0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO9-4M

Teamleden

Spelers
Meike Heeres        
Kaylee van den Hoever        
Suze Maes        
Yente Nederveen        
Renske Nieuwenhuijzen        
Nina Snoeren        
Inez van Tilborgh        
Evy de Vos        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 10:00 DESK JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO9-4M SCO JO9-5M
C 23-03-2019 10:15 SCG'18 JO9-6M Rijen JO9-6M
C 23-03-2019 09:30 Terheijden JO9-3M TSC JO9-4M
C 30-03-2019 10:00 Terheijden JO9-3M Rijen JO9-6M
C 30-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M SCO JO9-5M
C 30-03-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 NEO'25 JO9-4M
C 30-03-2019 10:00 DESK JO9-4M TSC JO9-4M
C 03-04-2019 18:30 Terheijden JO9-3M Neerlandia'31 MO9-1
C 06-04-2019 09:00 NEO'25 JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1
C 06-04-2019 09:45 SCO JO9-5M SCG'18 JO9-6M
C 06-04-2019 09:45 Rijen JO9-6M Terheijden JO9-3M
C 06-04-2019 13:30 TSC JO9-4M DESK JO9-4M
C 13-04-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M NEO'25 JO9-4M
C 13-04-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 TSC JO9-4M
C 13-04-2019 10:00 DESK JO9-4M Rijen JO9-6M
C 13-04-2019 10:00 Terheijden JO9-3M SCO JO9-5M

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-03-2019 afgelast Rijen JO9-6M NEO'25 JO9-4M 130670
C 09-03-2019 vervallen NEO'25 JO9-4M TSC JO9-4M J. Meijer (Scheidsrechter) 132145
C 23-02-2019 vervallen SCO JO9-5M NEO'25 JO9-4M 131931
C 16-02-2019 11:00 DESK JO9-4M NEO'25 JO9-4M 132598
C 09-02-2019 afgelast NEO'25 JO9-4M Terheijden JO9-3M leider (Scheidsrechter) 132113
C 02-02-2019 vervallen NEO'25 JO9-4M WSC JO9-4M 132874
C 08-12-2018 afgelast NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 56752
C 01-12-2018 vervallen SCG'18 JO9-5M NEO'25 JO9-4M 56243
C 24-11-2018 vervallen NEO'25 JO9-4M DSC JO9-4M A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 58970
C 17-11-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO9-9 NEO'25 JO9-4M 56297
C 10-11-2018 vervallen NEO'25 JO9-4M WSC JO9-4M B. Timmermans (Scheidsrechter) 58763
C 03-11-2018 vervallen NEO'25 JO9-4M Emplina JO9-5 M. van Caem (Scheidsrechter) 58606
C 27-10-2018 vervallen Theole JO9-4 NEO'25 JO9-4M 57165
C 27-10-2018 vervallen Boxtel JO9-4M NEO'25 JO9-4M 96770
C 13-10-2018 vervallen NEO'25 JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 92969
C 06-10-2018 vervallen Nivo Sparta JO9-6M NEO'25 JO9-4M 56811
C 29-09-2018 vervallen NEO'25 JO9-4M FC Engelen JO9-5 B. Timmermans (Scheidsrechter) 56470
C 22-09-2018 vervallen Zwaluw VFC JO9-8 NEO'25 JO9-4M 57561
B 15-09-2018 10:00 Raamsdonk JO9-1 NEO'25 JO9-4M Afgeschermd 13600 34 - 1
B 12-09-2018 18:45 NEO'25 JO9-4M Dussense Boys JO9-1 B.J. (Bart) Timmermans 13404 0 - 20
B 01-09-2018 vervallen SV Capelle JO9-2 NEO'25 JO9-4M 14226
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-03-2019 12:30 TSC JO9-4M SCG'18 JO9-6M 147690 0-0
C 16-03-2019 09:45 Rijen JO9-6M NEO'25 JO9-4M 130670 0-0
C 16-03-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 SCO JO9-5M 131884 0-0
C 16-03-2019 09:00 DESK JO9-4M Terheijden JO9-3M 131119 0-0
C 09-03-2019 09:45 SCO JO9-5M Rijen JO9-6M 132847 0-0
C 09-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M DESK JO9-4M 147689 0-0
C 09-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-4M TSC JO9-4M 132145 0-0
C 23-02-2019 11:00 Rijen JO9-6M SCG'18 JO9-6M 147699 0-0
C 23-02-2019 13:00 TSC JO9-4M Terheijden JO9-3M 133408 0-0
C 23-02-2019 10:30 SCO JO9-5M NEO'25 JO9-4M 131931 0-0
C 23-02-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 DESK JO9-4M 130861 0-0
C 16-02-2019 12:30 TSC JO9-4M SCO JO9-5M 133256 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO9-4M NEO'25 JO9-4M 132598 0-0
C 16-02-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 Rijen JO9-6M 130036 0-0
C 09-02-2019 09:45 Rijen JO9-6M TSC JO9-4M 129654 0-0
C 09-02-2019 09:45 SCO JO9-5M DESK JO9-4M 133441 0-0
C 09-02-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M Neerlandia'31 MO9-1 147687 0-0
C 09-02-2019 08:30 NEO'25 JO9-4M Terheijden JO9-3M 132113 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:45 Nivo Sparta JO9-6M WSC JO9-4M 105787 0-0
C 15-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Emplina JO9-5 59508 0-0
C 08-12-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Nivo Sparta JO9-6M 92976 0-0
C 08-12-2018 08:30 NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M 56752 0-0
C 08-12-2018 11:30 WSC JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 59663 0-0
C 08-12-2018 08:45 DSC JO9-4M SCG'18 JO9-5M 59062 0-0
C 08-12-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M Emplina JO9-5 59444 0-0
C 01-12-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M FC Engelen JO9-5M 57662 0-0
C 01-12-2018 08:30 Emplina JO9-5 WSC JO9-4M 58404 0-0
C 01-12-2018 08:45 Boxtel JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 96775 0-0
C 01-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 60349 0-0
C 01-12-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M NEO'25 JO9-4M 56243 0-0
C 01-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 DSC JO9-4M 59581 0-0
C 24-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M DESK JO9-4M 56965 0-0
C 24-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M SCG'18 JO9-5M 57141 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 OJC ROSMALEN JO9-9 57924 0-0
C 24-11-2018 09:30 WSC JO9-4M Boxtel JO9-4M 96774 0-0
C 24-11-2018 09:45 NEO'25 JO9-4M DSC JO9-4M 58970 0-0
C 24-11-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Emplina JO9-5 92974 0-0
C 17-11-2018 08:30 Emplina JO9-5 Zwaluw VFC JO9-8 59386 0-0
C 17-11-2018 08:45 DSC JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 92973 0-0
C 17-11-2018 08:45 Boxtel JO9-4M SCG'18 JO9-5M 96773 0-0
C 17-11-2018 09:00 DESK JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 58442 0-0
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-4M FC Engelen JO9-5M 59759 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 NEO'25 JO9-4M 56297 0-0
C 10-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M OJC ROSMALEN JO9-9 60179 0-0
C 10-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M Boxtel JO9-4M 96772 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 DSC JO9-4M 58124 0-0
C 10-11-2018 09:30 NEO'25 JO9-4M WSC JO9-4M 58763 0-0
C 10-11-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M Emplina JO9-5 59878 0-0
C 10-11-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 DESK JO9-4M 92972 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 Boxtel JO9-4M 96771 0-0
C 03-11-2018 10:30 WSC JO9-4M SCG'18 JO9-5M 60059 0-0
C 03-11-2018 09:45 NEO'25 JO9-4M Emplina JO9-5 58606 0-0
C 03-11-2018 08:45 DSC JO9-4M DESK JO9-4M 60166 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 Nivo Sparta JO9-6M 59611 0-0
C 03-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M OJC Rosmalen MO9-2 92971 0-0
C 27-10-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Zwaluw VFC JO9-8 92970 0-0
C 27-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M WSC JO9-4M 56549 0-0
C 27-10-2018 08:30 Emplina JO9-5 DSC JO9-4M 60144 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M NEO'25 JO9-4M 96770 0-0
C 27-10-2018 09:00 DESK JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 56985 0-0
C 27-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M FC Engelen JO9-5 59084 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Theole JO9-4 56326 0-0
C 13-10-2018 11:30 DSC JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 59168 0-0
C 13-10-2018 09:30 WSC JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 56310 0-0
C 13-10-2018 08:45 NEO'25 JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 92969 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 SCG'18 JO9-5M 59824 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Boxtel JO9-4M 96769 0-0
C 06-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M NEO'25 JO9-4M 56811 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M DSC JO9-4M 96768 0-0
C 06-10-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 WSC JO9-4M 92968 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-9 59905 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 FC Engelen JO9-5 58106 0-0
C 06-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M DESK JO9-4M 57612 0-0
C 06-10-2018 10:00 Theole JO9-4 DSC JO9-4M 59608 0-0
C 29-09-2018 08:45 DSC JO9-4M WSC JO9-4M 58950 0-0
C 29-09-2018 10:45 NEO'25 JO9-4M FC Engelen JO9-5 56470 0-0
C 29-09-2018 11:00 DESK JO9-4M Theole JO9-4 59828 0-0
C 29-09-2018 08:30 Emplina JO9-5 Nivo Sparta JO9-6M 57582 0-0
C 29-09-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M Zwaluw VFC JO9-8 60153 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 VCB JO9-2 58010 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 OJC Rosmalen MO9-2 92967 0-0
C 29-09-2018 11:00 DESK JO9-4M Boxtel JO9-4M 96767 0-0
C 22-09-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 DSC JO9-4M 57460 0-0
C 22-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 NEO'25 JO9-4M 57561 0-0
C 22-09-2018 08:30 WSC JO9-4M DESK JO9-4M 57997 0-0
C 22-09-2018 09:45 VCB JO9-2 SCG'18 JO9-5M 56686 0-0
C 22-09-2018 10:00 Theole JO9-4 Emplina JO9-5 57802 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO9-4M Emplina JO9-5 96766 0-0
C 22-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M OJC ROSMALEN JO9-9 58765 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 SCG'18 JO9-5M 92966 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 SV Capelle JO9-2 Dussense Boys JO9-1 14594 0-0
B 15-09-2018 10:00 Raamsdonk JO9-1 NEO'25 JO9-4M 13600 34-1
B 12-09-2018 18:45 NEO'25 JO9-4M Dussense Boys JO9-1 13404 0-20
B 08-09-2018 10:00 Raamsdonk JO9-1 SV Capelle JO9-2 13218 0-0
B 01-09-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 Raamsdonk JO9-1 13720 13-3
B 01-09-2018 09:30 SV Capelle JO9-2 NEO'25 JO9-4M 14226 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dussense Boys JO9-1 2 2 0 0 6 33 3 30 0
2 Raamsdonk JO9-1 2 1 0 1 3 37 14 23 0
3 NEO'25 JO9-4M 2 0 0 2 0 1 54 -53 0

Training

Berichten



Terug naar boven