Mannen beker reserve poule
Senioren - NEO'25 2
Vormt selectie met: NEO'25 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Kevin Akkermans | Keeper | ||||||
Tom Smit | Keeper | ||||||
Peter van Beek | |||||||
Scott Blankestijn | |||||||
Laurens Bogers | |||||||
Lars van Caem | |||||||
Rudy van Dongen | |||||||
Martin Faro | |||||||
Nicky van Gils | |||||||
Joep van Hoorn | |||||||
Julian Hubeek | |||||||
Silvan Kamerman | |||||||
Angelo Kerst | |||||||
Giorgio Kerst | |||||||
Roy Kik | |||||||
Ramiro v.d. Leur | |||||||
Nino van Leuveren | |||||||
Marc van Oosterhout | |||||||
Robin Rosenbrand | |||||||
Jordy Rosenbrand | |||||||
Mitch Soffner | |||||||
Mitchel van Strien | |||||||
Koen Tanghe | |||||||
Tom Tanghe | |||||||
Julian Vos | |||||||
Nicky van Wanrooy | |||||||
Joey van Wanrooy | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Lino Galotta | Leider | ||||||
Adri van Dalen | Ass. scheids. | ||||||
Rene de Bie | Coördinator Senioren |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 14:30 | SSC'55 2 | NEO'25 2 | 3230 | 2-2 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | WSC 3 | DESK 2 | 3169 | 1-1 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | NEO'25 2 | DESK 2 | 2945 | 1-5 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | SSC'55 2 | WSC 3 | 2944 | 1-0 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | WSC 3 | NEO'25 2 | 3330 | 0-4 | ||
B | 01-09-2018 14:45 | DESK 2 | SSC'55 2 | 3162 | 1-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-05-2019 20:30 | Yerseke 2 | Altena 2 | 152730 | 3-3 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Tholense Boys 2 | ONI 2 | 25385 | 4-2 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | SCO 2 | Baronie 2 | 24321 | 3-7 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Klundert 2 | Yerseke 2 | 25153 | 0-3 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Altena 2 | De Fendert 2 | 25991 | 5-2 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Prinsenland 2 | NEO'25 2 | 24097 | 2-6 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | ONI 2 | Kapelle 2 | 25449 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 12:00 | De Fendert 2 | Klundert 2 | 25363 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 12:30 | NEO'25 2 | Tholense Boys 2 | 24263 | 8-3 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Yerseke 2 | Altena 2 | 25260 | 3-3 | ||
C | 18-05-2019 15:45 | Baronie 2 | Prinsenland 2 | 25056 | 10-1 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Prinsenland 2 | Kapelle 2 | 25697 | 0-6 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | SCO 2 | ONI 2 | 24725 | 5-2 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Altena 2 | Baronie 2 | 24919 | 3-0 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Tholense Boys 2 | Yerseke 2 | 25152 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 12:00 | De Fendert 2 | NEO'25 2 | 25009 | 6-1 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | NEO'25 2 | Altena 2 | 24346 | 0-5 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Yerseke 2 | De Fendert 2 | 26018 | 5-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Kapelle 2 | SCO 2 | 24451 | 2-10 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | ONI 2 | Klundert 2 | 25288 | 1-2 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Baronie 2 | Tholense Boys 2 | 25983 | 5-2 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Altena 2 | ONI 2 | 24280 | 5-1 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | Tholense Boys 2 | Kapelle 2 | 24903 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | Prinsenland 2 | SCO 2 | 25652 | 0-10 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | De Fendert 2 | Baronie 2 | 25316 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Klundert 2 | NEO'25 2 | 24305 | 2-0 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Kapelle 2 | De Fendert 2 | 25946 | 3-1 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | NEO'25 2 | Yerseke 2 | 24557 | 1-1 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | ONI 2 | Prinsenland 2 | 25329 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 16:00 | Baronie 2 | Klundert 2 | 24918 | 2-0 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | SCO 2 | Tholense Boys 2 | 25823 | 6-0 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | Klundert 2 | Prinsenland 2 | 24957 | 1-3 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | De Fendert 2 | ONI 2 | 25181 | 0-1 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | NEO'25 2 | Baronie 2 | 24261 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Altena 2 | SCO 2 | 24926 | 3-0 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Yerseke 2 | Kapelle 2 | 24472 | 1-2 | ||
C | 16-03-2019 12:00 | Klundert 2 | Tholense Boys 2 | 24977 | 3-1 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | Prinsenland 2 | De Fendert 2 | 25604 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Kapelle 2 | Altena 2 | 24126 | 5-1 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | SCO 2 | NEO'25 2 | 25403 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 15:30 | Baronie 2 | Yerseke 2 | 23965 | 1-1 | ||
C | 09-03-2019 12:00 | De Fendert 2 | SCO 2 | 24867 | 1-3 | ||
C | 09-03-2019 12:30 | Tholense Boys 2 | Prinsenland 2 | 24866 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 12:30 | NEO'25 2 | Kapelle 2 | 25917 | 1-5 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Altena 2 | Klundert 2 | 25841 | 3-0 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Yerseke 2 | ONI 2 | 24595 | 1-1 | ||
C | 23-02-2019 12:30 | NEO'25 2 | ONI 2 | 25597 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Prinsenland 2 | Altena 2 | 24530 | 3-3 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | Tholense Boys 2 | De Fendert 2 | 24514 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Kapelle 2 | Klundert 2 | 24639 | 0-1 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | ONI 2 | Baronie 2 | 24459 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | SCO 2 | Yerseke 2 | 25453 | 2-0 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Yerseke 2 | Prinsenland 2 | 25994 | 3-5 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Altena 2 | Tholense Boys 2 | 24811 | 2-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Baronie 2 | Kapelle 2 | 25105 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | Klundert 2 | SCO 2 | 24207 | 1-6 | ||
C | 15-12-2018 12:30 | NEO'25 2 | Klundert 2 | 25075 | 1-2 | ||
C | 15-12-2018 13:00 | ONI 2 | Yerseke 2 | 24442 | 2-1 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | SCO 2 | Prinsenland 2 | 24753 | 6-2 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | ONI 2 | Altena 2 | 24178 | 1-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Kapelle 2 | Tholense Boys 2 | 24123 | 4-0 | ||
C | 08-12-2018 13:30 | Baronie 2 | De Fendert 2 | 24394 | 1-4 | ||
C | 01-12-2018 12:00 | De Fendert 2 | Kapelle 2 | 25940 | 0-4 | ||
C | 01-12-2018 12:00 | Klundert 2 | Baronie 2 | 24628 | 2-0 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | Prinsenland 2 | ONI 2 | 24752 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | Tholense Boys 2 | SCO 2 | 25601 | 0-7 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Yerseke 2 | NEO'25 2 | 24386 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Prinsenland 2 | Klundert 2 | 25717 | 1-3 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Kapelle 2 | Yerseke 2 | 24880 | 0-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | SCO 2 | Altena 2 | 25126 | 5-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | ONI 2 | De Fendert 2 | 25482 | 1-0 | ||
C | 24-11-2018 15:15 | Baronie 2 | NEO'25 2 | 24191 | 1-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Yerseke 2 | Baronie 2 | 24493 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Altena 2 | Kapelle 2 | 24393 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | Tholense Boys 2 | Klundert 2 | 24882 | 1-0 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | NEO'25 2 | SCO 2 | 25805 | 5-5 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | De Fendert 2 | Prinsenland 2 | 25141 | 4-1 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | Klundert 2 | Altena 2 | 24151 | 1-5 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | Prinsenland 2 | Tholense Boys 2 | 24562 | 2-2 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Kapelle 2 | NEO'25 2 | 24283 | 7-2 | ||
C | 10-11-2018 15:00 | SCO 2 | De Fendert 2 | 24737 | 11-1 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | NEO'25 2 | De Fendert 2 | 25899 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 13:30 | Baronie 2 | Altena 2 | 24184 | 2-5 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Kapelle 2 | Prinsenland 2 | 25752 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Yerseke 2 | Tholense Boys 2 | 25473 | 6-1 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | ONI 2 | SCO 2 | 24939 | 4-3 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | Klundert 2 | ONI 2 | 25865 | 2-6 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | De Fendert 2 | Yerseke 2 | 24738 | 0-4 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Prinsenland 2 | Internos 2 | 25916 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Tholense Boys 2 | Baronie 2 | 25682 | 1-1 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Altena 2 | NEO'25 2 | 25981 | 4-3 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | SCO 2 | Kapelle 2 | 25980 | 4-1 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | De Fendert 2 | Altena 2 | 25424 | 0-2 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | NEO'25 2 | Prinsenland 2 | 25433 | 2-0 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | Baronie 2 | SCO 2 | 24333 | 1-3 | ||
C | 13-10-2018 14:00 | Internos 2 | Kapelle 2 | 25461 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Yerseke 2 | Klundert 2 | 25879 | 5-0 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | ONI 2 | Tholense Boys 2 | 25492 | 5-0 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | SCO 2 | Internos 2 | 24626 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Altena 2 | Yerseke 2 | 26041 | 3-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Kapelle 2 | ONI 2 | 24192 | 2-0 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Tholense Boys 2 | NEO'25 2 | 24316 | 1-5 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Prinsenland 2 | Baronie 2 | 24259 | 3-2 | ||
C | 06-10-2018 12:00 | Klundert 2 | De Fendert 2 | 25491 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | Klundert 2 | Kapelle 2 | 24120 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | De Fendert 2 | Tholense Boys 2 | 24584 | 2-1 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | NEO'25 2 | Internos 2 | 26015 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 13:25 | Baronie 2 | ONI 2 | 24494 | 4-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Altena 2 | Prinsenland 2 | 25944 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Yerseke 2 | SCO 2 | 24073 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | SCO 2 | Klundert 2 | 25283 | 12-1 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | ONI 2 | NEO'25 2 | 24444 | 1-3 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Kapelle 2 | Baronie 2 | 25951 | 4-0 | ||
C | 22-09-2018 14:00 | Internos 2 | De Fendert 2 | 25102 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Tholense Boys 2 | Altena 2 | 24986 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Prinsenland 2 | Yerseke 2 | 24629 | 2-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | 5 | 0 |
2 | NEO'25 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 7 | 0 | 0 |
3 | SSC'55 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
4 | WSC 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCO 2 | 20 | 15 | 2 | 3 | 47 | 105 | 33 | 72 | 0 |
2 | Altena 2 | 20 | 14 | 3 | 3 | 44 | 63 | 32 | 31 | 1 |
3 | Kapelle 2 | 20 | 14 | 1 | 5 | 43 | 61 | 34 | 27 | 0 |
4 | Yerseke 2 | 20 | 7 | 6 | 7 | 27 | 39 | 29 | 10 | 0 |
5 | ONI 2 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 42 | 41 | 1 | 0 |
6 | NEO'25 2 | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 | 48 | 51 | -3 | 0 |
7 | De Fendert 2 | 20 | 7 | 3 | 10 | 24 | 33 | 49 | -16 | 0 |
8 | Baronie 2 | 20 | 6 | 5 | 9 | 23 | 43 | 44 | -1 | 0 |
9 | Klundert 2 | 20 | 7 | 0 | 13 | 21 | 26 | 61 | -35 | 0 |
10 | Prinsenland 2 | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 34 | 79 | -45 | 0 |
11 | Tholense Boys 2 | 20 | 3 | 5 | 12 | 14 | 21 | 62 | -41 | 0 |