Mannen beker reserve poule

Senioren - NEO'25 3

Teamleden

Spelers
Michel van Beek Keeper      
Mike Boons        
Christiaan Faro        
Rick Geurtjens        
Sander Grims        
Robin Hoefnagel        
Gerben Jonkers        
Giovani Kerst        
Thijs Kramer        
Koen Lammertse        
Roy Leenders        
Joeri Mans        
Michiel Oostrum        
Lucas Paulides        
Stefan Rozenbrand        
Bart Timmermans        
Jordy van Vugt        
 
Overige teamleden
Christiaan Faro Leider
Thijs Kramer Leider
Rene de Bie Coördinator Senioren

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 12:30 ONI 4 RFC 5
C 24-11-2018 14:00 SV Reeshof 3 Willem II 6
C 24-11-2018 14:30 RWB 3 Blauw Wit'81 2
C 24-11-2018 14:30 SSC'55 5 SCG'18 3
C 24-11-2018 13:15 Gilze 2 FC Tilburg 3
C 01-12-2018 15:00 SCG'18 3 RWB 3
C 01-12-2018 14:30 Blauw Wit'81 2 SSC'55 5
C 01-12-2018 14:30 RFC 5 NEO'25 3
C 01-12-2018 14:00 SV Reeshof 3 ONI 4
C 01-12-2018 12:30 Willem II 6 Gilze 2
C 08-12-2018 12:30 ONI 4 SCG'18 3
C 08-12-2018 14:30 SSC'55 5 SV Reeshof 3
C 08-12-2018 14:45 FC Tilburg 3 Willem II 6
C 08-12-2018 15:00 NEO'25 3 Blauw Wit'81 2
C 08-12-2018 15:15 Gilze 2 RFC 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-11-2018 15:00 SCG'18 3 NEO'25 3 H. (Hans) vanEijndhoven 31470 6 - 0
C 10-11-2018 15:00 NEO'25 3 FC Tilburg 3 J. (Jan) Vugts… (+1) 29323 2 - 4
C 03-11-2018 15:00 NEO'25 3 SV Reeshof 3 J.C.P.M. (Joost) van denHoven 27793 3 - 3
C 27-10-2018 14:30 SSC'55 5 NEO'25 3 Afgeschermd 26798 2 - 4
C 13-10-2018 14:30 RWB 3 NEO'25 3 A. (Anton) Laros 28061 2 - 3
C 06-10-2018 15:00 NEO'25 3 ONI 4 Afgeschermd… (+1) 30412 3 - 1
C 29-09-2018 12:30 Willem II 6 NEO'25 3 Afgeschermd 28687 3 - 1
C 22-09-2018 15:00 NEO'25 3 Gilze 2 Afgeschermd 31216 1 - 0
B 15-09-2018 14:30 Madese Boys 5 NEO'25 3 Afgeschermd 3592 1 - 7
B 08-09-2018 12:00 RFC 4 NEO'25 3 J. (Sjaak) Pruijssers 3298 1 - 2
B 01-09-2018 15:00 NEO'25 3 SCO 6 T (Tim) Ligtvoet… (+1) 2961 2 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Madese Boys 5 NEO'25 3 3592 1-7
B 15-09-2018 15:00 SCO 6 RFC 4 3070 2-1
B 08-09-2018 12:00 RFC 4 NEO'25 3 3298 1-2
B 08-09-2018 15:00 SCO 6 Madese Boys 5 2741 10-0
B 01-09-2018 14:30 Madese Boys 5 RFC 4 3002 3-0
B 01-09-2018 15:00 NEO'25 3 SCO 6 2961 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 15:00 SCG'18 3 NEO'25 3 31470 6-0
C 17-11-2018 14:45 Blauw Wit'81 2 Willem II 6 26590 3-4
C 17-11-2018 14:45 FC Tilburg 3 SSC'55 5 27743 6-1
C 17-11-2018 14:30 RFC 5 SV Reeshof 3 29101 3-6
C 17-11-2018 14:30 RWB 3 ONI 4 27419 3-6
C 17-11-2018 12:45 SV BLC 6 Gilze 2 26918 0-0
C 10-11-2018 12:30 ONI 4 SV BLC 6 29015 0-0
C 10-11-2018 12:30 Willem II 6 SCG'18 3 30740 1-1
C 10-11-2018 13:45 SV Reeshof 3 Blauw Wit'81 2 26668 3-3
C 10-11-2018 14:30 SSC'55 5 RFC 5 28165 2-1
C 10-11-2018 15:00 NEO'25 3 FC Tilburg 3 29323 2-4
C 10-11-2018 15:15 Gilze 2 RWB 3 27687 0-2
C 03-11-2018 12:30 ONI 4 SSC'55 5 30318 1-1
C 03-11-2018 12:45 SV BLC 6 Blauw Wit'81 2 30435 0-0
C 03-11-2018 14:30 RWB 3 Willem II 6 30316 1-7
C 03-11-2018 14:45 FC Tilburg 3 RFC 5 27219 9-3
C 03-11-2018 15:00 NEO'25 3 SV Reeshof 3 27793 3-3
C 03-11-2018 15:15 Gilze 2 SCG'18 3 26494 0-3
C 27-10-2018 16:30 Blauw Wit'81 2 Gilze 2 30883 5-2
C 27-10-2018 15:00 SCG'18 3 FC Tilburg 3 27600 4-4
C 27-10-2018 14:30 RFC 5 SV BLC 6 28344 0-0
C 27-10-2018 14:30 SSC'55 5 NEO'25 3 26798 2-4
C 27-10-2018 14:00 SV Reeshof 3 RWB 3 27735 9-1
C 27-10-2018 12:30 Willem II 6 ONI 4 27787 3-1
C 20-10-2018 12:30 ONI 4 Blauw Wit'81 2 30415 0-4
C 20-10-2018 15:00 SCG'18 3 SV BLC 6 28410 9-0
C 13-10-2018 15:15 Gilze 2 SSC'55 5 31174 3-0
C 13-10-2018 14:45 FC Tilburg 3 SV Reeshof 3 31397 4-3
C 13-10-2018 14:30 RWB 3 NEO'25 3 28061 2-3
C 13-10-2018 14:30 RFC 5 SCG'18 3 30680 1-5
C 13-10-2018 12:45 SV BLC 6 Willem II 6 28347 0-3
C 06-10-2018 12:30 Willem II 6 RFC 5 30401 9-0
C 06-10-2018 14:30 SSC'55 5 RWB 3 26527 4-0
C 06-10-2018 15:00 NEO'25 3 ONI 4 30412 3-1
C 06-10-2018 12:00 SV Reeshof 3 Gilze 2 30849 1-3
C 06-10-2018 16:30 Blauw Wit'81 2 FC Tilburg 3 29297 2-7
C 29-09-2018 12:30 Willem II 6 NEO'25 3 28687 3-1
C 29-09-2018 12:45 SV BLC 6 SSC'55 5 28058 4-2
C 29-09-2018 14:30 RFC 5 Blauw Wit'81 2 30843 2-3
C 29-09-2018 14:45 FC Tilburg 3 RWB 3 31287 15-2
C 29-09-2018 15:00 SCG'18 3 SV Reeshof 3 29492 6-1
C 29-09-2018 15:15 Gilze 2 ONI 4 29479 3-0
C 22-09-2018 12:30 ONI 4 FC Tilburg 3 30974 0-6
C 22-09-2018 15:30 Blauw Wit'81 2 SCG'18 3 31425 4-5
C 22-09-2018 15:00 NEO'25 3 Gilze 2 31216 1-0
C 22-09-2018 12:30 SSC'55 5 Willem II 6 26132 0-4
C 22-09-2018 14:30 RWB 3 RFC 5 28794 0-3
C 22-09-2018 13:45 SV Reeshof 3 SV BLC 6 27181 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO 6 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 NEO'25 3 3 2 0 1 6 11 6 5 0
3 Madese Boys 5 3 1 0 2 3 4 17 -13 0
4 RFC 4 3 0 0 3 0 2 7 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg 3 8 7 1 0 22 55 17 38 0
2 Willem II 6 7 6 1 0 19 31 7 24 0
3 SCG'18 3 7 5 2 0 17 30 11 19 0
4 NEO'25 3 8 4 1 3 13 17 21 -4 0
5 Blauw Wit'81 2 7 3 1 3 10 24 23 1 0
6 Gilze 2 7 3 0 4 9 11 12 -1 0
7 SV Reeshof 3 7 2 2 3 8 26 23 3 0
8 SSC'55 5 7 2 1 4 7 10 19 -9 0
9 ONI 4 7 1 1 5 4 9 23 -14 0
10 RFC 5 7 1 0 6 3 13 34 -21 0
11 RWB 3 8 1 0 7 3 11 47 -36 0

Training

Berichten



Terug naar boven