0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Senioren - NEO'25 2
Vormt selectie met: NEO'25 1
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-06-2022 11:30 | Internos 3 | Baronie 2 | 20255 | 1-0 | ||
C | 04-06-2022 14:30 | GDC 2 | SV BLC 2 | 20156 | 0-2 | ||
C | 04-06-2022 12:00 | NOAD'32 2 | BZC '14 2 | 20342 | 6-1 | ||
C | 04-06-2022 14:30 | Sparta'30 2 | SCO 2 | 21992 | 1-1 | ||
C | 04-06-2022 14:30 | SSC'55 2 | NEO'25 2 | 21394 | 2-4 | ||
C | 04-06-2022 14:30 | ONI 2 | Altena 2 | 21915 | 3-2 | ||
C | 31-05-2022 20:00 | NEO'25 2 | Internos 3 | 22182 | 2-1 | ||
C | 28-05-2022 12:00 | Altena 2 | NOAD'32 2 | 21749 | 3-0 | ||
C | 28-05-2022 12:30 | SV BLC 2 | SSC'55 2 | 20586 | 1-1 | ||
C | 28-05-2022 14:30 | BZC '14 2 | GDC 2 | 21036 | 0-0 | ||
C | 28-05-2022 14:30 | Baronie 2 | Sparta'30 2 | 22136 | 0-2 | ||
C | 28-05-2022 14:45 | SCO 2 | ONI 2 | 22099 | 0-4 | ||
C | 21-05-2022 14:30 | ONI 2 | NEO'25 2 | 21823 | 2-2 | ||
C | 21-05-2022 14:30 | SSC'55 2 | BZC '14 2 | 20849 | 4-1 | ||
C | 21-05-2022 14:30 | Sparta'30 2 | SV BLC 2 | 22075 | 5-0 | ||
C | 21-05-2022 14:30 | GDC 2 | SCO 2 | 21319 | 2-2 | ||
C | 21-05-2022 14:00 | Baronie 2 | Altena 2 | 21170 | 4-0 | ||
C | 21-05-2022 13:30 | Internos 3 | NOAD'32 2 | 21470 | 7-1 | ||
C | 18-05-2022 20:00 | Baronie 2 | SV BLC 2 | 234465 | 3-1 | ||
C | 17-05-2022 20:00 | NOAD'32 2 | GDC 2 | 20731 | 4-2 | ||
C | 14-05-2022 12:00 | Altena 2 | SSC'55 2 | 21262 | 7-1 | ||
C | 14-05-2022 12:30 | SV BLC 2 | Internos 3 | 20498 | 4-1 | ||
C | 14-05-2022 14:30 | BZC '14 2 | ONI 2 | 21917 | 3-1 | ||
C | 14-05-2022 14:45 | SCO 2 | Baronie 2 | 20632 | 1-3 | ||
C | 14-05-2022 15:00 | NEO'25 2 | Sparta'30 2 | 20484 | 2-3 | ||
C | 11-05-2022 20:00 | Baronie 2 | SV BLC 2 | 234335 | 0-0 | ||
C | 07-05-2022 12:30 | SV BLC 2 | BZC '14 2 | 20583 | 5-2 | ||
C | 07-05-2022 13:30 | Internos 3 | GDC 2 | 20813 | 4-2 | ||
C | 07-05-2022 14:30 | SSC'55 2 | NOAD'32 2 | 21010 | 4-1 | ||
C | 07-05-2022 14:30 | Sparta'30 2 | Altena 2 | 20485 | 1-1 | ||
C | 07-05-2022 13:15 | SCO 2 | NEO'25 2 | 22092 | 6-3 | ||
C | 07-05-2022 13:45 | Baronie 2 | ONI 2 | 21199 | 4-1 | ||
C | 30-04-2022 14:30 | Altena 2 | SCO 2 | 20244 | 5-1 | ||
C | 30-04-2022 14:30 | BZC '14 2 | Internos 3 | 21896 | 0-4 | ||
C | 30-04-2022 14:30 | ONI 2 | Sparta'30 2 | 20548 | 2-1 | ||
C | 30-04-2022 14:30 | NOAD'32 2 | SV BLC 2 | 21437 | 2-0 | ||
C | 30-04-2022 12:00 | NEO'25 2 | Baronie 2 | 21709 | 0-1 | ||
C | 30-04-2022 14:30 | GDC 2 | SSC'55 2 | 21556 | 1-0 | ||
C | 23-04-2022 12:00 | Altena 2 | NEO'25 2 | 21845 | 1-1 | ||
C | 23-04-2022 13:00 | ONI 2 | NOAD'32 2 | 21669 | 3-1 | ||
C | 23-04-2022 14:30 | SSC'55 2 | Internos 3 | 20193 | 0-2 | ||
C | 23-04-2022 14:30 | Sparta'30 2 | GDC 2 | 21719 | 1-3 | ||
C | 23-04-2022 14:30 | Baronie 2 | SV BLC 2 | 20369 | 0-0 | ||
C | 23-04-2022 14:45 | SCO 2 | BZC '14 2 | 20535 | 5-1 | ||
C | 20-04-2022 20:15 | BZC '14 2 | Baronie 2 | 234271 | 1-2 | ||
C | 12-04-2022 20:00 | Sparta'30 2 | BZC '14 2 | 20814 | 0-0 | ||
C | 09-04-2022 12:30 | SV BLC 2 | Altena 2 | 21631 | 1-1 | ||
C | 09-04-2022 13:30 | Internos 3 | ONI 2 | 21916 | 4-2 | ||
C | 09-04-2022 14:30 | SSC'55 2 | Sparta'30 2 | 20465 | 1-2 | ||
C | 09-04-2022 14:30 | BZC '14 2 | Baronie 2 | 21516 | 0-0 | ||
C | 09-04-2022 14:30 | GDC 2 | NEO'25 2 | 20645 | 2-2 | ||
C | 09-04-2022 14:30 | NOAD'32 2 | SCO 2 | 21002 | 3-1 | ||
C | 02-04-2022 13:00 | ONI 2 | SSC'55 2 | 22129 | 4-0 | ||
C | 02-04-2022 12:00 | Altena 2 | Internos 3 | 21767 | 2-0 | ||
C | 02-04-2022 14:45 | SCO 2 | SV BLC 2 | 20531 | 1-1 | ||
C | 02-04-2022 15:00 | NEO'25 2 | NOAD'32 2 | 20363 | 0-3 | ||
C | 02-04-2022 15:00 | Baronie 2 | GDC 2 | 20995 | 6-0 | ||
C | 29-03-2022 20:00 | ONI 2 | SV BLC 2 | 20587 | 3-0 | ||
C | 29-03-2022 20:00 | SCO 2 | SSC'55 2 | 20580 | 4-4 | ||
C | 26-03-2022 14:30 | GDC 2 | ONI 2 | 22141 | 2-2 | ||
C | 26-03-2022 14:30 | SSC'55 2 | Baronie 2 | 21517 | 1-3 | ||
C | 26-03-2022 14:30 | BZC '14 2 | Altena 2 | 21924 | 0-3 | ||
C | 26-03-2022 12:30 | SV BLC 2 | NEO'25 2 | 20934 | 1-1 | ||
C | 26-03-2022 14:30 | NOAD'32 2 | Sparta'30 2 | 21135 | 0-2 | ||
C | 26-03-2022 13:30 | Internos 3 | SCO 2 | 21802 | 1-3 | ||
C | 19-03-2022 14:30 | Sparta'30 2 | Internos 3 | 22096 | 2-1 | ||
C | 19-03-2022 14:30 | Altena 2 | GDC 2 | 20894 | 4-0 | ||
C | 19-03-2022 15:00 | NEO'25 2 | BZC '14 2 | 20206 | 3-1 | ||
C | 19-03-2022 15:15 | Baronie 2 | NOAD'32 2 | 21835 | 8-1 | ||
C | 15-03-2022 20:00 | SSC'55 2 | SV BLC 2 | 21541 | 0-1 | ||
C | 12-03-2022 13:30 | Internos 3 | SSC'55 2 | 21180 | 0-0 | ||
C | 12-03-2022 15:00 | NEO'25 2 | Altena 2 | 21344 | 3-1 | ||
C | 12-03-2022 14:30 | BZC '14 2 | SCO 2 | 22174 | 1-2 | ||
C | 12-03-2022 14:30 | GDC 2 | Sparta'30 2 | 20290 | 0-2 | ||
C | 12-03-2022 12:30 | SV BLC 2 | Baronie 2 | 21559 | 1-2 | ||
C | 12-03-2022 14:30 | NOAD'32 2 | ONI 2 | 20818 | 0-2 | ||
C | 05-03-2022 13:30 | ONI 2 | Baronie 2 | 22181 | 1-4 | ||
C | 05-03-2022 13:30 | Internos 3 | BZC '14 2 | 21946 | 4-0 | ||
C | 05-03-2022 14:30 | Sparta'30 2 | NEO'25 2 | 21726 | 2-1 | ||
C | 05-03-2022 13:00 | NOAD'32 2 | Altena 2 | 21991 | 0-3 | ||
C | 05-03-2022 14:45 | SCO 2 | GDC 2 | 20997 | 0-1 | ||
C | 19-02-2022 14:30 | BZC '14 2 | SSC'55 2 | 21188 | 7-1 | ||
C | 19-02-2022 14:30 | Altena 2 | ONI 2 | 20367 | 5-1 | ||
C | 19-02-2022 14:30 | Baronie 2 | Internos 3 | 20526 | 3-1 | ||
C | 19-02-2022 12:30 | SV BLC 2 | Sparta'30 2 | 21393 | 4-0 | ||
C | 19-02-2022 14:30 | GDC 2 | NOAD'32 2 | 21855 | 0-0 | ||
C | 19-02-2022 14:30 | NEO'25 2 | SCO 2 | 21578 | 3-1 | ||
C | 15-02-2022 20:00 | GDC 2 | Internos 3 | 20769 | 3-0 | ||
C | 12-02-2022 15:00 | NOAD'32 2 | NEO'25 2 | 22011 | 1-3 | ||
C | 12-02-2022 14:30 | Sparta'30 2 | Baronie 2 | 21396 | 1-2 | ||
C | 12-02-2022 13:30 | Internos 3 | SV BLC 2 | 21984 | 0-4 | ||
C | 05-02-2022 14:30 | NOAD'32 2 | Internos 3 | 108079 | 3-0 | ||
C | 18-12-2021 14:30 | GDC 2 | Internos 3 | 131046 | 0-0 | ||
C | 18-12-2021 14:30 | Sparta'30 2 | Baronie 2 | 131588 | 0-0 | ||
C | 14-12-2021 20:00 | Internos 3 | SV BLC 2 | 131593 | 0-0 | ||
C | 27-11-2021 13:00 | ONI 2 | BZC '14 2 | 20553 | 4-1 | ||
C | 27-11-2021 14:30 | SSC'55 2 | GDC 2 | 20232 | 1-4 | ||
C | 27-11-2021 14:45 | SCO 2 | Altena 2 | 21334 | 1-3 | ||
C | 20-11-2021 15:15 | Baronie 2 | SSC'55 2 | 21966 | 5-0 | ||
C | 20-11-2021 15:00 | NEO'25 2 | ONI 2 | 21146 | 2-0 | ||
C | 20-11-2021 14:30 | BZC '14 2 | NOAD'32 2 | 21053 | 2-0 | ||
C | 20-11-2021 14:30 | Altena 2 | Sparta'30 2 | 20164 | 1-0 | ||
C | 20-11-2021 12:30 | SV BLC 2 | SCO 2 | 20844 | 1-0 | ||
C | 13-11-2021 12:30 | SV BLC 2 | NOAD'32 2 | 100923 | 5-0 | ||
C | 13-11-2021 14:30 | BZC '14 2 | Sparta'30 2 | 130064 | 1-3 | ||
C | 06-11-2021 14:45 | SCO 2 | NOAD'32 2 | 20961 | 1-1 | ||
C | 06-11-2021 12:30 | SV BLC 2 | GDC 2 | 21863 | 3-1 | ||
C | 06-11-2021 13:30 | Internos 3 | NEO'25 2 | 20775 | 2-2 | ||
C | 06-11-2021 14:30 | SSC'55 2 | Altena 2 | 20970 | 1-1 | ||
C | 06-11-2021 14:30 | Sparta'30 2 | ONI 2 | 20722 | 5-4 | ||
C | 06-11-2021 14:00 | Baronie 2 | BZC '14 2 | 20904 | 5-0 | ||
C | 30-10-2021 13:00 | ONI 2 | SCO 2 | 21642 | 2-2 | ||
C | 30-10-2021 12:30 | NEO'25 2 | SSC'55 2 | 22035 | 3-0 | ||
C | 30-10-2021 14:30 | Altena 2 | SV BLC 2 | 21812 | 4-0 | ||
C | 30-10-2021 14:30 | BZC '14 2 | Sparta'30 2 | 21554 | 0-0 | ||
C | 30-10-2021 14:30 | NOAD'32 2 | Internos 3 | 22038 | 0-0 | ||
C | 30-10-2021 14:30 | GDC 2 | Baronie 2 | 20831 | 3-3 | ||
C | 16-10-2021 12:30 | SV BLC 2 | NOAD'32 2 | 21786 | 0-0 | ||
C | 16-10-2021 13:30 | Internos 3 | Sparta'30 2 | 20227 | 3-3 | ||
C | 16-10-2021 14:30 | SSC'55 2 | ONI 2 | 20763 | 2-2 | ||
C | 16-10-2021 14:30 | BZC '14 2 | NEO'25 2 | 21947 | 0-2 | ||
C | 16-10-2021 14:30 | GDC 2 | Altena 2 | 21203 | 1-2 | ||
C | 16-10-2021 14:30 | Baronie 2 | SCO 2 | 20811 | 4-2 | ||
C | 09-10-2021 13:00 | ONI 2 | GDC 2 | 20781 | 3-3 | ||
C | 09-10-2021 14:30 | NOAD'32 2 | Baronie 2 | 20368 | 1-1 | ||
C | 09-10-2021 15:00 | NEO'25 2 | SV BLC 2 | 20590 | 7-0 | ||
C | 09-10-2021 14:30 | Altena 2 | BZC '14 2 | 20322 | 9-0 | ||
C | 09-10-2021 14:30 | Sparta'30 2 | SSC'55 2 | 20401 | 1-1 | ||
C | 09-10-2021 14:45 | SCO 2 | Internos 3 | 20331 | 1-2 | ||
C | 02-10-2021 12:45 | SV BLC 2 | ONI 2 | 21484 | 2-3 | ||
C | 02-10-2021 13:30 | Internos 3 | Altena 2 | 21411 | 0-3 | ||
C | 02-10-2021 14:30 | Sparta'30 2 | NOAD'32 2 | 20175 | 2-1 | ||
C | 02-10-2021 14:30 | GDC 2 | BZC '14 2 | 20385 | 2-2 | ||
C | 02-10-2021 16:30 | Baronie 2 | NEO'25 2 | 21493 | 7-1 | ||
C | 02-10-2021 14:30 | SSC'55 2 | SCO 2 | 20480 | 1-1 | ||
C | 25-09-2021 13:00 | ONI 2 | Internos 3 | 20204 | 3-2 | ||
C | 25-09-2021 14:45 | SCO 2 | Sparta'30 2 | 22079 | 2-2 | ||
C | 25-09-2021 14:30 | NOAD'32 2 | SSC'55 2 | 20962 | 1-1 | ||
C | 25-09-2021 14:30 | BZC '14 2 | SV BLC 2 | 21223 | 0-3 | ||
C | 25-09-2021 14:30 | Altena 2 | Baronie 2 | 21404 | 4-2 | ||
C | 25-09-2021 14:30 | NEO'25 2 | GDC 2 | 20314 | 6-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-09-2021 14:30 | WNC 3 | DESK 3 | 2830 | 2-16 | ||
B | 18-09-2021 14:30 | Achilles Veen 2 | NEO'25 2 | 2824 | 5-1 | ||
B | 11-09-2021 12:30 | DESK 3 | NEO'25 2 | 2597 | 3-0 | ||
B | 11-09-2021 13:30 | WNC 3 | Achilles Veen 2 | 2664 | 0-9 | ||
B | 04-09-2021 12:30 | NEO'25 2 | WNC 3 | 2680 | 5-0 | ||
B | 04-09-2021 14:30 | Achilles Veen 2 | DESK 3 | 2777 | 3-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie 2 | 22 | 17 | 2 | 3 | 53 | 72 | 24 | 48 | 0 |
2 | Altena 2 | 22 | 15 | 4 | 3 | 49 | 65 | 21 | 44 | 0 |
3 | Sparta'30 2 | 22 | 11 | 6 | 5 | 39 | 41 | 31 | 10 | 0 |
4 | NEO'25 2 | 22 | 11 | 5 | 6 | 38 | 53 | 39 | 14 | 0 |
5 | ONI 2 | 22 | 10 | 5 | 7 | 35 | 52 | 47 | 5 | 0 |
6 | SV BLC 2 | 22 | 10 | 4 | 8 | 27 | 40 | 37 | 3 | 7 |
7 | Internos 3 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 40 | 43 | -3 | 0 |
8 | GDC 2 | 21 | 5 | 7 | 9 | 22 | 34 | 49 | -15 | 0 |
9 | NOAD'32 2 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22 | 30 | 51 | -21 | 0 |
10 | SCO 2 | 22 | 4 | 8 | 10 | 20 | 38 | 49 | -11 | 0 |
11 | SSC'55 2 | 22 | 2 | 8 | 12 | 14 | 26 | 56 | -30 | 0 |
12 | BZC'14 2 | 21 | 3 | 2 | 16 | 7 | 24 | 68 | -44 | 4 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 22 | 5 | 17 | 0 |
2 | Achilles Veen 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 17 | 4 | 13 | 0 |
3 | NEO'25 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0 |
4 | WNC 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 30 | -28 | 0 |