0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Pupillen - NEO'25 JO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Timo Klaasse | |||||||
Moritz Klaasse | |||||||
Bram Kuijsten | |||||||
Werner Kuysten | |||||||
Malachi Nieuwenhuis | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rick Veenstra | Trainer | ||||||
Tony van Driel | Coördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 12:30 | Dussense Boys JO13-1G | SSC'55 JO13-1G | 111151 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | WSC JO13-4 | 113317 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:15 | RKDVC JO13-3 | HHC'09 JO13-1 | 111878 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | Uno Animo JO13-2 | CHC JO13-1 | 112282 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | NEO'25 JO13-1 | GDC JO13-1 | 115514 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | GDC JO13-1 | RKDVC JO13-3 | 113148 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SSC'55 JO13-1G | Uno Animo JO13-2 | 112406 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | DESK JO13-3 | Haarsteeg JO13-3 | 114479 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | WSC JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-7 | 115380 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | CHC JO13-1 | Dussense Boys JO13-1G | 110763 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:00 | HHC'09 JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 113496 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | DESK JO13-3 | HHC'09 JO13-1 | 115419 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | CHC JO13-1 | WSC JO13-4 | 112019 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Uno Animo JO13-2 | NEO'25 JO13-1 | 111470 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | RKDVC JO13-3 | 110974 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-7 | SSC'55 JO13-1G | 114165 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | Dussense Boys JO13-1G | GDC JO13-1 | 112988 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | GDC JO13-1 | HHC'09 JO13-1 | 111622 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | NEO'25 JO13-1 | SSC'55 JO13-1G | 110768 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | WSC JO13-4 | DESK JO13-3 | 115572 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | RKDVC JO13-3 | Uno Animo JO13-2 | 111720 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-7 | CHC JO13-1 | 114099 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Dussense Boys JO13-1G | Haarsteeg JO13-3 | 111534 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | GDC JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-7 | 112770 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | SSC'55 JO13-1G | Haarsteeg JO13-3 | 114045 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | DESK JO13-3 | NEO'25 JO13-1 | 113334 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | CHC JO13-1 | RKDVC JO13-3 | 112074 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | WSC JO13-4 | Dussense Boys JO13-1G | 112730 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:00 | HHC'09 JO13-1 | Uno Animo JO13-2 | 114109 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Dussense Boys JO13-1G | DESK JO13-3 | 113584 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | OJC ROSMALEN JO13-7 | HHC'09 JO13-1 | 114731 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | CHC JO13-1 | 111772 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | RKDVC JO13-3 | SSC'55 JO13-1G | 113966 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Uno Animo JO13-2 | GDC JO13-1 | 115183 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | NEO'25 JO13-1 | WSC JO13-4 | 114176 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-7 | DESK JO13-3 | 112422 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:30 | NEO'25 JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 115156 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 12:00 | HHC'09 JO13-1 | CHC JO13-1 | 115315 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | GDC JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 114056 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | SSC'55 JO13-1G | WSC JO13-4 | 110911 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | NEO'25 JO13-1 | RKDVC JO13-3 | 114954 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | CHC JO13-1 | DESK JO13-3 | 112606 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Uno Animo JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-7 | 113304 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | HHC'09 JO13-1 | Dussense Boys JO13-1G | 114112 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | DESK JO13-3 | SSC'55 JO13-1G | 113603 | 5-4 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | WSC JO13-4 | Uno Animo JO13-2 | 114419 | 8-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | CHC JO13-1 | GDC JO13-1 | 113905 | 4-3 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-7 | RKDVC JO13-3 | 113711 | 3-5 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | Haarsteeg JO13-3 | HHC'09 JO13-1 | 114646 | 10-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | Dussense Boys JO13-1G | NEO'25 JO13-1 | 111485 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | GDC JO13-1 | DESK JO13-3 | 114438 | 2-6 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | NEO'25 JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-7 | 112559 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Uno Animo JO13-2 | Haarsteeg JO13-3 | 115530 | 1-4 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | HHC'09 JO13-1 | WSC JO13-4 | 111532 | 0-2 | ||
C | 15-02-2020 10:45 | SSC'55 JO13-1G | CHC JO13-1 | 115190 | 7-0 | ||
C | 15-02-2020 11:15 | RKDVC JO13-3 | Dussense Boys JO13-1G | 112865 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SSC'55 JO13-1G | HHC'09 JO13-1 | 110755 | 1-8 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | DESK JO13-3 | RKDVC JO13-3 | 112793 | 1-1 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | WSC JO13-4 | GDC JO13-1 | 114688 | 4-1 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | CHC JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 113817 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-7 | 111762 | 6-1 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Dussense Boys JO13-1G | Uno Animo JO13-2 | 114766 | 4-3 | ||
C | 01-02-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-7 | Dussense Boys JO13-1G | 111222 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 11:15 | RKDVC JO13-3 | WSC JO13-4 | 113277 | 0-4 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | Uno Animo JO13-2 | DESK JO13-3 | 112691 | 4-6 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | GDC JO13-1 | SSC'55 JO13-1G | 113797 | 4-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:00 | DESK JO13-2 | WSC JO13-3 | 10043 | 2-3 | ||
B | 14-09-2019 09:30 | RWB JO13-2G | NEO'25 JO13-1 | 10231 | 9-0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | RWB JO13-2G | DESK JO13-2 | 9794 | 1-4 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | NEO'25 JO13-1 | WSC JO13-3 | 9970 | 1-4 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | DESK JO13-2 | NEO'25 JO13-1 | 9454 | 4-1 | ||
B | 31-08-2019 10:30 | WSC JO13-3 | RWB JO13-2G | 9579 | 2-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 09:00 | DESK JO13-2 | WSC JO13-4 | 41288 | 0-0 | ||
C | 21-12-2019 09:00 | GDC JO13-1 | Sparta'30 JO13-1G | 40248 | 3-10 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | ONI JO13-1 | Sparta'30 JO13-1G | 40989 | 3-1 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | RWB JO13-2G | NEO'25 JO13-1 | 40059 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | GDC JO13-1 | JEKA JO13-5 | 39949 | 0-8 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | SC Elshout JO13-1 | 40608 | 2-2 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | Woudrichem JO13-1 | 40814 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | DESK JO13-2 | RWB JO13-2G | 40327 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | JEKA JO13-5 | 42179 | 1-2 | ||
C | 07-12-2019 09:15 | Woudrichem JO13-1 | GDC JO13-1 | 41063 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | WSC JO13-4 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | 41287 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | NEO'25 JO13-1 | NOAD'32 JO13-1 | 40061 | 0-5 | ||
C | 07-12-2019 11:15 | SC Elshout JO13-1 | ONI JO13-1 | 39976 | 1-6 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | RWB JO13-2G | WSC JO13-4 | 40216 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | DESK JO13-2 | 41688 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | NEO'25 JO13-1 | SC Elshout JO13-1 | 40617 | 3-5 | ||
C | 30-11-2019 10:45 | JEKA JO13-5 | Woudrichem JO13-1 | 41935 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | ONI JO13-1 | NOAD'32 JO13-1 | 42210 | 6-1 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | Sparta'30 JO13-1G | 40599 | 2-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | GDC JO13-1 | 40624 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | DESK JO13-2 | Woudrichem JO13-1 | 40794 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | WSC JO13-4 | NEO'25 JO13-1 | 40350 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | RWB JO13-2G | SC Elshout JO13-1 | 40054 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | ONI JO13-1 | JEKA JO13-5 | 41887 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | GDC JO13-1 | RWB JO13-2G | 42169 | 3-5 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Woudrichem JO13-1 | WSC JO13-4 | 41296 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | DESK JO13-2 | 42677 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | NEO'25 JO13-1 | ONI JO13-1 | 40707 | 0-7 | ||
C | 16-11-2019 12:45 | JEKA JO13-5 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | 41246 | 4-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | SC Elshout JO13-1 | NOAD'32 JO13-1 | 40296 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | ONI JO13-1 | WSC JO13-4 | 40130 | 6-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | JEKA JO13-5 | SC Elshout JO13-1 | 40141 | 1-4 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Sparta'30 JO13-1G | Woudrichem JO13-1 | 40960 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | GDC JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 42062 | 4-2 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | RWB JO13-2G | 41537 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | DESK JO13-2 | 40024 | 8-1 | ||
C | 02-11-2019 10:45 | SC Elshout JO13-1 | GDC JO13-1 | 40369 | 5-5 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | NEO'25 JO13-1 | JEKA JO13-5 | 41854 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | WSC JO13-4 | NOAD'32 JO13-1 | 40731 | 1-10 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | RWB JO13-2G | Sparta'30 JO13-1G | 40689 | 5-2 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | DESK JO13-2 | ONI JO13-1 | 40663 | 1-2 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Woudrichem JO13-1 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | 40524 | 3-1 | ||
C | 30-10-2019 19:00 | ONI JO13-1 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | 42686 | 11-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | JEKA JO13-5 | WSC JO13-4 | 40124 | 10-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Woudrichem JO13-1 | NEO'25 JO13-1 | 41870 | 4-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | GDC JO13-1 | DESK JO13-2 | 42261 | 2-6 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | SC Elshout JO13-1 | 41115 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | RWB JO13-2G | 42359 | 4-3 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | NOAD'32 JO13-1 | 42556 | 1-7 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | DESK JO13-2 | JEKA JO13-5 | 41163 | 2-7 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | RWB JO13-2G | ONI JO13-1 | 40288 | 0-5 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | WSC JO13-4 | GDC JO13-1 | 41686 | 1-0 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | NEO'25 JO13-1 | Sparta'30 JO13-1G | 42680 | 0-4 | ||
C | 05-10-2019 10:45 | SC Elshout JO13-1 | Woudrichem JO13-1 | 41705 | 4-3 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | 42493 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | GDC JO13-1 | ONI JO13-1 | 40544 | 4-5 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Woudrichem JO13-1 | RWB JO13-2G | 42315 | 1-6 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | NEO'25 JO13-1 | DESK JO13-2 | 41798 | 0-1 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | SC Elshout JO13-1 | WSC JO13-4 | 42053 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | JEKA JO13-5 | NOAD'32 JO13-1 | 41113 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | ONI JO13-1 | Woudrichem JO13-1 | 41681 | 5-1 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | WSC JO13-4 | Sparta'30 JO13-1G | 41628 | 2-10 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | RWB JO13-2G | JEKA JO13-5 | 40050 | 0-4 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | DESK JO13-2 | SC Elshout JO13-1 | 41400 | 2-4 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | NEO'25 JO13-1 | 40313 | 2-1 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | GDC JO13-1 | 40341 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO13-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 18 | 1 | 17 | 0 |
2 | DESK JO13-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 18 | 11 | 7 | 0 |
3 | Haarsteeg JO13-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 2 | 18 | 0 |
4 | Dussense Boys JO13-1G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 6 | 2 | 0 |
5 | NEO'25 JO13-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 |
6 | OJC ROSMALEN JO13-7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 15 | -5 | 0 |
7 | RKDVC JO13-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 11 | -5 | 0 |
8 | HHC'09 JO13-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 13 | -5 | 0 |
9 | CHC JO13-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 12 | -7 | 0 |
10 | SSC'55 JO13-1G | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | 17 | -3 | 0 |
11 | GDC JO13-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 16 | -6 | 0 |
12 | Uno Animo JO13-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 22 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO13-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9 | 4 | 5 | 0 |
2 | DESK JO13-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 5 | 5 | 0 |
3 | RWB JO13-2G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 6 | 5 | 0 |
4 | NEO'25 JO13-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 17 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ONI JO13-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 59 | 10 | 49 | 0 |
2 | JEKA JO13-5 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 48 | 12 | 36 | 0 |
3 | NOAD'32 JO13-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 43 | 17 | 26 | 0 |
4 | SC Elshout JO13-1 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 31 | 28 | 3 | 0 |
5 | Sparta'30 JO13-1G | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 38 | 23 | 15 | 0 |
6 | RWB JO13-2G | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 26 | 23 | 3 | 0 |
7 | ST Altena/ALmkerk JO13-2 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 | 18 | 38 | -20 | 0 |
8 | Woudrichem JO13-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 17 | 23 | -6 | 0 |
9 | DESK JO13-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 16 | 31 | -15 | 0 |
10 | GDC JO13-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 24 | 49 | -25 | 0 |
11 | WSC JO13-4 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 12 | 50 | -38 | 0 |
12 | NEO'25 JO13-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 11 | 39 | -28 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:30 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:30 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|