0214 Mannen Zaterdag reserve
Senioren - NEO'25 3
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 vervallen | Irene'58 2 | NEO'25 3 | 62063 | Sportpark Irene'58 | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 vervallen | NEO'25 3 | DESK 5 | 61396 | ||||
C | 27-04-2024 vervallen | Berkdijk 2 | NEO'25 3 | 62271 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | NEO'25 3 | RFC 3 | 61394 | ||||
C | 13-04-2024 vervallen | NEO'25 3 | SSC'55 4 | 61388 | ||||
C | 11-04-2024 vervallen | NEO'25 3 | Dongen 2 | A. (Ad) v.d. Linden | 61395 | |||
C | 06-04-2024 vervallen | Olympia'60 2 | NEO'25 3 | 61752 | ||||
C | 30-03-2024 vervallen | NEO'25 3 | SCO 5 | 61391 | ||||
C | 16-03-2024 15:30 | WSC 4 | NEO'25 3 | 62146 | 9 - 0 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | NEO'25 3 | Berkdijk 2 | 61393 | 1 - 8 | |||
C | 02-03-2024 12:45 | Baardwijk 2 | NEO'25 3 | 60974 | 6 - 0 | |||
C | 17-02-2024 15:00 | NEO'25 3 | Irene'58 2 | A.v.d. Linden (Scheidsrechter) | 61390 | 3 - 2 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | SCO 5 | NEO'25 3 | 62095 | 3 - 2 | |||
C | 27-01-2024 14:30 | SSC'55 4 | NEO'25 3 | 61419 | 10 - 0 | |||
C | 09-12-2023 12:45 | DESK 5 | NEO'25 3 | 62620 | 9 - 2 | |||
C | 07-12-2023 19:45 | NEO'25 3 | Olympia'60 2 | 61389 | 3 - 6 | |||
C | 25-11-2023 12:15 | RFC 3 | NEO'25 3 | 62459 | 1 - 0 | |||
C | 04-11-2023 12:45 | Bavel 4 | NEO'25 3 | 84506 | 7 - 0 | |||
C | 28-10-2023 15:00 | NEO'25 3 | WSC 4 | 61392 | 1 - 7 | |||
C | 05-10-2023 19:30 | NEO'25 3 | Baardwijk 2 | 61387 | 2 - 2 | |||
C | 30-09-2023 16:00 | Dongen 2 | NEO'25 3 | 62570 | 10 - 0 | |||
B | 16-09-2023 15:00 | NEO'25 3 | SSC'55 3 | 21343 | 2 - 2 | |||
B | 09-09-2023 15:00 | NEO'25 3 | TSVV Merlijn 3 | 21344 | 1 - 0 | |||
B | 07-09-2023 20:00 | DESK 4 | NEO'25 3 | 21518 | 2 - 1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 15:00 | NEO'25 3 | RFC 3 | 61394 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 14:30 | SSC'55 4 | Baardwijk 2 | 61418 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 14:30 | Berkdijk 2 | Dongen 2 | 62278 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Bavel 4 | DESK 5 | 84520 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Olympia'60 2 | Irene'58 2 | 61754 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 12:00 | WSC 4 | SCO 5 | 62150 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 12:15 | RFC 3 | Olympia'60 2 | 62461 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Irene'58 2 | Bavel 4 | 84519 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | DESK 5 | WSC 4 | 62625 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 14:15 | SCO 5 | Berkdijk 2 | 62100 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | NEO'25 3 | SSC'55 4 | 61388 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 16:30 | Dongen 2 | Baardwijk 2 | 62569 | 0-0 | ||
C | 11-04-2024 20:00 | NEO'25 3 | Dongen 2 | 61395 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Bavel 4 | RFC 3 | 84518 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 12:45 | Baardwijk 2 | SCO 5 | 60978 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | SSC'55 4 | Dongen 2 | 61426 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Berkdijk 2 | DESK 5 | 62279 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 13:15 | Olympia'60 2 | NEO'25 3 | 61752 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | WSC 4 | Irene'58 2 | 62149 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 15:15 | WSC 4 | Dongen 2 | 62153 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 14:30 | SSC'55 4 | Olympia'60 2 | 61420 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 14:30 | Berkdijk 2 | Irene'58 2 | 62274 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | NEO'25 3 | SCO 5 | 61391 | 0-0 | ||
C | 27-03-2024 20:00 | SCO 5 | Irene'58 2 | 62098 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 12:15 | RFC 3 | WSC 4 | 62464 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Irene'58 2 | Berkdijk 2 | 62068 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 15:15 | Olympia'60 2 | SSC'55 4 | 61753 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 15:15 | SCO 5 | Dongen 2 | 62102 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | NEO'25 3 | Bavel 4 | 84517 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 13:30 | DESK 5 | Baardwijk 2 | 62619 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 16:00 | Dongen 2 | DESK 5 | 62578 | 1-1 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | Baardwijk 2 | Irene'58 2 | 60977 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 13:15 | Bavel 4 | Olympia'60 2 | 84516 | 4-0 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | Berkdijk 2 | RFC 3 | 62277 | 5-0 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | SSC'55 4 | SCO 5 | 61422 | 6-0 | ||
C | 16-03-2024 15:30 | WSC 4 | NEO'25 3 | 62146 | 9-0 | ||
C | 09-03-2024 15:15 | Olympia'60 2 | WSC 4 | 61756 | 2-4 | ||
C | 09-03-2024 12:15 | RFC 3 | Baardwijk 2 | 62458 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 12:30 | Irene'58 2 | Dongen 2 | 62070 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:45 | DESK 5 | SCO 5 | 62624 | 2-2 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | Bavel 4 | SSC'55 4 | 84515 | 0-1 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | NEO'25 3 | Berkdijk 2 | 61393 | 1-8 | ||
C | 07-03-2024 20:00 | Olympia'60 2 | RFC 3 | 61758 | 3-1 | ||
C | 02-03-2024 12:45 | Baardwijk 2 | NEO'25 3 | 60974 | 6-0 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | Berkdijk 2 | Olympia'60 2 | 62273 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 16:00 | Dongen 2 | RFC 3 | 62577 | 0-2 | ||
C | 02-03-2024 14:15 | WSC 4 | Bavel 4 | 84514 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | SSC'55 4 | DESK 5 | 61427 | 3-1 | ||
C | 24-02-2024 15:15 | Olympia'60 2 | Baardwijk 2 | 61751 | 3-0 | ||
C | 24-02-2024 13:15 | Bavel 4 | Berkdijk 2 | 84513 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 12:15 | RFC 3 | SCO 5 | 62463 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | Irene'58 2 | DESK 5 | 62071 | 0-2 | ||
C | 24-02-2024 13:30 | WSC 4 | SSC'55 4 | 62147 | 3-4 | ||
C | 17-02-2024 15:00 | NEO'25 3 | Irene'58 2 | 61390 | 3-2 | ||
C | 17-02-2024 13:00 | Olympia'60 2 | DESK 5 | 61760 | 2-2 | ||
C | 17-02-2024 14:30 | Berkdijk 2 | Baardwijk 2 | 62270 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | Baardwijk 2 | Bavel 4 | 84512 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 13:30 | DESK 5 | RFC 3 | 62627 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | Berkdijk 2 | WSC 4 | 62276 | 4-3 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | SSC'55 4 | Irene'58 2 | 61421 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | SCO 5 | NEO'25 3 | 62095 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 14:00 | Dongen 2 | Olympia'60 2 | 62572 | 1-0 | ||
C | 27-01-2024 15:30 | WSC 4 | DESK 5 | 62154 | 7-0 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | SSC'55 4 | NEO'25 3 | 61419 | 10-0 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | Berkdijk 2 | SCO 5 | 62275 | 6-0 | ||
C | 27-01-2024 13:15 | Bavel 4 | Irene'58 2 | 84511 | 1-4 | ||
C | 27-01-2024 12:45 | Baardwijk 2 | Dongen 2 | 60982 | 2-5 | ||
C | 16-12-2023 15:00 | Berkdijk 2 | NEO'25 3 | 62271 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Irene'58 2 | RFC 3 | 62069 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | Baardwijk 2 | WSC 4 | 60979 | 1-4 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | DESK 5 | NEO'25 3 | 62620 | 9-2 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | SSC'55 4 | Berkdijk 2 | 61424 | 1-0 | ||
C | 09-12-2023 14:45 | SCO 5 | Olympia'60 2 | 62097 | 1-2 | ||
C | 09-12-2023 16:30 | Dongen 2 | Bavel 4 | 84510 | 2-3 | ||
C | 07-12-2023 19:45 | NEO'25 3 | Olympia'60 2 | 61389 | 3-6 | ||
C | 02-12-2023 13:10 | Bavel 4 | SCO 5 | 84509 | 5-0 | ||
C | 02-12-2023 12:15 | RFC 3 | SSC'55 4 | 62460 | 1-2 | ||
C | 25-11-2023 12:15 | RFC 3 | NEO'25 3 | 62459 | 1-0 | ||
C | 25-11-2023 12:30 | Irene'58 2 | Olympia'60 2 | 62065 | 1-2 | ||
C | 25-11-2023 12:45 | Baardwijk 2 | SSC'55 4 | 60975 | 0-3 | ||
C | 25-11-2023 12:30 | SCO 5 | WSC 4 | 62099 | 3-2 | ||
C | 25-11-2023 16:00 | Dongen 2 | Berkdijk 2 | 62576 | 2-4 | ||
C | 25-11-2023 13:30 | DESK 5 | Bavel 4 | 84508 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | Irene'58 2 | Baardwijk 2 | 62062 | 0-2 | ||
C | 11-11-2023 13:15 | DESK 5 | Berkdijk 2 | 62626 | 3-4 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | Dongen 2 | SSC'55 4 | 62571 | 2-2 | ||
C | 11-11-2023 12:30 | Irene'58 2 | WSC 4 | 62067 | 2-7 | ||
C | 11-11-2023 12:15 | RFC 3 | Bavel 4 | 84507 | 1-4 | ||
C | 09-11-2023 19:30 | SCO 5 | Baardwijk 2 | 62094 | 5-1 | ||
C | 04-11-2023 13:30 | WSC 4 | RFC 3 | 62152 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 12:45 | Bavel 4 | NEO'25 3 | 84506 | 7-0 | ||
C | 04-11-2023 12:45 | Baardwijk 2 | DESK 5 | 60983 | 0-2 | ||
C | 04-11-2023 14:00 | Dongen 2 | SCO 5 | 62574 | 3-4 | ||
C | 28-10-2023 12:15 | RFC 3 | Berkdijk 2 | 62465 | 2-7 | ||
C | 28-10-2023 13:30 | DESK 5 | Dongen 2 | 62628 | 8-2 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | NEO'25 3 | WSC 4 | 61392 | 1-7 | ||
C | 28-10-2023 15:15 | Olympia'60 2 | Bavel 4 | 84505 | 0-6 | ||
C | 28-10-2023 15:15 | SCO 5 | SSC'55 4 | 62096 | 0-3 | ||
C | 14-10-2023 16:30 | Dongen 2 | Irene'58 2 | 62573 | 4-1 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | WSC 4 | Olympia'60 2 | 62148 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 15:15 | SCO 5 | DESK 5 | 62103 | 1-7 | ||
C | 14-10-2023 14:30 | SSC'55 4 | Bavel 4 | 84504 | 3-0 | ||
C | 14-10-2023 12:45 | Baardwijk 2 | RFC 3 | 60981 | 1-1 | ||
C | 07-10-2023 12:15 | RFC 3 | Dongen 2 | 62466 | 5-1 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | Irene'58 2 | SCO 5 | 62066 | 0-2 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | DESK 5 | SSC'55 4 | 62621 | 3-3 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Bavel 4 | WSC 4 | 84503 | 3-5 | ||
C | 07-10-2023 15:15 | Olympia'60 2 | Berkdijk 2 | 61757 | 2-7 | ||
C | 05-10-2023 19:30 | NEO'25 3 | Baardwijk 2 | 61387 | 2-2 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | SSC'55 4 | WSC 4 | 61423 | 1-2 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | Baardwijk 2 | Olympia'60 2 | 60976 | 0-2 | ||
C | 30-09-2023 13:30 | DESK 5 | Irene'58 2 | 62623 | 4-0 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | Berkdijk 2 | Bavel 4 | 84502 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 14:45 | SCO 5 | RFC 3 | 62101 | 1-3 | ||
C | 30-09-2023 16:00 | Dongen 2 | NEO'25 3 | 62570 | 10-0 | ||
C | 23-09-2023 15:30 | WSC 4 | Berkdijk 2 | 62151 | 4-0 | ||
C | 23-09-2023 15:15 | Olympia'60 2 | Dongen 2 | 61759 | 5-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Bavel 4 | Baardwijk 2 | 84501 | 4-2 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Irene'58 2 | SSC'55 4 | 62064 | 0-3 | ||
C | 23-09-2023 12:15 | RFC 3 | DESK 5 | 62467 | 2-4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2023 14:30 | TSVV Merlijn 3 | DESK 4 | 21454 | 0-7 | ||
B | 16-09-2023 15:00 | NEO'25 3 | SSC'55 3 | 21343 | 2-2 | ||
B | 09-09-2023 12:30 | SSC'55 3 | DESK 4 | 21351 | 1-11 | ||
B | 09-09-2023 15:00 | NEO'25 3 | TSVV Merlijn 3 | 21344 | 1-0 | ||
B | 07-09-2023 20:00 | DESK 4 | NEO'25 3 | 21518 | 2-1 | ||
B | 02-09-2023 14:30 | TSVV Merlijn 3 | SSC'55 3 | 21453 | 0-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berkdijk 2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 | 48 | 20 | 28 | 0 |
2 | SSC'55 4 | 13 | 9 | 3 | 1 | 30 | 34 | 12 | 22 | 0 |
3 | WSC 4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 45 | 25 | 20 | 0 |
4 | DESK 5 | 15 | 6 | 6 | 3 | 24 | 43 | 31 | 12 | 0 |
5 | Bavel 4 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | 39 | 28 | 11 | 0 |
6 | Olympia'60 2 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 26 | 32 | -6 | 0 |
7 | RFC 3 | 14 | 4 | 4 | 6 | 16 | 22 | 31 | -9 | 0 |
8 | SCO 5 | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | 19 | 40 | -21 | 0 |
9 | Dongen 2 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 23 | 37 | -14 | 0 |
10 | Baardwijk 2 | 14 | 2 | 1 | 11 | 7 | 15 | 36 | -21 | 0 |
11 | Irene'58 2 | 13 | 1 | 3 | 9 | 6 | 8 | 30 | -22 | 0 |
12 | NEO'25 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 2 | 18 | 0 |
2 | NEO'25 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
3 | SSC'55 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 0 |
4 | TSVV Merlijn 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 11 | -11 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:45 | Veld 2 | 5 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:45 | Veld 2 | 5 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|