Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 04-06-2016 15:00 N.E.O.'25 A1 VVR A1 Loon, A.J.M van 2-0
T 04-06-2016 09:00 N.E.O.'25 C1 Thuis toernooi
T 04-06-2016 09:00 N.E.O.'25 D1 Thuis toernooi
T 28-05-2016 n.n.b. N.E.O.'25 Veteranen Thuis toernooi
T 28-05-2016 n.n.b. N.E.O.'25 VR1 Thuis toernooi
T 28-05-2016 n.n.b. N.E.O.'25 MA1 Thuis toernooi
T 28-05-2016 13:00 Sparta '30 N.E.O.'25 MC1
T 28-05-2016 09:30 SSC'55 N.E.O.'25 MP1
V 25-05-2016 19:00 N.E.O.'25 C1 Desk C4 Meijer, C.
B 21-05-2016 14:30 TSC A2 N.E.O.'25 A1 Horst, W.A. van der 1-3
T 21-05-2016 09:00 Noad '32 N.E.O.'25 MC1
T 21-05-2016 13:00 Sparta'30 N.E.O.'25 D1
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 E1 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 ME1 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F2 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F3M Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F4 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F1 Thuis toernooi
C 14-05-2016 14:30 N.E.O.'25 1 SV BLC 1 Kuijpers, J.J.C. 3-1
C 14-05-2016 14:30 N.E.O.'25 5 Wilhelmina'26 4 Berg, H. v.d. 5-3
C 14-05-2016 15:00 N.E.O.'25 MA1 VOAB MA1 Meijer, C. 4-0
C 14-05-2016 10:00 TSV Gudok D3 N.E.O.'25 D1 Blous, J.C.M 11-0
T 14-05-2016 10:00 RWB N.E.O.'25 F4
T 14-05-2016 09:30 SV Capelle N.E.O.'25 F2
T 14-05-2016 10:00 RWB N.E.O.'25 F3M
T 14-05-2016 13:00 Vlijmense Boys N.E.O.'25 F1
T 14-05-2016 09:30 N.E.O.'25 MP1 Thuis toernooi
C 12-05-2016 19:00 N.E.O.'25 F3M OJC Rosmalen MF1 Splinters, C.E. 1-4
C 11-05-2016 18:45 N.E.O.'25 F2 ONI F2 Timmermans, B.J. 3-1
C 10-05-2016 18:30 N.E.O.'25 F1 DVVC F1 Meijer, C. 3-5
C 07-05-2016 14:30 NOAD'32 1 N.E.O.'25 1 Kant, W. 1-2
C 07-05-2016 14:30 N.E.O.'25 2 SVG 2 Koreman, H.J.K. 6-1
C 07-05-2016 11:45 N.E.O.'25 4 Gilze 2 Berg, H. v.d. 3-3
C 07-05-2016 14:30 Almkerk 4 N.E.O.'25 5 Vink, N. 4-1
C 07-05-2016 14:30 N.E.O.'25 VR1 RCS VR1 Mersbergen, J.W. van 1-3
C 07-05-2016 10:30 N.E.O.'25 MA1 Haarsteeg MA1 Bruchem, J van 0-9
C 07-05-2016 14:30 Viola A1 N.E.O.'25 A1 Wouw, M.J.A. v.d. 2-4
T 07-05-2016 10:00 Beek Vooruit N.E.O.'25 C1
T 07-05-2016 09:00 S.V. Capelle N.E.O.'25 E1
T 07-05-2016 09:00 S.V. Capelle N.E.O.'25 ME1
C 07-05-2016 11:00 Baronie MP4 N.E.O.'25 MP1 12-4
T 06-05-2016 18:00 Beek Vooruit N.E.O.'25 C1
C 30-04-2016 14:30 N.E.O.'25 1 Sleeuwijk 1 Twiss, G.A.J. 0-2
C 30-04-2016 14:30 SSC'55 5 N.E.O.'25 3 Smulders, R.J.B.P.M. 3-1
C 30-04-2016 14:45 Internos 5 N.E.O.'25 4 Schroeijers, C.S.M. 7-3
C 30-04-2016 11:30 De Alblas VR1 N.E.O.'25 VR1 Stehouwer, W. 4-2
C 30-04-2016 15:00 WSC B2 N.E.O.'25 B1 Munnik, M.M.J. de 3-0
C 30-04-2016 10:45 N.E.O.'25 D2 Boxtel D4 Bruijn, L. de 2-3
C 30-04-2016 10:45 N.E.O.'25 ME1 Waspik ME1 Caem, L. v. 1-3
C 25-04-2016 19:30 N.E.O.'25 A1 Madese Boys A2 Berg, H. v.d. 8-0
C 25-04-2016 19:00 N.E.O.'25 MC1 Baronie MC2 Linden, A. v.d. 4-0
C 23-04-2016 14:30 N.E.O.'25 1 SV Capelle 1 Bel, G. 2-2
C 23-04-2016 11:30 Sleeuwijk 2 N.E.O.'25 2 Littel, B. 2-0
C 23-04-2016 13:00 N.E.O.'25 4 Rijen 2 Berg, H. v.d. 2-4
C 23-04-2016 14:30 Tricht VR1 N.E.O.'25 VR1 Alfen, P.F.J. van 4-1
C 23-04-2016 12:00 N.E.O.'25 MA1 SC 't Zand MA1 Linden, A. v.d. 5-3
C 23-04-2016 10:45 N.E.O.'25 B1 SV Reeshof B2 Westerveld, D. 8-0
C 23-04-2016 12:15 SSC'55 C1 N.E.O.'25 C1 Sprangers, M. 2-0
C 23-04-2016 10:45 ZIGO D2 N.E.O.'25 D1 Boxtel, K. van 6-2
C 23-04-2016 09:15 N.E.O.'25 D2 WNC D2 Bruijn, L. de 4-3
C 23-04-2016 09:15 N.E.O.'25 ME1 Uno Animo ME1 Caem, M. v. 2-0
C 23-04-2016 10:30 N.E.O.'25 F2 Dongen F7 Caem, L. v. 5-2
C 23-04-2016 09:15 N.E.O.'25 F3M ST Steensel/Knegselse Boys F4M Leuveren, D. van 1-3
C 23-04-2016 08:30 Dongen F3 N.E.O.'25 F1 Ligtenberg, Gijs 2-3
C 23-04-2016 10:15 N.E.O.'25 F4 Essche Boys F3 Timmermans, B.J. 2-1
C 23-04-2016 09:45 TSC MP2 N.E.O.'25 MP1 10-0
C 20-04-2016 19:00 Boxtel D4 N.E.O.'25 D2 Steenbekkers, H 2-8
C 20-04-2016 18:30 SV Capelle E1 N.E.O.'25 E1 3-3
C 19-04-2016 18:30 Botlek VR1 N.E.O.'25 VR1 Frishert, R. 3-0
C 16-04-2016 12:00 Woudrichem 2 N.E.O.'25 2 Klop, T. 3-2
C 16-04-2016 14:30 DESK 4 N.E.O.'25 3 Rissema, R. 1-2
C 16-04-2016 12:30 N.E.O.'25 4 SV Reeshof 2 Berg, H. v.d. 0-0
C 16-04-2016 14:30 N.E.O.'25 5 Willem II 5 Linden, A. v.d. 2-0
C 16-04-2016 15:00 Dongen veteranen N.E.O.'25 Veteranen
C 16-04-2016 afgelast Botlek VR1 N.E.O.'25 VR1
C 16-04-2016 14:30 N.E.O.'25 A1 Oosterhout A1 Hubeek, R. 5-3
C 16-04-2016 13:00 VOAB MA1 N.E.O.'25 MA1 Phaff, R. 3-1
C 16-04-2016 12:30 N.E.O.'25 B1 DESK B2 Westerveld, D. 2-2
C 16-04-2016 13:00 Vlijmense Boys C1 N.E.O.'25 C1 Overdijk, R.H.E.L. van 3-2
C 16-04-2016 12:30 Waspik MC1 N.E.O.'25 MC1 Bakkeren, J.L. 0-4
C 16-04-2016 10:30 N.E.O.'25 D1 TSV Gudok D3 Bruijn, L. de 0-2
C 16-04-2016 afgelast Boxtel D4 N.E.O.'25 D2
C 16-04-2016 09:15 N.E.O.'25 E1 Baardwijk E1 Caem, M. v. 3-7
C 16-04-2016 09:00 Waspik ME1 N.E.O.'25 ME1 3-0
C 16-04-2016 09:00 RWB F7 N.E.O.'25 F4 3-3
C 16-04-2016 09:00 ONI F2 N.E.O.'25 F2 1-1
C 16-04-2016 10:15 OJC Rosmalen MF1 N.E.O.'25 F3M 4-1
C 16-04-2016 09:45 N.E.O.'25 MP1 Baronie MP4 Timmermans, B.J. 0-13
C 13-04-2016 19:30 SC 't Zand A2 N.E.O.'25 A1 Kock, A.A.M.M. de 3-6
C 13-04-2016 18:30 Good Luck MP1 N.E.O.'25 MP1 10-1
C 12-04-2016 afgelast N.E.O.'25 3 RKTVV 2 Westerveld, D.
C 12-04-2016 18:30 N.E.O.'25 3 RKTVV 2 3-0
C 09-04-2016 15:00 GVV'63 1 N.E.O.'25 1 Bel, G. 2-3
C 09-04-2016 12:00 N.E.O.'25 2 TEC 2 Korthout, M.M.L. 2-1
C 09-04-2016 afgelast N.E.O.'25 3 RKTVV 2 Westerveld, D. B.N.O.
C 09-04-2016 14:30 DVVC 2 N.E.O.'25 4 Smulders, R.J.B.P.M. 5-0
C 09-04-2016 14:30 Sparta'30 3 N.E.O.'25 5 Wouters, I. 2-6
C 09-04-2016 15:00 ONI vet. N.E.O.'25 Veteranen
C 09-04-2016 15:00 N.E.O.'25 VR1 Barendrecht VR3 Berg, H. v.d. 1-7
C 09-04-2016 11:00 Riel MA1 N.E.O.'25 MA1 Verheyen, L 1-1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-05-2016 14:30 N.E.O.'25 1 SV BLC 1 Kuijpers, J.J.C. 3-1
C 14-05-2016 14:30 N.E.O.'25 5 Wilhelmina'26 4 Berg, H. v.d. 5-3
C 14-05-2016 15:00 N.E.O.'25 MA1 VOAB MA1 Meijer, C. 4-0
C 14-05-2016 10:00 TSV Gudok D3 N.E.O.'25 D1 Blous, J.C.M 11-0
C 12-05-2016 19:00 N.E.O.'25 F3M OJC Rosmalen MF1 Splinters, C.E. 1-4
C 11-05-2016 18:45 N.E.O.'25 F2 ONI F2 Timmermans, B.J. 3-1
C 10-05-2016 18:30 N.E.O.'25 F1 DVVC F1 Meijer, C. 3-5
C 07-05-2016 14:30 NOAD'32 1 N.E.O.'25 1 Kant, W. 1-2
C 07-05-2016 14:30 N.E.O.'25 2 SVG 2 Koreman, H.J.K. 6-1
C 07-05-2016 11:45 N.E.O.'25 4 Gilze 2 Berg, H. v.d. 3-3
C 07-05-2016 14:30 Almkerk 4 N.E.O.'25 5 Vink, N. 4-1
C 07-05-2016 14:30 N.E.O.'25 VR1 RCS VR1 Mersbergen, J.W. van 1-3
C 07-05-2016 10:30 N.E.O.'25 MA1 Haarsteeg MA1 Bruchem, J van 0-9
C 07-05-2016 14:30 Viola A1 N.E.O.'25 A1 Wouw, M.J.A. v.d. 2-4
C 07-05-2016 11:00 Baronie MP4 N.E.O.'25 MP1 12-4
C 30-04-2016 14:30 N.E.O.'25 1 Sleeuwijk 1 Twiss, G.A.J. 0-2
C 30-04-2016 14:30 SSC'55 5 N.E.O.'25 3 Smulders, R.J.B.P.M. 3-1
C 30-04-2016 14:45 Internos 5 N.E.O.'25 4 Schroeijers, C.S.M. 7-3
C 30-04-2016 11:30 De Alblas VR1 N.E.O.'25 VR1 Stehouwer, W. 4-2
C 30-04-2016 15:00 WSC B2 N.E.O.'25 B1 Munnik, M.M.J. de 3-0
C 30-04-2016 10:45 N.E.O.'25 D2 Boxtel D4 Bruijn, L. de 2-3
C 30-04-2016 10:45 N.E.O.'25 ME1 Waspik ME1 Caem, L. v. 1-3
C 25-04-2016 19:30 N.E.O.'25 A1 Madese Boys A2 Berg, H. v.d. 8-0
C 25-04-2016 19:00 N.E.O.'25 MC1 Baronie MC2 Linden, A. v.d. 4-0
C 23-04-2016 14:30 N.E.O.'25 1 SV Capelle 1 Bel, G. 2-2
C 23-04-2016 11:30 Sleeuwijk 2 N.E.O.'25 2 Littel, B. 2-0
C 23-04-2016 13:00 N.E.O.'25 4 Rijen 2 Berg, H. v.d. 2-4
C 23-04-2016 14:30 Tricht VR1 N.E.O.'25 VR1 Alfen, P.F.J. van 4-1
C 23-04-2016 12:00 N.E.O.'25 MA1 SC 't Zand MA1 Linden, A. v.d. 5-3
C 23-04-2016 10:45 N.E.O.'25 B1 SV Reeshof B2 Westerveld, D. 8-0
C 23-04-2016 12:15 SSC'55 C1 N.E.O.'25 C1 Sprangers, M. 2-0
C 23-04-2016 10:45 ZIGO D2 N.E.O.'25 D1 Boxtel, K. van 6-2
C 23-04-2016 09:15 N.E.O.'25 D2 WNC D2 Bruijn, L. de 4-3
C 23-04-2016 09:15 N.E.O.'25 ME1 Uno Animo ME1 Caem, M. v. 2-0
C 23-04-2016 10:30 N.E.O.'25 F2 Dongen F7 Caem, L. v. 5-2
C 23-04-2016 09:15 N.E.O.'25 F3M ST Steensel/Knegselse Boys F4M Leuveren, D. van 1-3
C 23-04-2016 08:30 Dongen F3 N.E.O.'25 F1 Ligtenberg, Gijs 2-3
C 23-04-2016 10:15 N.E.O.'25 F4 Essche Boys F3 Timmermans, B.J. 2-1
C 23-04-2016 09:45 TSC MP2 N.E.O.'25 MP1 10-0
C 20-04-2016 19:00 Boxtel D4 N.E.O.'25 D2 Steenbekkers, H 2-8
C 20-04-2016 18:30 SV Capelle E1 N.E.O.'25 E1 3-3
C 19-04-2016 18:30 Botlek VR1 N.E.O.'25 VR1 Frishert, R. 3-0
C 16-04-2016 12:00 Woudrichem 2 N.E.O.'25 2 Klop, T. 3-2
C 16-04-2016 14:30 DESK 4 N.E.O.'25 3 Rissema, R. 1-2
C 16-04-2016 12:30 N.E.O.'25 4 SV Reeshof 2 Berg, H. v.d. 0-0
C 16-04-2016 14:30 N.E.O.'25 5 Willem II 5 Linden, A. v.d. 2-0
C 16-04-2016 15:00 Dongen veteranen N.E.O.'25 Veteranen
C 16-04-2016 afgelast Botlek VR1 N.E.O.'25 VR1
C 16-04-2016 14:30 N.E.O.'25 A1 Oosterhout A1 Hubeek, R. 5-3
C 16-04-2016 13:00 VOAB MA1 N.E.O.'25 MA1 Phaff, R. 3-1
C 16-04-2016 12:30 N.E.O.'25 B1 DESK B2 Westerveld, D. 2-2
C 16-04-2016 13:00 Vlijmense Boys C1 N.E.O.'25 C1 Overdijk, R.H.E.L. van 3-2
C 16-04-2016 12:30 Waspik MC1 N.E.O.'25 MC1 Bakkeren, J.L. 0-4
C 16-04-2016 10:30 N.E.O.'25 D1 TSV Gudok D3 Bruijn, L. de 0-2
C 16-04-2016 afgelast Boxtel D4 N.E.O.'25 D2
C 16-04-2016 09:15 N.E.O.'25 E1 Baardwijk E1 Caem, M. v. 3-7
C 16-04-2016 09:00 Waspik ME1 N.E.O.'25 ME1 3-0
C 16-04-2016 09:00 RWB F7 N.E.O.'25 F4 3-3
C 16-04-2016 09:00 ONI F2 N.E.O.'25 F2 1-1
C 16-04-2016 10:15 OJC Rosmalen MF1 N.E.O.'25 F3M 4-1
C 16-04-2016 09:45 N.E.O.'25 MP1 Baronie MP4 Timmermans, B.J. 0-13
C 13-04-2016 19:30 SC 't Zand A2 N.E.O.'25 A1 Kock, A.A.M.M. de 3-6
C 13-04-2016 18:30 Good Luck MP1 N.E.O.'25 MP1 10-1
C 12-04-2016 afgelast N.E.O.'25 3 RKTVV 2 Westerveld, D.
C 12-04-2016 18:30 N.E.O.'25 3 RKTVV 2 3-0
C 09-04-2016 15:00 GVV'63 1 N.E.O.'25 1 Bel, G. 2-3
C 09-04-2016 12:00 N.E.O.'25 2 TEC 2 Korthout, M.M.L. 2-1
C 09-04-2016 afgelast N.E.O.'25 3 RKTVV 2 Westerveld, D. B.N.O.
C 09-04-2016 14:30 DVVC 2 N.E.O.'25 4 Smulders, R.J.B.P.M. 5-0
C 09-04-2016 14:30 Sparta'30 3 N.E.O.'25 5 Wouters, I. 2-6
C 09-04-2016 15:00 ONI vet. N.E.O.'25 Veteranen
C 09-04-2016 15:00 N.E.O.'25 VR1 Barendrecht VR3 Berg, H. v.d. 1-7
C 09-04-2016 11:00 Riel MA1 N.E.O.'25 MA1 Verheyen, L 1-1
C 09-04-2016 14:30 RWB B1 N.E.O.'25 B1 Ligtvoet, N 1-3
C 09-04-2016 08:45 N.E.O.'25 MC1 Rijen MC1 Linden, A. v.d. 4-2
C 09-04-2016 10:45 N.E.O.'25 C1 HHC'09 C1 Caem, M. v. 13-1
C 09-04-2016 09:15 N.E.O.'25 D2 DVG D3 Bruijn, L. de 2-4
C 09-04-2016 11:15 Blauw Wit'81 D1 N.E.O.'25 D1 Claassen, N.RJ. 1-0
C 09-04-2016 10:00 RWB E2 N.E.O.'25 E1 Kivits, Remco 11-0
C 09-04-2016 09:00 Baardwijk ME1 N.E.O.'25 ME1 11-5
C 09-04-2016 09:30 N.E.O.'25 F1 Audacia F2 Caem, L. v. 3-0
C 09-04-2016 09:15 N.E.O.'25 F4 SC 't Zand F16 Poel, G.K van der 6-1
C 09-04-2016 12:00 DESK F5 N.E.O.'25 F2 1-0
C 09-04-2016 10:15 N.E.O.'25 F3M SC 't Zand F13M Leuveren, D. van 0-2
C 06-04-2016 18:45 SV Capelle D1 N.E.O.'25 D1 Pas, J.J. van 1-1
C 02-04-2016 14:30 N.E.O.'25 1 ASH 1 Aafouallah, J. 2-1
C 02-04-2016 14:30 Nivo Sparta 3 N.E.O.'25 2 Stijsiger, R.D. 2-1
C 02-04-2016 14:30 Willem II 3 N.E.O.'25 3 Blaakenburg, T. 0-1
C 02-04-2016 12:00 TSVV Merlijn 3 N.E.O.'25 4 Neijenhuis, R. 5-2
C 02-04-2016 13:00 N.E.O.'25 5 GDC 4 Berg, H. v.d. 5-1
C 02-04-2016 15:00 N.E.O.'25 Veteranen ONI vet. Hoven, E vd 5-1
C 02-04-2016 12:00 SSS VR2 N.E.O.'25 VR1 Vollaard, P. 3-5
C 02-04-2016 12:30 N.E.O.'25 A1 Olympia'60 A1 Hubeek, R. 5-2
C 02-04-2016 10:45 N.E.O.'25 B1 Baardwijk B1 Linden, A. v.d. 5-3
C 02-04-2016 13:00 Dussense Boys C1G N.E.O.'25 C1 Reynaars, J. 3-1
C 02-04-2016 10:15 Nemelaer MC1 N.E.O.'25 MC1 Bressers, T. 0-1
C 02-04-2016 09:45 FC Engelen D6 N.E.O.'25 D2 Huisman, D.T. 2-5
C 02-04-2016 09:15 N.E.O.'25 ME1 Nieuwkuijk ME1 Linden, A. v.d. 1-4
C 02-04-2016 09:15 N.E.O.'25 E1 SSC'55 E1 Caem, M. v. 0-9
C 02-04-2016 11:00 DESK F7 N.E.O.'25 F4 2-2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 04-06-2016 15:00 N.E.O.'25 A1 VVR A1 Loon, A.J.M van 2-0
B 21-05-2016 14:30 TSC A2 N.E.O.'25 A1 Horst, W.A. van der 1-3
B 28-03-2016 12:30 N.E.O.'25 A1 SVSSS A1 Hubeek, R. 2-0
B 16-01-2016 14:30 SAB A1 N.E.O.'25 A1 Benkaddour, H.M. 1-4
B 09-01-2016 13:30 Victoria'03 MA1 N.E.O.'25 MA1 Ham, K. van 6-1
B 21-11-2015 14:45 DESK 2 N.E.O.'25 2 Beumer, E.H.A. 6-1
B 24-10-2015 14:30 SSC'55 2 N.E.O.'25 2 Timmers, W.A.P.M. 0-1
B 24-10-2015 13:00 N.E.O.'25 MA1 Wilhelmina'26 MA1 Rozenbrand, S. 6-2
B 24-10-2015 11:45 Boeimeer B2 N.E.O.'25 B1 Luyken, R.C.J. 2-5
B 24-10-2015 10:30 N.E.O.'25 D1 ZIGO D2 Caem, M. v. 1-6
B 24-10-2015 09:15 N.E.O.'25 E1 Waspik E1G Linden, A. v.d. 3-6
B 24-10-2015 10:15 N.E.O.'25 ME1 WSC ME1 Bruijn, L. de 0-4
B 24-10-2015 09:45 N.E.O.'25 F2 RWB F5 Leuveren, D. van 2-3
B 24-10-2015 09:45 N.E.O.'25 F1 ZIGO F2 Timmermans, B.J. 1-14
B 08-09-2015 20:00 N.E.O.'25 3 SCO/TOFS 5 Berg, H. v.d. 1-1
B 05-09-2015 14:30 Baardwijk A1 N.E.O.'25 A1 Kant, H.A. 2-0
B 05-09-2015 14:00 ST Maliskamp/RKKSV MA1 N.E.O.'25 MA1 Els, F. van der 2-5
B 05-09-2015 13:00 Madese Boys B2 N.E.O.'25 B1 Renne, C.Y. 1-0
B 05-09-2015 10:45 N.E.O.'25 D1 LONGA D1 Linden, A. v.d. 6-0
B 05-09-2015 10:00 RWB E2 N.E.O.'25 E1 Franke, Ricardo 12-1
B 05-09-2015 09:15 N.E.O.'25 ME1 Wilhelmina ME1 Caem, L. v. 0-13
B 05-09-2015 09:45 N.E.O.'25 F2 WSC F5M Leuveren, D. van 1-18
B 05-09-2015 09:45 N.E.O.'25 F1 Willem II F2 Timmermans, B.J. 12-0
B 02-09-2015 18:30 N.E.O.'25 E1 WSC E2 Bruchem, J van 0-16
B 29-08-2015 17:00 N.E.O.'25 1 Baardwijk 1 1-4
B 29-08-2015 14:30 N.E.O.'25 3 DIA 3 Berg, H. v.d. 4-4
B 29-08-2015 12:30 N.E.O.'25 A1 Audacia A1 Bruchem, J van 6-0
B 29-08-2015 11:30 N.E.O.'25 MA1 Oosterhout MA1 Meijer, J.C.… (+1) 7-1
B 29-08-2015 10:45 N.E.O.'25 B1 VCW B1 Linden, A. v.d. 6-1
B 29-08-2015 afgelast NOAD C2 N.E.O.'25 C1
B 29-08-2015 10:15 DESK D2 N.E.O.'25 D1 Kuyk, T. van 6-1
B 29-08-2015 10:00 Uno Animo ME1 N.E.O.'25 ME1 2-5
B 29-08-2015 10:00 NOAD F2 N.E.O.'25 F1 4-2
B 29-08-2015 09:00 Baardwijk F2 N.E.O.'25 F2 Sulsters, Nyo 13-0
B 27-08-2015 19:30 N.E.O.'25 2 Willem II 2 4-2
B 26-08-2015 19:45 N.E.O.'25 VR1 GJS VR1 Berg, H. v.d. 1-8
B 25-08-2015 20:00 N.E.O.'25 1 Haarsteeg 1 2-0
B 25-08-2015 20:00 Moerse Boys 2 N.E.O.'25 3 Neele, W. 1-3
B 22-08-2015 17:00 DESK 1 N.E.O.'25 1 3-0
B 22-08-2015 12:30 PCP 3 N.E.O.'25 2 Malinka, M.M. 2-10
B 22-08-2015 12:30 Sleeuwijk VR1 N.E.O.'25 VR1 Herwijnen, P. van 7-0


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 25-05-2016 19:00 N.E.O.'25 C1 Desk C4 Meijer, C.
V 04-02-2016 afgelast N.E.O.'25 2 SSC'55 2
V 30-01-2016 afgelast Olympia'60 2 N.E.O.'25 2
V 21-01-2016 20:00 VVAC 2 N.E.O.'25 2
V 16-01-2016 afgelast N.E.O.'25 2 Moerse Boys 2 Bruchem, J van
V 16-01-2016 11:00 Sparta'30 D1 N.E.O.'25 D1
V 16-01-2016 afgelast RWB E3 N.E.O.'25 E1
V 12-01-2016 20:00 Altena N.E.O.'25 1 3-2
V 09-01-2016 13:00 GRC -14 2 N.E.O.'25 1 1-1
V 12-12-2015 13:00 sv. Capelle F1 N.E.O.'25 F1
V 12-12-2015 13:00 sv. Capelle F2 N.E.O.'25 F2
V 21-11-2015 afgelast Altena 1 N.E.O.'25 1
V 19-11-2015 afgelast N.E.O.'25 1 Unitas 1
V 17-11-2015 afgelast N.E.O.'25 1 Raamsdonk 1
V 31-10-2015 10:30 Waspik N.E.O.'25 C1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 04-06-2016 09:00 N.E.O.'25 C1 Thuis toernooi
T 04-06-2016 09:00 N.E.O.'25 D1 Thuis toernooi
T 28-05-2016 n.n.b. N.E.O.'25 Veteranen Thuis toernooi
T 28-05-2016 n.n.b. N.E.O.'25 VR1 Thuis toernooi
T 28-05-2016 n.n.b. N.E.O.'25 MA1 Thuis toernooi
T 28-05-2016 13:00 Sparta '30 N.E.O.'25 MC1
T 28-05-2016 09:30 SSC'55 N.E.O.'25 MP1
T 21-05-2016 09:00 Noad '32 N.E.O.'25 MC1
T 21-05-2016 13:00 Sparta'30 N.E.O.'25 D1
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 E1 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 ME1 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F2 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F3M Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F4 Thuis toernooi
T 21-05-2016 09:00 N.E.O.'25 F1 Thuis toernooi
T 14-05-2016 10:00 RWB N.E.O.'25 F4
T 14-05-2016 09:30 SV Capelle N.E.O.'25 F2
T 14-05-2016 10:00 RWB N.E.O.'25 F3M
T 14-05-2016 13:00 Vlijmense Boys N.E.O.'25 F1
T 14-05-2016 09:30 N.E.O.'25 MP1 Thuis toernooi
T 07-05-2016 10:00 Beek Vooruit N.E.O.'25 C1
T 07-05-2016 09:00 S.V. Capelle N.E.O.'25 E1
T 07-05-2016 09:00 S.V. Capelle N.E.O.'25 ME1
T 06-05-2016 18:00 Beek Vooruit N.E.O.'25 C1
T 09-01-2016 17:00 N.E.O.'25 C1 Zaal
T 09-01-2016 17:00 N.E.O.'25 MC1 Zaal
T 09-01-2016 17:00 N.E.O.'25 D2 Zaal
T 09-01-2016 17:00 N.E.O.'25 D1 Zaal
T 09-01-2016 17:00 N.E.O.'25 E1 Zaal
T 09-01-2016 17:00 N.E.O.'25 ME1 Zaal



Terug naar boven