Onder 13 beker poule

Pupillen - NEO'25 JO13-1

Teamleden

Spelers
Quinten Bogaers        
Siem van Dongen        
Luka van Heesch        
Timo Klaasse        
Moritz Klaasse        
Bram Kuijsten        
Werner Kuysten        
Daan Langenberg        
Tao Mandemakers        
Dani Melissant        
Malachi Nieuwenhuis        
Sebas de Rooij        
Soroush Roustaie        
 
Overige teamleden
Rick Veenstra Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 GDC JO13-1
C 21-09-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 NEO'25 JO13-1
C 21-09-2019 09:00 DESK JO13-2 SC Elshout JO13-1
C 21-09-2019 09:30 RWB JO13-2G JEKA JO13-5
C 21-09-2019 10:30 WSC JO13-4 Sparta'30 JO13-1G
C 21-09-2019 11:00 ONI JO13-1 Woudrichem JO13-1
C 28-09-2019 10:15 JEKA JO13-5 NOAD'32 JO13-1
C 28-09-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 WSC JO13-4
C 28-09-2019 10:15 NEO'25 JO13-1 DESK JO13-2
C 28-09-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 RWB JO13-2G
C 28-09-2019 09:00 GDC JO13-1 ONI JO13-1
C 28-09-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G ST Altena/ALmkerk JO13-2
C 05-10-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 NOAD'32 JO13-1
C 05-10-2019 10:15 DESK JO13-2 JEKA JO13-5
C 05-10-2019 09:30 RWB JO13-2G ONI JO13-1
C 05-10-2019 10:30 WSC JO13-4 GDC JO13-1
C 05-10-2019 10:45 NEO'25 JO13-1 Sparta'30 JO13-1G
C 05-10-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 Woudrichem JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 09:30 RWB JO13-2G NEO'25 JO13-1 T. (Tamer) Yilmaz 10231 9 - 0
B 07-09-2019 11:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-3 A. (Ad) v.d. Linden… (+1) 9970 1 - 4
B 31-08-2019 09:00 DESK JO13-2 NEO'25 JO13-1 D. (Dick) Delsasso 9454 4 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 DESK JO13-2 WSC JO13-3 10043 2-3
B 14-09-2019 09:30 RWB JO13-2G NEO'25 JO13-1 10231 9-0
B 07-09-2019 09:30 RWB JO13-2G DESK JO13-2 9794 1-4
B 07-09-2019 11:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-3 9970 1-4
B 31-08-2019 09:00 DESK JO13-2 NEO'25 JO13-1 9454 4-1
B 31-08-2019 10:30 WSC JO13-3 RWB JO13-2G 9579 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-3 3 3 0 0 9 9 4 5 0
2 DESK JO13-2 3 2 0 1 6 10 5 5 0
3 RWB JO13-2G 3 1 0 2 3 11 6 5 0
4 NEO'25 JO13-1 3 0 0 3 0 2 17 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Altena/ALmkerk JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'32 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONI JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WSC JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DESK JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sparta'30 JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEO'25 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SC Elshout JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GDC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JEKA JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woudrichem JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2B (Achterste veld) 4 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 20:30 Veld 2C (achterste veld) 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven