0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO9-4M

Teamleden

Spelers
Meike Heeres        
Kaylee van den Hoever        
Suze Maes        
Yente Nederveen        
Renske Nieuwenhuijzen        
Nina Snoeren        
Inez van Tilborgh        
Evy de Vos        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:30 Terheijden JO9-3M DESK JO9-4M 131562 0-0
C 25-05-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M TSC JO9-4M 147697 0-0
C 25-05-2019 09:15 NEO'25 JO9-4M Rijen JO9-6M 132981 0-0
C 22-05-2019 18:30 TSC JO9-4M NEO'25 JO9-4M 129716 0-0
C 18-05-2019 09:45 Rijen JO9-6M SCO JO9-5M 130317 0-0
C 18-05-2019 09:00 Neerlandia'31 MO9-1 Terheijden JO9-3M 133630 0-0
C 18-05-2019 10:30 DESK JO9-4M SCG'18 JO9-6M 147696 0-0
C 15-05-2019 18:30 Rijen JO9-6M NEO'25 JO9-4M 130670 0-0
C 13-05-2019 18:45 SCO JO9-5M Neerlandia'31 MO9-1 132895 0-0
C 11-05-2019 09:45 Rijen JO9-6M Neerlandia'31 MO9-1 129650 0-0
C 11-05-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M Terheijden JO9-3M 147695 0-0
C 11-05-2019 11:15 NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M 131526 0-0
C 11-05-2019 08:40 SCO JO9-5M TSC JO9-4M 131808 0-0
C 08-05-2019 18:45 NEO'25 JO9-4M TSC JO9-4M 151697 0-0
C 08-05-2019 18:30 DESK JO9-4M SCO JO9-5M 131990 0-0
C 04-05-2019 13:00 TSC JO9-4M Rijen JO9-6M 130006 0-0
C 04-05-2019 11:30 Terheijden JO9-3M NEO'25 JO9-4M 133337 0-0
C 04-05-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 SCG'18 JO9-6M 147694 0-0
C 24-04-2019 18:45 SCO JO9-5M Terheijden JO9-3M 130859 0-0
C 17-04-2019 18:30 Rijen JO9-6M DESK JO9-4M 132890 0-0
C 17-04-2019 18:30 TSC JO9-4M SCG'18 JO9-6M 147690 0-0
C 17-04-2019 18:30 NEO'25 JO9-4M Terheijden JO9-3M 132113 0-0
C 13-04-2019 10:00 Terheijden JO9-3M SCO JO9-5M 129839 0-0
C 13-04-2019 10:00 DESK JO9-4M Rijen JO9-6M 133055 0-0
C 13-04-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 TSC JO9-4M 132580 0-0
C 13-04-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M NEO'25 JO9-4M 147693 0-0
C 10-04-2019 18:30 TSC JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133089 0-0
C 10-04-2019 18:30 Terheijden JO9-3M SCG'18 JO9-6M 147688 0-0
C 06-04-2019 09:55 TSC JO9-4M DESK JO9-4M 130921 0-0
C 06-04-2019 09:45 Rijen JO9-6M Terheijden JO9-3M 130246 0-0
C 06-04-2019 09:45 SCO JO9-5M SCG'18 JO9-6M 147692 0-0
C 06-04-2019 08:30 NEO'25 JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 131231 0-0
C 03-04-2019 18:30 Terheijden JO9-3M Neerlandia'31 MO9-1 129568 0-0
C 30-03-2019 10:00 DESK JO9-4M TSC JO9-4M 130581 0-0
C 30-03-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 NEO'25 JO9-4M 133019 0-0
C 30-03-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Rijen JO9-6M 130250 0-0
C 30-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M SCO JO9-5M 147700 0-0
C 23-03-2019 10:00 DESK JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133681 0-0
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO9-4M SCO JO9-5M 131190 0-0
C 23-03-2019 09:30 Terheijden JO9-3M TSC JO9-4M 132049 0-0
C 23-03-2019 10:15 SCG'18 JO9-6M Rijen JO9-6M 147691 0-0
C 16-03-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 SCO JO9-5M 131884 0-0
C 16-03-2019 09:00 DESK JO9-4M Terheijden JO9-3M 131119 0-0
C 09-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-4M TSC JO9-4M 132145 0-0
C 09-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M DESK JO9-4M 147689 0-0
C 09-03-2019 09:45 SCO JO9-5M Rijen JO9-6M 132847 0-0
C 23-02-2019 11:00 Rijen JO9-6M SCG'18 JO9-6M 147699 0-0
C 23-02-2019 13:00 TSC JO9-4M Terheijden JO9-3M 133408 0-0
C 23-02-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 DESK JO9-4M 130861 0-0
C 23-02-2019 10:30 SCO JO9-5M NEO'25 JO9-4M 131931 0-0
C 16-02-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 Rijen JO9-6M 130036 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO9-4M NEO'25 JO9-4M 132598 0-0
C 16-02-2019 12:30 TSC JO9-4M SCO JO9-5M 133256 0-0
C 09-02-2019 09:45 Rijen JO9-6M TSC JO9-4M 129654 0-0
C 09-02-2019 09:45 SCO JO9-5M DESK JO9-4M 133441 0-0
C 09-02-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M Neerlandia'31 MO9-1 147687 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:45 Nivo Sparta JO9-6M WSC JO9-4M 105787 0-0
C 15-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Emplina JO9-5 59508 0-0
C 08-12-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Nivo Sparta JO9-6M 92976 0-0
C 08-12-2018 08:30 NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M 56752 0-0
C 08-12-2018 11:30 WSC JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 59663 0-0
C 08-12-2018 08:45 DSC JO9-4M SCG'18 JO9-5M 59062 0-0
C 08-12-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M Emplina JO9-5 59444 0-0
C 01-12-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M FC Engelen JO9-5M 57662 0-0
C 01-12-2018 08:30 Emplina JO9-5 WSC JO9-4M 58404 0-0
C 01-12-2018 08:45 Boxtel JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 96775 0-0
C 01-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 60349 0-0
C 01-12-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M NEO'25 JO9-4M 56243 0-0
C 01-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 DSC JO9-4M 59581 0-0
C 24-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M DESK JO9-4M 56965 0-0
C 24-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M SCG'18 JO9-5M 57141 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 OJC ROSMALEN JO9-9 57924 0-0
C 24-11-2018 09:30 WSC JO9-4M Boxtel JO9-4M 96774 0-0
C 24-11-2018 09:45 NEO'25 JO9-4M DSC JO9-4M 58970 0-0
C 24-11-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Emplina JO9-5 92974 0-0
C 17-11-2018 08:30 Emplina JO9-5 Zwaluw VFC JO9-8 59386 0-0
C 17-11-2018 08:45 DSC JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 92973 0-0
C 17-11-2018 08:45 Boxtel JO9-4M SCG'18 JO9-5M 96773 0-0
C 17-11-2018 09:00 DESK JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 58442 0-0
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-4M FC Engelen JO9-5M 59759 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 NEO'25 JO9-4M 56297 0-0
C 10-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M OJC ROSMALEN JO9-9 60179 0-0
C 10-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M Boxtel JO9-4M 96772 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 DSC JO9-4M 58124 0-0
C 10-11-2018 09:30 NEO'25 JO9-4M WSC JO9-4M 58763 0-0
C 10-11-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M Emplina JO9-5 59878 0-0
C 10-11-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 DESK JO9-4M 92972 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 Boxtel JO9-4M 96771 0-0
C 03-11-2018 10:30 WSC JO9-4M SCG'18 JO9-5M 60059 0-0
C 03-11-2018 09:45 NEO'25 JO9-4M Emplina JO9-5 58606 0-0
C 03-11-2018 08:45 DSC JO9-4M DESK JO9-4M 60166 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 Nivo Sparta JO9-6M 59611 0-0
C 03-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M OJC Rosmalen MO9-2 92971 0-0
C 27-10-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Zwaluw VFC JO9-8 92970 0-0
C 27-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M WSC JO9-4M 56549 0-0
C 27-10-2018 08:30 Emplina JO9-5 DSC JO9-4M 60144 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M NEO'25 JO9-4M 96770 0-0
C 27-10-2018 09:00 DESK JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 56985 0-0
C 27-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M FC Engelen JO9-5 59084 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Theole JO9-4 56326 0-0
C 13-10-2018 11:30 DSC JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 59168 0-0
C 13-10-2018 09:30 WSC JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 56310 0-0
C 13-10-2018 08:45 NEO'25 JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 92969 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 SCG'18 JO9-5M 59824 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Boxtel JO9-4M 96769 0-0
C 06-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M NEO'25 JO9-4M 56811 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M DSC JO9-4M 96768 0-0
C 06-10-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 WSC JO9-4M 92968 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-9 59905 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 FC Engelen JO9-5 58106 0-0
C 06-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M DESK JO9-4M 57612 0-0
C 06-10-2018 10:00 Theole JO9-4 DSC JO9-4M 59608 0-0
C 29-09-2018 08:45 DSC JO9-4M WSC JO9-4M 58950 0-0
C 29-09-2018 10:45 NEO'25 JO9-4M FC Engelen JO9-5 56470 0-0
C 29-09-2018 11:00 DESK JO9-4M Theole JO9-4 59828 0-0
C 29-09-2018 08:30 Emplina JO9-5 Nivo Sparta JO9-6M 57582 0-0
C 29-09-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M Zwaluw VFC JO9-8 60153 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 VCB JO9-2 58010 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 OJC Rosmalen MO9-2 92967 0-0
C 29-09-2018 11:00 DESK JO9-4M Boxtel JO9-4M 96767 0-0
C 22-09-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 DSC JO9-4M 57460 0-0
C 22-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 NEO'25 JO9-4M 57561 0-0
C 22-09-2018 08:30 WSC JO9-4M DESK JO9-4M 57997 0-0
C 22-09-2018 09:45 VCB JO9-2 SCG'18 JO9-5M 56686 0-0
C 22-09-2018 10:00 Theole JO9-4 Emplina JO9-5 57802 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO9-4M Emplina JO9-5 96766 0-0
C 22-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M OJC ROSMALEN JO9-9 58765 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 SCG'18 JO9-5M 92966 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 SV Capelle JO9-2 Dussense Boys JO9-1 14594 0-0
B 15-09-2018 10:00 Raamsdonk JO9-1 NEO'25 JO9-4M 13600 34-1
B 12-09-2018 18:45 NEO'25 JO9-4M Dussense Boys JO9-1 13404 0-20
B 08-09-2018 10:00 Raamsdonk JO9-1 SV Capelle JO9-2 13218 0-0
B 01-09-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 Raamsdonk JO9-1 13720 13-3
B 01-09-2018 09:30 SV Capelle JO9-2 NEO'25 JO9-4M 14226 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dussense Boys JO9-1 2 2 0 0 6 33 3 30 0
2 Raamsdonk JO9-1 2 1 0 1 3 37 14 23 0
3 NEO'25 JO9-4M 2 0 0 2 0 1 54 -53 0

Training

Berichten



Terug naar boven