-5
C 11-05-2019 15:00 Asperen 1 Vuren 1 23006 3-1
C 11-05-2019 15:00 Sleeuwijk 1 SC Everstein 1 22160 3-1
C 11-05-2019 15:00 SV BLC 1 HSSC'61 1 23362 1-3
C 11-05-2019 14:30 SSC'55 1 GVV'63 1 22279 1-0
C 04-05-2019 15:00 GVV'63 1 SV Capelle 1 22486 1-1
C 04-05-2019 14:30 Vuren 1 Sparta'30 1 22720 4-3
C 22-04-2019 14:30 Vuren 1 GDC 1 23840 0-1
C 20-04-2019 14:30 SC Everstein 1 SSC'55 1 23124 2-0
C 20-04-2019 14:30 SV Capelle 1 Sleeuwijk 1 22490 3-3
C 20-04-2019 14:30 HSSC'61 1 Asperen 1 23332 3-0
C 20-04-2019 14:30 Vuren 1 SV BLC 1 23386 6-0
C 20-04-2019 14:30 Sparta'30 1 RFC 1 23638 0-1
C 20-04-2019 15:00 NEO'25 1 GDC 1 23698 1-4
C 20-04-2019 15:00 GVV'63 1 Haaften 1 23519 1-0
C 13-04-2019 14:30 SSC'55 1 HSSC'61 1 22724 0-7
C 13-04-2019 14:30 GDC 1 SV Capelle 1 23715 3-2
C 13-04-2019 14:30 Sparta'30 1 NEO'25 1 23706 0-3
C 13-04-2019 14:30 Haaften 1 SC Everstein 1 21986 1-3
C 13-04-2019 15:00 Sleeuwijk 1 Vuren 1 23529 1-2
C 13-04-2019 15:00 Asperen 1 SV BLC 1 22449 2-4
C 13-04-2019 14:30 RFC 1 GVV'63 1 23171 1-2
C 06-04-2019 14:30 Vuren 1 RFC 1 22902 5-3
C 06-04-2019 14:30 SC Everstein 1 GDC 1 23084 1-2
C 06-04-2019 14:30 HSSC'61 1 Haaften 1 23516 3-2
C 06-04-2019 15:00 NEO'25 1 Sleeuwijk 1 22888 1-0
C 06-04-2019 15:00 SV BLC 1 SSC'55 1 22294 4-0
C 06-04-2019 15:00 GVV'63 1 Asperen 1 22489 3-0
C 06-04-2019 14:30 SV Capelle 1 Sparta'30 1 23816 2-2
C 30-03-2019 14:30 RFC 1 Vuren 1 106653 2-1
C 30-03-2019 15:00 GVV'63 1 Sleeuwijk 1 22702 1-1
C 30-03-2019 14:30 Haaften 1 GDC 1 22215 1-3
C 23-03-2019 14:30 GDC 1 Vuren 1 23499 3-0
C 23-03-2019 14:30 Sparta'30 1 SC Everstein 1 22673 3-0
C 23-03-2019 15:00 NEO'25 1 SV Capelle 1 22548 2-1
C 23-03-2019 14:30 Haaften 1 SV BLC 1 22660 3-2
C 23-03-2019 15:00 Sleeuwijk 1 GVV'63 1 23346 1-1
C 23-03-2019 14:30 RFC 1 HSSC'61 1 23597 1-1
C 23-03-2019 15:00 Asperen 1 SSC'55 1 23900 3-0
C 16-03-2019 15:00 SV BLC 1 Sleeuwijk 1 23600 0-3
C 16-03-2019 14:30 HSSC'61 1 SC Everstein 1 22031 1-0
C 16-03-2019 14:30 SSC'55 1 RFC 1 22640 2-4
C 16-03-2019 15:00 Asperen 1 NEO'25 1 23295 5-0
C 09-03-2019 14:30 SC Everstein 1 Vuren 1 22371 6-3
C 09-03-2019 14:30 Sparta'30 1 SV BLC 1 22867 3-1
C 09-03-2019 14:30 RFC 1 Asperen 1 22206 4-0
C 09-03-2019 14:30 GDC 1 GVV'63 1 23137 2-2
C 09-03-2019 14:30 SV Capelle 1 SSC'55 1 22795 0-2
C 09-03-2019 15:00 NEO'25 1 HSSC'61 1 22760 2-1
C 09-03-2019 15:00 Sleeuwijk 1 Haaften 1 22171 2-2
C 23-02-2019 14:30 Sparta'30 1 GVV'63 1 22041 0-0
C 23-02-2019 14:30 GDC 1 HSSC'61 1 22202 0-0
C 23-02-2019 14:30 RFC 1 SV BLC 1 22343 2-2
C 23-02-2019 14:30 Haaften 1 Asperen 1 22595 1-1
C 23-02-2019 15:00 NEO'25 1 Vuren 1 22525 0-0
C 23-02-2019 15:00 Sleeuwijk 1 SSC'55 1 23352 4-1
C 23-02-2019 14:30 SV Capelle 1 SC Everstein 1 23683 1-2
C 16-02-2019 14:30 HSSC'61 1 Sleeuwijk 1 22064 5-1
C 16-02-2019 14:30 SC Everstein 1 NEO'25 1 23152 4-1
C 16-02-2019 14:30 Vuren 1 GVV'63 1 23272 0-2
C 16-02-2019 14:30 SSC'55 1 Sparta'30 1 23317 3-1
C 16-02-2019 15:00 Asperen 1 GDC 1 22462 1-3
C 16-02-2019 14:30 RFC 1 Haaften 1 22317 4-1
C 16-02-2019 15:00 SV BLC 1 SV Capelle 1 23577 1-2
C 09-02-2019 14:30 SV Capelle 1 HSSC'61 1 22217 0-0
C 09-02-2019 14:30 GDC 1 SSC'55 1 22500 3-1
C 09-02-2019 14:30 Sparta'30 1 Asperen 1 23459 4-2
C 09-02-2019 14:30 Haaften 1 Vuren 1 22725 0-2
C 09-02-2019 15:00 NEO'25 1 SV BLC 1 22351 2-2
C 09-02-2019 14:30 GVV'63 1 SC Everstein 1 23403 1-1
C 09-02-2019 15:00 Sleeuwijk 1 RFC 1 22703 5-2
C 02-02-2019 15:00 SV BLC 1 GDC 1 23524 0-3
C 02-02-2019 14:30 Vuren 1 SV Capelle 1 23894 3-4
C 02-02-2019 14:30 GVV'63 1 NEO'25 1 22822 4-0
C 02-02-2019 14:30 SC Everstein 1 RFC 1 22611 1-2
C 02-02-2019 14:30 HSSC'61 1 Sparta'30 1 22495 3-1
C 02-02-2019 14:30 SSC'55 1 Haaften 1 23093 0-5
C 02-02-2019 15:00 Asperen 1 Sleeuwijk 1 22185 1-2
C 19-01-2019 14:30 SC Everstein 1 Sparta'30 1 22164 3-2
C 19-01-2019 14:30 HSSC'61 1 RFC 1 23073 3-0
C 19-01-2019 14:30 SSC'55 1 Asperen 1 22479 2-1
C 19-01-2019 14:30 SV Capelle 1 NEO'25 1 23601 2-2
C 19-01-2019 15:00 SV BLC 1 Haaften 1 22260 3-1
C 22-12-2018 14:30 Vuren 1 Sleeuwijk 1 23804 1-2
C 15-12-2018 14:15 SSC'55 1 SV BLC 1 22715 2-2
C 15-12-2018 14:15 Haaften 1 HSSC'61 1 22872 1-2
C 15-12-2018 15:00 Asperen 1 GVV'63 1 23105 2-1
C 15-12-2018 14:15 GDC 1 SC Everstein 1 22916 0-4
C 15-12-2018 15:00 Sleeuwijk 1 NEO'25 1 23817 4-0
C 15-12-2018 14:15 Sparta'30 1 SV Capelle 1 23194 1-4
C 15-12-2018 14:30 RFC 1 Vuren 1 23400 0-0
C 08-12-2018 14:30 SC Everstein 1 Haaften 1 23231 2-5
C 08-12-2018 15:00 SV BLC 1 Asperen 1 22478 5-1
C 08-12-2018 15:00 NEO'25 1 Sparta'30 1 23032 3-0
C 08-12-2018 14:30 SV Capelle 1 GDC 1 22842 4-1
C 08-12-2018 14:30 HSSC'61 1 SSC'55 1 23338 3-1
C 08-12-2018 14:30 GVV'63 1 RFC 1 22429 4-4
C 01-12-2018 14:15 Haaften 1 GVV'63 1 22284 3-3
C 01-12-2018 14:30 GDC 1 NEO'25 1 23165 0-1
C 01-12-2018 14:30 RFC 1 Sparta'30 1 22401 2-2
C 01-12-2018 14:30 SSC'55 1 SC Everstein 1 23729 0-3
C 01-12-2018 15:00 Sleeuwijk 1 SV Capelle 1 22931 1-7
C 01-12-2018 15:00 Asperen 1 HSSC'61 1 23612 2-0
C 01-12-2018 15:00 SV BLC 1 Vuren 1 23305 2-2
C 24-11-2018 14:30 SV Capelle 1 RFC 1 23150 5-2
C 24-11-2018 14:30 Vuren 1 Asperen 1 22360 2-2
C 24-11-2018 14:30 HSSC'61 1 SV BLC 1 22065 2-4
C 24-11-2018 14:30 GVV'63 1 SSC'55 1 23741 4-2
C 24-11-2018 14:30 SC Everstein 1 Sleeuwijk 1 23863 1-1
C 24-11-2018 15:00 NEO'25 1 Haaften 1 22929 2-1
C 24-11-2018 14:30 Sparta'30 1 GDC 1 23079 3-1
C 17-11-2018 14:30 Sparta'30 1 HSSC'61 1 22658 3-3
C 17-11-2018 14:30 Haaften 1 SSC'55 1 22165 3-2
C 17-11-2018 14:30 SV Capelle 1 Vuren 1 22645 1-5
C 17-11-2018 14:30 RFC 1 SC Everstein 1 23330 0-1
C 17-11-2018 14:30 GDC 1 SV BLC 1 23473 1-0
C 17-11-2018 15:00 NEO'25 1 GVV'63 1 22771 0-1
C 17-11-2018 15:00 Sleeuwijk 1 Asperen 1 22132 2-1
C 10-11-2018 15:00 GVV'63 1 Sparta'30 1 106034 0-2
C 03-11-2018 14:30 SC Everstein 1 SV Capelle 1 23091 1-1
C 03-11-2018 14:30 HSSC'61 1 GDC 1 23735 3-1
C 03-11-2018 14:30 SSC'55 1 Sleeuwijk 1 22557 1-5
C 03-11-2018 14:30 Vuren 1 NEO'25 1 21952 1-2
C 03-11-2018 15:00 GVV'63 1 Sparta'30 1 22835 0-0
C 03-11-2018 15:00 Asperen 1 Haaften 1 22387 1-6
C 03-11-2018 15:00 SV BLC 1 RFC 1 22013 1-2
C 27-10-2018 14:30 SC Everstein 1 HSSC'61 1 23569 1-2
C 27-10-2018 14:30 SV Capelle 1 GVV'63 1 23934 2-1
C 27-10-2018 14:30 Sparta'30 1 Vuren 1 22335 2-0
C 27-10-2018 14:30 GDC 1 Haaften 1 23177 2-3
C 27-10-2018 14:30 RFC 1 SSC'55 1 22904 2-2
C 27-10-2018 15:00 Sleeuwijk 1 SV BLC 1 22631 2-1
C 27-10-2018 15:00 NEO'25 1 Asperen 1 22129 5-1
C 20-10-2018 15:00 GVV'63 1 GDC 1 22509 0-1
C 20-10-2018 14:30 Haaften 1 Sleeuwijk 1 22321 0-2
C 20-10-2018 14:30 HSSC'61 1 NEO'25 1 23744 2-2
C 20-10-2018 14:30 SSC'55 1 SV Capelle 1 22233 1-3
C 20-10-2018 14:30 Vuren 1 SC Everstein 1 22246 0-2
C 20-10-2018 15:00 Asperen 1 RFC 1 23138 3-1
C 20-10-2018 15:00 SV BLC 1 Sparta'30 1 23813 2-6
C 13-10-2018 14:30 SV Capelle 1 Haaften 1 23699 3-5
C 13-10-2018 14:30 Sparta'30 1 Sleeuwijk 1 23444 1-3
C 13-10-2018 14:30 GDC 1 RFC 1 22635 1-3
C 13-10-2018 14:30 Vuren 1 HSSC'61 1 23745 3-0
C 13-10-2018 14:30 SC Everstein 1 Asperen 1 22258 4-3
C 13-10-2018 15:00 GVV'63 1 SV BLC 1 22813 0-5
C 13-10-2018 15:00 NEO'25 1 SSC'55 1 23725 2-1
C 06-10-2018 14:30 Haaften 1 Sparta'30 1 22742 1-6
C 06-10-2018 14:30 HSSC'61 1 GVV'63 1 22674 5-0
C 06-10-2018 14:30 SSC'55 1 Vuren 1 22649 1-0
C 06-10-2018 14:30 RFC 1 NEO'25 1 22288 3-6
C 06-10-2018 15:00 Sleeuwijk 1 GDC 1 22465 2-2
C 06-10-2018 15:00 Asperen 1 SV Capelle 1 23075 0-11
C 06-10-2018 15:00 SV BLC 1 SC Everstein 1 23835 2-3
C 29-09-2018 15:00 Sleeuwijk 1 HSSC'61 1 22779 3-0
C 29-09-2018 14:30 Haaften 1 RFC 1 22354 4-1
C 29-09-2018 14:30 SV Capelle 1 SV BLC 1 22976 2-0
C 29-09-2018 14:30 Sparta'30 1 SSC'55 1 22390 1-1
C 29-09-2018 14:30 GDC 1 Asperen 1 23030 3-0
C 29-09-2018 15:00 GVV'63 1 Vuren 1 22308 2-1
C 29-09-2018 15:00 NEO'25 1 SC Everstein 1 23221 1-4
C 22-09-2018 14:30 SC Everstein 1 GVV'63 1 22531 3-0
C 22-09-2018 14:30 RFC 1 Sleeuwijk 1 23608 4-5
C 22-09-2018 14:30 Vuren 1 Haaften 1 23347 7-2
C 22-09-2018 14:30 SSC'55 1 GDC 1 22858 1-3
C 22-09-2018 15:00 Asperen 1 Sparta'30 1 22596 1-1
C 22-09-2018 14:30 HSSC'61 1 SV Capelle 1 22144 2-2
C 22-09-2018 15:00 SV BLC 1 NEO'25 1 23252 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 1 3 3 0 0 9 14 1 13 0
2 DESK 1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
3 NEO'25 1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
4 Willem II 1 3 0 0 3 0 1 27 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sleeuwijk 1 26 15 7 4 52 64 42 22 0
2 HSSC'61 1 26 15 6 5 51 61 32 29 0
3 GDC 1 26 15 4 7 49 49 36 13 0
4 SC Everstein 1 26 14 3 9 45 54 40 14 0
5 NEO'25 1 26 13 4 9 43 46 50 -4 0
6 SV Capelle 1 26 11 8 7 41 69 47 22 0
7 Haaften 1 26 10 3 13 33 60 64 -4 0
8 GVV'63 1 26 8 8 10 32 35 42 -7 0
9 SV BLC 1 26 9 4 13 31 54 56 -2 0
10 Vuren 1 26 9 3 14 30 56 54 2 0
11 Sparta'30 1 26 8 6 12 30 50 54 -4 0
12 RFC 1 26 8 5 13 29 51 62 -11 0
13 Asperen 1 26 7 4 15 25 40 70 -30 0
14 SSC'55 1 26 6 3 17 21 32 72 -40 0

Training

www.neo25.nl
2019-05-25 SSC - NEO (3-1)
25-05-2019
www.neo25.nl
2019-05-18 NEO - RFC (1-0)
18-05-2019
www.neo25.nl
2019-05-11 Haaften - NEO (2-5)
11-05-2019
www.neo25.nl
2019-04-20 NEO 1 - GDC 1 (1-4)
20-04-2019
www.neo25.nl
Sparta 30 - NEO'25 (0-3)
13-04-2019
www.neo25.nl
2019-04-06 NEO 1-Sleeuwijk 1 (1-0)
06-04-2019
www.neo25.nl
2019-03-09 NEO-HSSC 61 (2-1)
10-03-2019
www.neo25.nl
2019-02-23 NEO -Vuren 1
23-02-2019
www.neo25.nl
2019-02-09 NEO - BLC (2-2)
09-02-2019
www.neo25.nl
2019-01-19 Capelle - NEO (2-2)
19-01-2019
www.neo25.nl
2018-12-15 Sleeuwijk - NEO (4-0)
15-12-2018
www.neo25.nl
2018-12-08 NEO - Sparta30 (3-0)
08-12-2018
www.neo25.nl
2018-11-17 NEO-GVV (0-1)
17-11-2018
www.neo25.nl
2018-11-03 Vuren - NEO (1-2)
03-11-2018
www.neo25.nl
2018-10-27 NEO - Asperen (5-1)
27-10-2018
www.neo25.nl
2018-10-13 NEO - SSC (2-1)
13-10-2018
www.neo25.nl
2018-10-06 RFC - NEO (3-6)
06-10-2018

Berichten



Terug naar boven