0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO10-3

Teamleden

Spelers
Rik van den Hoven        
Akshat Jhorai        
Mohamad Ziyed Kasem        
Raphael van der Linden        
Timo Nederveen        
Delani van Os        
Marijn van de Sande        
Daan van der Wildt        
 
Overige teamleden
Rudy Nederveen Leider
Danny van Os Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast SV Reeshof JO10-5 NEO'25 JO10-3 130007 Sportpark Campenhoef
C 18-04-2020 10:15 NEO'25 JO10-3 VOAB JO10-6 127013 Sportpark De Gaard Veld 2
C 09-05-2020 10:00 SVSSS JO10-2 NEO'25 JO10-3 131238 Sportpark Zeshoeven
C 16-05-2020 09:00 Willem II JO10-2 NEO'25 JO10-3 127542 Willem II amateurcomplex
C 23-05-2020 10:20 NEO'25 JO10-3 Hilvaria JO10-4G 126116 Sportpark De Gaard Veld 2
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:45 Sarto JO10-6 SSC'55 JO10-1
C 04-04-2020 08:45 SV Reeshof JO10-5 NEO'25 JO10-3
C 04-04-2020 09:00 Willem II JO10-2 SVSSS JO10-2
C 04-04-2020 09:00 VOAB JO10-6 Were Di JO10-4
C 04-04-2020 10:00 SC 't Zand JO10-7 Jong Brabant JO10-4
C 04-04-2020 10:00 Hilvaria JO10-4G Blauw Wit'81 JO10-1G
C 18-04-2020 10:15 NEO'25 JO10-3 VOAB JO10-6
C 18-04-2020 10:00 Hilvaria JO10-4G Willem II JO10-2
C 18-04-2020 10:00 SC 't Zand JO10-7 SV Reeshof JO10-5
C 18-04-2020 09:00 Blauw Wit'81 JO10-1G Sarto JO10-6
C 18-04-2020 08:30 SSC'55 JO10-1 SVSSS JO10-2
C 18-04-2020 10:15 Jong Brabant JO10-4 Were Di JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 10:20 NEO'25 JO10-3 SC 't Zand JO10-7 127749 0-0
C 28-03-2020 10:15 Were Di JO10-4 Sarto JO10-6 128967 0-0
C 28-03-2020 10:15 Jong Brabant JO10-4 SV Reeshof JO10-5 130907 0-0
C 28-03-2020 10:00 SVSSS JO10-2 Hilvaria JO10-4G 128701 0-0
C 28-03-2020 09:00 Blauw Wit'81 JO10-1G Willem II JO10-2 125986 0-0
C 28-03-2020 08:30 SSC'55 JO10-1 VOAB JO10-6 130929 0-0
C 21-03-2020 08:30 SSC'55 JO10-1 SC 't Zand JO10-7 128962 0-0
C 21-03-2020 09:45 Blauw Wit'81 JO10-1G Jong Brabant JO10-4 126702 0-0
C 21-03-2020 10:00 Hilvaria JO10-4G VOAB JO10-6 131639 0-0
C 21-03-2020 09:00 SVSSS JO10-2 SV Reeshof JO10-5 127731 0-0
C 21-03-2020 11:15 NEO'25 JO10-3 Were Di JO10-4 130657 0-0
C 14-03-2020 11:30 Hilvaria JO10-4G Were Di JO10-4 128354 0-0
C 14-03-2020 09:00 Willem II JO10-2 Jong Brabant JO10-4 128047 0-0
C 14-03-2020 09:00 VOAB JO10-6 SC 't Zand JO10-7 128745 0-0
C 14-03-2020 10:00 SVSSS JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 130362 0-0
C 14-03-2020 09:00 NEO'25 JO10-3 SSC'55 JO10-1 131720 0-0
C 14-03-2020 08:45 Sarto JO10-6 SV Reeshof JO10-5 126017 0-0
C 07-03-2020 10:15 Were Di JO10-4 Willem II JO10-2 131205 0-0
C 07-03-2020 11:00 SV Reeshof JO10-5 VOAB JO10-6 130818 0-0
C 07-03-2020 08:45 Sarto JO10-6 Hilvaria JO10-4G 127801 0-0
C 07-03-2020 10:15 Jong Brabant JO10-4 NEO'25 JO10-3 128526 0-0
C 07-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-7 SVSSS JO10-2 129725 0-0
C 07-03-2020 09:00 Blauw Wit'81 JO10-1G SSC'55 JO10-1 126759 0-0
C 15-02-2020 08:30 SSC'55 JO10-1 Jong Brabant JO10-4 131207 0-0
C 15-02-2020 09:00 Willem II JO10-2 SC 't Zand JO10-7 127271 0-0
C 15-02-2020 09:00 VOAB JO10-6 Sarto JO10-6 129973 0-0
C 15-02-2020 11:15 Hilvaria JO10-4G SV Reeshof JO10-5 129578 0-0
C 15-02-2020 10:00 SVSSS JO10-2 Were Di JO10-4 129569 0-0
C 15-02-2020 12:15 NEO'25 JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-1G 127448 0-0
C 08-02-2020 08:45 Sarto JO10-6 NEO'25 JO10-3 129979 0-0
C 08-02-2020 10:15 Were Di JO10-4 Blauw Wit'81 JO10-1G 125835 0-0
C 08-02-2020 10:15 Jong Brabant JO10-4 SVSSS JO10-2 130213 0-0
C 08-02-2020 08:30 SC 't Zand JO10-7 Hilvaria JO10-4G 126899 0-0
C 08-02-2020 09:45 SV Reeshof JO10-5 SSC'55 JO10-1 130516 0-0
C 08-02-2020 09:00 VOAB JO10-6 Willem II JO10-2 129996 0-0
C 01-02-2020 09:00 Willem II JO10-2 Sarto JO10-6 127917 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 10:15 ONI JO10-1G SSC'55 JO10-1 51013 0-0
C 14-12-2019 10:30 SV Capelle JO10-1 Right'Oh JO10-1G 49498 0-0
C 14-12-2019 12:00 NEO'25 JO10-3 Raamsdonk JO10-1 52112 0-0
C 14-12-2019 09:30 Be Ready JO10-2 Olympia'60 JO10-3 52765 0-0
C 14-12-2019 09:30 JEKA JO10-9 SCO JO10-3 51603 0-0
C 14-12-2019 08:45 RFC JO10-3 TSC JO10-3 51267 0-0
C 07-12-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 SV Capelle JO10-1 49636 0-0
C 07-12-2019 09:45 TSC JO10-3 Right'Oh JO10-1G 51041 0-0
C 07-12-2019 08:30 SCO JO10-3 RFC JO10-3 50533 0-0
C 07-12-2019 09:15 Olympia'60 JO10-3 JEKA JO10-9 52032 0-0
C 07-12-2019 09:30 Be Ready JO10-2 NEO'25 JO10-3 49824 0-0
C 07-12-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 ONI JO10-1G 52172 0-0
C 30-11-2019 08:45 RFC JO10-3 ONI JO10-1G 49819 0-0
C 30-11-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 TSC JO10-3 52336 0-0
C 30-11-2019 09:30 JEKA JO10-9 Be Ready JO10-2 51043 0-0
C 30-11-2019 10:00 Right'Oh JO10-1G SSC'55 JO10-1 52448 0-0
C 30-11-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 SCO JO10-3 51346 0-0
C 30-11-2019 08:45 NEO'25 JO10-3 Olympia'60 JO10-3 50514 0-0
C 23-11-2019 08:45 RFC JO10-3 Right'Oh JO10-1G 50086 0-0
C 23-11-2019 09:15 Olympia'60 JO10-3 Raamsdonk JO10-1 51896 0-0
C 23-11-2019 09:30 Be Ready JO10-2 SSC'55 JO10-1 49765 0-0
C 23-11-2019 10:15 ONI JO10-1G TSC JO10-3 50509 0-0
C 23-11-2019 11:30 NEO'25 JO10-3 SCO JO10-3 52214 0-0
C 23-11-2019 11:45 JEKA JO10-9 SV Capelle JO10-1 52395 0-0
C 16-11-2019 08:30 TSC JO10-3 Be Ready JO10-2 50006 0-0
C 16-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Olympia'60 JO10-3 52814 0-0
C 16-11-2019 10:30 SV Capelle JO10-1 NEO'25 JO10-3 49939 0-0
C 16-11-2019 09:45 SCO JO10-3 ONI JO10-1G 49686 0-0
C 16-11-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 RFC JO10-3 51891 0-0
C 16-11-2019 10:00 Right'Oh JO10-1G JEKA JO10-9 51945 0-0
C 09-11-2019 10:30 JEKA JO10-9 NEO'25 JO10-3 52667 0-0
C 09-11-2019 10:15 ONI JO10-1G Be Ready JO10-2 50839 0-0
C 09-11-2019 10:00 Right'Oh JO10-1G SCO JO10-3 50835 0-0
C 09-11-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 Raamsdonk JO10-1 51950 0-0
C 09-11-2019 08:45 RFC JO10-3 Olympia'60 JO10-3 51008 0-0
C 09-11-2019 08:30 TSC JO10-3 SSC'55 JO10-1 50184 0-0
C 02-11-2019 10:00 Olympia'60 JO10-3 ONI JO10-1G 51494 0-0
C 02-11-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 JEKA JO10-9 50491 0-0
C 02-11-2019 09:30 Be Ready JO10-2 RFC JO10-3 50672 0-0
C 02-11-2019 09:45 SCO JO10-3 SV Capelle JO10-1 52125 0-0
C 02-11-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 Right'Oh JO10-1G 52131 0-0
C 02-11-2019 09:30 NEO'25 JO10-3 TSC JO10-3 52658 0-0
C 26-10-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Raamsdonk JO10-1 52761 0-0
C 26-10-2019 08:30 TSC JO10-3 SCO JO10-3 51002 0-0
C 26-10-2019 08:45 RFC JO10-3 JEKA JO10-9 50276 0-0
C 26-10-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 Be Ready JO10-2 50328 0-0
C 26-10-2019 10:00 Right'Oh JO10-1G Olympia'60 JO10-3 49539 0-0
C 26-10-2019 10:15 ONI JO10-1G NEO'25 JO10-3 51490 0-0
C 19-10-2019 09:45 SCO JO10-3 SSC'55 JO10-1 50489 0-0
C 05-10-2019 09:45 Olympia'60 JO10-3 SV Capelle JO10-1 51471 0-0
C 05-10-2019 09:30 Be Ready JO10-2 Right'Oh JO10-1G 52716 0-0
C 05-10-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 TSC JO10-3 52498 0-0
C 05-10-2019 10:00 NEO'25 JO10-3 RFC JO10-3 51373 0-0
C 05-10-2019 10:30 JEKA JO10-9 ONI JO10-1G 50564 0-0
C 28-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 NEO'25 JO10-3 51436 0-0
C 28-09-2019 08:30 TSC JO10-3 JEKA JO10-9 51557 0-0
C 28-09-2019 09:30 SV Capelle JO10-1 RFC JO10-3 51046 0-0
C 28-09-2019 09:45 SCO JO10-3 Olympia'60 JO10-3 52552 0-0
C 28-09-2019 10:00 Right'Oh JO10-1G ONI JO10-1G 52249 0-0
C 28-09-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 Be Ready JO10-2 49978 0-0
C 21-09-2019 13:00 ONI JO10-1G SV Capelle JO10-1 52487 0-0
C 21-09-2019 10:30 NEO'25 JO10-3 Right'Oh JO10-1G 50150 0-0
C 21-09-2019 09:30 Be Ready JO10-2 SCO JO10-3 50846 0-0
C 21-09-2019 09:15 Olympia'60 JO10-3 TSC JO10-3 50443 0-0
C 21-09-2019 08:45 RFC JO10-3 SSC'55 JO10-1 50387 0-0
C 21-09-2019 10:30 JEKA JO10-9 Raamsdonk JO10-1 50711 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 RWB JO10-3G WSC JO10-3 12763 0-0
B 14-09-2019 09:45 NEO'25 JO10-3 SSC'55 JO10-1 12819 0-0
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 WSC JO10-3 12598 0-0
B 07-09-2019 10:15 NEO'25 JO10-3 RWB JO10-3G 12320 0-0
B 31-08-2019 08:30 WSC JO10-3 NEO'25 JO10-3 12184 0-0
B 31-08-2019 10:00 RWB JO10-3G SSC'55 JO10-1 12097 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC 't Zand JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sarto JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Reeshof JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Blauw Wit'81 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SSC'55 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NEO'25 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Willem II JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hilvaria JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SVSSS JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ONI JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RFC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olympia'60 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Be Ready JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Raamsdonk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCO JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Capelle JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Right'Oh JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SSC'55 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SSC'55 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 5 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 veld 2A (achterste Veld) 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven