0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO10-2

Teamleden

Spelers
Arda Yigit Colkusu        
Thijmen Duits        
Sem van Gulik        
Niek Paulides        
Sem Scheerman        
Teun Timmermans        
Tom Witteveen        
Milan van Woensel        
 
Overige teamleden
Tony van Driel Coördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast NEO'25 JO10-2 JEKA JO10-7 130832
C 16-05-2020 afgelast SC 't Zand JO10-4 NEO'25 JO10-2 126806
C 09-05-2020 vervallen Boeimeer JO10-4 NEO'25 JO10-2 125732
C 18-04-2020 afgelast NEO'25 JO10-2 RWB JO10-2 129128
C 04-04-2020 afgelast SCO JO10-4 NEO'25 JO10-2 129136
C 28-03-2020 afgelast NEO'25 JO10-2 DIA JO10-4 128498
C 21-03-2020 afgelast NEO'25 JO10-2 Olympia'60 JO10-1 125858
C 14-03-2020 afgelast NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-2 130271
C 07-03-2020 vervallen Be Ready JO10-1 NEO'25 JO10-2 131375
C 15-02-2020 vervallen NEO'25 JO10-2 Gilze JO10-3 J.van Woensel (Scheidsrechter) 125711
C 08-02-2020 vervallen Bavel JO10-2 NEO'25 JO10-2 130910
C 21-12-2019 vervallen Willem II JO10-1 NEO'25 JO10-2 90496
C 14-12-2019 vervallen SC 't Zand JO10-3 NEO'25 JO10-2 49159
C 14-12-2019 vervallen FC Tilburg JO10-3 NEO'25 JO10-2 90495
C 07-12-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 SV Reeshof JO10-3 50151
C 07-12-2019 vervallen VOAB JO10-4 NEO'25 JO10-2 90494
C 30-11-2019 vervallen Waspik JO10-1 NEO'25 JO10-2 51774
C 30-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Jong Brabant JO10-3 J. van Woensel (Scheidsrechter) 90493
C 23-11-2019 vervallen Uno Animo JO10-1 NEO'25 JO10-2 52382
C 23-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 SVSSS JO10-2 J. van Woensel (Scheidsrechter) 90492
C 16-11-2019 vervallen Were Di JO10-2 NEO'25 JO10-2 90491
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-2 49859
C 09-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Audacia JO10-1 Leider (Scheidsrechter) 90490
C 09-11-2019 vervallen Oosterhout JO10-1 NEO'25 JO10-2 51086
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 NEO'25 JO10-2 90489
C 02-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Baronie JO10-3 52129
C 26-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Tuldania JO10-1 J. van Woensel (Scheidsrechter) 90488
C 26-10-2019 vervallen Bavel JO10-3 NEO'25 JO10-2 50978
C 19-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G J. van Woensel (Scheidsrechter) 90487
C 05-10-2019 vervallen RWB JO10-2 NEO'25 JO10-2 90486
C 05-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 TSC JO10-2 51757
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 Sarto JO10-6 90485
C 21-09-2019 vervallen Olympia'60 JO10-2 NEO'25 JO10-2 90484
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-2 leider (Scheidsrechter) 12858
B 07-09-2019 vervallen NEO'25 JO10-2 RWB JO10-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 12360
B 31-08-2019 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-2 12307
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:00 Gilze JO10-3 SCO JO10-4 128002 0-0
C 23-05-2020 10:00 Be Ready JO10-1 RWB JO10-2 131135 0-0
C 23-05-2020 09:45 TSV Gudok JO10-2 SC 't Zand JO10-4 127602 0-0
C 23-05-2020 09:15 NEO'25 JO10-2 JEKA JO10-7 130832 0-0
C 16-05-2020 09:30 DIA JO10-4 Gilze JO10-3 129513 0-0
C 16-05-2020 09:45 SCO JO10-4 Olympia'60 JO10-1 127343 0-0
C 16-05-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 NEO'25 JO10-2 126806 0-0
C 16-05-2020 11:15 Bavel JO10-2 Be Ready JO10-1 128867 0-0
C 16-05-2020 12:30 JEKA JO10-7 TSV Gudok JO10-2 131641 0-0
C 13-05-2020 19:00 Olympia'60 JO10-1 DIA JO10-4 127670 0-0
C 09-05-2020 09:45 SCO JO10-4 SC 't Zand JO10-4 128638 0-0
C 09-05-2020 10:00 Be Ready JO10-1 JEKA JO10-7 131654 0-0
C 09-05-2020 10:00 Gilze JO10-3 RWB JO10-2 127274 0-0
C 09-05-2020 10:00 Olympia'60 JO10-1 TSV Gudok JO10-2 127454 0-0
C 09-05-2020 11:15 Bavel JO10-2 DIA JO10-4 127747 0-0
C 18-04-2020 10:00 JEKA JO10-7 SC 't Zand JO10-4 130660 0-0
C 18-04-2020 10:00 Gilze JO10-3 Bavel JO10-2 128814 0-0
C 18-04-2020 10:00 Be Ready JO10-1 Olympia'60 JO10-1 131508 0-0
C 18-04-2020 09:15 NEO'25 JO10-2 RWB JO10-2 129128 0-0
C 18-04-2020 09:00 DIA JO10-4 SCO JO10-4 126012 0-0
C 11-04-2020 09:45 TSV Gudok JO10-2 RWB JO10-2 131155 0-0
C 04-04-2020 09:00 DIA JO10-4 Be Ready JO10-1 130664 0-0
C 04-04-2020 10:00 RWB JO10-2 Olympia'60 JO10-1 131557 0-0
C 04-04-2020 09:45 SCO JO10-4 NEO'25 JO10-2 129136 0-0
C 04-04-2020 12:30 JEKA JO10-7 Gilze JO10-3 126019 0-0
C 28-03-2020 10:00 Olympia'60 JO10-1 Bavel JO10-2 129215 0-0
C 28-03-2020 10:00 Gilze JO10-3 SC 't Zand JO10-4 130091 0-0
C 28-03-2020 10:00 Be Ready JO10-1 SCO JO10-4 130310 0-0
C 28-03-2020 09:15 NEO'25 JO10-2 DIA JO10-4 128498 0-0
C 21-03-2020 10:30 Bavel JO10-2 TSV Gudok JO10-2 127607 0-0
C 21-03-2020 09:00 NEO'25 JO10-2 Olympia'60 JO10-1 125858 0-0
C 21-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 DIA JO10-4 129786 0-0
C 14-03-2020 11:30 JEKA JO10-7 Olympia'60 JO10-1 129784 0-0
C 14-03-2020 10:30 Bavel JO10-2 SCO JO10-4 126657 0-0
C 14-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 Be Ready JO10-1 127108 0-0
C 14-03-2020 11:00 RWB JO10-2 DIA JO10-4 128751 0-0
C 14-03-2020 08:30 NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-2 130271 0-0
C 07-03-2020 09:45 SCO JO10-4 RWB JO10-2 128170 0-0
C 07-03-2020 10:00 Be Ready JO10-1 NEO'25 JO10-2 131375 0-0
C 07-03-2020 10:00 Gilze JO10-3 TSV Gudok JO10-2 129007 0-0
C 07-03-2020 10:30 Bavel JO10-2 JEKA JO10-7 128676 0-0
C 07-03-2020 10:00 Olympia'60 JO10-1 SC 't Zand JO10-4 129295 0-0
C 29-02-2020 10:00 SC 't Zand JO10-4 Bavel JO10-2 126650 0-0
C 15-02-2020 08:30 Boeimeer JO10-4 Olympia'60 JO10-1 128662 0-0
C 15-02-2020 11:00 JEKA JO10-7 SCO JO10-4 126423 0-0
C 15-02-2020 11:00 NEO'25 JO10-2 Gilze JO10-3 125711 0-0
C 15-02-2020 11:00 RWB JO10-2 Bavel JO10-2 130540 0-0
C 15-02-2020 09:45 TSV Gudok JO10-2 Be Ready JO10-1 128562 0-0
C 08-02-2020 09:00 DIA JO10-4 JEKA JO10-7 130906 0-0
C 08-02-2020 09:45 SCO JO10-4 TSV Gudok JO10-2 131024 0-0
C 08-02-2020 10:00 Be Ready JO10-1 Boeimeer JO10-4 131242 0-0
C 08-02-2020 10:00 RWB JO10-2 SC 't Zand JO10-4 130813 0-0
C 08-02-2020 10:00 Olympia'60 JO10-1 Gilze JO10-3 126507 0-0
C 08-02-2020 11:15 Bavel JO10-2 NEO'25 JO10-2 130910 0-0
C 01-02-2020 10:00 Gilze JO10-3 Be Ready JO10-1 131055 0-0
C 01-02-2020 09:45 TSV Gudok JO10-2 DIA JO10-4 129122 0-0
C 01-02-2020 11:30 JEKA JO10-7 RWB JO10-2 126221 0-0
C 01-02-2020 08:30 Boeimeer JO10-4 SCO JO10-4 131348 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-2 12858 0-0
B 14-09-2019 10:00 RWB JO10-2 DESK JO10-1 12764 0-0
B 07-09-2019 08:30 WSC JO10-2 DESK JO10-1 12567 0-0
B 07-09-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 RWB JO10-2 12360 0-0
B 31-08-2019 10:00 RWB JO10-2 WSC JO10-2 12098 0-0
B 31-08-2019 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-2 12307 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:15 Willem II JO10-1 NEO'25 JO10-2 90496 0-0
C 21-12-2019 10:00 Olympia'60 JO10-2 Audacia JO10-1 50713 0-0
C 21-12-2019 11:00 RWB JO10-2 Tuldania JO10-1 49161 0-0
C 21-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Jong Brabant JO10-3 50296 0-0
C 21-12-2019 10:30 FC Tilburg JO10-3 Were Di JO10-2 51599 0-0
C 14-12-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 Jong Brabant JO10-3 51232 0-0
C 14-12-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 NEO'25 JO10-2 90495 0-0
C 14-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Were Di JO10-2 51995 0-0
C 14-12-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Audacia JO10-1 49476 0-0
C 14-12-2019 10:15 Willem II JO10-1 Olympia'60 JO10-2 50111 0-0
C 14-12-2019 11:30 Tuldania JO10-1 VOAB JO10-4 50633 0-0
C 07-12-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 Willem II JO10-1 51137 0-0
C 07-12-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 FC Tilburg JO10-3 49294 0-0
C 07-12-2019 09:00 VOAB JO10-4 NEO'25 JO10-2 90494 0-0
C 07-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G RWB JO10-2 52073 0-0
C 07-12-2019 10:15 Were Di JO10-2 Baardwijk JO10-3 52871 0-0
C 07-12-2019 11:15 Audacia JO10-1 Tuldania JO10-1 52036 0-0
C 30-11-2019 10:00 NEO'25 JO10-2 Jong Brabant JO10-3 90493 0-0
C 30-11-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-1G 50613 0-0
C 30-11-2019 10:00 RWB JO10-2 VOAB JO10-4 51576 0-0
C 30-11-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Olympia'60 JO10-2 52815 0-0
C 30-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 Audacia JO10-1 49216 0-0
C 30-11-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Were Di JO10-2 49676 0-0
C 23-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 Tuldania JO10-1 52342 0-0
C 23-11-2019 09:00 VOAB JO10-4 FC Tilburg JO10-3 52202 0-0
C 23-11-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 Baardwijk JO10-3 51617 0-0
C 23-11-2019 09:00 NEO'25 JO10-2 SVSSS JO10-2 90492 0-0
C 23-11-2019 11:15 Audacia JO10-1 Were Di JO10-2 51991 0-0
C 23-11-2019 10:15 Willem II JO10-1 RWB JO10-2 52719 0-0
C 16-11-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Willem II JO10-1 49274 0-0
C 16-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Olympia'60 JO10-2 51746 0-0
C 16-11-2019 10:15 Were Di JO10-2 NEO'25 JO10-2 90491 0-0
C 16-11-2019 11:15 Audacia JO10-1 VOAB JO10-4 50075 0-0
C 16-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 RWB JO10-2 49179 0-0
C 16-11-2019 11:30 Tuldania JO10-1 SVSSS JO10-2 51984 0-0
C 09-11-2019 09:00 VOAB JO10-4 Were Di JO10-2 50136 0-0
C 09-11-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 Jong Brabant JO10-3 52193 0-0
C 09-11-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 51343 0-0
C 09-11-2019 10:30 NEO'25 JO10-2 Audacia JO10-1 90490 0-0
C 09-11-2019 10:00 RWB JO10-2 FC Tilburg JO10-3 52083 0-0
C 09-11-2019 10:15 Willem II JO10-1 Baardwijk JO10-3 52265 0-0
C 02-11-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 VOAB JO10-4 51804 0-0
C 02-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Audacia JO10-1 50066 0-0
C 02-11-2019 10:00 RWB JO10-2 SVSSS JO10-2 49250 0-0
C 02-11-2019 10:15 Were Di JO10-2 Olympia'60 JO10-2 49442 0-0
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 NEO'25 JO10-2 90489 0-0
C 02-11-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Willem II JO10-1 49125 0-0
C 26-10-2019 11:15 Audacia JO10-1 Jong Brabant JO10-3 50282 0-0
C 26-10-2019 10:15 Willem II JO10-1 Blauw Wit'81 JO10-1G 49920 0-0
C 26-10-2019 10:00 SVSSS JO10-2 FC Tilburg JO10-3 50124 0-0
C 26-10-2019 09:45 NEO'25 JO10-2 Tuldania JO10-1 90488 0-0
C 26-10-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 RWB JO10-2 51437 0-0
C 26-10-2019 09:00 VOAB JO10-4 Baardwijk JO10-3 51538 0-0
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 Were Di JO10-2 51726 0-0
C 19-10-2019 11:00 NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 90487 0-0
C 19-10-2019 10:00 Sarto JO10-6 Olympia'60 JO10-2 51418 0-0
C 19-10-2019 10:15 Were Di JO10-2 SVSSS JO10-2 52211 0-0
C 19-10-2019 11:15 Audacia JO10-1 RWB JO10-2 50638 0-0
C 19-10-2019 10:00 Tuldania JO10-1 Baardwijk JO10-3 49748 0-0
C 12-10-2019 10:15 Jong Brabant JO10-3 FC Tilburg JO10-3 51960 0-0
C 12-10-2019 09:00 VOAB JO10-4 Willem II JO10-1 52613 0-0
C 05-10-2019 09:00 DIA JO10-2 Oosterhout JO10-1 51540 0-0
C 05-10-2019 09:00 Uno Animo JO10-1 SV Reeshof JO10-3 52011 0-0
C 05-10-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 TSC JO10-2 51757 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 TSV Gudok JO10-2 52560 0-0
C 05-10-2019 11:00 Waspik JO10-1 Bavel JO10-3 51051 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Audacia JO10-1 51575 0-0
C 05-10-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G VOAB JO10-4 52052 0-0
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 Sarto JO10-6 50863 0-0
C 05-10-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Olympia'60 JO10-2 52164 0-0
C 05-10-2019 10:15 Were Di JO10-2 Jong Brabant JO10-3 52177 0-0
C 05-10-2019 10:00 RWB JO10-2 NEO'25 JO10-2 90486 0-0
C 05-10-2019 10:00 SVSSS JO10-2 Willem II JO10-1 52194 0-0
C 05-10-2019 11:45 JEKA JO10-4 Baronie JO10-3 50516 0-0
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO10-3 SC 't Zand JO10-3 50497 0-0
C 28-09-2019 10:30 Waspik JO10-1 DIA JO10-2 52494 0-0
C 28-09-2019 10:40 Baronie JO10-3 SV Reeshof JO10-3 52769 0-0
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 JEKA JO10-4 52102 0-0
C 28-09-2019 08:45 Oosterhout JO10-1 TSV Gudok JO10-2 49310 0-0
C 28-09-2019 10:15 Were Di JO10-2 RWB JO10-2 49926 0-0
C 28-09-2019 11:15 Audacia JO10-1 Willem II JO10-1 50819 0-0
C 28-09-2019 11:15 Baardwijk JO10-3 FC Tilburg JO10-3 52600 0-0
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 Sarto JO10-6 90485 0-0
C 28-09-2019 09:00 Jong Brabant JO10-3 SVSSS JO10-2 52607 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-4 Olympia'60 JO10-2 52353 0-0
C 28-09-2019 08:30 TSC JO10-2 Uno Animo JO10-1 52055 0-0
C 28-09-2019 11:30 Tuldania JO10-1 Blauw Wit'81 JO10-1G 52818 0-0
C 21-09-2019 10:45 SV Reeshof JO10-3 TSC JO10-2 50205 0-0
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand JO10-3 Waspik JO10-1 51340 0-0
C 21-09-2019 09:45 TSV Gudok JO10-2 Baronie JO10-3 51977 0-0
C 21-09-2019 10:15 Willem II JO10-1 Were Di JO10-2 52071 0-0
C 21-09-2019 10:30 JEKA JO10-4 Bavel JO10-3 49414 0-0
C 21-09-2019 09:00 Uno Animo JO10-1 Oosterhout JO10-1 52697 0-0
C 21-09-2019 09:30 FC Tilburg JO10-3 Tuldania JO10-1 50855 0-0
C 21-09-2019 10:00 RWB JO10-2 Jong Brabant JO10-3 51375 0-0
C 21-09-2019 10:00 SVSSS JO10-2 VOAB JO10-4 51619 0-0
C 21-09-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Baardwijk JO10-3 50630 0-0
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO10-6 Audacia JO10-1 51417 0-0
C 21-09-2019 09:00 Olympia'60 JO10-2 NEO'25 JO10-2 90484 0-0
C 21-09-2019 09:00 DIA JO10-2 NEO'25 JO10-2 49622 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bavel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCO JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Be Ready JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gilze JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NEO'25 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC 't Zand JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JEKA JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Tilburg JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauw Wit'81 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Willem II JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SVSSS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Audacia JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEO'25 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Were Di JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Jong Brabant JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tuldania JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Baardwijk JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VOAB JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Er is een fout opgetreden. (200707-078750)
Argument 1 passed to Team::getTrainingen() must be an instance of ClubLid or null, bool given, called in /home/clubassist/domains/clubassistent.nl/public_html/site-versions/20200629/clubsite/onderdelen/algemeen/teams/trainingen/classes/views/class.trainingenview.php on line 31