0394 Onder 13 (3e fase)
Pupillen - NEO'25 JO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Yusuf Boncuk | Keeper | ||||||
Rik van den Hoven | |||||||
Dylan Juriaans | |||||||
Yousef Kasem | |||||||
Jeneal Lammers | |||||||
Raphael van der Linden | |||||||
Mansur Machmoedov | |||||||
C-jay van der Mierden | |||||||
Timo Nederveen | |||||||
Delani van Os | |||||||
Guus Snijders | |||||||
Tim Veenstra | |||||||
René Versteeg | |||||||
Duuk Vos | |||||||
Jayden van Zelst | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rudy Nederveen | Leider | ||||||
Danny van Os | Trainer | ||||||
Rick Veenstra | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | NEO'25 JO13-1 | FC Tilburg JO13-2 | 181680 | Sportpark De Gaard | Veld 2 | 6 - Kleedkamer | 2 - Kleedkamer | 12:30 | ||
C | 18-05-2024 08:30 | WSC JO13-3 | NEO'25 JO13-1 | 185206 | Sportpark Eikendonk | - | - | 07:50 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | NEO'25 JO13-1 | FC Tilburg JO13-2 | 181680 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 12:30 | Hilvaria JO13-2 | WSC JO13-3 | 185095 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | Were Di JO13-2 | SV Reeshof JO13-3 | 184498 | 7-6 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | DESK JO13-2 | Dongen JO13-2 | 183823 | 5-3 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | JEKA JO13-5 | Olympia'60 JO13-2 | 183241 | 8-2 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | RWB JO13-2JM | SV Reeshof JO13-3 | 185101 | 5-3 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | DESK JO13-2 | WSC JO13-3 | 185078 | 13-2 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | NEO'25 JO13-1 | Olympia'60 JO13-2 | 181315 | 6-3 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | SSC'55 JO13-1JM | Dongen JO13-2 | 182293 | 3-9 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | JEKA JO13-5 | NEO'25 JO13-1 | 185153 | 1-3 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | WSC JO13-3 | Were Di JO13-2 | 183883 | 6-2 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Olympia'60 JO13-2 | DESK JO13-2 | 182938 | 2-9 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Dongen JO13-2 | SV Reeshof JO13-3 | 184493 | 8-3 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | FC Tilburg JO13-2 | SSC'55 JO13-1JM | 185149 | 0-3 | ||
C | 13-04-2024 12:00 | Hilvaria JO13-2 | RWB JO13-2JM | 184679 | 1-4 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | RWB JO13-2JM | Dongen JO13-2 | 185080 | 1-2 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | DESK JO13-2 | JEKA JO13-5 | 182822 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | SSC'55 JO13-1JM | WSC JO13-3 | 182148 | 1-5 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | NEO'25 JO13-1 | Hilvaria JO13-2 | 184875 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | SV Reeshof JO13-3 | FC Tilburg JO13-2 | 184722 | 1-8 | ||
C | 30-03-2024 10:00 | Hilvaria JO13-2 | JEKA JO13-5 | 181793 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | JEKA JO13-5 | Were Di JO13-2 | 184851 | 0-4 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | WSC JO13-3 | SV Reeshof JO13-3 | 183890 | 6-3 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Olympia'60 JO13-2 | SSC'55 JO13-1JM | 181175 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | FC Tilburg JO13-2 | Dongen JO13-2 | 183920 | 6-2 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | NEO'25 JO13-1 | RWB JO13-2JM | 182372 | 5-1 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Hilvaria JO13-2 | DESK JO13-2 | 184114 | 0-7 | ||
C | 16-03-2024 12:00 | SV Reeshof JO13-3 | Olympia'60 JO13-2 | 182264 | 3-5 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Dongen JO13-2 | WSC JO13-3 | 183185 | 3-7 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | SSC'55 JO13-1JM | JEKA JO13-5 | 182677 | 2-5 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Were Di JO13-2 | Hilvaria JO13-2 | 182733 | 5-1 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | DESK JO13-2 | NEO'25 JO13-1 | 182230 | 2-7 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | RWB JO13-2JM | FC Tilburg JO13-2 | 185120 | 1-4 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | RWB JO13-2JM | WSC JO13-3 | 183769 | 3-3 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Were Di JO13-2 | DESK JO13-2 | 181603 | 7-2 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | SSC'55 JO13-1JM | NEO'25 JO13-1 | 182902 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | FC Tilburg JO13-2 | Olympia'60 JO13-2 | 184872 | 5-1 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Dongen JO13-2 | JEKA JO13-5 | 184755 | 0-1 | ||
C | 02-03-2024 12:00 | SV Reeshof JO13-3 | Hilvaria JO13-2 | 185215 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | JEKA JO13-5 | FC Tilburg JO13-2 | 185018 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | DESK JO13-2 | SSC'55 JO13-1JM | 185070 | 0-5 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | Were Di JO13-2 | RWB JO13-2JM | 182745 | 1-1 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Olympia'60 JO13-2 | WSC JO13-3 | 183894 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | NEO'25 JO13-1 | SV Reeshof JO13-3 | 181545 | 15-0 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | RWB JO13-2JM | Olympia'60 JO13-2 | 184060 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Dongen JO13-2 | NEO'25 JO13-1 | 182513 | 0-8 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | SSC'55 JO13-1JM | Were Di JO13-2 | 184330 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | WSC JO13-3 | JEKA JO13-5 | 181630 | 2-4 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | FC Tilburg JO13-2 | Hilvaria JO13-2 | 183647 | 5-2 | ||
C | 03-02-2024 12:15 | SV Reeshof JO13-3 | DESK JO13-2 | 182268 | 0-7 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Hilvaria JO13-2 | SSC'55 JO13-1JM | 181560 | 1-4 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | NEO'25 JO13-1 | Were Di JO13-2 | 181762 | 2-4 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | JEKA JO13-5 | SV Reeshof JO13-3 | 184654 | 2-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Olympia'60 JO13-2 | Dongen JO13-2 | 184240 | 1-1 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | WSC JO13-3 | FC Tilburg JO13-2 | 181439 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | DESK JO13-2 | RWB JO13-2JM | 183477 | 4-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 09:30 | NEO'25 JO13-1 | Waspik JO13-1 | 126982 | 4-6 | ||
C | 16-12-2023 09:00 | JEKA JO13-5 | SCO JO13-1 | 140451 | 0-3 | ||
C | 09-12-2023 11:15 | TSV Gudok JO13-1 | SCO JO13-1 | 140456 | 5-1 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Olympia'60 JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 129374 | 4-1 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Sarto JO13-5 | Waspik JO13-1 | 129209 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | JEKA JO13-5 | SC 't Zand JO13-4JM | 129114 | 0-1 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | SC 't Zand JO13-4JM | Sarto JO13-5 | 128781 | 1-4 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO13-1 | JEKA JO13-5 | 128896 | 4-3 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | SCO JO13-1 | Olympia'60 JO13-1 | 140455 | 2-6 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Waspik JO13-1 | TSV Gudok JO13-1 | 128730 | 1-4 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | SCO JO13-1 | Waspik JO13-1 | 140454 | 0-6 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | TSV Gudok JO13-1 | SC 't Zand JO13-4JM | 128200 | 1-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Sarto JO13-5 | NEO'25 JO13-1 | 128487 | 5-1 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | JEKA JO13-5 | Olympia'60 JO13-1 | 128411 | 0-16 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | NEO'25 JO13-1 | TSV Gudok JO13-1 | 127896 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Olympia'60 JO13-1 | Waspik JO13-1 | 128162 | 1-1 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | JEKA JO13-5 | Sarto JO13-5 | 128008 | 0-6 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | SC 't Zand JO13-4JM | Dongen JO13-2 | 127781 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | SC 't Zand JO13-4JM | SCO JO13-1 | 140453 | 1-1 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | SCO JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 140452 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Dongen JO13-2 | NEO'25 JO13-1 | 127486 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Waspik JO13-1 | SC 't Zand JO13-4JM | 127644 | 1-2 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | TSV Gudok JO13-1 | JEKA JO13-5 | 127392 | 6-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Sarto JO13-5 | Olympia'60 JO13-1 | 127699 | 1-1 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | JEKA JO13-5 | Dongen JO13-2 | 127094 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Olympia'60 JO13-1 | SC 't Zand JO13-4JM | 127354 | 4-1 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Sarto JO13-5 | TSV Gudok JO13-1 | 127189 | 1-1 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | SCO JO13-1 | Sarto JO13-5 | 140450 | 2-2 | ||
C | 28-10-2023 09:45 | SC 't Zand JO13-4JM | NEO'25 JO13-1 | 126867 | 4-2 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | TSV Gudok JO13-1 | Olympia'60 JO13-1 | 126580 | 5-3 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Waspik JO13-1 | JEKA JO13-5 | 126816 | 8-2 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Dongen JO13-2 | Sarto JO13-5 | 126658 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-10-2023 19:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | GDC JO13-1 | 90800 | 6-1 | ||
C | 21-10-2023 10:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | WSC JO13-3 | 90799 | 4-5 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | Haarsteeg JO13-4 | 90804 | 6-2 | ||
C | 14-10-2023 10:30 | GDC JO13-1 | RKDVC JO13-3 | 47047 | 2-1 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | NOAD'32 JO13-1JM | NEO'25 JO13-1 | 46877 | 8-4 | ||
C | 14-10-2023 09:00 | Achilles Veen JO13-1JM | WSC JO13-3 | 46978 | 2-2 | ||
C | 09-10-2023 18:45 | GDC JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 46138 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | GDC JO13-1 | 47560 | 5-0 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | NEO'25 JO13-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 90803 | 4-2 | ||
C | 07-10-2023 11:15 | RKDVC JO13-3 | Achilles Veen JO13-1JM | 47234 | 6-5 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | WSC JO13-3 | NOAD'32 JO13-1JM | 47394 | 3-0 | ||
C | 04-10-2023 19:00 | Achilles Veen JO13-1JM | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 90798 | 4-7 | ||
C | 03-10-2023 18:30 | WSC JO13-3 | GDC JO13-1 | 46587 | 2-2 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | RKDVC JO13-3 | 90802 | 7-3 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-4 | WSC JO13-3 | 46245 | 2-5 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO13-1JM | NOAD'32 JO13-1JM | 46071 | 9-3 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | NEO'25 JO13-1 | Achilles Veen JO13-1JM | 46624 | 7-6 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-3 | Haarsteeg JO13-4 | 46427 | 6-5 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | NOAD'32 JO13-1JM | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 90801 | 0-3 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Achilles Veen JO13-1JM | Haarsteeg JO13-4 | 47889 | 10-1 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | NEO'25 JO13-1 | WSC JO13-3 | 47628 | 6-1 | ||
C | 13-09-2023 19:00 | NOAD'32 JO13-1JM | RKDVC JO13-3 | 47791 | 0-7 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | GDC JO13-1 | Achilles Veen JO13-1JM | 48157 | 2-7 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-4 | NOAD'32 JO13-1JM | 48266 | 1-3 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-3 | NEO'25 JO13-1 | 48043 | 2-5 | ||
C | 02-09-2023 12:00 | NEO'25 JO13-1 | Haarsteeg JO13-4 | 48542 | 1-1 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | WSC JO13-3 | RKDVC JO13-3 | 48505 | 1-4 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | NOAD'32 JO13-1JM | GDC JO13-1 | 48701 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEO'25 JO13-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 51 | 13 | 38 | 0 |
2 | FC Tilburg JO13-2 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 35 | 16 | 19 | 0 |
3 | DESK JO13-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 53 | 32 | 21 | 0 |
4 | JEKA JO13-5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 32 | 22 | 10 | 0 |
5 | Were Di JO13-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 32 | 21 | 11 | 0 |
6 | WSC JO13-3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 36 | 38 | -2 | 0 |
7 | SSC'55 JO13-1JM | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 21 | 22 | -1 | 0 |
8 | RWB JO13-2JM | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 21 | 24 | -3 | 0 |
9 | Dongen JO13-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 28 | 35 | -7 | 0 |
10 | Olympia'60 JO13-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 17 | 36 | -19 | 0 |
11 | Hilvaria JO13-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 13 | 35 | -22 | 0 |
12 | SV Reeshof JO13-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 19 | 64 | -45 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok JO13-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 22 | 6 | 16 | 0 |
2 | Sarto JO13-5 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 22 | 7 | 15 | 0 |
3 | Olympia'60 JO13-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 35 | 11 | 24 | 0 |
4 | Waspik JO13-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 24 | 16 | 8 | 0 |
5 | SC 't Zand JO13-4JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 10 | 13 | -3 | 0 |
6 | SCO JO13-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | 20 | -11 | 0 |
7 | NEO'25 JO13-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 12 | 22 | -10 | 0 |
8 | JEKA JO13-5 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 44 | -39 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 35 | 19 | 16 | 0 |
2 | NEO'25 JO13-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 29 | 25 | 4 | 0 |
3 | RKDVC JO13-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 29 | 25 | 4 | 0 |
4 | WSC JO13-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 19 | 20 | -1 | 0 |
5 | Achilles Veen JO13-1JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 43 | 28 | 15 | 0 |
6 | NOAD'32 JO13-1JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 17 | 28 | -11 | 0 |
7 | GDC JO13-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13 | 26 | -13 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 17 | 31 | -14 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:30 | Veld 2 | 3 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:30 | Veld 2 | 3 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|