0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO11-1

Teamleden

Spelers
Siebe van Driel        
Manuel Heijkoop        
Luca van Helvoirt        
Teun Hoefnagel        
Wessel van der Kallen        
Daan Span        
Miquel van der Velden        
Luca van Woensel        
Milan van Zelst        
 
Overige teamleden
Bert Span Leider/Trainer
Tony van Driel Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast Rijen JO11-1 NEO'25 JO11-1 123902 Sportpark de Vijf Eiken
C 09-05-2020 afgelast NEO'25 JO11-1 Oosterhout JO11-1 123425 Sportpark De Gaard Veld 1
C 16-05-2020 afgelast NEO'25 JO11-1 Sarto JO11-2 119365 Sportpark De Gaard Veld 1
C 23-05-2020 afgelast DESK JO11-1 NEO'25 JO11-1 122171 Sportpark Eikendijk
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 TSV Gudok JO11-1 Wilhelmina JO11-4
C 18-04-2020 08:45 Sarto JO11-2 SSC'55 JO11-1
C 18-04-2020 09:30 Rijen JO11-1 NEO'25 JO11-1
C 18-04-2020 10:30 Oosterhout JO11-1 Viola JO11-1
C 18-04-2020 10:45 Madese Boys JO11-1 DESK JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 11:00 NEO'25 JO11-1 Madese Boys JO11-1 124505
C 28-03-2020 08:30 SSC'55 JO11-1 NEO'25 JO11-1 123349
C 14-03-2020 10:30 NEO'25 JO11-1 Viola JO11-1 122164
C 15-02-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 NEO'25 JO11-1 M.W.P. (Marco) van den Brandt 157375 2 - 15
C 08-02-2020 11:15 NEO'25 JO11-1 TSV Gudok JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 124392 2 - 3
C 01-02-2020 09:00 Dongen JO11-1 NEO'25 JO11-1 G. (Gertjan) Leeggangers 122881 5 - 1
V 25-01-2020 afgelast NEO'25 JO11-1 The Gunners JO11-1 J. van Woensel (Scheidsrechter)
V 11-01-2020 08:30 Waalwijk Cup Toernooi bij SSC'55 NEO'25 JO11-1
C 14-12-2019 11:00 NEO'25 JO11-1 SC 't Zand JO11-2G leider (Scheidsrechter) 46751
C 07-12-2019 08:30 SVSSS JO11-1 NEO'25 JO11-1 Afgeschermd 48358 4 - 5
C 30-11-2019 11:00 NEO'25 JO11-1 ZIGO JO11-1 J.C. (Jaco) Meijer… (+1) 90041 2 - 4
C 16-11-2019 09:45 NEO'25 JO11-1 Sarto JO11-2 J.U. (Jurgen) van Woensel 46749 3 - 8
C 09-11-2019 11:15 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel 47046 3 - 1
C 02-11-2019 11:30 Were Di JO11-1 NEO'25 JO11-1 47943 1 - 6
C 26-10-2019 11:00 NEO'25 JO11-1 DESK JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 48248 4 - 6
C 19-10-2019 08:45 RFC JO11-2 NEO'25 JO11-1 3-5
C 05-10-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 NEO'25 JO11-1 X. (Xavi) Janssen 48957 6 - 3
C 28-09-2019 10:45 NEO'25 JO11-1 VOAB JO11-2 J.C. (Jaco) Meijer… (+1) 45694 3 - 7
C 21-09-2019 10:30 FC Tilburg JO11-1 NEO'25 JO11-1 B. (Ben) van de Rijdt 45988 11 - 3
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 11977 3 - 6
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 11438 5 - 3
B 31-08-2019 09:30 WSC JO11-1 NEO'25 JO11-1 T.C.M. (Thijs) Maaijwee 11135 7 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 11:15 Wilhelmina JO11-4 SSC'55 JO11-1 157379 0-0
C 04-04-2020 11:00 NEO'25 JO11-1 Madese Boys JO11-1 124505 0-0
C 04-04-2020 10:30 Oosterhout JO11-1 Sarto JO11-2 121334 0-0
C 04-04-2020 10:00 Viola JO11-1 TSV Gudok JO11-1 119217 0-0
C 04-04-2020 09:00 Dongen JO11-1 DESK JO11-1 121203 0-0
C 28-03-2020 08:30 SSC'55 JO11-1 NEO'25 JO11-1 123349 0-0
C 28-03-2020 08:30 TSV Gudok JO11-1 Oosterhout JO11-1 124365 0-0
C 28-03-2020 08:45 Sarto JO11-2 Viola JO11-1 122187 0-0
C 28-03-2020 09:30 Rijen JO11-1 Dongen JO11-1 121263 0-0
C 28-03-2020 10:45 Madese Boys JO11-1 Wilhelmina JO11-4 157378 0-0
C 21-03-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 Dongen JO11-1 157374 0-0
C 21-03-2020 10:30 Oosterhout JO11-1 DESK JO11-1 125121 0-0
C 14-03-2020 08:30 Dongen JO11-1 Sarto JO11-2 119887 0-0
C 14-03-2020 10:15 DESK JO11-1 Rijen JO11-1 121787 0-0
C 14-03-2020 08:30 TSV Gudok JO11-1 Madese Boys JO11-1 121443 0-0
C 14-03-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 Oosterhout JO11-1 157377 0-0
C 14-03-2020 10:30 NEO'25 JO11-1 Viola JO11-1 122164 0-0
C 07-03-2020 08:30 Rijen JO11-1 Madese Boys JO11-1 120820 0-9
C 07-03-2020 08:30 SSC'55 JO11-1 Dongen JO11-1 124911 1-7
C 07-03-2020 10:00 Viola JO11-1 Wilhelmina JO11-4 157376 13-6
C 07-03-2020 08:45 Sarto JO11-2 TSV Gudok JO11-1 119918 10-2
C 15-02-2020 10:15 Wilhelmina JO11-4 NEO'25 JO11-1 157375 2-15
C 15-02-2020 10:45 Madese Boys JO11-1 Sarto JO11-2 120671 3-0
C 15-02-2020 10:15 DESK JO11-1 SSC'55 JO11-1 120373 2-4
C 15-02-2020 09:00 Dongen JO11-1 Oosterhout JO11-1 121236 11-0
C 15-02-2020 08:30 TSV Gudok JO11-1 Rijen JO11-1 121419 4-1
C 08-02-2020 08:30 SSC'55 JO11-1 Rijen JO11-1 119839 3-2
C 08-02-2020 10:00 Sarto JO11-2 DESK JO11-1 123477 5-4
C 08-02-2020 10:00 Viola JO11-1 Madese Boys JO11-1 121642 2-7
C 08-02-2020 11:15 NEO'25 JO11-1 TSV Gudok JO11-1 124392 2-3
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO11-1 Oosterhout JO11-1 120236 3-2
C 01-02-2020 10:15 DESK JO11-1 Viola JO11-1 121071 9-0
C 01-02-2020 09:30 Rijen JO11-1 Sarto JO11-2 123649 0-7
C 01-02-2020 09:00 Dongen JO11-1 NEO'25 JO11-1 122881 5-1
C 01-02-2020 08:30 TSV Gudok JO11-1 SSC'55 JO11-1 119236 2-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 RWB JO11-1 WSC JO11-1 11746 2-2
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 11977 3-6
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 11578 7-2
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-1 11438 5-3
B 31-08-2019 09:30 WSC JO11-1 NEO'25 JO11-1 11135 7-4
B 31-08-2019 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 11012 6-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 NEO'25 JO11-1 SC 't Zand JO11-2G 46751 0-0
C 14-12-2019 10:45 FC Tilburg JO11-1 SVSSS JO11-1 46045 5-2
C 14-12-2019 10:15 VOAB JO11-2 ZIGO JO11-1 90043 0-0
C 14-12-2019 10:15 DESK JO11-1 TSV Gudok JO11-1 48757 8-2
C 14-12-2019 08:45 Sarto JO11-2 RWB JO11-1 47548 10-2
C 07-12-2019 10:15 DESK JO11-1 Sarto JO11-2 49001 4-2
C 07-12-2019 08:30 SVSSS JO11-1 NEO'25 JO11-1 48358 4-5
C 07-12-2019 08:30 ZIGO JO11-1 SC 't Zand JO11-2G 90042 6-2
C 07-12-2019 10:00 RWB JO11-1 FC Tilburg JO11-1 45562 1-7
C 07-12-2019 11:45 Were Di JO11-1 VOAB JO11-2 47939 2-8
C 30-11-2019 08:45 Sarto JO11-2 TSV Gudok JO11-1 46745 3-1
C 30-11-2019 10:00 RWB JO11-1 Were Di JO11-1 45481 1-5
C 30-11-2019 10:15 VOAB JO11-2 FC Tilburg JO11-1 48787 2-3
C 30-11-2019 11:00 NEO'25 JO11-1 ZIGO JO11-1 90041 2-4
C 30-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-2G SVSSS JO11-1 46679 4-5
C 23-11-2019 10:15 FC Tilburg JO11-1 ZIGO JO11-1 90040 5-0
C 23-11-2019 10:15 DESK JO11-1 SVSSS JO11-1 48686 9-3
C 23-11-2019 10:15 VOAB JO11-2 SC 't Zand JO11-2G 45854 8-2
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO11-2 Were Di JO11-1 46170 7-2
C 23-11-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 RWB JO11-1 48901 4-1
C 16-11-2019 08:30 SVSSS JO11-1 TSV Gudok JO11-1 48434 4-2
C 16-11-2019 08:30 ZIGO JO11-1 DESK JO11-1 90039 4-2
C 16-11-2019 10:00 RWB JO11-1 VOAB JO11-2 45346 0-8
C 16-11-2019 09:45 NEO'25 JO11-1 Sarto JO11-2 46749 3-8
C 16-11-2019 11:45 Were Di JO11-1 FC Tilburg JO11-1 48289 1-4
C 09-11-2019 11:15 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-1 47046 3-1
C 09-11-2019 10:15 VOAB JO11-2 TSV Gudok JO11-1 45838 5-1
C 09-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-2G Were Di JO11-1 48871 2-2
C 09-11-2019 10:00 FC Tilburg JO11-1 DESK JO11-1 47397 7-2
C 09-11-2019 08:30 ZIGO JO11-1 SVSSS JO11-1 90038 3-2
C 02-11-2019 11:30 Were Di JO11-1 NEO'25 JO11-1 47943 1-6
C 02-11-2019 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-2 48349 6-5
C 02-11-2019 08:45 Sarto JO11-2 ZIGO JO11-1 90037 2-3
C 02-11-2019 08:30 RWB JO11-1 SC 't Zand JO11-2G 45072 3-3
C 02-11-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 FC Tilburg JO11-1 47643 1-8
C 26-10-2019 08:30 SVSSS JO11-1 RWB JO11-1 45908 4-3
C 26-10-2019 08:30 ZIGO JO11-1 Were Di JO11-1 90036 4-3
C 26-10-2019 10:00 SC 't Zand JO11-2G TSV Gudok JO11-1 48032 5-5
C 26-10-2019 10:15 FC Tilburg JO11-1 Sarto JO11-2 45730 5-0
C 26-10-2019 11:00 NEO'25 JO11-1 DESK JO11-1 48248 4-6
C 05-10-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 NEO'25 JO11-1 48957 6-3
C 05-10-2019 08:45 Sarto JO11-2 VOAB JO11-2 45829 1-8
C 05-10-2019 10:00 RWB JO11-1 ZIGO JO11-2 48878 0-0
C 05-10-2019 10:15 DESK JO11-1 SC 't Zand JO11-2G 47614 11-1
C 05-10-2019 11:30 Were Di JO11-1 SVSSS JO11-1 47156 2-1
C 05-10-2019 10:00 RWB JO11-1 ZIGO JO11-1 90035 2-3
C 28-09-2019 08:30 SVSSS JO11-1 Sarto JO11-2 45386 3-2
C 28-09-2019 10:00 RWB JO11-1 DESK JO11-1 47780 2-2
C 28-09-2019 10:00 SC 't Zand JO11-2G FC Tilburg JO11-1 46484 2-7
C 28-09-2019 10:45 NEO'25 JO11-1 VOAB JO11-2 45694 3-7
C 28-09-2019 11:30 Were Di JO11-1 TSV Gudok JO11-1 47763 4-1
C 21-09-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 ZIGO JO11-1 90034 3-2
C 21-09-2019 10:15 VOAB JO11-2 SVSSS JO11-1 46710 5-3
C 21-09-2019 10:15 DESK JO11-1 Were Di JO11-1 47065 10-1
C 21-09-2019 10:30 FC Tilburg JO11-1 NEO'25 JO11-1 45988 11-3
C 21-09-2019 10:00 Sarto JO11-2 SC 't Zand JO11-2G 48141 8-2
C 21-09-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 ZIGO JO11-2 48760 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO11-1 4 4 0 0 12 22 4 18 0
2 Dongen JO11-1 3 3 0 0 9 23 2 21 0
3 Sarto JO11-2 4 3 0 1 9 22 9 13 0
4 SSC'55 JO11-1 4 3 0 1 9 14 13 1 0
5 TSV Gudok JO11-1 4 2 0 2 6 11 19 -8 0
6 NEO'25 JO11-1 3 1 0 2 3 18 10 8 0
7 DESK JO11-1 3 1 0 2 3 15 9 6 0
8 Viola JO11-1 3 1 0 2 3 15 22 -7 0
9 Oosterhout JO11-1 2 0 0 2 0 2 14 -12 0
10 Wilhelmina JO11-4 2 0 0 2 0 8 28 -20 0
11 Rijen JO11-1 4 0 0 4 0 3 23 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO11-1 3 2 0 1 6 16 11 5 0
2 RWB JO11-1 3 1 1 1 4 11 10 1 0
3 WSC JO11-1 3 1 1 1 4 11 13 -2 0
4 NEO'25 JO11-1 3 1 0 2 3 12 16 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO11-1 10 10 0 0 30 62 14 48 0
2 DESK JO11-1 10 7 1 2 22 60 31 29 0
3 VOAB JO11-2 9 7 0 2 21 56 21 35 0
4 ZIGO JO11-1 9 7 0 2 21 29 23 6 0
5 Sarto JO11-2 10 5 0 5 15 43 33 10 0
6 SVSSS JO11-1 10 4 0 6 12 31 40 -9 0
7 TSV Gudok JO11-1 10 3 1 6 10 26 43 -17 0
8 Were Di JO11-1 10 3 1 6 10 23 44 -21 0
9 NEO'25 JO11-1 9 3 0 6 9 32 48 -16 0
10 SC 't Zand JO11-2G 9 0 3 6 3 23 55 -32 0
11 RWB JO11-1 10 0 2 8 2 16 49 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3AC (trainingsveld) 2 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-11-09 team foto NEO JO11-1
07-03-2020

Berichten



Terug naar boven