0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO10-2

Teamleden

Spelers
Arda Yigit Colkusu        
Thijmen Duits        
Sem van Gulik        
Niek Paulides        
Sem Scheerman        
Teun Timmermans        
Tom Witteveen        
Milan van Woensel        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:15 NEO'25 JO10-2 Olympia'60 JO10-1
C 29-02-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 Bavel JO10-2
C 07-03-2020 11:15 Bavel JO10-2 JEKA JO10-7
C 07-03-2020 10:00 Olympia'60 JO10-1 SC 't Zand JO10-4
C 07-03-2020 10:00 Gilze JO10-3 TSV Gudok JO10-2
C 07-03-2020 10:00 Be Ready JO10-1 NEO'25 JO10-2
C 07-03-2020 09:45 SCO JO10-4 RWB JO10-2
C 14-03-2020 09:15 NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-2
C 14-03-2020 10:00 RWB JO10-2 DIA JO10-4
C 14-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 Be Ready JO10-1
C 14-03-2020 11:15 Bavel JO10-2 SCO JO10-4
C 14-03-2020 11:30 JEKA JO10-7 Olympia'60 JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen NEO'25 JO10-2 Gilze JO10-3 J.van Woensel (Scheidsrechter) 125711
C 08-02-2020 vervallen Bavel JO10-2 NEO'25 JO10-2 130910
C 21-12-2019 vervallen Willem II JO10-1 NEO'25 JO10-2 90496
C 14-12-2019 vervallen SC 't Zand JO10-3 NEO'25 JO10-2 49159
C 14-12-2019 vervallen FC Tilburg JO10-3 NEO'25 JO10-2 90495
C 07-12-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 SV Reeshof JO10-3 50151
C 07-12-2019 vervallen VOAB JO10-4 NEO'25 JO10-2 90494
C 30-11-2019 vervallen Waspik JO10-1 NEO'25 JO10-2 51774
C 30-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Jong Brabant JO10-3 J. van Woensel (Scheidsrechter) 90493
C 23-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 SVSSS JO10-2 J. van Woensel (Scheidsrechter) 90492
C 23-11-2019 vervallen Uno Animo JO10-1 NEO'25 JO10-2 52382
C 16-11-2019 vervallen Were Di JO10-2 NEO'25 JO10-2 90491
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-2 49859
C 09-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Audacia JO10-1 Leider (Scheidsrechter) 90490
C 09-11-2019 vervallen Oosterhout JO10-1 NEO'25 JO10-2 51086
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 NEO'25 JO10-2 90489
C 02-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Baronie JO10-3 52129
C 26-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Tuldania JO10-1 J. van Woensel (Scheidsrechter) 90488
C 26-10-2019 vervallen Bavel JO10-3 NEO'25 JO10-2 50978
C 19-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G J. van Woensel (Scheidsrechter) 90487
C 05-10-2019 vervallen RWB JO10-2 NEO'25 JO10-2 90486
C 05-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 TSC JO10-2 51757
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 Sarto JO10-6 90485
C 21-09-2019 vervallen Olympia'60 JO10-2 NEO'25 JO10-2 90484
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-2 leider (Scheidsrechter) 12858
B 07-09-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 RWB JO10-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 12360
B 31-08-2019 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-2 12307
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 DIA JO10-4 129786 0-0
C 15-02-2020 11:00 RWB JO10-2 Bavel JO10-2 130540 0-0
C 15-02-2020 09:45 TSV Gudok JO10-2 Be Ready JO10-1 128562 0-0
C 15-02-2020 11:00 NEO'25 JO10-2 Gilze JO10-3 125711 0-0
C 15-02-2020 11:00 JEKA JO10-7 SCO JO10-4 126423 0-0
C 15-02-2020 08:30 Boeimeer JO10-4 Olympia'60 JO10-1 128662 0-0
C 08-02-2020 11:15 Bavel JO10-2 NEO'25 JO10-2 130910 0-0
C 08-02-2020 10:00 Olympia'60 JO10-1 Gilze JO10-3 126507 0-0
C 08-02-2020 10:00 RWB JO10-2 SC 't Zand JO10-4 130813 0-0
C 08-02-2020 10:00 Be Ready JO10-1 Boeimeer JO10-4 131242 0-0
C 08-02-2020 09:45 SCO JO10-4 TSV Gudok JO10-2 131024 0-0
C 08-02-2020 09:00 DIA JO10-4 JEKA JO10-7 130906 0-0
C 01-02-2020 10:00 Gilze JO10-3 Be Ready JO10-1 131055 0-0
C 01-02-2020 09:45 TSV Gudok JO10-2 DIA JO10-4 129122 0-0
C 01-02-2020 11:30 JEKA JO10-7 RWB JO10-2 126221 0-0
C 01-02-2020 08:30 Boeimeer JO10-4 SCO JO10-4 131348 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-2 12858 0-0
B 14-09-2019 10:00 RWB JO10-2 DESK JO10-1 12764 0-0
B 07-09-2019 08:30 WSC JO10-2 DESK JO10-1 12567 0-0
B 07-09-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 RWB JO10-2 12360 0-0
B 31-08-2019 10:00 RWB JO10-2 WSC JO10-2 12098 0-0
B 31-08-2019 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-2 12307 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:15 Willem II JO10-1 NEO'25 JO10-2 90496 0-0
C 21-12-2019 10:00 Olympia'60 JO10-2 Audacia JO10-1 50713 0-0
C 21-12-2019 11:00 RWB JO10-2 Tuldania JO10-1 49161 0-0
C 21-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Jong Brabant JO10-3 50296 0-0
C 21-12-2019 10:30 FC Tilburg JO10-3 Were Di JO10-2 51599 0-0
C 14-12-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 Jong Brabant JO10-3 51232 0-0
C 14-12-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 NEO'25 JO10-2 90495 0-0
C 14-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Were Di JO10-2 51995 0-0
C 14-12-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Audacia JO10-1 49476 0-0
C 14-12-2019 10:15 Willem II JO10-1 Olympia'60 JO10-2 50111 0-0
C 14-12-2019 11:30 Tuldania JO10-1 VOAB JO10-4 50633 0-0
C 07-12-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 Willem II JO10-1 51137 0-0
C 07-12-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 FC Tilburg JO10-3 49294 0-0
C 07-12-2019 09:00 VOAB JO10-4 NEO'25 JO10-2 90494 0-0
C 07-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G RWB JO10-2 52073 0-0
C 07-12-2019 10:15 Were Di JO10-2 Baardwijk JO10-3 52871 0-0
C 07-12-2019 11:15 Audacia JO10-1 Tuldania JO10-1 52036 0-0
C 30-11-2019 10:00 NEO'25 JO10-2 Jong Brabant JO10-3 90493 0-0
C 30-11-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-1G 50613 0-0
C 30-11-2019 10:00 RWB JO10-2 VOAB JO10-4 51576 0-0
C 30-11-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Olympia'60 JO10-2 52815 0-0
C 30-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 Audacia JO10-1 49216 0-0
C 30-11-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Were Di JO10-2 49676 0-0
C 23-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 Tuldania JO10-1 52342 0-0
C 23-11-2019 09:00 VOAB JO10-4 FC Tilburg JO10-3 52202 0-0
C 23-11-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 Baardwijk JO10-3 51617 0-0
C 23-11-2019 09:00 NEO'25 JO10-2 SVSSS JO10-2 90492 0-0
C 23-11-2019 11:15 Audacia JO10-1 Were Di JO10-2 51991 0-0
C 23-11-2019 10:15 Willem II JO10-1 RWB JO10-2 52719 0-0
C 16-11-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Willem II JO10-1 49274 0-0
C 16-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Olympia'60 JO10-2 51746 0-0
C 16-11-2019 10:15 Were Di JO10-2 NEO'25 JO10-2 90491 0-0
C 16-11-2019 11:15 Audacia JO10-1 VOAB JO10-4 50075 0-0
C 16-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 RWB JO10-2 49179 0-0
C 16-11-2019 11:30 Tuldania JO10-1 SVSSS JO10-2 51984 0-0
C 09-11-2019 09:00 VOAB JO10-4 Were Di JO10-2 50136 0-0
C 09-11-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 Jong Brabant JO10-3 52193 0-0
C 09-11-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 51343 0-0
C 09-11-2019 10:30 NEO'25 JO10-2 Audacia JO10-1 90490 0-0
C 09-11-2019 10:00 RWB JO10-2 FC Tilburg JO10-3 52083 0-0
C 09-11-2019 10:15 Willem II JO10-1 Baardwijk JO10-3 52265 0-0
C 02-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 VOAB JO10-4 51804 0-0
C 02-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Audacia JO10-1 50066 0-0
C 02-11-2019 10:00 RWB JO10-2 SVSSS JO10-2 49250 0-0
C 02-11-2019 10:15 Were Di JO10-2 Olympia'60 JO10-2 49442 0-0
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 NEO'25 JO10-2 90489 0-0
C 02-11-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Willem II JO10-1 49125 0-0
C 26-10-2019 11:15 Audacia JO10-1 Jong Brabant JO10-3 50282 0-0
C 26-10-2019 10:15 Willem II JO10-1 Blauw Wit'81 JO10-1G 49920 0-0
C 26-10-2019 10:00 SVSSS JO10-2 FC Tilburg JO10-3 50124 0-0
C 26-10-2019 09:45 NEO'25 JO10-2 Tuldania JO10-1 90488 0-0
C 26-10-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 RWB JO10-2 51437 0-0
C 26-10-2019 09:00 VOAB JO10-4 Baardwijk JO10-3 51538 0-0
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 Were Di JO10-2 51726 0-0
C 19-10-2019 11:00 NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 90487 0-0
C 19-10-2019 10:00 Sarto JO10-6 Olympia'60 JO10-2 51418 0-0
C 19-10-2019 10:15 Were Di JO10-2 SVSSS JO10-2 52211 0-0
C 19-10-2019 11:15 Audacia JO10-1 RWB JO10-2 50638 0-0
C 19-10-2019 10:00 Tuldania JO10-1 Baardwijk JO10-3 49748 0-0
C 12-10-2019 10:15 Jong Brabant JO10-3 FC Tilburg JO10-3 51960 0-0
C 12-10-2019 09:00 VOAB JO10-4 Willem II JO10-1 52613 0-0
C 05-10-2019 09:00 DIA JO10-2 Oosterhout JO10-1 51540 0-0
C 05-10-2019 09:00 Uno Animo JO10-1 SV Reeshof JO10-3 52011 0-0
C 05-10-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 TSC JO10-2 51757 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 TSV Gudok JO10-2 52560 0-0
C 05-10-2019 11:00 Waspik JO10-1 Bavel JO10-3 51051 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Audacia JO10-1 51575 0-0
C 05-10-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G VOAB JO10-4 52052 0-0
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 Sarto JO10-6 50863 0-0
C 05-10-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Olympia'60 JO10-2 52164 0-0
C 05-10-2019 10:15 Were Di JO10-2 Jong Brabant JO10-3 52177 0-0
C 05-10-2019 10:00 RWB JO10-2 NEO'25 JO10-2 90486 0-0
C 05-10-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Willem II JO10-1 52194 0-0
C 05-10-2019 11:45 JEKA JO10-4 Baronie JO10-3 50516 0-0
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO10-3 SC 't Zand JO10-3 50497 0-0
C 28-09-2019 10:30 Waspik JO10-1 DIA JO10-2 52494 0-0
C 28-09-2019 10:40 Baronie JO10-3 SV Reeshof JO10-3 52769 0-0
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 JEKA JO10-4 52102 0-0
C 28-09-2019 08:45 Oosterhout JO10-1 TSV Gudok JO10-2 49310 0-0
C 28-09-2019 10:15 Were Di JO10-2 RWB JO10-2 49926 0-0
C 28-09-2019 11:15 Audacia JO10-1 Willem II JO10-1 50819 0-0
C 28-09-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 FC Tilburg JO10-3 52600 0-0
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 Sarto JO10-6 90485 0-0
C 28-09-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 SVSSS JO10-2 52607 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-4 Olympia'60 JO10-2 52353 0-0
C 28-09-2019 08:30 TSC JO10-2 Uno Animo JO10-1 52055 0-0
C 28-09-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Blauw Wit'81 JO10-1G 52818 0-0
C 21-09-2019 10:45 SV Reeshof JO10-3 TSC JO10-2 50205 0-0
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand JO10-3 Waspik JO10-1 51340 0-0
C 21-09-2019 09:45 TSV Gudok JO10-2 Baronie JO10-3 51977 0-0
C 21-09-2019 10:15 Willem II JO10-1 Were Di JO10-2 52071 0-0
C 21-09-2019 10:30 JEKA JO10-4 Bavel JO10-3 49414 0-0
C 21-09-2019 09:00 Uno Animo JO10-1 Oosterhout JO10-1 52697 0-0
C 21-09-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Tuldania JO10-1 50855 0-0
C 21-09-2019 10:00 RWB JO10-2 Jong Brabant JO10-3 51375 0-0
C 21-09-2019 10:00 SVSSS JO10-2 VOAB JO10-4 51619 0-0
C 21-09-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Baardwijk JO10-3 50630 0-0
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO10-6 Audacia JO10-1 51417 0-0
C 21-09-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 NEO'25 JO10-2 90484 0-0
C 21-09-2019 09:00 DIA JO10-2 NEO'25 JO10-2 49622 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bavel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCO JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Be Ready JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gilze JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NEO'25 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC 't Zand JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JEKA JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Tilburg JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauw Wit'81 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Willem II JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SVSSS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Audacia JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEO'25 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Were Di JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Jong Brabant JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tuldania JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Baardwijk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VOAB JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3D (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-11-23 Teamfoto NEO JO10-2
23-11-2019

Berichten



Terug naar boven