0336 Onder 12 (4e fase)
Pupillen - NEO'25 JO12-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jens Bakker | |||||||
Dani Bakx | |||||||
Siem Bogers | |||||||
Tobias Heijkoop | |||||||
Pepijn Kik | |||||||
Lars Klerx | |||||||
Raff Pruijsen | |||||||
Raf van Rijsbergen | |||||||
Olaf van Tiggelen | |||||||
Jon van Woensel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jan Harm Kik | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 10:00 | SV Capelle JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 221077 | Sportpark Mandemakers | - | - | 09:15 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:30 | NEO'25 JO12-1 | SSC'55 JO12-1JM | 220510 | 5-6 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | GDC JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 221126 | 0-10 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | DESK JO12-2 | SV Capelle JO12-2 | 221600 | 4-7 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | RKDVC JO12-2 | 221632 | 1-4 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | GDC JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 220562 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | DESK JO12-2 | SSC'55 JO12-1JM | 220906 | 1-7 | ||
C | 15-04-2024 18:30 | RKDVC JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 221741 | 9-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | NEO'25 JO12-1 | DESK JO12-2 | 222355 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | GDC JO12-1 | SV Capelle JO12-2 | 221657 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | SSC'55 JO12-1JM | RKDVC JO12-2 | 220450 | 2-2 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | SSC'55 JO12-1JM | 221513 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | DESK JO12-2 | GDC JO12-1 | 220933 | 5-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | SSC'55 JO12-1JM | 179357 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | FC Engelen JO12-3 | FC Right-Oh JO12-1JM | 178693 | 4-4 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | NEO'25 JO12-1 | NOAD'32 JO12-1 | 179540 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | GDC JO12-1 | ZIGO JO12-2 | 180155 | 6-3 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SSC'55 JO12-1JM | FC Engelen JO12-3 | 179588 | 2-4 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | NOAD'32 JO12-1 | FC Right-Oh JO12-1JM | 179716 | 4-6 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | NEO'25 JO12-1 | GDC JO12-1 | 180526 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | ZIGO JO12-2 | SV Capelle JO12-2 | 178164 | 4-7 | ||
C | 11-03-2024 18:30 | GDC JO12-1 | NOAD'32 JO12-1 | 178604 | 1-1 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | FC Right-Oh JO12-1JM | SSC'55 JO12-1JM | 178142 | 3-3 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | FC Engelen JO12-3 | ZIGO JO12-2 | 179024 | 12-2 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | SV Capelle JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 179644 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | ZIGO JO12-2 | FC Right-Oh JO12-1JM | 177880 | 2-10 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | NEO'25 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 178426 | 2-4 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | GDC JO12-1 | SV Capelle JO12-2 | 179698 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | SSC'55 JO12-1JM | 180509 | 2-0 | ||
C | 24-02-2024 11:15 | FC Right-Oh JO12-1JM | NEO'25 JO12-1 | 179237 | 6-3 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | NOAD'32 JO12-1 | 178829 | 3-3 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | FC Engelen JO12-3 | GDC JO12-1 | 180562 | 1-3 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SSC'55 JO12-1JM | ZIGO JO12-2 | 180197 | 17-3 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | NOAD'32 JO12-1 | ZIGO JO12-2 | 178791 | 8-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | GDC JO12-1 | FC Right-Oh JO12-1JM | 178704 | 3-5 | ||
C | 03-02-2024 09:45 | NEO'25 JO12-1 | SSC'55 JO12-1JM | 179873 | 3-4 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | SV Capelle JO12-2 | FC Engelen JO12-3 | 178379 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 11:45 | FC Right-Oh JO12-1JM | SV Capelle JO12-2 | 178506 | 3-6 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | FC Engelen JO12-3 | NOAD'32 JO12-1 | 179490 | 6-3 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | ZIGO JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 178424 | 3-4 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SSC'55 JO12-1JM | GDC JO12-1 | 179133 | 3-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | SV Capelle JO12-2 | 126096 | 3-0 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | FC Engelen JO12-3 | NEO'25 JO12-1 | 125956 | 9-4 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-6 | GDC JO12-1 | 126294 | 3-6 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | NOAD'32 JO12-1 | DBN'22 JO12-1 | 126169 | 5-4 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | GDC JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 125859 | 1-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 125573 | 6-4 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | SV Capelle JO12-2 | NOAD'32 JO12-1 | 125796 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 125709 | 7-0 | ||
C | 25-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 125369 | 5-1 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | FC Engelen JO12-3 | SV Capelle JO12-2 | 125126 | 2-5 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | DBN'22 JO12-1 | 125272 | 2-4 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | GDC JO12-1 | 125431 | 0-5 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | NOAD'32 JO12-1 | 124959 | 1-5 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | SV Capelle JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 124767 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | GDC JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 124830 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-6 | DBN'22 JO12-1 | 125049 | 5-5 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | SV Capelle JO12-2 | 124588 | 6-1 | ||
C | 11-11-2023 09:45 | FC Engelen JO12-3 | RKDVC JO12-2 | 124296 | 1-3 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | GDC JO12-1 | 124442 | 4-2 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 124617 | 5-5 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 124095 | 3-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-6 | SV Capelle JO12-2 | 124219 | 1-4 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | GDC JO12-1 | DBN'22 JO12-1 | 123892 | 2-9 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 124022 | 10-2 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | DBN'22 JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 123742 | 2-5 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | SV Capelle JO12-2 | GDC JO12-1 | 123829 | 6-2 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | FC Engelen JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 123463 | 4-3 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | NOAD'32 JO12-1 | 123596 | 5-7 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 09:45 | Baardwijk JO12-1 | Uno Animo JO12-3 | 43674 | 5-3 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | Baardwijk JO12-1 | 44179 | 8-2 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Uno Animo JO12-3 | GDC JO12-1 | 44317 | 0-4 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | DESK JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 44339 | 1-3 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | FC Engelen JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | 44099 | 1-8 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | DESK JO12-2 | NEO'25 JO12-1 | 43056 | 2-6 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | GDC JO12-1 | FC Engelen JO12-4 | 43166 | 8-0 | ||
C | 30-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-3 | Uno Animo JO12-3 | 42989 | 6-1 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | Baardwijk JO12-1 | 42908 | 2-5 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | Baardwijk JO12-1 | GDC JO12-1 | 43576 | 1-5 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | RKDVC JO12-3 | 43395 | 7-3 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Uno Animo JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | 43531 | 5-1 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-4 | DESK JO12-2 | 43313 | 1-1 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | NEO'25 JO12-1 | 43796 | 2-13 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-3 | FC Engelen JO12-4 | 43877 | 8-1 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | GDC JO12-1 | DESK JO12-2 | 43953 | 1-3 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-4 | Uno Animo JO12-3 | 44891 | 1-7 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | DESK JO12-2 | Baardwijk JO12-1 | 45030 | 6-2 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | GDC JO12-1 | NEO'25 JO12-1 | 45138 | 4-1 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | 44963 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | GDC JO12-1 | 45577 | 3-6 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | Baardwijk JO12-1 | RKDVC JO12-3 | 45454 | 1-5 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | NEO'25 JO12-1 | FC Engelen JO12-4 | 45268 | 8-3 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Uno Animo JO12-3 | DESK JO12-2 | 45408 | 5-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO12-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 25 | 3 | 22 | 0 |
2 | SV Capelle JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15 | 9 | 6 | 0 |
3 | SSC'55 JO12-1JM | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 16 | 10 | 6 | 0 |
4 | DESK JO12-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 12 | 19 | -7 | 0 |
5 | NEO'25 JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 20 | -12 | 0 |
6 | GDC JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 20 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen JO12-3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 33 | 18 | 15 | 0 |
2 | FC Right-Oh JO12-1JM | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 37 | 25 | 12 | 0 |
3 | SV Capelle JO12-2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 23 | 19 | 4 | 0 |
4 | NOAD'32 JO12-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 26 | 18 | 8 | 0 |
5 | GDC JO12-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 20 | 15 | 5 | 0 |
6 | SSC'55 JO12-1JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 30 | 19 | 11 | 0 |
7 | NEO'25 JO12-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 18 | 26 | -8 | 0 |
8 | ZIGO JO12-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 17 | 64 | -47 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 27 | 12 | 15 | 0 |
2 | DBN'22 JO12-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 37 | 20 | 17 | 0 |
3 | SV Capelle JO12-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 18 | 1 | 0 |
4 | FC Engelen JO12-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 22 | 25 | -3 | 0 |
5 | NOAD'32 JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 27 | 27 | 0 | 0 |
6 | GDC JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 18 | 24 | -6 | 0 |
7 | NEO'25 JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 25 | 36 | -11 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JO12-6 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 22 | 35 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEO'25 JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 43 | 16 | 27 | 0 |
2 | GDC JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 28 | 8 | 20 | 0 |
3 | RKDVC JO12-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 25 | 11 | 14 | 0 |
4 | Uno Animo JO12-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 21 | 19 | 2 | 0 |
5 | DESK JO12-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | 18 | -3 | 0 |
6 | Baardwijk JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | 29 | -13 | 0 |
7 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | 30 | -14 | 0 |
8 | FC Engelen JO12-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 7 | 40 | -33 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 19:30 | Veld 2 | 2 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Veld 2 | 2 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|