0214 Mannen Zaterdag reserve
Senioren - NEO'25 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Hans Vlak | Keeper | ||||||
Dennis de Bie | |||||||
Roy de Bruijn | |||||||
Patrick Chabot | |||||||
Thomas van Dongen | |||||||
Tommie Elesen | |||||||
Ali Hasan | |||||||
Giovanni van de Heuvel | |||||||
Jari Kamerman | |||||||
Silvan Kamerman | |||||||
Marc de Kort | |||||||
Koen Lammertse | |||||||
Davey Laros | |||||||
Jelle de Leeuw den Bouter | |||||||
Ramiro v.d. Leur | |||||||
Nino van Leuveren | |||||||
Marti Meijers | |||||||
Nick Meijers | |||||||
Tijs van Noije | |||||||
Youri Rijken | |||||||
Rocney van Rijsewijk | |||||||
Dylan de Roon | |||||||
Bryan de Roon | |||||||
Sander Timmermans | |||||||
Jari Toes |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | NEO'25 4 | SCO 4 | A. (Ad) v.d. Linden | 63755 | Sportpark De Gaard | Veld 1 | 1 - Kleedkamer | 4 - Kleedkamer | ||
C | 18-05-2024 vervallen | SSC'55 5 | NEO'25 4 | 63829 | Sportpark Van Wijlen | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 13:00 | NEO'25 4 | Altena 3 | 63753 | 5 - 0 | |||
C | 18-04-2024 20:00 | NEO'25 4 | ONI 3 | 63754 | 4 - 0 | |||
C | 13-04-2024 12:30 | NEO'25 4 | RFC 7 | 93113 | 3 - 0 | |||
C | 06-04-2024 12:00 | Altena 3 | NEO'25 4 | 63840 | 3 - 0 | |||
C | 01-04-2024 12:00 | NEO'25 4 | FC Tilburg 2 | 63760 | 2 - 1 | |||
C | 30-03-2024 14:00 | ONI 3 | NEO'25 4 | 64735 | 2 - 7 | |||
C | 23-03-2024 12:15 | NEO'25 4 | Willem II 3 | 63758 | 6 - 3 | |||
C | 16-03-2024 vervallen | DVVC 3 | NEO'25 4 | 67082 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | NEO'25 4 | WSC 5 | 63756 | ||||
C | 02-03-2024 14:30 | RWB 3 | NEO'25 4 | 65741 | 4 - 0 | |||
C | 24-02-2024 12:00 | NEO'25 4 | Olympia'60 5 | 63759 | 4 - 1 | |||
B | 17-02-2024 12:00 | NEO'25 4 | The Gunners 4 | J. van Bruchem (Scheidsrechter) | 141994 | 1 - 2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | FC Tilburg 2 | NEO'25 4 | 66106 | 3 - 2 | |||
C | 27-01-2024 vervallen | SV Capelle 3 | NEO'25 4 | 63126 | ||||
C | 27-01-2024 12:15 | RFC 7 | NEO'25 4 | 93106 | 2 - 4 | |||
C | 09-12-2023 12:45 | SCO 4 | NEO'25 4 | 65307 | 0 - 4 | |||
C | 02-12-2023 14:45 | NEO'25 4 | SSC'55 5 | 63752 | 9 - 0 | |||
B | 18-11-2023 17:15 | Zwaluw VFC 4 | NEO'25 4 | 140991 | 3 - 3 (5 - 6) | |||
B | 07-11-2023 20:00 | NEO'25 4 | NOAD'32 3 | 93030 | 7 - 5 | |||
C | 04-11-2023 12:00 | Willem II 3 | NEO'25 4 | 65837 | 1 - 3 | |||
C | 28-10-2023 vervallen | NEO'25 4 | DVVC 3 | 63761 | ||||
C | 14-10-2023 15:30 | WSC 5 | NEO'25 4 | 65590 | 2 - 10 | |||
C | 07-10-2023 12:45 | NEO'25 4 | RWB 3 | 63757 | 0 - 4 | |||
C | 30-09-2023 15:15 | Olympia'60 5 | NEO'25 4 | 66073 | 1 - 4 | |||
B | 16-09-2023 13:00 | NEO'25 4 | WSC 6 | 21703 | 5 - 1 | |||
B | 09-09-2023 13:30 | DESK 7 | NEO'25 4 | 22055 | 3 - 5 | |||
B | 05-09-2023 vervallen | NEO'25 4 | Dongen 3 | 21704 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 13:00 | NEO'25 4 | Altena 3 | 63753 | 5-0 | ||
C | 04-05-2024 14:30 | Willem II 3 | RWB 3 | 65843 | 1-3 | ||
C | 04-05-2024 13:15 | Olympia'60 5 | SCO 4 | 66077 | 6-1 | ||
C | 20-04-2024 12:15 | RFC 7 | RWB 3 | 93114 | 2-0 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | NEO'25 4 | ONI 3 | 63754 | 4-0 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | Olympia'60 5 | RWB 3 | 66079 | 0-4 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | ONI 3 | Altena 3 | 64737 | 0-2 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | NEO'25 4 | RFC 7 | 93113 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | Altena 3 | NEO'25 4 | 63840 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | RFC 7 | Olympia'60 5 | 93112 | 1-6 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | RWB 3 | FC Tilburg 2 | 65749 | 1-0 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Willem II 3 | ONI 3 | 65840 | 4-2 | ||
C | 01-04-2024 12:00 | NEO'25 4 | FC Tilburg 2 | 63760 | 2-1 | ||
C | 30-03-2024 14:00 | ONI 3 | NEO'25 4 | 64735 | 2-7 | ||
C | 23-03-2024 12:15 | NEO'25 4 | Willem II 3 | 63758 | 6-3 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | FC Tilburg 2 | Olympia'60 5 | 66114 | 6-2 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | SCO 4 | RWB 3 | 65312 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | Willem II 3 | Altena 3 | 65839 | 1-3 | ||
C | 16-03-2024 12:15 | RFC 7 | FC Tilburg 2 | 93110 | 0-2 | ||
C | 09-03-2024 12:30 | SCO 4 | FC Tilburg 2 | 65315 | 0-6 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | Willem II 3 | RFC 7 | 93109 | 2-0 | ||
C | 09-03-2024 15:00 | ONI 3 | RWB 3 | 64740 | 0-12 | ||
C | 02-03-2024 15:15 | Olympia'60 5 | ONI 3 | 66076 | 0-1 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | RWB 3 | NEO'25 4 | 65741 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 12:15 | RFC 7 | SCO 4 | 93108 | 2-0 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | ONI 3 | FC Tilburg 2 | 64743 | 0-4 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | Altena 3 | RWB 3 | 63845 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | NEO'25 4 | Olympia'60 5 | 63759 | 4-1 | ||
C | 21-02-2024 19:45 | SCO 4 | ONI 3 | 65310 | 6-4 | ||
C | 17-02-2024 13:00 | Olympia'60 5 | Willem II 3 | 66080 | 1-1 | ||
C | 17-02-2024 12:00 | Altena 3 | ONI 3 | 203798 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | FC Tilburg 2 | NEO'25 4 | 66106 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | RWB 3 | Willem II 3 | 65747 | 5-4 | ||
C | 03-02-2024 12:15 | RFC 7 | SSC'55 5 | 93107 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 15:15 | Olympia'60 5 | Altena 3 | 66075 | 5-3 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | Altena 3 | ONI 3 | 63842 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | RWB 3 | Olympia'60 5 | 65748 | 6-0 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | Willem II 3 | SSC'55 5 | 65838 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 12:15 | RFC 7 | NEO'25 4 | 93106 | 2-4 | ||
C | 25-01-2024 20:00 | RWB 3 | ONI 3 | 65744 | 5-3 | ||
C | 20-01-2024 14:30 | SSC'55 5 | Altena 3 | 63830 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 12:45 | SCO 4 | Olympia'60 5 | 65314 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 15:30 | FC Tilburg 2 | Altena 3 | 66108 | 3-0 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | SSC'55 5 | ONI 3 | 63831 | 0-4 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | SCO 4 | NEO'25 4 | 65307 | 0-4 | ||
C | 06-12-2023 20:00 | ONI 3 | RFC 7 | 93104 | 4-2 | ||
C | 02-12-2023 12:00 | Altena 3 | SCO 4 | 63843 | 4-4 | ||
C | 02-12-2023 14:45 | NEO'25 4 | SSC'55 5 | 63752 | 9-0 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | Willem II 3 | FC Tilburg 2 | 65845 | 1-3 | ||
C | 25-11-2023 15:15 | Olympia'60 5 | WSC 5 | 66078 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | RWB 3 | RFC 7 | 93103 | 4-0 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | SCO 4 | Willem II 3 | 65313 | 3-2 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | Olympia'60 5 | SSC'55 5 | 66074 | 5-2 | ||
C | 16-11-2023 20:00 | ONI 3 | Willem II 3 | 64741 | 3-2 | ||
C | 11-11-2023 15:15 | Olympia'60 5 | RFC 7 | 93102 | 1-3 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | FC Tilburg 2 | RWB 3 | 66112 | 3-3 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | SCO 4 | WSC 5 | 65311 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | Willem II 3 | NEO'25 4 | 65837 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 15:15 | Olympia'60 5 | FC Tilburg 2 | 66081 | 2-6 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | RWB 3 | SCO 4 | 65745 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 12:15 | RFC 7 | Altena 3 | 93101 | 0-3 | ||
C | 04-11-2023 15:30 | WSC 5 | SSC'55 5 | 65591 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | Altena 3 | Willem II 3 | 63846 | 2-1 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | SSC'55 5 | RWB 3 | 63834 | 0-7 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | ONI 3 | WSC 5 | 64739 | 1-0 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | FC Tilburg 2 | RFC 7 | 93100 | 2-1 | ||
C | 21-10-2023 12:00 | Altena 3 | WSC 5 | 63844 | 9-4 | ||
C | 21-10-2023 14:30 | SSC'55 5 | RFC 7 | 93097 | 1-5 | ||
C | 18-10-2023 20:00 | FC Tilburg 2 | SCO 4 | 66110 | 3-2 | ||
C | 14-10-2023 15:30 | WSC 5 | NEO'25 4 | 65590 | 2-10 | ||
C | 14-10-2023 14:30 | DVVC 3 | Altena 3 | 67084 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 12:15 | RFC 7 | Willem II 3 | 93099 | 3-1 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | ONI 3 | Olympia'60 5 | 64742 | 4-1 | ||
C | 07-10-2023 14:45 | SCO 4 | SV Capelle 3 | 65306 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | Willem II 3 | DVVC 3 | 65846 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | SSC'55 5 | FC Tilburg 2 | 63837 | 0-3 | ||
C | 07-10-2023 12:45 | NEO'25 4 | RWB 3 | 63757 | 0-4 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | SCO 4 | RFC 7 | 93098 | 0-3 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | SV Capelle 3 | DVVC 3 | 63136 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 15:30 | WSC 5 | Willem II 3 | 65596 | 5-4 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | RWB 3 | Altena 3 | 65743 | 3-0 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | SCO 4 | SSC'55 5 | 65308 | 4-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | FC Tilburg 2 | ONI 3 | 66109 | 3-0 | ||
C | 30-09-2023 15:15 | Olympia'60 5 | NEO'25 4 | 66073 | 1-4 | ||
C | 23-09-2023 15:00 | ONI 3 | SCO 4 | 64738 | 3-6 | ||
C | 23-09-2023 14:35 | DVVC 3 | WSC 5 | 67087 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | SSC'55 5 | SV Capelle 3 | 63828 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | Altena 3 | Olympia'60 5 | 63847 | 2-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-02-2024 12:00 | NEO'25 4 | The Gunners 4 | 141994 | 1-2 | ||
B | 18-11-2023 17:15 | Zwaluw VFC 4 | NEO'25 4 | 140991 | 3-3 | ||
B | 07-11-2023 20:00 | NEO'25 4 | NOAD'32 3 | 93030 | 0-0 | ||
B | 16-09-2023 13:00 | NEO'25 4 | WSC 6 | 21703 | 5-1 | ||
B | 09-09-2023 13:30 | DESK 7 | NEO'25 4 | 22055 | 3-5 | ||
B | 09-09-2023 16:00 | Dongen 3 | WSC 6 | 22127 | 0-0 | ||
B | 05-09-2023 19:30 | NEO'25 4 | Dongen 3 | 21704 | 0-0 | ||
B | 02-09-2023 15:00 | WSC 6 | DESK 7 | 22029 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB 3 | 16 | 14 | 1 | 1 | 43 | 61 | 16 | 45 | 0 |
2 | FC Tilburg 2 | 14 | 11 | 1 | 2 | 34 | 45 | 16 | 29 | 0 |
3 | NEO'25 4 | 15 | 11 | 0 | 4 | 33 | 48 | 25 | 23 | 0 |
4 | Altena 3 | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 | 26 | 25 | 1 | 0 |
5 | RFC 7 | 14 | 5 | 0 | 9 | 15 | 19 | 32 | -13 | 0 |
6 | Olympia'60 5 | 15 | 4 | 1 | 10 | 13 | 29 | 47 | -18 | 0 |
7 | ONI 3 | 15 | 4 | 0 | 11 | 12 | 27 | 61 | -34 | 0 |
8 | SCO 4 | 13 | 3 | 1 | 9 | 10 | 25 | 45 | -20 | 0 |
9 | Willem II 3 | 13 | 2 | 1 | 10 | 7 | 24 | 37 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Gunners 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
2 | NEO'25 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:45 - 20:00 | Veld 2 | 4 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:45 - 20:00 | Veld 2 | 4 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|