0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - NEO'25 JO10-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Rik van den Hoven | |||||||
Raphael van der Linden | |||||||
Timo Nederveen | |||||||
Delani van Os | |||||||
Daan van der Wildt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rudy Nederveen | Leider | ||||||
Danny van Os | Trainer | ||||||
Tony van Driel | Coördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:20 | NEO'25 JO10-3 | Hilvaria JO10-4G | 126116 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | Were Di JO10-4 | SC 't Zand JO10-7 | 129517 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | VOAB JO10-6 | 128746 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | SVSSS JO10-2 | Sarto JO10-6 | 130360 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1G | SV Reeshof JO10-5 | 127841 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | SSC'55 JO10-1 | Willem II JO10-2 | 126051 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | Sarto JO10-6 | Jong Brabant JO10-4 | 129544 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Willem II JO10-2 | NEO'25 JO10-3 | 127542 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | VOAB JO10-6 | SVSSS JO10-2 | 131307 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SC 't Zand JO10-7 | Blauw Wit'81 JO10-1G | 128549 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Hilvaria JO10-4G | SSC'55 JO10-1 | 127849 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:45 | SV Reeshof JO10-5 | Were Di JO10-4 | 128907 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Sarto JO10-6 | SC 't Zand JO10-7 | 127073 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1G | VOAB JO10-6 | 130259 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:45 | SV Reeshof JO10-5 | Willem II JO10-2 | 127524 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | SVSSS JO10-2 | NEO'25 JO10-3 | 131238 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | Hilvaria JO10-4G | 127482 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Were Di JO10-4 | SSC'55 JO10-1 | 126080 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | SSC'55 JO10-1 | SVSSS JO10-2 | 128310 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1G | Sarto JO10-6 | 126377 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | SC 't Zand JO10-7 | SV Reeshof JO10-5 | 125878 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Hilvaria JO10-4G | Willem II JO10-2 | 127259 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | NEO'25 JO10-3 | VOAB JO10-6 | 127013 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | Were Di JO10-4 | 126126 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | Sarto JO10-6 | SSC'55 JO10-1 | 127899 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | NEO'25 JO10-3 | 130007 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Willem II JO10-2 | SVSSS JO10-2 | 126587 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | VOAB JO10-6 | Were Di JO10-4 | 130163 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Hilvaria JO10-4G | Blauw Wit'81 JO10-1G | 130274 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | SC 't Zand JO10-7 | Jong Brabant JO10-4 | 130387 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:20 | NEO'25 JO10-3 | SC 't Zand JO10-7 | 127749 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Were Di JO10-4 | Sarto JO10-6 | 128967 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | SV Reeshof JO10-5 | 130907 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | SVSSS JO10-2 | Hilvaria JO10-4G | 128701 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1G | Willem II JO10-2 | 125986 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | SSC'55 JO10-1 | VOAB JO10-6 | 130929 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:45 | Blauw Wit'81 JO10-1G | Jong Brabant JO10-4 | 126702 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | Hilvaria JO10-4G | VOAB JO10-6 | 131639 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | SVSSS JO10-2 | SV Reeshof JO10-5 | 127731 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:15 | NEO'25 JO10-3 | Were Di JO10-4 | 130657 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | SSC'55 JO10-1 | SC 't Zand JO10-7 | 128962 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Willem II JO10-2 | Jong Brabant JO10-4 | 128047 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | VOAB JO10-6 | SC 't Zand JO10-7 | 128745 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Hilvaria JO10-4G | Were Di JO10-4 | 128354 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | SVSSS JO10-2 | Blauw Wit'81 JO10-1G | 130362 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | Sarto JO10-6 | SV Reeshof JO10-5 | 126017 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | NEO'25 JO10-3 | SSC'55 JO10-1 | 131720 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Sarto JO10-6 | Hilvaria JO10-4G | 127801 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1G | SSC'55 JO10-1 | 126759 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | SC 't Zand JO10-7 | SVSSS JO10-2 | 129725 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | NEO'25 JO10-3 | 128526 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Were Di JO10-4 | Willem II JO10-2 | 131205 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | SV Reeshof JO10-5 | VOAB JO10-6 | 130818 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | SVSSS JO10-2 | Were Di JO10-4 | 129569 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Willem II JO10-2 | SC 't Zand JO10-7 | 127271 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 12:15 | NEO'25 JO10-3 | Blauw Wit'81 JO10-1G | 127448 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:15 | Hilvaria JO10-4G | SV Reeshof JO10-5 | 129578 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | SSC'55 JO10-1 | Jong Brabant JO10-4 | 131207 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | VOAB JO10-6 | Sarto JO10-6 | 129973 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Were Di JO10-4 | Blauw Wit'81 JO10-1G | 125835 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | Sarto JO10-6 | NEO'25 JO10-3 | 129979 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | VOAB JO10-6 | Willem II JO10-2 | 129996 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | SC 't Zand JO10-7 | Hilvaria JO10-4G | 126899 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | SVSSS JO10-2 | 130213 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:45 | SV Reeshof JO10-5 | SSC'55 JO10-1 | 130516 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Willem II JO10-2 | Sarto JO10-6 | 127917 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 10:15 | ONI JO10-1G | SSC'55 JO10-1 | 51013 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | SV Capelle JO10-1 | Right'Oh JO10-1G | 49498 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | NEO'25 JO10-3 | Raamsdonk JO10-1 | 52112 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | Be Ready JO10-2 | Olympia'60 JO10-3 | 52765 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | JEKA JO10-9 | SCO JO10-3 | 51603 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | RFC JO10-3 | TSC JO10-3 | 51267 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | SSC'55 JO10-1 | SV Capelle JO10-1 | 49636 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | TSC JO10-3 | Right'Oh JO10-1G | 51041 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | SCO JO10-3 | RFC JO10-3 | 50533 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:15 | Olympia'60 JO10-3 | JEKA JO10-9 | 52032 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | Be Ready JO10-2 | NEO'25 JO10-3 | 49824 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Raamsdonk JO10-1 | ONI JO10-1G | 52172 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | RFC JO10-3 | ONI JO10-1G | 49819 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | SV Capelle JO10-1 | TSC JO10-3 | 52336 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | JEKA JO10-9 | Be Ready JO10-2 | 51043 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Right'Oh JO10-1G | SSC'55 JO10-1 | 52448 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Raamsdonk JO10-1 | SCO JO10-3 | 51346 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | NEO'25 JO10-3 | Olympia'60 JO10-3 | 50514 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | RFC JO10-3 | Right'Oh JO10-1G | 50086 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:15 | Olympia'60 JO10-3 | Raamsdonk JO10-1 | 51896 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Be Ready JO10-2 | SSC'55 JO10-1 | 49765 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | ONI JO10-1G | TSC JO10-3 | 50509 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | NEO'25 JO10-3 | SCO JO10-3 | 52214 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | JEKA JO10-9 | SV Capelle JO10-1 | 52395 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | TSC JO10-3 | Be Ready JO10-2 | 50006 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | SSC'55 JO10-1 | Olympia'60 JO10-3 | 52814 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | SV Capelle JO10-1 | NEO'25 JO10-3 | 49939 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | SCO JO10-3 | ONI JO10-1G | 49686 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Raamsdonk JO10-1 | RFC JO10-3 | 51891 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Right'Oh JO10-1G | JEKA JO10-9 | 51945 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | JEKA JO10-9 | NEO'25 JO10-3 | 52667 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | ONI JO10-1G | Be Ready JO10-2 | 50839 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Right'Oh JO10-1G | SCO JO10-3 | 50835 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | SV Capelle JO10-1 | Raamsdonk JO10-1 | 51950 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | RFC JO10-3 | Olympia'60 JO10-3 | 51008 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | TSC JO10-3 | SSC'55 JO10-1 | 50184 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Olympia'60 JO10-3 | ONI JO10-1G | 51494 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | SSC'55 JO10-1 | JEKA JO10-9 | 50491 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Be Ready JO10-2 | RFC JO10-3 | 50672 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | SCO JO10-3 | SV Capelle JO10-1 | 52125 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Raamsdonk JO10-1 | Right'Oh JO10-1G | 52131 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | NEO'25 JO10-3 | TSC JO10-3 | 52658 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | SSC'55 JO10-1 | Raamsdonk JO10-1 | 52761 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | TSC JO10-3 | SCO JO10-3 | 51002 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | RFC JO10-3 | JEKA JO10-9 | 50276 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:30 | SV Capelle JO10-1 | Be Ready JO10-2 | 50328 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Right'Oh JO10-1G | Olympia'60 JO10-3 | 49539 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | ONI JO10-1G | NEO'25 JO10-3 | 51490 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 09:45 | SCO JO10-3 | SSC'55 JO10-1 | 50489 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Olympia'60 JO10-3 | SV Capelle JO10-1 | 51471 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Be Ready JO10-2 | Right'Oh JO10-1G | 52716 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Raamsdonk JO10-1 | TSC JO10-3 | 52498 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | NEO'25 JO10-3 | RFC JO10-3 | 51373 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | JEKA JO10-9 | ONI JO10-1G | 50564 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | SSC'55 JO10-1 | NEO'25 JO10-3 | 51436 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | TSC JO10-3 | JEKA JO10-9 | 51557 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | SV Capelle JO10-1 | RFC JO10-3 | 51046 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:45 | SCO JO10-3 | Olympia'60 JO10-3 | 52552 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Right'Oh JO10-1G | ONI JO10-1G | 52249 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Raamsdonk JO10-1 | Be Ready JO10-2 | 49978 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | ONI JO10-1G | SV Capelle JO10-1 | 52487 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | NEO'25 JO10-3 | Right'Oh JO10-1G | 50150 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | Be Ready JO10-2 | SCO JO10-3 | 50846 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:15 | Olympia'60 JO10-3 | TSC JO10-3 | 50443 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | RFC JO10-3 | SSC'55 JO10-1 | 50387 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | JEKA JO10-9 | Raamsdonk JO10-1 | 50711 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:00 | RWB JO10-3G | WSC JO10-3 | 12763 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 09:45 | NEO'25 JO10-3 | SSC'55 JO10-1 | 12819 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | SSC'55 JO10-1 | WSC JO10-3 | 12598 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | NEO'25 JO10-3 | RWB JO10-3G | 12320 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | WSC JO10-3 | NEO'25 JO10-3 | 12184 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | RWB JO10-3G | SSC'55 JO10-1 | 12097 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SC 't Zand JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sarto JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Reeshof JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jong Brabant JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Were Di JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Blauw Wit'81 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SSC'55 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | NEO'25 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Willem II JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hilvaria JO10-4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | SVSSS JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEO'25 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | JEKA JO10-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ONI JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RFC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Olympia'60 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Be Ready JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | TSC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Raamsdonk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SCO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SV Capelle JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Right'Oh JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | SSC'55 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SSC'55 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 19:30 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|