0325 Onder 9 (4e fase)
Pupillen - NEO'25 JO9-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Batuhan Colkusu | |||||||
Kamiel van Galen | |||||||
Kyano Kersbergen | |||||||
Sven Kuijsten | |||||||
Daan Lemmens | |||||||
Jayniell Rojer | |||||||
Rami Taimount | |||||||
Ruben Versteeg |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:00 | NEO'25 JO9-2 | CHC JO9-3JM | 231683 | Sportpark De Gaard | Veld 2 | 1 - Kleedkamer | 2 - Kleedkamer | 08:30 | ||
C | 18-05-2024 10:15 | RKDVC JO9-4 | NEO'25 JO9-2 | 231595 | Sportpark aan de Duinweg | - | - | 09:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 10:30 | NEO'25 JO9-2 | Haarsteeg JO9-4 | 230941 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | DESK MO9-1 | RKDVC JO9-4 | 231828 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:30 | WSC JO9-3 | CHC JO9-3JM | 229599 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | NEO'25 JO9-2 | WSC JO9-3 | 229625 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | DESK MO9-1 | 229362 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | RKDVC JO9-4 | CHC JO9-3JM | 229984 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | DESK MO9-1 | NEO'25 JO9-2 | 229008 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | WSC JO9-3 | RKDVC JO9-4 | 231830 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | CHC JO9-3JM | Haarsteeg JO9-4 | 229242 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 09:30 | Uno Animo JO9-3 | DESK JO9-4JM | 167707 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | NEO'25 JO9-2 | Haarsteeg JO9-4 | 165142 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Dongen JO9-4JM | TSV Gudok JO9-6 | 166675 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Jong Brabant JO9-8 | 165186 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | SVSSS JO9-2 | 168182 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | Dongen JO9-4JM | 167370 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Uno Animo JO9-3 | NEO'25 JO9-2 | 165106 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | DESK JO9-4JM | TSV Gudok JO9-6 | 165660 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Dongen JO9-4JM | Haarsteeg JO9-4 | 165958 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | NEO'25 JO9-2 | DESK JO9-4JM | 164913 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | TSV Gudok JO9-6 | Jong Brabant JO9-8 | 168154 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Uno Animo JO9-3 | 167122 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Uno Animo JO9-3 | Dongen JO9-4JM | 166884 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | DESK JO9-4JM | Jong Brabant JO9-8 | 164783 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | TSV Gudok JO9-6 | 167973 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | NEO'25 JO9-2 | SVSSS JO9-2 | 167757 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | Dongen JO9-4JM | NEO'25 JO9-2 | 164858 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | TSV Gudok JO9-6 | Uno Animo JO9-3 | 168368 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | Haarsteeg JO9-4 | 165358 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | DESK JO9-4JM | 168742 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | NEO'25 JO9-2 | TSV Gudok JO9-6 | 166368 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Dongen JO9-4JM | 165577 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | DESK JO9-4JM | Haarsteeg JO9-4 | 164335 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Uno Animo JO9-3 | Jong Brabant JO9-8 | 168894 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Dongen JO9-4JM | DESK JO9-4JM | 168686 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | NEO'25 JO9-2 | 164319 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | Uno Animo JO9-3 | 167433 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | TSV Gudok JO9-6 | SVSSS JO9-2 | 164687 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 09:30 | SV Reeshof JO9-5 | NEO'25 JO9-2 | 112446 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Dongen JO9-4JM | DESK JO9-2 | 114481 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | ONI JO9-1 | 114326 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | SV Reeshof JO9-5 | TSV Gudok JO9-6 | 114174 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Sarto JO9-7 | Rijen JO9-3 | 113998 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Rijen JO9-3 | Dongen JO9-4JM | 113455 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | ONI JO9-1 | Sarto JO9-7 | 113570 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | TSV Gudok JO9-6 | NEO'25 JO9-2 | 113695 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | DESK JO9-2 | SV Reeshof JO9-5 | 113920 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | SV Reeshof JO9-5 | Dongen JO9-4JM | 113075 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Sarto JO9-7 | TSV Gudok JO9-6 | 112738 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | DESK JO9-2 | 113210 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Rijen JO9-3 | ONI JO9-1 | 112999 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | DESK JO9-2 | Sarto JO9-7 | 112354 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:30 | Dongen JO9-4JM | ONI JO9-1 | 112591 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | TSV Gudok JO9-6 | Rijen JO9-3 | 112129 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | Rijen JO9-3 | DESK JO9-2 | 111739 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Sarto JO9-7 | SV Reeshof JO9-5 | 111478 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | ONI JO9-1 | TSV Gudok JO9-6 | 111860 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | Dongen JO9-4JM | 111967 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | DESK JO9-2 | ONI JO9-1 | 110932 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | Sarto JO9-7 | 111176 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Dongen JO9-4JM | TSV Gudok JO9-6 | 111331 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | SV Reeshof JO9-5 | Rijen JO9-3 | 111024 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Rijen JO9-3 | NEO'25 JO9-2 | 110461 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Sarto JO9-7 | Dongen JO9-4JM | 110218 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | ONI JO9-1 | SV Reeshof JO9-5 | 110582 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:45 | TSV Gudok JO9-6 | DESK JO9-2 | 110707 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:15 | DESK JO9-3 | Baardwijk JO9-3 | 31650 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | RKDVC JO9-4 | SVSSS JO9-2 | 32012 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | Baardwijk JO9-1 | 31727 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | RWB JO9-3JM | Jong Brabant JO9-8 | 31447 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | Baardwijk JO9-1 | RWB JO9-3JM | 30048 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | SVSSS JO9-2 | NEO'25 JO9-2 | 29795 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | Baardwijk JO9-3 | 29585 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-4 | DESK JO9-3 | 29986 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:45 | Baardwijk JO9-3 | Baardwijk JO9-1 | 30677 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | Jong Brabant JO9-8 | 30477 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK JO9-3 | SVSSS JO9-2 | 30401 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | RWB JO9-3JM | RKDVC JO9-4 | 30198 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:45 | Baardwijk JO9-3 | NEO'25 JO9-2 | 30833 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | DESK JO9-3 | 30994 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | SVSSS JO9-2 | RWB JO9-3JM | 31202 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | Baardwijk JO9-1 | RKDVC JO9-4 | 31295 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | Baardwijk JO9-1 | DESK JO9-3 | 33172 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | SVSSS JO9-2 | Jong Brabant JO9-8 | 32918 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | RWB JO9-3JM | NEO'25 JO9-2 | 32699 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-4 | Baardwijk JO9-3 | 33109 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:45 | Baardwijk JO9-3 | SVSSS JO9-2 | 33648 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | DESK JO9-3 | RWB JO9-3JM | 33370 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | Baardwijk JO9-1 | 33808 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | NEO'25 JO9-2 | RKDVC JO9-4 | 33444 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NEO'25 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DESK MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | CHC JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | WSC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSSS JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dongen JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | TSV Gudok JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Jong Brabant JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Uno Animo JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | NEO'25 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DESK JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarto JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rijen JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ONI JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | TSV Gudok JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DESK JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV Reeshof JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | NEO'25 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Dongen JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DESK JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NEO'25 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jong Brabant JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SVSSS JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Baardwijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 19:30 | Veld 3 | 3 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Veld 3 | 3 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|