251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 MO13-1

Teamleden

Spelers
Jente Aalders Keeper      
Nisanur Boncuk        
Lisa Galotta        
Nova Galotta        
Roos de Haan        
Isa Paulides        
Elisa van Ravesteijn        
Noa Splinters        
Romey Staal        
Julia Willemsen        
Elise van Woensel        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 Waspik MO13-1 142075 6-0
C 25-05-2019 09:00 DIA MO13-2 VOAB MO13-1 142340 2-4
C 25-05-2019 10:00 Gilze MO13-1 Bavel MO13-1 141952 6-1
C 25-05-2019 08:30 NEO'25 MO13-1 SC 't Zand MO13-2 142341 0-4
C 18-05-2019 10:00 Bavel MO13-1 DIA MO13-2 142263 1-4
C 18-05-2019 10:15 VOAB MO13-1 Gilze MO13-1 142306 5-1
C 18-05-2019 10:30 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3 143887 1-4
C 18-05-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 OVV'67 MO13-1 142189 2-2
C 18-05-2019 11:00 Waspik MO13-1 NEO'25 MO13-1 142172 1-2
C 18-05-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 WDS'19 MO13-2 142348 3-3
C 16-05-2019 19:00 WDS'19 MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 142220 2-2
C 11-05-2019 10:00 NEO'25 MO13-1 Bavel MO13-1 142098 0-0
C 11-05-2019 10:00 Gilze MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142085 6-0
C 11-05-2019 10:15 DIA MO13-2 Uno Animo MO13-2 142324 3-3
C 11-05-2019 10:15 VOAB MO13-1 Waspik MO13-1 142052 8-1
C 11-05-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 WDS'19 MO13-2 142050 11-0
C 11-05-2019 11:30 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2 143886 1-4
C 08-05-2019 19:00 Bavel MO13-1 SC 't Zand MO13-2 142110 0-3
C 04-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 DESK MO13-3 143885 2-2
C 04-05-2019 10:00 Bavel MO13-1 VOAB MO13-1 142099 0-14
C 04-05-2019 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 OVV'67 MO13-1 142165 0-13
C 04-05-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1 142158 4-2
C 04-05-2019 10:30 Waspik MO13-1 DIA MO13-2 142292 0-4
C 04-05-2019 11:15 SC 't Zand MO13-2 Gilze MO13-1 142190 3-6
C 17-04-2019 18:30 Uno Animo MO13-2 Bavel MO13-1 142116 5-3
C 13-04-2019 10:15 NEO'25 MO13-1 WDS'19 MO13-2 141998 5-1
C 13-04-2019 10:00 Gilze MO13-1 Waspik MO13-1 142138 3-1
C 13-04-2019 10:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142345 3-2
C 13-04-2019 10:15 DIA MO13-2 SC 't Zand MO13-2 142361 4-1
C 13-04-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 DESK MO13-3 143884 13-0
C 13-04-2019 10:15 VOAB MO13-1 Uno Animo MO13-2 142316 5-0
C 10-04-2019 18:30 DESK MO13-3 Waspik MO13-1 143881 0-2
C 06-04-2019 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 142327 1-0
C 06-04-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 OVV'67 MO13-1 142084 0-2
C 06-04-2019 11:00 DESK MO13-3 NEO'25 MO13-1 143883 1-1
C 06-04-2019 11:00 Waspik MO13-1 Bavel MO13-1 142177 3-2
C 06-04-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 Gilze MO13-1 142139 0-3
C 06-04-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 VOAB MO13-1 142296 1-5
C 30-03-2019 11:15 DESK MO13-3 Uno Animo MO13-2 143888 0-6
C 30-03-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 DIA MO13-2 142369 0-4
C 30-03-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 VOAB MO13-1 141950 7-3
C 23-03-2019 11:45 NEO'25 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142331 5-0
C 23-03-2019 10:00 Gilze MO13-1 OVV'67 MO13-1 142163 1-3
C 23-03-2019 10:15 VOAB MO13-1 SC 't Zand MO13-2 142112 8-0
C 23-03-2019 09:30 Waspik MO13-1 Uno Animo MO13-2 142096 0-5
C 23-03-2019 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 143882 8-1
C 23-03-2019 12:45 Bavel MO13-1 WDS'19 MO13-2 141938 2-3
C 16-03-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 142335 2-0
C 16-03-2019 10:00 Gilze MO13-1 NEO'25 MO13-1 142076 4-1
C 09-03-2019 11:00 NEO'25 MO13-1 OVV'67 MO13-1 142164 0-7
C 09-03-2019 10:30 DIA MO13-2 Gilze MO13-1 141928 0-11
C 09-03-2019 10:15 VOAB MO13-1 DESK MO13-3 143880 8-2
C 09-03-2019 10:30 Neerlandia'31 MO13-1 Uno Animo MO13-2 142127 3-3
C 09-03-2019 11:30 Waspik MO13-1 WDS'19 MO13-2 142087 9-0
C 23-02-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 WDS'19 MO13-2 142194 3-1
C 23-02-2019 11:00 Bavel MO13-1 OVV'67 MO13-1 142233 0-15
C 23-02-2019 10:15 VOAB MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142063 14-0
C 23-02-2019 10:00 DIA MO13-2 NEO'25 MO13-1 142162 3-0
C 16-02-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 Gilze MO13-1 142321 1-13
C 16-02-2019 08:30 NEO'25 MO13-1 VOAB MO13-1 142223 0-2
C 16-02-2019 10:15 DESK MO13-3 Bavel MO13-1 143879 3-2
C 16-02-2019 10:30 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1 142204 2-4
C 16-02-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 DIA MO13-2 142147 2-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 Uno Animo MO13-2 142055 1-1
C 09-02-2019 11:00 Waspik MO13-1 SC 't Zand MO13-2 142042 0-1
C 09-02-2019 10:00 Gilze MO13-1 DESK MO13-3 143878 14-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:30 NEO'25 MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 78381 0-0
C 15-12-2018 11:00 Schelluinen MO13-1 GRC-14 MO13-1 92884 0-0
C 15-12-2018 09:00 DIA MO13-1 Hedel MO13-1 92920 1-0
C 08-12-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Wilhelmina MO13-2 78390 7-1
C 08-12-2018 09:00 SJO/BZC'14 MO13-1 NOAD'32 MO13-1 68685 0-0
C 08-12-2018 09:00 Schelluinen MO13-1 Uno Animo MO13-2 92887 0-0
C 08-12-2018 11:30 GRC-14 MO13-1 Maliskamp MO13-1 68594 1-2
C 08-12-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 NEO'25 MO13-1 94780 6-0
C 01-12-2018 08:30 NOAD'32 MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 78389 9-1
C 01-12-2018 08:45 Wilhelmina MO13-2 DIA MO13-1 92919 3-2
C 01-12-2018 09:00 Uno Animo MO13-2 SCG'18 MO13-1 94779 1-3
C 01-12-2018 10:00 NEO'25 MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 77233 0-5
C 01-12-2018 11:30 Hedel MO13-1 GRC-14 MO13-1 68764 1-4
C 01-12-2018 11:45 Maliskamp MO13-1 Schelluinen MO13-1 92886 1-4
C 24-11-2018 09:00 Schelluinen MO13-1 Wilhelmina MO13-2 92885 0-3
C 24-11-2018 09:30 GRC-14 MO13-1 NOAD'32 MO13-1 68854 1-6
C 24-11-2018 09:00 SJO/BZC'14 MO13-1 SCG'18 MO13-1 94778 1-2
C 24-11-2018 10:15 DIA MO13-1 Maliskamp MO13-1 92918 4-3
C 24-11-2018 10:00 Hedel MO13-1 NEO'25 MO13-1 77232 2-1
C 24-11-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Uno Animo MO13-2 78388 1-2
C 17-11-2018 08:30 NOAD'32 MO13-1 Hedel MO13-1 68505 5-0
C 17-11-2018 08:45 Wilhelmina MO13-2 NEO'25 MO13-1 77231 1-4
C 17-11-2018 12:45 Maliskamp MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 78387 1-3
C 17-11-2018 10:30 Uno Animo MO13-2 SJO/BZC'14 MO13-1 68521 0-4
C 17-11-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 DIA MO13-1 94777 2-2
C 10-11-2018 08:30 NEO'25 MO13-1 Maliskamp MO13-1 77230 3-0
C 10-11-2018 09:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Schelluinen MO13-1 92883 16-0
C 10-11-2018 10:00 DIA MO13-1 NOAD'32 MO13-1 92916 0-4
C 10-11-2018 09:30 GRC-14 MO13-1 Uno Animo MO13-2 68665 1-3
C 10-11-2018 11:30 Hedel MO13-1 Wilhelmina MO13-2 68497 3-2
C 10-11-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 SCG'18 MO13-1 94776 4-0
C 03-11-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 NOAD'32 MO13-1 94775 1-6
C 03-11-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Hedel MO13-1 78385 3-1
C 03-11-2018 10:30 Uno Animo MO13-2 Wilhelmina MO13-2 68784 2-2
C 03-11-2018 09:45 GRC-14 MO13-1 DIA MO13-1 92915 1-6
C 03-11-2018 09:15 SJO/BZC'14 MO13-1 Maliskamp MO13-1 68798 7-1
C 03-11-2018 09:00 Schelluinen MO13-1 NEO'25 MO13-1 92882 0-3
C 27-10-2018 11:45 Maliskamp MO13-1 SCG'18 MO13-1 94774 0-7
C 27-10-2018 10:00 Hedel MO13-1 Schelluinen MO13-1 92881 8-2
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 MO13-1 GRC-14 MO13-1 77228 0-7
C 27-10-2018 10:15 DIA MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 92914 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina MO13-2 SJO/BZC'14 MO13-1 68836 1-12
C 27-10-2018 08:30 NOAD'32 MO13-1 Uno Animo MO13-2 68516 4-1
C 13-10-2018 08:30 NOAD'32 MO13-1 Maliskamp MO13-1 68595 11-2
C 13-10-2018 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 DIA MO13-1 92913 5-2
C 13-10-2018 09:30 GRC-14 MO13-1 Wilhelmina MO13-2 68540 3-1
C 13-10-2018 09:00 Schelluinen MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 92880 0-8
C 13-10-2018 11:00 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1 77227 2-2
C 13-10-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 Hedel MO13-1 94773 2-2
C 06-10-2018 11:45 NEO'25 MO13-1 NOAD'32 MO13-1 77226 0-13
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina MO13-2 DESK MO13-2 68572 0-0
C 06-10-2018 11:30 Hedel MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 68693 4-9
C 06-10-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 GRC-14 MO13-1 78382 3-3
C 06-10-2018 11:45 Maliskamp MO13-1 Uno Animo MO13-2 68676 3-6
C 06-10-2018 08:45 Wilhelmina MO13-2 SCG'18 MO13-1 94772 4-0
C 06-10-2018 10:15 DIA MO13-1 Schelluinen MO13-1 92912 11-0
C 29-09-2018 11:30 DESK MO13-2 OJC ROSMALEN MO13-3 68698 0-0
C 29-09-2018 11:00 Uno Animo MO13-2 SCG'18 MO13-1 68753 0-0
C 29-09-2018 11:45 Maliskamp MO13-1 Hedel MO13-1 68636 1-4
C 29-09-2018 09:00 DESK MO13-2 Schelluinen MO13-1 92878 0-0
C 29-09-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 Schelluinen MO13-1 94771 8-2
C 29-09-2018 11:00 Uno Animo MO13-2 DIA MO13-1 92911 2-0
C 29-09-2018 08:30 NOAD'32 MO13-1 Wilhelmina MO13-2 68820 12-1
C 25-09-2018 18:45 SJO/BZC'14 MO13-1 GRC-14 MO13-1 68713 1-1
C 22-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO13-3 NOAD'32 MO13-1 68809 0-0
C 22-09-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 78380 3-6
C 22-09-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 NEO'25 MO13-1 77225 0-0
C 22-09-2018 11:30 Hedel MO13-1 Uno Animo MO13-2 68575 1-1
C 22-09-2018 09:30 GRC-14 MO13-1 DESK MO13-2 68840 0-0
C 22-09-2018 09:00 Schelluinen MO13-1 NOAD'32 MO13-1 92877 0-10
C 22-09-2018 11:15 DIA MO13-1 NEO'25 MO13-1 92910 6-1
C 22-09-2018 09:30 GRC-14 MO13-1 SCG'18 MO13-1 94770 5-1
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina MO13-2 Maliskamp MO13-1 68831 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 NEO'25 MO13-1 18134 0-0
B 15-09-2018 13:00 SJO Juventud MO13-1 Viola MO13-1 18103 0-0
B 08-09-2018 09:15 NEO'25 MO13-1 Viola MO13-1 18266 0-0
B 08-09-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 SJO Juventud MO13-1 18107 0-0
B 01-09-2018 09:30 Viola MO13-1 FC Engelen MO13-1 18235 0-0
B 01-09-2018 13:00 SJO Juventud MO13-1 NEO'25 MO13-1 18102 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 MO13-1 11 10 1 0 31 81 6 75 0
2 VOAB MO13-1 11 10 0 1 30 76 14 62 0
3 Gilze MO13-1 11 9 0 2 27 68 15 53 0
4 Uno Animo MO13-2 11 5 4 2 19 32 23 9 0
5 DIA MO13-2 11 6 1 4 19 32 24 8 0
6 SC 't Zand MO13-2 11 5 2 4 17 22 25 -3 0
7 Waspik MO13-1 11 4 0 7 12 21 33 -12 0
8 NEO'25 MO13-1 11 3 2 6 11 16 27 -11 0
9 DESK MO13-3 11 2 2 7 8 14 61 -47 0
10 WDS'19 MO13-2 11 1 3 7 6 14 59 -45 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 11 1 2 8 5 11 56 -45 0
12 Bavel MO13-1 11 1 1 9 4 14 58 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 MO13-1 10 10 0 0 30 80 7 73 0
2 BZC'14 MO13-1 10 8 1 1 25 66 14 52 0
3 SCG'18 MO13-1 11 5 2 4 17 32 27 5 0
4 Jan van Arckel MO13-1 9 5 1 3 16 33 23 10 0
5 DIA MO13-1 10 5 1 4 16 34 21 13 0
6 Uno Animo MO13-2 10 4 3 3 15 20 21 -1 0
7 GRC-14 MO13-1 10 4 2 4 14 27 24 3 0
8 Hedel MO13-1 11 4 2 5 14 26 31 -5 0
9 Wilhelmina MO13-2 11 3 2 6 11 21 47 -26 0
10 NEO'25 MO13-1 10 3 1 6 10 14 42 -28 0
11 Maliskamp MO13-1 11 1 1 9 4 16 52 -36 0
12 Schelluinen MO13-1 9 1 0 8 3 8 68 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Madese Boys MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCO MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Tilburg MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Uno Animo MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VCB MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SJO Juventud MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Viola MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven