0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - NEO'25 JO11-2

Teamleden

Spelers
Tiede Aalders        
Tigo van Baardwijk        
Dylan van Gelder        
Samuel Klaasse        
Mats Kruijssen        
Delano Lensvelt        
Tijn Poesse        
Jasper Schalkwijk        
Jesse Varossieau        
Koen Vos        
 
Overige teamleden
Kees Schalkwijk Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:00 GDC JO11-2 Hedel JO11-2
C 23-11-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 Den Dungen JO11-2
C 23-11-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 BMC JO11-2
C 23-11-2019 11:15 NEO'25 JO11-2 HHC'09 JO11-1G
C 23-11-2019 10:30 GVV JO11-1 WSC JO11-3
C 23-11-2019 10:30 GDC JO11-1 B.V.V. JO11-1
C 30-11-2019 10:15 BMC JO11-2 GVV JO11-1
C 30-11-2019 10:00 Hedel JO11-2 GDC JO11-1
C 30-11-2019 09:00 HHC'09 JO11-1G B.V.V. JO11-1
C 30-11-2019 09:30 WSC JO11-3 Emplina JO11-4
C 30-11-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 NEO'25 JO11-2
C 30-11-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 GDC JO11-2
C 07-12-2019 10:30 GDC JO11-1 HHC'09 JO11-1G
C 07-12-2019 10:30 GVV JO11-1 Nieuwkuijk JO11-2
C 07-12-2019 10:15 NEO'25 JO11-2 Helvoirt JO11-1
C 07-12-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 Hedel JO11-2
C 07-12-2019 09:00 GDC JO11-2 WSC JO11-3
C 07-12-2019 08:30 Emplina JO11-4 BMC JO11-2
C 14-12-2019 08:30 Emplina JO11-4 B.V.V. JO11-1
C 14-12-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 GDC JO11-1
C 14-12-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 GDC JO11-2
C 14-12-2019 09:30 WSC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2
C 14-12-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G GVV JO11-1
C 14-12-2019 10:00 Hedel JO11-2 NEO'25 JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:30 GDC JO11-1 GVV JO11-1 93157 4-5
C 16-11-2019 10:00 Hedel JO11-2 BMC JO11-2 47648 2-12
C 16-11-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G Den Dungen JO11-2 45980 12-0
C 16-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 Nieuwkuijk JO11-2 47183 7-1
C 16-11-2019 09:30 WSC JO11-3 Helvoirt JO11-1 48013 1-7
C 16-11-2019 08:30 Emplina JO11-4 GDC JO11-2 48608 5-3
C 09-11-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 Emplina JO11-4 48938 5-3
C 09-11-2019 09:00 GDC JO11-2 NEO'25 JO11-2 47986 18-1
C 09-11-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 Hedel JO11-2 47144 3-2
C 09-11-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 GDC JO11-1 93156 7-5
C 09-11-2019 11:00 GVV JO11-1 B.V.V. JO11-1 47419 0-9
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-2 WSC JO11-3 45780 11-0
C 02-11-2019 08:30 Emplina JO11-4 GDC JO11-1 93155 6-4
C 02-11-2019 10:15 BMC JO11-2 Den Dungen JO11-2 46228 10-2
C 02-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 GDC JO11-2 45506 12-2
C 02-11-2019 11:30 NEO'25 JO11-2 GVV JO11-1 46522 0-0
C 02-11-2019 12:00 HHC'09 JO11-1G Helvoirt JO11-1 48480 8-2
C 02-11-2019 10:00 Hedel JO11-2 Nieuwkuijk JO11-2 46668 0-4
C 26-10-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 HHC'09 JO11-1G 48709 3-3
C 26-10-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 Emplina JO11-4 46403 7-1
C 26-10-2019 09:00 GDC JO11-2 BMC JO11-2 47725 5-9
C 26-10-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 WSC JO11-3 45033 7-2
C 26-10-2019 10:15 GVV JO11-1 Hedel JO11-2 49055 5-5
C 26-10-2019 10:30 GDC JO11-1 NEO'25 JO11-2 93154 11-5
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 B.V.V. JO11-1 45188 0-0
C 23-10-2019 18:30 Nieuwkuijk JO11-2 Emplina JO11-4 47978 3-2
C 19-10-2019 10:30 GDC JO11-1 BMC JO11-2 93153 3-11
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 GDC JO11-2 45863 0-0
C 19-10-2019 10:30 GVV JO11-1 Helvoirt JO11-1 48484 0-0
C 19-10-2019 10:00 NEO'25 JO11-2 WSC JO11-3 48263 1-6
C 12-10-2019 10:30 GDC JO11-1 Helvoirt JO11-1 93151 5-14
C 12-10-2019 09:00 B.V.V. JO11-1 Den Dungen JO11-2 48357 13-4
C 12-10-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G Hedel JO11-2 45261 8-0
C 05-10-2019 10:15 BMC JO11-2 Nieuwkuijk JO11-2 45238 2-0
C 05-10-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 Helvoirt JO11-1 47766 6-6
C 05-10-2019 08:30 Emplina JO11-4 GVV JO11-1 48813 0-4
C 05-10-2019 09:30 WSC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 48114 0-0
C 05-10-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 NEO'25 JO11-2 48501 14-2
C 05-10-2019 09:30 HHC'09 JO11-1G GDC JO11-2 48220 9-4
C 05-10-2019 10:00 Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3 48523 0-0
C 05-10-2019 09:30 WSC JO11-3 GDC JO11-1 93152 1-1
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 RKDVC JO11-3 45327 7-0
C 28-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 BMC JO11-2 47036 8-0
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO11-2 Den Dungen JO11-2 48772 2-12
C 28-09-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G Emplina JO11-4 46601 11-1
C 28-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 Helvoirt JO11-1 48328 0-0
C 28-09-2019 10:00 Hedel JO11-2 WSC JO11-3 49109 7-1
C 28-09-2019 11:00 GVV JO11-1 GDC JO11-2 48451 3-7
C 21-09-2019 10:15 BMC JO11-2 NEO'25 JO11-2 47574 22-1
C 21-09-2019 09:30 WSC JO11-3 HHC'09 JO11-1G 46411 0-16
C 21-09-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 GVV JO11-1 46722 3-6
C 21-09-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 B.V.V. JO11-1 47090 4-13
C 21-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 46695 0-0
C 21-09-2019 08:30 Emplina JO11-4 Hedel JO11-2 48344 2-6
C 21-09-2019 09:00 GDC JO11-2 Nieuwkuijk JO11-2 46345 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:45 Dussense Boys JO11-1 GDC JO11-2 11876 4-7
B 14-09-2019 11:30 Be Ready JO11-2 NEO'25 JO11-2 11739 15-2
B 07-09-2019 09:00 GDC JO11-2 NEO'25 JO11-2 11541 11-5
B 07-09-2019 09:00 Dussense Boys JO11-1 Be Ready JO11-2 11331 1-6
B 31-08-2019 11:30 NEO'25 JO11-2 Dussense Boys JO11-1 11096 2-5
B 31-08-2019 11:30 Be Ready JO11-2 GDC JO11-2 11006 8-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 B.V.V. JO11-1 7 7 0 0 21 76 13 63 0
2 BMC JO11-2 8 7 0 1 21 77 21 56 0
3 HHC'09 JO11-1G 7 6 1 0 19 67 10 57 0
4 Helvoirt JO11-1 7 4 1 2 13 43 36 7 0
5 Nieuwkuijk JO11-2 7 4 1 2 13 23 21 2 0
6 GVV JO11-1 6 3 1 2 10 23 28 -5 0
7 Den Dungen JO11-2 8 3 1 4 10 39 54 -15 0
8 Hedel JO11-2 7 2 1 4 7 22 35 -13 0
9 GDC JO11-2 7 2 0 5 6 41 44 -3 0
10 Emplina JO11-4 8 2 0 6 6 20 43 -23 0
11 GDC JO11-1 7 1 1 5 4 33 49 -16 0
12 WSC JO11-3 7 1 1 5 4 11 50 -39 0
13 NEO'25 JO11-2 6 0 0 6 0 12 83 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Be Ready JO11-2 3 3 0 0 9 29 10 19 0
2 GDC JO11-2 3 2 0 1 6 25 17 8 0
3 Dussense Boys JO11-1 3 1 0 2 3 10 15 -5 0
4 NEO'25 JO11-2 3 0 0 3 0 9 31 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 Veld 2C (achterste veld) 2 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 veld 2D (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-09-28 Teamfoto JO11-2
28-09-2019

Berichten



Terug naar boven