0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - NEO'25 JO14-1

Teamleden

Spelers
Lucas Bogers        
Giliam Haverhals        
Sybe Heurter        
Remco Horsten        
Thomas van Meer        
Thijmen Meijer        
Matthijs Nieuwenhuis        
Nathan Paulides        
Harm Romers        
Daan Romers        
Xander Rosenbrand        
Timo Teuling        
Benjamin Willemsz        
 
Overige teamleden
Alexander Teuling Leider
Tom Kerst Trainer
Ron Oostrum Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:15 NEO'25 JO14-1 SV Capelle JO14-2
C 07-03-2020 12:45 SCO JO14-2 NEO'25 JO14-1
C 07-03-2020 12:30 Baardwijk JO14-1G Be Ready JO14-1
C 07-03-2020 12:00 DVVC JO14-1G Blauw Wit'81 JO14-1G
C 07-03-2020 11:00 SV Capelle JO14-2 SSC'55 JO14-1
C 07-03-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 Sarto JO14-4
C 07-03-2020 10:15 DESK JO14-1 Oosterhout JO14-1
C 14-03-2020 10:00 SSC'55 JO14-1 SCO JO14-2
C 14-03-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 SV Capelle JO14-2
C 14-03-2020 11:30 Sarto JO14-4 NEO'25 JO14-1
C 14-03-2020 11:45 Be Ready JO14-1 Right'Oh JO14-1
C 14-03-2020 12:00 DVVC JO14-1G DESK JO14-1
C 14-03-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Baardwijk JO14-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G DESK JO14-1 109351 3-2
C 15-02-2020 11:45 Be Ready JO14-1 SV Capelle JO14-2 109147 2-4
C 15-02-2020 13:00 Sarto JO14-4 SCO JO14-2 109055 4-1
C 15-02-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 DVVC JO14-1G 109318 0-3
C 15-02-2020 09:00 SSC'55 JO14-1 Baardwijk JO14-1G 108852 1-2
C 15-02-2020 10:30 NEO'25 JO14-1 Right'Oh JO14-1 109886 2-1
C 08-02-2020 12:30 Baardwijk JO14-1G SCO JO14-2 110363 6-2
C 08-02-2020 12:00 DVVC JO14-1G Sarto JO14-4 109474 3-2
C 08-02-2020 11:00 SV Capelle JO14-2 Blauw Wit'81 JO14-1G 109981 4-1
C 08-02-2020 11:00 Right'Oh JO14-1 SSC'55 JO14-1 108978 9-1
C 08-02-2020 10:30 Oosterhout JO14-1 Be Ready JO14-1 109755 1-3
C 08-02-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 110037 1-5
C 05-02-2020 19:00 Blauw Wit'81 JO14-1G Oosterhout JO14-1 109780 7-0
C 01-02-2020 13:00 Sarto JO14-4 Baardwijk JO14-1G 110375 1-1
C 01-02-2020 12:45 SCO JO14-2 Right'Oh JO14-1 109091 5-3
C 01-02-2020 11:45 Be Ready JO14-1 DVVC JO14-1G 109612 0-3
C 01-02-2020 10:00 SSC'55 JO14-1 DESK JO14-1 110201 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 Dussense Boys JO14-1G 92547 0-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 10:15 DESK JO14-1 NEO'25 JO14-1 39321 0-4
C 18-01-2020 09:45 NEO'25 JO14-1 SSC'55 JO14-1 38722 6-2
C 18-01-2020 11:00 SV Capelle JO14-1 GDC JO14-1 38647 0-0
C 11-01-2020 11:30 Blauw Wit'81 JO14-1G SV Reeshof JO14-2 39253 2-5
C 14-12-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 Uno Animo JO14-1 88615 2-0
C 14-12-2019 10:30 GDC JO14-1 DESK JO14-1 38340 9-3
C 14-12-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 VOAB JO14-4 39210 0-0
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg JO14-3 Baardwijk JO14-1G 38561 3-3
C 10-12-2019 19:00 Baardwijk JO14-1G Essche Boys JO14-1 88614 1-6
C 07-12-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 FC Tilburg JO14-3 39501 7-0
C 07-12-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39048 0-0
C 07-12-2019 10:15 DESK JO14-1 VOAB JO14-4 38505 6-2
C 07-12-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 GDC JO14-1 39005 6-2
C 07-12-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 SV Capelle JO14-1 38895 3-2
C 30-11-2019 12:30 FC Tilburg JO14-3 SSC'55 JO14-1 38594 5-1
C 30-11-2019 10:30 GDC JO14-1 Essche Boys JO14-1 88613 2-2
C 30-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 DESK JO14-1 38842 7-1
C 30-11-2019 11:30 VOAB JO14-4 Uno Animo JO14-1 39097 1-3
C 30-11-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G NEO'25 JO14-1 38628 2-4
C 30-11-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G SV Reeshof JO14-2 38556 1-3
C 23-11-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 Uno Animo JO14-1 39466 2-1
C 23-11-2019 09:45 FC Tilburg JO14-3 SV Reeshof JO14-2 38472 0-3
C 23-11-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 Baardwijk JO14-1G 38662 1-2
C 23-11-2019 10:30 GDC JO14-1 VOAB JO14-4 39166 5-1
C 23-11-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G SV Capelle JO14-1 39575 6-2
C 23-11-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 DESK JO14-1 88612 3-1
C 16-11-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 SSC'55 JO14-1 39469 3-2
C 16-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 FC Tilburg JO14-3 38539 6-3
C 16-11-2019 11:30 VOAB JO14-4 Blauw Wit'81 JO14-1G 39033 4-2
C 16-11-2019 12:30 SV Reeshof JO14-2 Essche Boys JO14-1 88611 2-5
C 16-11-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G GDC JO14-1 38429 0-3
C 09-11-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 NEO'25 JO14-1 88610 5-0
C 09-11-2019 11:45 Blauw Wit'81 JO14-1G FC Tilburg JO14-3 38723 5-0
C 09-11-2019 11:30 VOAB JO14-4 SV Reeshof JO14-2 38907 2-6
C 09-11-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 Baardwijk JO14-1G 38906 2-2
C 09-11-2019 10:30 GDC JO14-1 SSC'55 JO14-1 39514 4-0
C 09-11-2019 10:00 DESK JO14-1 Uno Animo JO14-1 39493 1-3
C 02-11-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 GDC JO14-1 39365 0-0
C 02-11-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 DESK JO14-1 38819 1-8
C 02-11-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 Essche Boys JO14-1 88609 3-11
C 02-11-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39408 3-5
C 02-11-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 SV Capelle JO14-1 38380 8-7
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G VOAB JO14-4 39554 2-0
C 26-10-2019 10:00 DESK JO14-1 SV Reeshof JO14-2 39436 7-2
C 26-10-2019 10:30 GDC JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39444 2-1
C 26-10-2019 11:00 SV Capelle JO14-1 NEO'25 JO14-1 39320 1-5
C 26-10-2019 11:00 Uno Animo JO14-1 Baardwijk JO14-1G 38577 2-2
C 26-10-2019 11:30 VOAB JO14-4 SSC'55 JO14-1 38321 4-4
C 26-10-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 FC Tilburg JO14-3 88608 0-0
C 12-10-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 SV Capelle JO14-1 88605 2-5
C 05-10-2019 10:15 NEO'25 JO14-1 VOAB JO14-4 39161 7-1
C 05-10-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 GDC JO14-1 38849 2-3
C 05-10-2019 10:30 SSC'55 JO14-1 SV Capelle JO14-1 38892 5-4
C 05-10-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 Uno Animo JO14-1 39234 5-1
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G DESK JO14-1 38312 1-5
C 05-10-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Essche Boys JO14-1 88607 2-2
C 28-09-2019 11:30 VOAB JO14-4 Essche Boys JO14-1 88606 1-11
C 28-09-2019 10:15 DESK JO14-1 Blauw Wit'81 JO14-1G 39391 5-4
C 28-09-2019 11:30 VOAB JO14-4 RKDVC JO14-3 38562 0-0
C 28-09-2019 12:00 SV Reeshof JO14-2 SSC'55 JO14-1 38639 5-3
C 28-09-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G NEO'25 JO14-1 39058 2-4
C 25-09-2019 19:15 Uno Animo JO14-1 FC Tilburg JO14-3 39044 8-2
C 21-09-2019 13:00 RKDVC JO14-3 SV Capelle JO14-1 38503 0-0
C 21-09-2019 12:15 Blauw Wit'81 JO14-1G Baardwijk JO14-1G 38638 3-1
C 21-09-2019 10:30 GDC JO14-1 Uno Animo JO14-1 39561 2-7
C 21-09-2019 10:00 SSC'55 JO14-1 DESK JO14-1 38372 5-6
C 21-09-2019 10:00 FC Tilburg JO14-3 VOAB JO14-4 38485 1-4
C 21-09-2019 10:00 NEO'25 JO14-1 SV Reeshof JO14-2 39191 3-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:15 NEO'25 JO14-1 Baardwijk JO14-1G 9269 9-0
B 07-09-2019 13:00 RKDVC JO14-3 NEO'25 JO14-1 9160 0-0
B 31-08-2019 12:30 Baardwijk JO14-1G RKDVC JO14-3 9074 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO14-1G 3 3 0 0 9 9 2 7 0
2 Baardwijk JO14-1G 3 2 1 0 7 9 4 5 0
3 SV Capelle JO14-2 2 2 0 0 6 8 3 5 0
4 NEO'25 JO14-1 2 2 0 0 6 7 2 5 0
5 Blauw Wit'81 JO14-1G 3 2 0 1 6 11 6 5 0
6 Sarto JO14-4 3 1 1 1 4 7 5 2 0
7 Right'Oh Jo14-1 3 1 0 2 3 13 8 5 0
8 Be Ready JO14-1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
9 SCO JO14-2 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
10 DESK JO14-1 2 0 0 2 0 3 8 -5 0
11 SSC'55 JO14-1 2 0 0 2 0 2 11 -9 0
12 Oosterhout JO14-1 3 0 0 3 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dussense Boys JO14-1G 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 NEO'25 JO14-1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO14-2 11 9 0 2 27 49 33 16 0
2 NEO'25 JO14-1 10 8 0 2 24 42 18 24 0
3 Essche Boys JO14-1 10 7 2 1 23 49 17 32 0
4 GDC JO14-1 9 6 1 2 19 32 22 10 0
5 Uno Animo JO14-1 11 6 1 4 19 34 26 8 0
6 DESK JO14-1 11 6 0 5 18 43 41 2 0
7 Blauw Wit'81 JO14-1G 10 4 1 5 13 32 28 4 0
8 SV Capelle JO14-1 9 3 1 5 10 36 35 1 0
9 Baardwijk JO14-1G 11 2 3 6 9 17 32 -15 0
10 VOAB JO14-4 10 2 1 7 7 20 47 -27 0
11 SSC'55 JO14-1 10 1 1 8 4 26 50 -24 0
12 FC Tilburg JO14-3 10 1 1 8 4 17 48 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO14-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Baardwijk JO14-1G 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:30 - 20:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 20:30 veld 2D (achterste Veld) 1 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-11-23 Teamfoto NEO JO14-1
23-11-2019

Berichten



Terug naar boven