Meiden Onder19 beker poule

Junioren - NEO'25 MO19-1

Teamleden

Spelers
Nicolyne Spierings Keeper      
Lonneke Dirksen        
Edith Haverhals        
Amber van den Hout        
Maaike Jansen        
Minke Mandemakers        
Luna Melissant        
Anouk Okkema        
Lara Prins        
Chiara Splinters        
Romy Versteeg        
Elise de Vet        
Anouk Wagemakers        
 
Overige teamleden
Ronald Hulst Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 16:00 Unitas'30 MO19-1 SAB MO19-1
C 26-10-2019 10:30 JEKA MO19-1 SCO MO19-1
C 26-10-2019 13:00 NEO'25 MO19-1 Sarto MO19-1
C 26-10-2019 13:15 Gilze MO19-1 Chaam MO19-1
C 26-10-2019 15:00 MOC'17 MO19-1 Baronie MO19-1
C 02-11-2019 14:45 Sarto MO19-1 MOC'17 MO19-1
C 02-11-2019 12:45 SCO MO19-1 Gilze MO19-1
C 02-11-2019 12:40 Chaam MO19-1 Unitas'30 MO19-1
C 02-11-2019 14:00 Baronie MO19-1 JEKA MO19-1
C 02-11-2019 14:30 Uno Animo MO19-1 NEO'25 MO19-1
C 06-11-2019 19:15 Baronie MO19-1 Unitas'30 MO19-1
C 09-11-2019 12:45 SAB MO19-1 Baronie MO19-1
C 09-11-2019 13:00 NEO'25 MO19-1 SCO MO19-1
C 09-11-2019 15:00 MOC'17 MO19-1 Chaam MO19-1
C 09-11-2019 15:15 Gilze MO19-1 Uno Animo MO19-1
C 09-11-2019 15:15 Unitas'30 MO19-1 Sarto MO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 19:30 NEO'25 MO19-1 Jong Brabant MO19-1 15008 0-2
B 14-09-2019 13:00 NEO'25 MO19-1 SCG'18 MO19-1 15061 4-5
B 14-09-2019 13:00 Jong Brabant MO19-1 SC 't Zand MO19-3 15032 13-0
B 07-09-2019 13:00 SCG'18 MO19-1 SC 't Zand MO19-3 15015 7-1
B 31-08-2019 13:00 Jong Brabant MO19-1 SCG'18 MO19-1 14956 10-0
B 31-08-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 NEO'25 MO19-1 14969 3-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 10:30 Baronie MO19-1 NEO'25 MO19-1 93684 0-0
C 12-10-2019 12:00 Baronie MO19-1 NEO'25 MO19-1 62494 0-0
C 05-10-2019 12:40 Chaam MO19-1 NEO'25 MO19-1 62430 0-0
C 05-10-2019 14:45 Sarto MO19-1 Gilze MO19-1 62188 4-3
C 05-10-2019 14:30 Uno Animo MO19-1 JEKA MO19-1 62282 1-6
C 05-10-2019 12:45 SCO MO19-1 Oosterhout MO19-1 62218 0-0
C 05-10-2019 13:00 SAB MO19-1 MOC'17 MO19-1 86957 0-2
C 28-09-2019 13:15 NEO'25 MO19-1 MOC'17 MO19-1 86956 0-7
C 28-09-2019 12:30 Oosterhout MO19-1 Baronie MO19-1 62305 0-0
C 28-09-2019 10:45 JEKA MO19-1 SAB MO19-1 62183 2-1
C 28-09-2019 13:15 Gilze MO19-1 Unitas'30 MO19-1 62400 1-1
C 28-09-2019 11:00 SCO MO19-1 Sarto MO19-1 62155 2-6
C 28-09-2019 14:30 Uno Animo MO19-1 Chaam MO19-1 62264 1-5
C 21-09-2019 15:00 MOC'17 MO19-1 Gilze MO19-1 86955 2-4
C 21-09-2019 12:30 Chaam MO19-1 SCO MO19-1 62146 5-2
C 21-09-2019 16:30 Unitas'30 MO19-1 Oosterhout MO19-1 62427 0-0
C 21-09-2019 14:45 Sarto MO19-1 JEKA MO19-1 62142 2-3
C 21-09-2019 12:45 SAB MO19-1 Uno Animo MO19-1 62221 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant MO19-1 3 3 0 0 9 25 0 25 0
2 SCG'18 MO19-1 3 2 0 1 6 12 15 -3 0
3 NEO'25 MO19-1 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 SC 't Zand MO19-3 3 0 0 3 0 4 25 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO19-1 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 Chaam MO19-1 2 2 0 0 6 10 3 7 0
3 MOC'17 MO19-1 3 2 0 1 6 11 4 7 0
4 Sarto MO19-1 3 2 0 1 6 12 8 4 0
5 Gilze MO19-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
6 Uno Animo MO19-1 3 1 0 2 3 5 11 -6 0
7 Unitas'30 MO19-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 Baronie MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NEO'25 MO19-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
10 SCO MO19-1 2 0 0 2 0 4 11 -7 0
11 SAB MO19-1 3 0 0 3 0 1 7 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 20:45 Veld 3AC (trainingsveld) 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven