0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - NEO'25 JO8-2

Teamleden

Spelers
Siem Bogers        
Siebe Butler        
Jens Giesbers        
Tobias Heijkoop        
Xavi van den Heuvel        
Jonah Keizerwaard        
Pepijn Kik        
Silvijn de Peffer        
Chris Schouten        
 
Overige teamleden
Nicky van Gils Trainer
Niels van Tiggelen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 23-11-2019 08:45 RWB JO8-2 NEO'25 JO8-2 59818 Sportpark De Gaard
C 30-11-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 NEO'25 JO8-2 59873 Sportpark Mandemakers
C 07-12-2019 09:45 NEO'25 JO8-2 SSC'55 JO8-1 57860 Sportpark De Gaard
C 14-12-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 NEO'25 JO8-2 59310 Sportpark Den Uilendonck
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:45 RFC JO8-1 SV Capelle JO8-1
C 23-11-2019 08:45 RWB JO8-2 NEO'25 JO8-2
C 23-11-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-1
C 23-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Waspik JO8-1
C 23-11-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 SSC'55 JO8-1
C 23-11-2019 10:15 Altena JO8-1 Right'Oh JO8-2
C 30-11-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 RWB JO8-2
C 30-11-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 NEO'25 JO8-2
C 30-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Altena JO8-1
C 30-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 Waspik JO8-1
C 30-11-2019 08:45 RFC JO8-1 DESK JO8-3
C 30-11-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 GDC JO8-1
C 07-12-2019 10:15 Altena JO8-1 RFC JO8-1
C 07-12-2019 09:45 NEO'25 JO8-2 SSC'55 JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 RWB JO8-2
C 07-12-2019 09:00 GDC JO8-1 SV Capelle JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Waspik JO8-1 Raamsdonk JO8-1
C 07-12-2019 09:00 DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G
C 14-12-2019 08:45 RWB JO8-2 GDC JO8-1
C 14-12-2019 08:45 RFC JO8-1 Waspik JO8-1
C 14-12-2019 09:00 DESK JO8-3 Altena JO8-1
C 14-12-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 NEO'25 JO8-2
C 14-12-2019 09:30 SV Capelle JO8-1 SSC'55 JO8-1
C 14-12-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Right'Oh JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO8-2 DESK JO8-3 leider (Scheidsrechter) 58128
C 09-11-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 GDC JO8-1 Leider (Scheidsrechter) 59610
C 02-11-2019 vervallen Blauw Wit'81 JO8-1G NEO'25 JO8-2 58018
C 26-10-2019 vervallen NEO'25 JO8-2 Waspik JO8-1 A. van de Linden (Scheidsrechter) 57844
C 05-10-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 NEO'25 JO8-2 60274
C 28-09-2019 vervallen NEO'25 JO8-2 RFC JO8-1 58981
C 21-09-2019 vervallen Altena JO8-1 NEO'25 JO8-2 60022
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-3 NEO'25 JO8-2 14769
B 07-09-2019 vervallen GDC JO8-2 NEO'25 JO8-2 14530
B 31-08-2019 vervallen NEO'25 JO8-2 RWB JO8-2 J. Meijer (Scheidsrechter) 14282
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 09:30 SV Capelle JO8-1 Blauw Wit'81 JO8-1G 58368 0-0
C 16-11-2019 08:45 NEO'25 JO8-2 DESK JO8-3 58128 0-0
C 16-11-2019 09:00 Waspik JO8-1 RWB JO8-2 58170 0-0
C 16-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 Raamsdonk JO8-1 59024 0-0
C 16-11-2019 09:00 GDC JO8-1 Altena JO8-1 60061 0-0
C 16-11-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 RFC JO8-1 56980 0-0
C 09-11-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 Waspik JO8-1 58536 0-0
C 09-11-2019 08:45 RFC JO8-1 Blauw Wit'81 JO8-1G 57374 0-0
C 09-11-2019 08:45 RWB JO8-2 DESK JO8-3 57062 0-0
C 09-11-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 GDC JO8-1 59610 0-0
C 09-11-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 Altena JO8-1 58480 0-0
C 09-11-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 Right'Oh JO8-2 57996 0-0
C 02-11-2019 09:00 GDC JO8-1 RFC JO8-1 58072 0-0
C 02-11-2019 09:00 Waspik JO8-1 SV Capelle JO8-1 57872 0-0
C 02-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 SSC'55 JO8-1 57101 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO8-3 Raamsdonk JO8-1 59813 0-0
C 02-11-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G NEO'25 JO8-2 58018 0-0
C 02-11-2019 10:15 Altena JO8-1 RWB JO8-2 57501 0-0
C 26-10-2019 09:00 Raamsdonk JO8-1 RFC JO8-1 57988 0-0
C 26-10-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 DESK JO8-3 56958 0-0
C 26-10-2019 10:15 NEO'25 JO8-2 Waspik JO8-1 57844 0-0
C 26-10-2019 09:00 GDC JO8-1 Right'Oh JO8-2 59734 0-0
C 26-10-2019 08:45 RWB JO8-2 Blauw Wit'81 JO8-1G 58265 0-0
C 26-10-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 Altena JO8-1 58391 0-0
C 05-10-2019 08:45 RFC JO8-1 RWB JO8-2 59865 0-0
C 05-10-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 NEO'25 JO8-2 60274 0-0
C 05-10-2019 10:00 DESK JO8-3 SSC'55 JO8-1 57160 0-0
C 05-10-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G Raamsdonk JO8-1 59939 0-0
C 05-10-2019 09:00 Waspik JO8-1 GDC JO8-1 58434 0-0
C 05-10-2019 10:15 Altena JO8-1 SV Capelle JO8-1 57414 0-0
C 28-09-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 RWB JO8-2 57049 0-0
C 28-09-2019 09:00 Right'Oh JO8-2 DESK JO8-3 60160 0-0
C 28-09-2019 09:00 Waspik JO8-1 Altena JO8-1 57296 0-0
C 28-09-2019 09:30 GDC JO8-1 Blauw Wit'81 JO8-1G 57804 0-0
C 28-09-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 RFC JO8-1 58981 0-0
C 28-09-2019 10:30 SV Capelle JO8-1 Raamsdonk JO8-1 59466 0-0
C 21-09-2019 10:15 Altena JO8-1 NEO'25 JO8-2 60022 0-0
C 21-09-2019 10:00 Raamsdonk JO8-1 GDC JO8-1 58740 0-0
C 21-09-2019 09:45 Blauw Wit'81 JO8-1G SSC'55 JO8-1 58721 0-0
C 21-09-2019 09:00 DESK JO8-3 Waspik JO8-1 59181 0-0
C 21-09-2019 08:45 RFC JO8-1 Right'Oh JO8-2 57422 0-0
C 21-09-2019 08:45 RWB JO8-2 SV Capelle JO8-1 59470 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:45 RWB JO8-2 GDC JO8-2 14885 0-0
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-3 NEO'25 JO8-2 14769 0-0
B 07-09-2019 08:45 RWB JO8-2 DESK JO8-3 14449 0-0
B 07-09-2019 09:00 GDC JO8-2 NEO'25 JO8-2 14530 0-0
B 31-08-2019 09:00 DESK JO8-3 GDC JO8-2 14179 0-0
B 31-08-2019 08:30 NEO'25 JO8-2 RWB JO8-2 14282 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Raamsdonk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Altena JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DESK JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Right'Oh JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Waspik JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Capelle JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SSC'55 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GDC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GDC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven