0289 Onder 11 (4e fase)
Pupillen - NEO'25 JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Naud van Baast | |||||||
Justyn Bouwens | |||||||
Fabian van Dreumel | |||||||
Mats van Galen | |||||||
Stan Hoogkamer | |||||||
Joep Kant | |||||||
Stefan Kuysten | |||||||
Nigel Mouthaan | |||||||
Alex Phiri | |||||||
Jordy Slaats | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jip van Galen | Trainer | ||||||
Tim Spaninks | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:30 | NEO'25 JO11-1 | ZIGO JO11-2 | 223486 | Sportpark De Gaard | Veld 2 | 1 - Kleedkamer | 4 - Kleedkamer | 10:00 | ||
C | 18-05-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | NEO'25 JO11-1 | 223547 | Sportpark Haarsteeg | - | - | 09:15 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:30 | NEO'25 JO11-1 | ZIGO JO11-2 | 223486 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:45 | Jong Brabant JO11-4 | RKDVC JO11-3 | 222752 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | WSC MO11-1 | Haarsteeg JO11-4 | 222997 | 6-2 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | NEO'25 JO11-1 | RKDVC JO11-3 | 222968 | 11-1 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | WSC MO11-1 | Jong Brabant JO11-4 | 224242 | 4-6 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Jong Brabant JO11-4 | NEO'25 JO11-1 | 224325 | 3-5 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | RKDVC JO11-3 | Haarsteeg JO11-4 | 223097 | 8-1 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | WSC MO11-1 | ZIGO JO11-2 | 223581 | 4-9 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | Jong Brabant JO11-4 | 224574 | 2-5 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | NEO'25 JO11-1 | WSC MO11-1 | 224545 | 5-4 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | ZIGO JO11-2 | RKDVC JO11-3 | 224479 | 6-4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-03-2024 18:30 | NEO'25 JO11-1 | RWB JO11-2 | 177448 | 0-8 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Be Ready JO11-1JM | DESK JO11-1 | 175625 | 2-9 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | FC Right-Oh JO11-1JM | SCO JO11-1 | 177360 | 4-2 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | RFC JO11-2 | Dongen JO11-3 | 177374 | 0-13 | ||
C | 20-03-2024 18:30 | RFC JO11-2 | DESK JO11-1 | 175950 | 1-5 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | RWB JO11-2 | RFC JO11-2 | 176138 | 9-1 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Dongen JO11-3 | FC Right-Oh JO11-1JM | 176832 | 5-5 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | DESK JO11-1 | SCO JO11-1 | 177605 | 4-2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Be Ready JO11-1JM | NEO'25 JO11-1 | 175928 | 1-8 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | FC Right-Oh JO11-1JM | RWB JO11-2 | 176348 | 2-6 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | NEO'25 JO11-1 | DESK JO11-1 | 173735 | 0-3 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | SCO JO11-1 | Dongen JO11-3 | 173990 | 2-2 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | RFC JO11-2 | Be Ready JO11-1JM | 177397 | 8-1 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Be Ready JO11-1JM | FC Right-Oh JO11-1JM | 174028 | 0-10 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | DESK JO11-1 | Dongen JO11-3 | 176000 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | NEO'25 JO11-1 | RFC JO11-2 | 177157 | 0-1 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | RWB JO11-2 | SCO JO11-1 | 175794 | 5-1 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | FC Right-Oh JO11-1JM | NEO'25 JO11-1 | 173692 | 5-1 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | SCO JO11-1 | Be Ready JO11-1JM | 175808 | 25-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | Dongen JO11-3 | RWB JO11-2 | 177521 | 2-5 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | RFC JO11-2 | FC Right-Oh JO11-1JM | 174900 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 09:45 | NEO'25 JO11-1 | SCO JO11-1 | 176591 | 1-5 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | DESK JO11-1 | RWB JO11-2 | 174402 | 1-6 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Be Ready JO11-1JM | Dongen JO11-3 | 175146 | 1-6 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | FC Right-Oh JO11-1JM | DESK JO11-1 | 176424 | 6-3 | ||
C | 27-01-2024 09:15 | SCO JO11-1 | RFC JO11-2 | 174807 | 2-3 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Dongen JO11-3 | NEO'25 JO11-1 | 176080 | 8-1 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | RWB JO11-2 | Be Ready JO11-1JM | 174898 | 16-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-12-2023 18:30 | NEO'25 JO11-1 | SSC'55 JO11-2JM | 120402 | 9-5 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO11-2 | SC Elshout JO11-1 | 122810 | 8-2 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | RKDVC JO11-4 | 123116 | 0-6 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | RWB JO11-3 | SSC'55 JO11-2JM | 122977 | 4-6 | ||
C | 07-12-2023 18:45 | NEO'25 JO11-1 | WSC JO11-3 | 123228 | 7-2 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SSC'55 JO11-2JM | Haarsteeg JO11-4 | 122524 | 4-1 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | WSC JO11-3 | RWB JO11-3 | 122736 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | RKDVC JO11-4 | Nieuwkuijk JO11-2 | 122382 | 4-0 | ||
C | 02-12-2023 10:45 | SC Elshout JO11-1 | NEO'25 JO11-1 | 122233 | 3-6 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | SC Elshout JO11-1 | RKDVC JO11-4 | 121814 | 2-2 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO11-2 | SSC'55 JO11-2JM | 121679 | 0-4 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | WSC JO11-3 | 122117 | 3-4 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | RWB JO11-3 | NEO'25 JO11-1 | 121989 | 4-5 | ||
C | 18-11-2023 09:30 | NEO'25 JO11-1 | RKDVC JO11-4 | 121533 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | RWB JO11-3 | Haarsteeg JO11-4 | 121425 | 3-6 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | WSC JO11-3 | Nieuwkuijk JO11-2 | 121329 | 0-4 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | SSC'55 JO11-2JM | SC Elshout JO11-1 | 121117 | 2-5 | ||
C | 11-11-2023 10:45 | SC Elshout JO11-1 | WSC JO11-3 | 120684 | 2-3 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO11-2 | RWB JO11-3 | 120550 | 7-1 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | NEO'25 JO11-1 | 120995 | 2-8 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | RKDVC JO11-4 | SSC'55 JO11-2JM | 120843 | 5-3 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | WSC JO11-3 | RKDVC JO11-4 | 120054 | 3-6 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | RWB JO11-3 | SC Elshout JO11-1 | 120150 | 4-3 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | Nieuwkuijk JO11-2 | 120290 | 0-6 | ||
C | 28-10-2023 10:45 | SC Elshout JO11-1 | Haarsteeg JO11-4 | 119543 | 8-2 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | Nieuwkuijk JO11-2 | NEO'25 JO11-1 | 119419 | 6-3 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | RKDVC JO11-4 | RWB JO11-3 | 119702 | 3-1 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SSC'55 JO11-2JM | WSC JO11-3 | 119844 | 2-4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 09:00 | RWB JO11-3 | SC 't Zand JO11-3 | 90910 | 2-2 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Berkdijk JO11-1 | Madese Boys JO11-5 | 40402 | 8-10 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Waspik JO11-2 | NEO'25 JO11-1 | 40623 | 10-1 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | SSC'55 JO11-2JM | Blauw Wit'81 JO11-1JM | 40742 | 6-1 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | SSC'55 JO11-2JM | RWB JO11-3 | 38860 | 9-1 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Blauw Wit'81 JO11-1JM | Waspik JO11-2 | 38728 | 5-10 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | NEO'25 JO11-1 | Berkdijk JO11-1 | 38962 | 6-5 | ||
C | 30-09-2023 10:45 | Madese Boys JO11-5 | DESK JO11-2 | 38545 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:45 | Madese Boys JO11-5 | SC 't Zand JO11-3 | 90909 | 3-6 | ||
C | 23-09-2023 09:45 | SC 't Zand JO11-3 | NEO'25 JO11-1 | 90908 | 9-3 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Berkdijk JO11-1 | SSC'55 JO11-2JM | 39240 | 12-4 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Waspik JO11-2 | Madese Boys JO11-5 | 39468 | 15-1 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK JO11-2 | NEO'25 JO11-1 | 39619 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | RWB JO11-3 | Blauw Wit'81 JO11-1JM | 39281 | 1-1 | ||
C | 16-09-2023 10:45 | Madese Boys JO11-5 | RWB JO11-3 | 39852 | 6-4 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | NEO'25 JO11-1 | SSC'55 JO11-2JM | 40125 | 9-3 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Blauw Wit'81 JO11-1JM | Berkdijk JO11-1 | 40037 | 10-1 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | DESK JO11-2 | Waspik JO11-2 | 39762 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | SSC'55 JO11-2JM | DESK JO11-2 | 41762 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Blauw Wit'81 JO11-1JM | Madese Boys JO11-5 | 41633 | 10-2 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | NEO'25 JO11-1 | RWB JO11-3 | 41862 | 11-2 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Berkdijk JO11-1 | Waspik JO11-2 | 41564 | 1-14 | ||
C | 02-09-2023 10:45 | Madese Boys JO11-5 | NEO'25 JO11-1 | 42463 | 4-10 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Waspik JO11-2 | SSC'55 JO11-2JM | 42222 | 11-1 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | DESK JO11-2 | Blauw Wit'81 JO11-1JM | 42376 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | RWB JO11-3 | Berkdijk JO11-1 | 42035 | 6-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEO'25 JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 8 | 13 | 0 |
2 | ZIGO JO11-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 15 | 8 | 7 | 0 |
3 | Jong Brabant JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 11 | 3 | 0 |
4 | RKDVC JO11-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 0 |
5 | WSC MO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 18 | 22 | -4 | 0 |
6 | Haarsteeg JO11-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 19 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB JO11-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 55 | 7 | 48 | 0 |
2 | DESK JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 28 | 19 | 9 | 0 |
3 | FC Right-Oh JO11-1JM | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 34 | 19 | 15 | 0 |
4 | Dongen JO11-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 38 | 17 | 21 | 0 |
5 | RFC JO11-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 16 | 32 | -16 | 0 |
6 | SCO JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 39 | 19 | 20 | 0 |
7 | NEO'25 JO11-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 11 | 31 | -20 | 0 |
8 | Be Ready JO11-1JM | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 82 | -77 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO11-4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 26 | 9 | 17 | 0 |
2 | NEO'25 JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 38 | 22 | 16 | 0 |
3 | Nieuwkuijk JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 31 | 14 | 17 | 0 |
4 | WSC JO11-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 18 | 25 | -7 | 0 |
5 | SSC'55 JO11-2JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 26 | 28 | -2 | 0 |
6 | SC Elshout JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 25 | 27 | -2 | 0 |
7 | RWB JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 32 | -14 | 0 |
8 | Haarsteeg JO11-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 14 | 39 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waspik JO11-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 60 | 9 | 51 | 0 |
2 | NEO'25 JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 40 | 33 | 7 | 0 |
3 | SC 't Zand JO11-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 17 | 8 | 9 | 0 |
4 | Blauw Wit'81 JO11-1JM | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 27 | 20 | 7 | 0 |
5 | SSC'55 JO11-2JM | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 23 | 34 | -11 | 0 |
6 | Madese Boys JO11-5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 26 | 53 | -27 | 0 |
7 | RWB JO11-3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 16 | 34 | -18 | 0 |
8 | Berkdijk JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 32 | 50 | -18 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 19:30 | Veld 2 | 3 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Veld 2 | 3 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|