0682 Onder 17 (3e fase)
Junioren - NEO'25 JO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Koen Vos | Keeper | ||||||
Fender van Achterberg | |||||||
Tigo van Baardwijk | |||||||
Manuel Heijkoop | |||||||
Timo Klaasse | |||||||
Moritz Klaasse | |||||||
Bram Kuijsten | |||||||
Werner Kuysten | |||||||
Finn Meysen | |||||||
Malachi Nieuwenhuis | |||||||
Matthijs Nieuwenhuis | |||||||
Xander Rosenbrand | |||||||
Jasper Schalkwijk |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:15 | JEKA JO17-9 | NEO'25 JO17-1 | A.A. (Fred) Mijnhijmer | 196329 | Sportpark Beukenlaan | - | - | 12:20 | ||
C | 18-05-2024 12:30 | NEO'25 JO17-1 | Sliedrecht JO17-4 | 194133 | Sportpark De Gaard | Veld 2 | 4 - Kleedkamer | 3 - Kleedkamer | 12:00 | ||
C | 25-05-2024 13:00 | Bavel JO17-3 | NEO'25 JO17-1 | 196611 | Sportpark De Roosberg | - | - | 12:00 |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 12:30 | Oosterhout JO17-2 | VV Papendrecht JO17-1 | 194872 | 2-2 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | NEO'25 JO17-1 | VV Papendrecht JO17-1 | 195439 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 13:30 | Unitas'30 JO17-3 | Pelikaan JO17-4 | 195239 | 2-1 | ||
C | 20-04-2024 12:15 | JEKA JO17-9 | Rijen JO17-3 | 196752 | 3-1 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | Bavel JO17-3 | Sliedrecht JO17-4 | 195604 | 5-5 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Pelikaan JO17-4 | JEKA JO17-9 | 194449 | 4-1 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | Rijen JO17-3 | VV Papendrecht JO17-1 | 194617 | 1-0 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | Oosterhout JO17-2 | 195062 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 14:45 | Sarto JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 197021 | 2-4 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | Rijsoord JO17-3 | 196011 | 9-2 | ||
C | 10-04-2024 19:00 | NEO'25 JO17-1 | Sarto JO17-3 | 195943 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | NEO'25 JO17-1 | Rijen JO17-3 | 196569 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Oosterhout JO17-2 | Bavel JO17-3 | 194777 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | JEKA JO17-9 | Sarto JO17-3 | 196146 | 4-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | VV Papendrecht JO17-1 | Pelikaan JO17-4 | 196112 | 6-1 | ||
C | 06-04-2024 12:10 | Unitas'30 JO17-3 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 195501 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Rijsoord JO17-3 | Sliedrecht JO17-4 | 194175 | 7-1 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Oosterhout JO17-2 | NEO'25 JO17-1 | 197034 | 1-4 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Pelikaan JO17-4 | Rijen JO17-3 | 194224 | 8-3 | ||
C | 23-03-2024 13:30 | Bavel JO17-3 | Rijsoord JO17-3 | 194194 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | Unitas'30 JO17-3 | 196853 | 3-3 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Sarto JO17-3 | VV Papendrecht JO17-1 | 195410 | 1-1 | ||
C | 23-03-2024 16:30 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | JEKA JO17-9 | 197078 | 10-0 | ||
C | 16-03-2024 16:15 | Unitas'30 JO17-3 | Bavel JO17-3 | 196952 | 4-0 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | Rijsoord JO17-3 | Oosterhout JO17-2 | 194661 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | NEO'25 JO17-1 | Pelikaan JO17-4 | 194653 | 5-0 | ||
C | 16-03-2024 14:00 | JEKA JO17-9 | Sliedrecht JO17-4 | 196972 | 4-1 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Rijen JO17-3 | Sarto JO17-3 | 196895 | 5-2 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | VV Papendrecht JO17-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 196280 | 3-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | Rijsoord JO17-3 | Rijen JO17-3 | 196974 | 2-4 | ||
C | 09-03-2024 12:30 | Pelikaan JO17-4 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 196104 | 2-6 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | VV Papendrecht JO17-1 | Bavel JO17-3 | 196336 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 13:30 | Rijen JO17-3 | Sliedrecht JO17-4 | 196455 | 7-4 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | JEKA JO17-9 | Oosterhout JO17-2 | 194168 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | Rijsoord JO17-3 | 196777 | 1-1 | ||
C | 24-02-2024 11:40 | Bavel JO17-3 | Rijen JO17-3 | 196662 | 0-4 | ||
C | 24-02-2024 12:15 | Unitas'30 JO17-3 | NEO'25 JO17-1 | 196558 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 14:30 | Rijsoord JO17-3 | JEKA JO17-9 | 194900 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 16:30 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | Sarto JO17-3 | 196889 | 5-2 | ||
C | 17-02-2024 14:30 | Rijsoord JO17-3 | NEO'25 JO17-1 | 194752 | 3-5 | ||
C | 10-02-2024 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | Pelikaan JO17-4 | 196732 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | Sarto JO17-3 | Sliedrecht JO17-4 | 195653 | 3-4 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | Pelikaan JO17-4 | Bavel JO17-3 | 195881 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | NEO'25 JO17-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 194517 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | JEKA JO17-9 | Unitas'30 JO17-3 | 195582 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | VV Papendrecht JO17-1 | Rijsoord JO17-3 | 195224 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 13:30 | Rijen JO17-3 | Oosterhout JO17-2 | 195198 | 2-0 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | VV Papendrecht JO17-1 | 196666 | 2-4 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | Oosterhout JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 196001 | 0-8 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Sarto JO17-3 | Pelikaan JO17-4 | 195278 | 1-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Bavel JO17-3 | JEKA JO17-9 | 195802 | 0-7 | ||
C | 27-01-2024 15:30 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | Rijen JO17-3 | 196985 | 4-3 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 135082 | 2-6 | ||
C | 16-12-2023 12:30 | Rijsoord JO17-3 | Rijen JO17-3 | 134911 | 3-3 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 136308 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 14:15 | Unitas'30 JO17-3 | Rijen JO17-3 | 136378 | 6-0 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | JEKA JO17-9 | Irene'58 JO17-1 | 136201 | 0-2 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | Rijsoord JO17-3 | 136407 | 5-2 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | NEO'25 JO17-1 | 135937 | 4-1 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | Rijen JO17-3 | JEKA JO17-9 | 136017 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 14:15 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 136051 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | Rijsoord JO17-3 | Sliedrecht JO17-4 | 136164 | 3-2 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | NEO'25 JO17-1 | 135836 | 1-7 | ||
C | 25-11-2023 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | Rijsoord JO17-3 | 135897 | 7-0 | ||
C | 25-11-2023 12:30 | Irene'58 JO17-1 | Rijen JO17-3 | 135749 | 2-1 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | JEKA JO17-9 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 135671 | 5-2 | ||
C | 18-11-2023 13:45 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | Irene'58 JO17-1 | 135400 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | Unitas'30 JO17-3 | 135585 | 1-2 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | Rijsoord JO17-3 | JEKA JO17-9 | 135513 | 0-5 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | Rijen JO17-3 | 135612 | 3-3 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | Rijsoord JO17-3 | 135219 | 3-0 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | JEKA JO17-9 | Sliedrecht JO17-4 | 135141 | 9-2 | ||
C | 11-11-2023 12:30 | Rijen JO17-3 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 135317 | 5-0 | ||
C | 11-11-2023 14:05 | Unitas'30 JO17-3 | NEO'25 JO17-1 | 135374 | 6-1 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | Sliedrecht JO17-4 | Irene'58 JO17-1 | 134983 | 0-5 | ||
C | 04-11-2023 12:15 | Unitas'30 JO17-3 | JEKA JO17-9 | 135053 | 3-0 | ||
C | 28-10-2023 14:15 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | Rijsoord JO17-3 | 134798 | 5-2 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | Rijen JO17-3 | Sliedrecht JO17-4 | 134764 | 5-5 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | JEKA JO17-9 | NEO'25 JO17-1 | 134606 | 10-3 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | Irene'58 JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 134666 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-10-2023 19:30 | NEO'25 JO17-1 | VOAB JO17-4 | 91911 | 3-6 | ||
C | 21-10-2023 14:45 | RKDVC JO17-4 | Were Di JO17-2 | 55265 | 1-2 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | NEO'25 JO17-1 | 91912 | 4-0 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Schelluinen JO17-1 | DSC JO17-1 | 55572 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | GJS JO17-2 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | 55661 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | Hardinxveld JO17-2 | 55727 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 14:45 | Sarto JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 55654 | 1-1 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | Woudrichem JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 55611 | 0-0 | ||
C | 11-10-2023 20:00 | Dongen JO17-3 | Were Di JO17-2 | 55725 | 1-16 | ||
C | 07-10-2023 13:45 | Were Di JO17-2 | Sarto JO17-3 | 55997 | 6-1 | ||
C | 07-10-2023 14:45 | RKDVC JO17-4 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 55806 | 0-2 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | DSC JO17-1 | NEO'25 JO17-1 | 55959 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 14:45 | RKDVC JO17-3 | Schelluinen JO17-1 | 55869 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | Hardinxveld JO17-2 | GJS JO17-2 | 56010 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | Woudrichem JO17-1 | 55825 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | Dongen JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 55182 | 4-4 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | 55184 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Woudrichem JO17-1 | Schelluinen JO17-1 | 55007 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:15 | GJS JO17-2 | DSC JO17-1 | 55052 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | Hardinxveld JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 55132 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | VOAB JO17-4 | 54996 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 13:45 | Were Di JO17-2 | NEO'25 JO17-1 | 91910 | 16-2 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | VOAB JO17-4 | Dongen JO17-3 | 55462 | 4-0 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | Sarto JO17-3 | 91909 | 3-1 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Schelluinen JO17-1 | NEO'25 JO17-1 | 55507 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | Hardinxveld JO17-2 | 55284 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:45 | RKDVC JO17-3 | GJS JO17-2 | 55330 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 15:00 | DSC JO17-1 | Woudrichem JO17-1 | 55423 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | GJS JO17-2 | 56264 | 0-10 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | VOAB JO17-4 | RKDVC JO17-4 | 56134 | 2-3 | ||
C | 16-09-2023 12:25 | Dongen JO17-3 | Sarto JO17-3 | 56262 | 2-5 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | Were Di JO17-2 | 56212 | 6-3 | ||
C | 16-09-2023 15:00 | DSC JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 56094 | 4-1 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Woudrichem JO17-1 | Hardinxveld JO17-2 | 56223 | 1-4 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Schelluinen JO17-1 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | 56183 | 6-1 | ||
C | 11-09-2023 19:00 | RKDVC JO17-3 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | 56611 | 1-2 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO17-1 | DSC JO17-1 | 56364 | 0-5 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | GJS JO17-2 | Woudrichem JO17-1 | 56406 | 3-1 | ||
C | 09-09-2023 14:45 | Sarto JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 56399 | 4-3 | ||
C | 09-09-2023 13:45 | Were Di JO17-2 | VOAB JO17-4 | 56473 | 3-4 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Hardinxveld JO17-2 | Schelluinen JO17-1 | 56485 | 3-4 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | NEO'25 JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 56534 | 1-12 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | Woudrichem JO17-1 | NEO'25 JO17-1 | 56830 | 13-1 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Schelluinen JO17-1 | GJS JO17-2 | 56792 | 3-3 | ||
C | 02-09-2023 15:00 | DSC JO17-1 | Hardinxveld JO17-2 | 56704 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA JO17-9 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 25 | 21 | 4 | 0 |
2 | Rijen JO17-3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 33 | 26 | 7 | 0 |
3 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 39 | 17 | 22 | 0 |
4 | Unitas'30 JO17-3 | 9 | 4 | 5 | 0 | 17 | 28 | 13 | 15 | 0 |
5 | VV Papendrecht JO17-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 23 | 13 | 10 | 0 |
6 | NEO'25 JO17-1 | 8 | 4 | 4 | 0 | 16 | 27 | 14 | 13 | 0 |
7 | Oosterhout JO17-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 10 | 21 | -11 | 0 |
8 | Sliedrecht JO17-4 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 25 | 37 | -12 | 0 |
9 | Bavel JO17-3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 15 | 26 | -11 | 0 |
10 | Pelikaan JO17-4 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 19 | 31 | -12 | 0 |
11 | Sarto JO17-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 15 | 26 | -11 | 0 |
12 | Rijsoord JO17-3 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 19 | 33 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Irene'58 JO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 16 | 2 | 14 | 0 |
2 | Unitas'30 JO17-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 25 | 4 | 21 | 0 |
3 | JEKA JO17-9 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 31 | 15 | 16 | 0 |
4 | R.K.S.V. Groen Wit JO17-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 15 | 15 | 0 | 0 |
5 | Rijen JO17-3 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 20 | 21 | -1 | 0 |
6 | NEO'25 JO17-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 22 | 32 | -10 | 0 |
7 | Rijsoord JO17-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 30 | -20 | 0 |
8 | Sliedrecht JO17-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 | 31 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 19 | 10 | 9 | 0 |
2 | Were Di JO17-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 30 | 13 | 17 | 0 |
3 | VOAB JO17-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 18 | 12 | 6 | 0 |
4 | Sarto JO17-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 14 | 18 | -4 | 0 |
5 | RKDVC JO17-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | 11 | -2 | 0 |
6 | Dongen JO17-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 34 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 19:45 | Veld 2 | 2 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 19:45 | Veld 2 | 2 - Kleedkamer | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|