Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 15:00 NEO'25 1 SV Capelle 1 J.M. (Jochem) van Akooy 22548 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 12:30 NEO'25 2 Baronie 2 L.F.A. (Laurens) Schlee 24261 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 15:00 Olympia'60 3 NEO'25 4 Afgeschermd 27007 Sportpark Crispijn - -
C 23-03-2019 12:30 Irene'58 3 NEO'25 5 29895 Sportpark Irene'58 - -
C 23-03-2019 15:00 NEO'25 VR1 SSC'55 VR1 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 65190 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 107277 Sportpark Kegelaar - -
C 23-03-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-5 leider (Scheidsrechter) 109542 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 L. Paulides (Scheidsrechter) 143740 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 MO15-1 SCO MO15-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 141321 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 NEO'25 JO13-1 148133 - -
C 23-03-2019 11:45 NEO'25 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 142331 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 09:30 FC Tilburg JO12-2 NEO'25 JO12-1 L. (Ludo) Brands 121485 Sportpark Spoordijk - -
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO11-1 Right'Oh JO11-1 A. Kuijsten (Scheidsrechter) 121914 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 10:15 VOAB MO11-1 NEO'25 MO11-1 142535 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 NEO'25 JO10-1 128049 Sportpark Berkelseweg - -
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO10-2 SV Reeshof JO10-4 leider (Scheidsrechter) 128250 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-2 Rijen JO9-4 leider (Scheidsrechter) 132885 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-3 SCO JO9-4 leider (Scheidsrechter) 133920 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO9-4M SCO JO9-5M B. Timmermans (Scheidsrechter) 131190 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 NEO'25 JO8-1 135220 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 NEO'25 JO7-1 138733 Sportpark Mandemakers - -
C 23-03-2019 09:00 Dussense Boys JO7-1G NEO'25 JO7-2 138655 Sportpark Dussense Boys - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 15:00 NEO'25 1 SV Capelle 1 J.M. (Jochem) van Akooy 22548 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 12:30 NEO'25 2 Baronie 2 L.F.A. (Laurens) Schlee 24261 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 15:00 Olympia'60 3 NEO'25 4 Afgeschermd 27007 Sportpark Crispijn - -
C 23-03-2019 12:30 Irene'58 3 NEO'25 5 29895 Sportpark Irene'58 - -
C 23-03-2019 15:00 NEO'25 VR1 SSC'55 VR1 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter) 65190 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 14:00 Berkdijk JO19-1G NEO'25 JO19-1 107277 Sportpark Kegelaar - -
C 23-03-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-5 leider (Scheidsrechter) 109542 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 L. Paulides (Scheidsrechter) 143740 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 MO15-1 SCO MO15-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 141321 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 NEO'25 JO13-1 148133 - -
C 23-03-2019 11:45 NEO'25 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 142331 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 09:30 FC Tilburg JO12-2 NEO'25 JO12-1 L. (Ludo) Brands 121485 Sportpark Spoordijk - -
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO11-1 Right'Oh JO11-1 A. Kuijsten (Scheidsrechter) 121914 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 10:15 VOAB MO11-1 NEO'25 MO11-1 142535 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 NEO'25 JO10-1 128049 Sportpark Berkelseweg - -
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO10-2 SV Reeshof JO10-4 leider (Scheidsrechter) 128250 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-2 Rijen JO9-4 leider (Scheidsrechter) 132885 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-3 SCO JO9-4 leider (Scheidsrechter) 133920 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO9-4M SCO JO9-5M B. Timmermans (Scheidsrechter) 131190 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 NEO'25 JO8-1 135220 Sportpark De Groote Wielen - -
C 23-03-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 NEO'25 JO7-1 138733 Sportpark Mandemakers - -
C 23-03-2019 09:00 Dussense Boys JO7-1G NEO'25 JO7-2 138655 Sportpark Dussense Boys - -

Terug naar boven