0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO10-4

Teamleden

Spelers
Aiden Borgmeijer        
Lars Hoevenaars        
Gerben de Peffer        
Tim Veenstra        
Noah van der Velden        
Duuk Vos        
Jesse Wilmont        
Jayden van Zelst        
 
Overige teamleden
Raymond de Peffer Leider/Trainer
Tony van Driel Coördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast NEO'25 JO10-4 WSC JO10-4 128163
C 16-05-2020 afgelast DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 129158
C 09-05-2020 afgelast Uno Animo JO10-2 NEO'25 JO10-4 131633
C 18-04-2020 afgelast NEO'25 JO10-4 Baardwijk JO10-1 131712
C 04-04-2020 afgelast SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 128074
C 28-03-2020 afgelast NEO'25 JO10-4 RKDVC JO10-4 129886
C 21-03-2020 afgelast NEO'25 JO10-4 SVSSS JO10-3 126160
C 14-03-2020 afgelast FC Drunen JO10-1 NEO'25 JO10-4 129058
C 07-03-2020 vervallen Sarto JO10-8 NEO'25 JO10-4 126813
C 15-02-2020 vervallen NEO'25 JO10-4 Jong Brabant JO10-5 Leider (Scheidsrechter) 130074
C 08-02-2020 vervallen VOAB JO10-7 NEO'25 JO10-4 130979
C 14-12-2019 afgelast NEO'25 JO10-4 Uno Animo JO10-2 leider (Scheidsrechter) 49220
C 07-12-2019 vervallen VOAB JO10-5 NEO'25 JO10-4 51448
C 30-11-2019 vervallen Sarto JO10-6 NEO'25 JO10-4 93460
C 23-11-2019 vervallen NEO'25 JO10-4 Jong Brabant JO10-4 B. Timmermans (Scheidsrechter) 50851
C 16-11-2019 08:30 WSC JO10-4 NEO'25 JO10-4 49996
C 09-11-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Baardwijk JO10-2 leider (Scheidsrechter) 51878
C 02-11-2019 vervallen Unitas JO10-4 NEO'25 JO10-4 73053
C 26-10-2019 vervallen NEO'25 JO10-4 SC 't Zand JO10-4 Leider (Scheidsrechter) 50449
C 05-10-2019 vervallen SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 50958
C 28-09-2019 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 50178
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 leider (Scheidsrechter) 87407
B 14-09-2019 vervallen SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 12939
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO10-4 ONI JO10-1G leider (Scheidsrechter) 12490
B 31-08-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 NEO'25 JO10-4 12088
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 09:30 FC Drunen JO10-1 DESK JO10-2 127634 0-0
C 23-05-2020 09:15 NEO'25 JO10-4 WSC JO10-4 128163 0-0
C 23-05-2020 09:00 Jong Brabant JO10-5 RKDVC JO10-4 128727 0-0
C 23-05-2020 09:00 Uno Animo JO10-2 SVSSS JO10-3 128416 0-0
C 23-05-2020 08:45 Sarto JO10-8 VOAB JO10-7 129601 0-0
C 23-05-2020 08:30 Baardwijk JO10-1 SSC'55 JO10-2 129583 0-0
C 16-05-2020 08:30 SSC'55 JO10-2 Jong Brabant JO10-5 128823 0-0
C 16-05-2020 08:30 WSC JO10-4 FC Drunen JO10-1 126039 0-0
C 16-05-2020 08:45 RKDVC JO10-4 Baardwijk JO10-1 126492 0-0
C 16-05-2020 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 129158 0-0
C 16-05-2020 09:00 VOAB JO10-7 Uno Animo JO10-2 130335 0-0
C 16-05-2020 10:00 SVSSS JO10-3 Sarto JO10-8 128015 0-0
C 09-05-2020 08:30 Baardwijk JO10-1 FC Drunen JO10-1 128347 0-0
C 09-05-2020 08:30 SSC'55 JO10-2 SVSSS JO10-3 126566 0-0
C 09-05-2020 08:45 Sarto JO10-8 RKDVC JO10-4 128689 0-0
C 09-05-2020 09:00 Uno Animo JO10-2 NEO'25 JO10-4 131633 0-0
C 09-05-2020 09:00 VOAB JO10-7 WSC JO10-4 126128 0-0
C 09-05-2020 09:00 Jong Brabant JO10-5 DESK JO10-2 128364 0-0
C 18-04-2020 08:45 Sarto JO10-8 SSC'55 JO10-2 130286 0-0
C 18-04-2020 09:00 DESK JO10-2 WSC JO10-4 127264 0-0
C 18-04-2020 09:00 Jong Brabant JO10-5 Uno Animo JO10-2 128947 0-0
C 18-04-2020 09:15 NEO'25 JO10-4 Baardwijk JO10-1 131712 0-0
C 18-04-2020 09:30 FC Drunen JO10-1 RKDVC JO10-4 130150 0-0
C 18-04-2020 10:00 SVSSS JO10-3 VOAB JO10-7 130009 0-0
C 04-04-2020 08:30 SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 128074 0-0
C 04-04-2020 08:30 WSC JO10-4 Baardwijk JO10-1 125895 0-0
C 04-04-2020 08:45 RKDVC JO10-4 Uno Animo JO10-2 131585 0-0
C 04-04-2020 09:00 DESK JO10-2 Sarto JO10-8 128980 0-0
C 04-04-2020 10:00 SVSSS JO10-3 Jong Brabant JO10-5 129422 0-0
C 04-04-2020 09:00 VOAB JO10-7 FC Drunen JO10-1 131057 0-0
C 28-03-2020 09:30 FC Drunen JO10-1 SVSSS JO10-3 126204 0-0
C 28-03-2020 09:15 NEO'25 JO10-4 RKDVC JO10-4 129886 0-0
C 28-03-2020 09:00 Jong Brabant JO10-5 VOAB JO10-7 128025 0-0
C 28-03-2020 09:00 Uno Animo JO10-2 SSC'55 JO10-2 131632 0-0
C 28-03-2020 08:45 Sarto JO10-8 WSC JO10-4 127870 0-0
C 28-03-2020 08:30 Baardwijk JO10-1 DESK JO10-2 128608 0-0
C 21-03-2020 08:30 NEO'25 JO10-4 SVSSS JO10-3 126160 0-0
C 21-03-2020 08:30 Baardwijk JO10-1 VOAB JO10-7 131147 0-0
C 14-03-2020 08:45 RKDVC JO10-4 SVSSS JO10-3 130267 0-0
C 14-03-2020 08:30 WSC JO10-4 Jong Brabant JO10-5 126808 0-0
C 14-03-2020 08:30 Baardwijk JO10-1 Sarto JO10-8 128361 0-0
C 14-03-2020 08:30 SSC'55 JO10-2 VOAB JO10-7 127578 0-0
C 14-03-2020 09:00 DESK JO10-2 Uno Animo JO10-2 128671 0-0
C 14-03-2020 09:30 FC Drunen JO10-1 NEO'25 JO10-4 129058 0-0
C 07-03-2020 08:30 SSC'55 JO10-2 DESK JO10-2 129029 0-0
C 07-03-2020 08:45 Sarto JO10-8 NEO'25 JO10-4 126813 0-0
C 07-03-2020 09:00 Uno Animo JO10-2 WSC JO10-4 129895 0-0
C 07-03-2020 09:00 VOAB JO10-7 RKDVC JO10-4 131404 0-0
C 07-03-2020 09:00 Jong Brabant JO10-5 FC Drunen JO10-1 131392 0-0
C 07-03-2020 10:00 SVSSS JO10-3 Baardwijk JO10-1 128913 0-0
C 15-02-2020 08:45 NEO'25 JO10-4 Jong Brabant JO10-5 130074 0-0
C 15-02-2020 08:30 Baardwijk JO10-1 Uno Animo JO10-2 131680 0-0
C 15-02-2020 08:30 WSC JO10-4 SVSSS JO10-3 131287 0-0
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO10-4 SSC'55 JO10-2 128634 0-0
C 15-02-2020 09:30 FC Drunen JO10-1 Sarto JO10-8 127407 0-0
C 15-02-2020 09:00 DESK JO10-2 VOAB JO10-7 127020 0-0
C 08-02-2020 08:30 SSC'55 JO10-2 FC Drunen JO10-1 128661 0-0
C 08-02-2020 08:45 RKDVC JO10-4 WSC JO10-4 130791 0-0
C 08-02-2020 09:00 VOAB JO10-7 NEO'25 JO10-4 130979 0-0
C 08-02-2020 09:00 Jong Brabant JO10-5 Baardwijk JO10-1 131618 0-0
C 08-02-2020 10:00 SVSSS JO10-3 DESK JO10-2 128503 0-0
C 08-02-2020 09:00 Uno Animo JO10-2 Sarto JO10-8 126383 0-0
C 01-02-2020 09:30 FC Drunen JO10-1 Uno Animo JO10-2 127537 0-0
C 01-02-2020 09:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-4 128501 0-0
C 01-02-2020 08:45 Sarto JO10-8 Jong Brabant JO10-5 126980 0-0
C 01-02-2020 08:30 WSC JO10-4 SSC'55 JO10-2 131522 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 SC 't Zand JO10-4 87413 0-0
C 21-12-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 Unitas JO10-4 73058 0-0
C 14-12-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Uno Animo JO10-2 49220 0-0
C 14-12-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Unitas JO10-4 73057 0-0
C 14-12-2019 11:00 Vlijmense Boys JO10-1 DESK JO10-2 87417 0-0
C 14-12-2019 10:00 Sarto JO10-6 Jong Brabant JO10-4 93462 0-0
C 14-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 VOAB JO10-5 52288 0-0
C 14-12-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 WSC JO10-4 50438 0-0
C 07-12-2019 10:30 WSC JO10-4 Sarto JO10-6 93461 0-0
C 07-12-2019 09:45 Unitas JO10-4 SSC'55 JO10-2 73055 0-0
C 07-12-2019 09:00 VOAB JO10-5 NEO'25 JO10-4 51448 0-0
C 07-12-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 Vlijmense Boys JO10-1 87416 0-0
C 07-12-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 SC 't Zand JO10-4 50445 0-0
C 07-12-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 DESK JO10-2 50053 0-0
C 30-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 Baardwijk JO10-2 51886 0-0
C 30-11-2019 09:00 DESK JO10-2 Uno Animo JO10-2 51760 0-0
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 WSC JO10-4 51799 0-0
C 30-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Unitas JO10-4 73056 0-0
C 30-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 Jong Brabant JO10-4 87415 0-0
C 30-11-2019 11:00 Sarto JO10-6 NEO'25 JO10-4 93460 0-0
C 23-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 Vlijmense Boys JO10-1 87414 0-0
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-6 DESK JO10-2 93459 0-0
C 23-11-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Jong Brabant JO10-4 50851 0-0
C 23-11-2019 09:45 Unitas JO10-4 VOAB JO10-5 73054 0-0
C 23-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 WSC JO10-4 51059 0-0
C 23-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Uno Animo JO10-2 51348 0-0
C 16-11-2019 08:30 WSC JO10-4 NEO'25 JO10-4 49996 0-0
C 16-11-2019 11:00 DESK JO10-2 SSC'55 JO10-2 51653 0-0
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 Sarto JO10-6 93458 0-0
C 16-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 Baardwijk JO10-2 50154 0-0
C 09-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 VOAB JO10-5 87412 0-0
C 09-11-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 Uno Animo JO10-2 49566 0-0
C 09-11-2019 08:30 NEO'25 JO10-4 Baardwijk JO10-2 51878 0-0
C 09-11-2019 09:00 DESK JO10-2 WSC JO10-4 49878 0-0
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO10-6 Unitas JO10-4 93457 0-0
C 09-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 SC 't Zand JO10-4 49894 0-0
C 02-11-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 SSC'55 JO10-2 49200 0-0
C 02-11-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 Sarto JO10-6 93456 0-0
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Jong Brabant JO10-4 50664 0-0
C 02-11-2019 09:45 Unitas JO10-4 NEO'25 JO10-4 73053 0-0
C 02-11-2019 09:00 VOAB JO10-5 DESK JO10-2 50603 0-0
C 02-11-2019 08:30 WSC JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87411 0-0
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 WSC JO10-4 49740 0-0
C 26-10-2019 11:30 Vlijmense Boys JO10-1 Baardwijk JO10-2 87410 0-0
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 SSC'55 JO10-2 93455 0-0
C 26-10-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 VOAB JO10-5 52140 0-0
C 26-10-2019 09:00 DESK JO10-2 Unitas JO10-4 73050 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO10-4 SSC'55 JO10-2 52565 0-0
C 26-10-2019 08:45 NEO'25 JO10-4 SC 't Zand JO10-4 50449 0-0
C 19-10-2019 08:45 Sarto JO10-6 Uno Animo JO10-2 93452 0-0
C 12-10-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 Sarto JO10-6 93453 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 Sarto JO10-6 93454 0-0
C 05-10-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 50958 0-0
C 05-10-2019 08:30 WSC JO10-4 Uno Animo JO10-2 50511 0-0
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO10-5 Jong Brabant JO10-4 50741 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-4 RKDVC JO10-4 51705 0-0
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 DESK JO10-2 50030 0-0
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87409 0-0
C 28-09-2019 09:00 Uno Animo JO10-2 SC 't Zand JO10-4 51181 0-0
C 28-09-2019 09:00 DESK JO10-2 NEO'25 JO10-4 50178 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-5 Baardwijk JO10-2 52215 0-0
C 28-09-2019 10:00 RWB JO10-3G RKDVC JO10-4 50486 0-0
C 28-09-2019 10:15 Jong Brabant JO10-4 SSC'55 JO10-2 50376 0-0
C 28-09-2019 08:30 WSC JO10-4 Unitas JO10-4 73060 0-0
C 28-09-2019 10:30 Vlijmense Boys JO10-1 RKDVC JO10-4 87408 0-0
C 21-09-2019 09:45 Unitas JO10-4 Jong Brabant JO10-4 73051 0-0
C 21-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 VOAB JO10-5 51821 0-0
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk JO10-2 WSC JO10-4 52329 0-0
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand JO10-4 DESK JO10-2 52053 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 RWB JO10-3G 52019 0-0
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO10-4 Uno Animo JO10-2 49123 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO10-4 Vlijmense Boys JO10-1 87407 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 NEO'25 JO10-4 12939 0-0
B 14-09-2019 10:30 SV Capelle JO10-1 ONI JO10-1G 12754 0-0
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-2 SV Capelle JO10-1 12445 0-0
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO10-4 ONI JO10-1G 12490 0-0
B 31-08-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 NEO'25 JO10-4 12088 0-0
B 31-08-2019 10:15 ONI JO10-1G SSC'55 JO10-2 12187 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SVSSS JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VOAB JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uno Animo JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sarto JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Drunen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Baardwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baardwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jong Brabant JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WSC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DESK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Uno Animo JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONI JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SSC'55 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Er is een fout opgetreden. (200707-638296)
Argument 1 passed to Team::getTrainingen() must be an instance of ClubLid or null, bool given, called in /home/clubassist/domains/clubassistent.nl/public_html/site-versions/20200629/clubsite/onderdelen/algemeen/teams/trainingen/classes/views/class.trainingenview.php on line 31