216 Vrouwen Zaterdag
SVO De Gaard - SVO De Gaard VR1
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 vervallen | SVO De Gaard VR1 | SV BLC VR1 | 21029 | Sportpark De Gaard | Veld 2 | 6 - Kleedkamer | 5 - Kleedkamer | |||
T | 22-08-2024 19:00 | SVO De Gaard VR1 | Waalwijk Cup 2024 | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2024 19:00 | HRC'14 VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 19980 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 15:30 | SV BLC VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20976 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | Achilles Veen VR1 | HRC'14 VR1 | 20958 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | GVV'63 VR1 | NOAD'32 VR1 | 20993 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20991 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 14:30 | Baardwijk VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20948 | 0-0 | ||
C | 18-04-2024 20:15 | SV BLC VR1 | Baardwijk VR1 | 20728 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 16:15 | HRC'14 VR1 | SSC'55 VR1 | 20892 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 17:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | Uno Animo VR1 | 20933 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Nivo Sparta VR1 | Achilles Veen VR1 | 20899 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | Baardwijk VR1 | GVV'63 VR1 | 20908 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 14:45 | SVO De Gaard VR1 | NOAD'32 VR1 | 20922 | 0-0 | ||
C | 11-04-2024 20:00 | Baardwijk VR1 | SSC'55 VR1 | 20797 | 0-0 | ||
C | 10-04-2024 20:00 | Achilles Veen VR1 | SV BLC VR1 | 20693 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 11:45 | NOAD'32 VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20870 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Achilles Veen VR1 | Baardwijk VR1 | 20834 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | GVV'63 VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20879 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | SSC'55 VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20841 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 15:30 | SV BLC VR1 | HRC'14 VR1 | 20852 | 0-0 | ||
C | 01-04-2024 11:00 | HRC'14 VR1 | NOAD'32 VR1 | 20094 | 0-0 | ||
C | 01-04-2024 17:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | Baardwijk VR1 | 20524 | 0-0 | ||
C | 01-04-2024 14:45 | SVO De Gaard VR1 | Uno Animo VR1 | 20354 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | NOAD'32 VR1 | 20431 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | SVO De Gaard VR1 | SSC'55 VR1 | 20458 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 15:30 | SV BLC VR1 | Achilles Veen VR1 | 20037 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Achilles Veen VR1 | GVV'63 VR1 | 20805 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | Nivo Sparta VR1 | SV BLC VR1 | 20788 | 5-1 | ||
C | 23-03-2024 16:15 | HRC'14 VR1 | Uno Animo VR1 | 20778 | 3-0 | ||
C | 23-03-2024 17:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20819 | 6-3 | ||
C | 21-03-2024 20:15 | SV BLC VR1 | SSC'55 VR1 | 20607 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20743 | 1-0 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | GVV'63 VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20765 | 1-4 | ||
C | 16-03-2024 12:15 | SSC'55 VR1 | Achilles Veen VR1 | 20718 | 3-1 | ||
C | 16-03-2024 11:45 | NOAD'32 VR1 | HRC'14 VR1 | 20746 | 2-5 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | SSC'55 VR1 | GVV'63 VR1 | 20700 | 5-0 | ||
C | 09-03-2024 12:30 | Nivo Sparta VR1 | NOAD'32 VR1 | 20674 | 5-2 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | Baardwijk VR1 | Uno Animo VR1 | 20683 | 0-2 | ||
C | 09-03-2024 16:15 | HRC'14 VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20664 | 2-0 | ||
C | 07-03-2024 20:00 | SSC'55 VR1 | SV BLC VR1 | 20016 | 5-4 | ||
C | 02-03-2024 11:45 | NOAD'32 VR1 | Baardwijk VR1 | 20622 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | Achilles Veen VR1 | 20619 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | SVO De Gaard VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20637 | 1-2 | ||
C | 02-03-2024 15:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | HRC'14 VR1 | 20648 | 0-3 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Achilles Veen VR1 | NOAD'32 VR1 | 20579 | 2-5 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | SSC'55 VR1 | Uno Animo VR1 | 20586 | 1-4 | ||
C | 24-02-2024 14:30 | Baardwijk VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20569 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 15:30 | SV BLC VR1 | GVV'63 VR1 | 20597 | 0-2 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Nivo Sparta VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20560 | 5-1 | ||
C | 17-02-2024 11:45 | NOAD'32 VR1 | GVV'63 VR1 | 20339 | 4-1 | ||
C | 17-02-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | HRC'14 VR1 | 20174 | 0-0 | ||
C | 17-02-2024 14:30 | Baardwijk VR1 | Achilles Veen VR1 | 20225 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | GVV'63 VR1 | HRC'14 VR1 | 20537 | 2-1 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | SV BLC VR1 | 20498 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | SVO De Gaard VR1 | Achilles Veen VR1 | 20513 | 4-6 | ||
C | 03-02-2024 11:45 | NOAD'32 VR1 | SSC'55 VR1 | 20500 | 8-1 | ||
C | 29-01-2024 20:00 | NOAD'32 VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20300 | 9-1 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | Uno Animo VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20297 | 5-1 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | GVV'63 VR1 | Baardwijk VR1 | 20309 | 5-3 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | SSC'55 VR1 | HRC'14 VR1 | 20271 | 0-6 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Achilles Veen VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20264 | 1-5 | ||
C | 20-01-2024 15:00 | HRC'14 VR1 | SV BLC VR1 | 20208 | 0-0 | ||
C | 13-01-2024 12:00 | GVV'63 VR1 | Uno Animo VR1 | 20480 | 0-1 | ||
C | 16-12-2023 15:00 | SVO De Gaard VR1 | GVV'63 VR1 | 20238 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 17:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | Achilles Veen VR1 | 20467 | 4-5 | ||
C | 09-12-2023 11:45 | NOAD'32 VR1 | SV BLC VR1 | 20444 | 6-2 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | HRC'14 VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20436 | 0-2 | ||
C | 07-12-2023 20:00 | Baardwijk VR1 | HRC'14 VR1 | 20388 | 0-3 | ||
C | 02-12-2023 13:15 | Nivo Sparta VR1 | GVV'63 VR1 | 20379 | 2-2 | ||
C | 02-12-2023 15:30 | SV BLC VR1 | SVO De Gaard VR1 | 20416 | 5-3 | ||
C | 02-12-2023 12:00 | SSC'55 VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20405 | 3-5 | ||
C | 25-11-2023 15:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | SV BLC VR1 | 20365 | 4-2 | ||
C | 25-11-2023 12:45 | Nivo Sparta VR1 | Baardwijk VR1 | 20331 | 4-0 | ||
C | 20-11-2023 20:00 | HRC'14 VR1 | Achilles Veen VR1 | 20321 | 3-2 | ||
C | 18-11-2023 15:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | NOAD'32 VR1 | 20249 | 5-4 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | Nivo Sparta VR1 | SSC'55 VR1 | 20217 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | GVV'63 VR1 | Achilles Veen VR1 | 20196 | 3-2 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | SSC'55 VR1 | Baardwijk VR1 | 20148 | 4-1 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | SVO De Gaard VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 20192 | 3-4 | ||
C | 04-11-2023 15:30 | SV BLC VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20159 | 0-2 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Achilles Veen VR1 | SSC'55 VR1 | 20122 | 5-2 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Nivo Sparta VR1 | Uno Animo VR1 | 20104 | 1-2 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | Baardwijk VR1 | SV BLC VR1 | 20113 | 1-3 | ||
C | 28-10-2023 15:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | GVV'63 VR1 | 20135 | 5-1 | ||
C | 23-10-2023 20:00 | GVV'63 VR1 | SSC'55 VR1 | 20083 | 2-3 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | Uno Animo VR1 | Baardwijk VR1 | 20051 | 4-0 | ||
C | 14-10-2023 11:45 | NOAD'32 VR1 | Nivo Sparta VR1 | 20054 | 2-2 | ||
C | 12-10-2023 20:00 | SVO De Gaard VR1 | HRC'14 VR1 | 20069 | 1-5 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Nivo Sparta VR1 | SVO De Gaard VR1 | 19990 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 12:45 | Achilles Veen VR1 | Uno Animo VR1 | 20009 | 0-4 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | Baardwijk VR1 | NOAD'32 VR1 | 19999 | 1-10 | ||
C | 30-09-2023 11:45 | NOAD'32 VR1 | Achilles Veen VR1 | 19929 | 4-4 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | GVV'63 VR1 | SV BLC VR1 | 19967 | 2-2 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | Uno Animo VR1 | SSC'55 VR1 | 19926 | 7-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | SVO De Gaard VR1 | Baardwijk VR1 | 19943 | 1-0 | ||
C | 30-09-2023 15:15 | OJC Rosmalen ZA VR1 | Nivo Sparta VR1 | 19954 | 3-4 | ||
C | 23-09-2023 15:30 | SV BLC VR1 | Uno Animo VR1 | 19913 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 15:00 | HRC'14 VR1 | GVV'63 VR1 | 19866 | 7-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Achilles Veen VR1 | SVO De Gaard VR1 | 19895 | 2-2 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | Baardwijk VR1 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 19885 | 1-5 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | SSC'55 VR1 | NOAD'32 VR1 | 19902 | 1-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uno Animo VR1 | 13 | 10 | 0 | 3 | 30 | 34 | 12 | 22 | 0 |
2 | HRC'14 VR1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 38 | 7 | 31 | 0 |
3 | Nivo Sparta VR1 | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | 37 | 16 | 21 | 0 |
4 | OJC Rosmalen ZA VR1 | 13 | 8 | 0 | 5 | 24 | 47 | 40 | 7 | 0 |
5 | NOAD'32 VR1 | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 61 | 30 | 31 | 0 |
6 | SV BLC VR1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 23 | 29 | -6 | 0 |
7 | Achilles Veen VR1 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 35 | 44 | -9 | 0 |
8 | GVV'63 VR1 | 15 | 4 | 2 | 9 | 14 | 23 | 44 | -21 | 0 |
9 | SSC'55 VR1 | 12 | 4 | 0 | 8 | 12 | 24 | 46 | -22 | 0 |
10 | SVO De Gaard VR1 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | 23 | 43 | -20 | 0 |
11 | Baardwijk VR1 | 12 | 1 | 0 | 11 | 3 | 11 | 45 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 21:00 | Veld 2 | 6 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | Veld 2 | 6 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|