0325 Onder 9 (4e fase)
Pupillen - NEO'25 JO9-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Tijs Broeks | |||||||
David Heijkoop | |||||||
Joah Heijkoop | |||||||
Rick Pruijssers | |||||||
Sep Rombouts | |||||||
Jurre Roos | |||||||
Milan van Weenum | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Alex Broeks | Leider | ||||||
Robin Rosenbrand | Trainer | ||||||
Julian Vos | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 vervallen | Willem II JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 229244 | Willem II amateurcomplex | - | - | 00:10 | |||
C | 18-05-2024 09:00 | NEO'25 JO9-1 | SV Reeshof JO9-4 | 230042 | Sportpark De Gaard | Veld 2 | 5 - Kleedkamer | 4 - Kleedkamer | 08:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 229244 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:00 | SV Reeshof JO9-4 | SSC'55 JO9-1 | 230092 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:30 | Dongen JO9-3JM | Baardwijk JO9-3 | 229532 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | SV Reeshof JO9-4 | Baardwijk JO9-3 | 230904 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | Dongen JO9-3JM | 230942 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | SSC'55 JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 230816 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:45 | Baardwijk JO9-3 | NEO'25 JO9-1 | 231732 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | Dongen JO9-3JM | SV Reeshof JO9-4 | 231509 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | SSC'55 JO9-1 | 230735 | 0-0 | ||
C | 10-04-2024 18:30 | NEO'25 JO9-1 | Dongen JO9-3JM | 229596 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | SV Reeshof JO9-4 | Willem II JO9-1 | 231955 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | SSC'55 JO9-1 | Baardwijk JO9-3 | 229695 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:00 | Oosterhout JO9-3 | Baardwijk JO9-3 | 168072 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Berkdijk JO9-1 | RFC JO9-1JM | 167094 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Raamsdonk JO9-1 | TSC JO9-3 | 165791 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | NEO'25 JO9-1 | RWB JO9-3JM | 166658 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RWB JO9-3JM | TSC JO9-3 | 168946 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RFC JO9-1JM | Oosterhout JO9-3 | 167019 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | NEO'25 JO9-1 | Berkdijk JO9-1 | 164516 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | Baardwijk JO9-3 | Raamsdonk JO9-1 | 164739 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Oosterhout JO9-3 | NEO'25 JO9-1 | 167318 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | TSC JO9-3 | Baardwijk JO9-3 | 164902 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Berkdijk JO9-1 | RWB JO9-3JM | 164574 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | Raamsdonk JO9-1 | RFC JO9-1JM | 166207 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Berkdijk JO9-1 | Oosterhout JO9-3 | 165221 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RFC JO9-1JM | TSC JO9-3 | 166224 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RWB JO9-3JM | Baardwijk JO9-3 | 166322 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | NEO'25 JO9-1 | Raamsdonk JO9-1 | 167191 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Oosterhout JO9-3 | RWB JO9-3JM | 165525 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | TSC JO9-3 | NEO'25 JO9-1 | 167013 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | Baardwijk JO9-3 | RFC JO9-1JM | 165899 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | Raamsdonk JO9-1 | Berkdijk JO9-1 | 168165 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | NEO'25 JO9-1 | Baardwijk JO9-3 | 166698 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | RWB JO9-3JM | RFC JO9-1JM | 167650 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Berkdijk JO9-1 | TSC JO9-3 | 164512 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Oosterhout JO9-3 | Raamsdonk JO9-1 | 167607 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | TSC JO9-3 | Oosterhout JO9-3 | 164473 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | Baardwijk JO9-3 | Berkdijk JO9-1 | 168539 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Raamsdonk JO9-1 | RWB JO9-3JM | 166405 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | RFC JO9-1JM | NEO'25 JO9-1 | 168554 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | NOAD'32 JO9-1 | 141382 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | RWB JO9-1 | 114505 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | DESK JO9-1 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 114073 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | WSC JO9-2 | NEO'25 JO9-1 | 114250 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | GDC JO9-1JM | 114388 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | Wilhelmina'26 JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 113433 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | GDC JO9-1JM | DESK JO9-1 | 113568 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 113815 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | RWB JO9-1 | WSC JO9-2 | 113886 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | NOAD'32 JO9-1 | WSC JO9-2 | 141381 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | NOAD'32 JO9-1 | 141380 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | GDC JO9-1JM | 112976 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | DESK JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 112813 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:45 | WSC JO9-2 | RKDVC JO9-2 | 113144 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | RWB JO9-1 | 113272 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | RWB JO9-1 | DESK JO9-1 | 112320 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | GDC JO9-1JM | 112615 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:45 | WSC JO9-2 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 112522 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 112249 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | NOAD'32 JO9-1 | DESK JO9-1 | 141379 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 112025 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | GDC JO9-1JM | NEO'25 JO9-1 | 111858 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | DESK JO9-1 | WSC JO9-2 | 111553 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Wilhelmina'26 JO9-1 | RWB JO9-1 | 111716 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | DESK JO9-1 | 111238 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:45 | WSC JO9-2 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 111100 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-2 | NEO'25 JO9-1 | 111355 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | RWB JO9-1 | GDC JO9-1JM | 110898 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 110438 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | DESK JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 110286 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | GDC JO9-1JM | WSC JO9-2 | 110580 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | RWB JO9-1 | 110827 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | Uno Animo JO9-1 | 31482 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | RKDVC JO9-3 | WSC JO9-2 | 31861 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 31977 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-1JM | Nieuwkuijk JO9-1 | 31622 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Uno Animo JO9-1 | Nieuwkuijk JO9-1 | 29622 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | RKDVC JO9-3 | 29832 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | WSC JO9-2 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 30097 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | Haarsteeg JO9-1JM | 29951 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | HHC'09 JO9-1 | 30233 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO9-1 | WSC JO9-2 | 30647 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-3 | Uno Animo JO9-1 | 30614 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-1JM | NEO'25 JO9-1 | 30372 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO9-1 | RKDVC JO9-3 | 30802 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | WSC JO9-2 | HHC'09 JO9-1 | 31346 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | NEO'25 JO9-1 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 31237 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Uno Animo JO9-1 | Haarsteeg JO9-1JM | 31032 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | NEO'25 JO9-1 | Uno Animo JO9-1 | 32954 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | WSC JO9-2 | Haarsteeg JO9-1JM | 33222 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | Nieuwkuijk JO9-1 | 33074 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO9-1 | RKDVC JO9-3 | 32735 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | 33617 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-3 | HHC'09 JO9-1 | 33583 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-1JM | Wilhelmina'26 JO9-1 | 33341 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Uno Animo JO9-1 | WSC JO9-2 | 33844 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dongen JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Willem II JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Reeshof JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | NEO'25 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SSC'55 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oosterhout JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Raamsdonk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | TSC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RFC JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NEO'25 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Berkdijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RWB JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GDC JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | NEO'25 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | NOAD'32 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | WSC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKDVC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilhelmina'26 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | HHC'09 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Uno Animo JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NEO'25 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | WSC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Veld 3 | 2 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 19:30 | Veld 3 | 2 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|