0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - NEO'25 JO10-4

Teamleden

Spelers
Geordy Bogaers        
Aiden Borgmeijer        
Lars Hoevenaars        
Gerben de Peffer        
Tim Veenstra        
Noah van der Velden        
Duuk Vos        
Jesse Wilmont        
Jayden van Zelst        
 
Overige teamleden
Raymond de Peffer Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO10-4 SSC'55 JO10-2
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 SSC'55 JO10-2
C 26-10-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 Baardwijk JO10-2
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 WSC JO10-4
C 26-10-2019 08:45 NEO'25 JO10-4 SC 't Zand JO10-4
C 26-10-2019 09:00 DESK JO10-2 Unitas JO10-4
C 26-10-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 VOAB JO10-5
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Sarto JO10-6
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Jong Brabant JO10-4
C 02-11-2019 09:45 Unitas JO10-4 NEO'25 JO10-4
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 DESK JO10-2
C 02-11-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 SSC'55 JO10-2
C 02-11-2019 08:30 WSC JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1
C 09-11-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 VOAB JO10-5
C 09-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 Uno Animo JO10-2
C 09-11-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 Baardwijk JO10-2
C 09-11-2019 09:00 DESK JO10-2 WSC JO10-4
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO10-6 Unitas JO10-4
C 09-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 SC 't Zand JO10-4
C 16-11-2019 08:30 WSC JO10-4 NEO'25 JO10-4
C 16-11-2019 11:00 DESK JO10-2 SSC'55 JO10-2
C 16-11-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 Unitas JO10-4
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 Sarto JO10-6
C 16-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 Baardwijk JO10-2
C 16-11-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 SC 't Zand JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-10-2019 vervallen SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 50958
C 28-09-2019 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 50178
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 leider (Scheidsrechter) 87407
B 14-09-2019 vervallen SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 12939
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO10-4 ONI JO10-1G leider (Scheidsrechter) 12490
B 31-08-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 NEO'25 JO10-4 12088
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 Uno Animo JO10-2 93452 0-0
C 12-10-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 Sarto JO10-6 93453 0-0
C 05-10-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 50958 0-0
C 05-10-2019 08:30 WSC JO10-4 Uno Animo JO10-2 50511 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO10-5 Jong Brabant JO10-4 50741 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 RKDVC JO10-4 51705 0-0
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2 50030 0-0
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87409 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Sarto JO10-6 93454 0-0
C 28-09-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 RKDVC JO10-4 87408 0-0
C 28-09-2019 08:30 WSC JO10-4 Unitas JO10-4 73060 0-0
C 28-09-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 SSC'55 JO10-2 50376 0-0
C 28-09-2019 10:00 RWB JO10-3G RKDVC JO10-4 50486 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-5 Baardwijk JO10-2 52215 0-0
C 28-09-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 SC 't Zand JO10-4 51181 0-0
C 28-09-2019 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 50178 0-0
C 21-09-2019 09:45 Unitas JO10-4 Jong Brabant JO10-4 73051 0-0
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO10-4 Uno Animo JO10-2 49123 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 RWB JO10-3G 52019 0-0
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand JO10-4 DESK JO10-2 52053 0-0
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 WSC JO10-4 52329 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87407 0-0
C 21-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 VOAB JO10-5 51821 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 12939 0-0
B 14-09-2019 10:30 SV Capelle JO10-1 ONI JO10-1G 12754 0-0
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 SV Capelle JO10-1 12445 0-0
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO10-4 ONI JO10-1G 12490 0-0
B 31-08-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 NEO'25 JO10-4 12088 0-0
B 31-08-2019 10:15 ONI JO10-1G SSC'55 JO10-2 12187 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baardwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jong Brabant JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WSC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Uno Animo JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONI JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 5 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2B (Achterste veld) 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven