0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - NEO'25 2

Vormt selectie met: NEO'25 1

Teamleden

Spelers
Scott Blankestijn        
Lars de Bruijn        
Mark v. Caem        
Martin Faro        
Andre Faro        
John van der GaliĆ«n        
Tim van Griensven        
Bas Hamers        
Dennis de Jonge        
Angelo Kerst        
Ivan Konings        
Marc van Oosterhout        
Tom Smit        
Mitchel van Strien        
Koen Tanghe        
Dennis Westerveld        
 
Overige teamleden
Peter van Caem Leider/Trainer
Bert Span Trainer
Tom Kerst Coƶrdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 21-09-2019 14:30 NEO'25 2 De Fendert 2 D.C. (Dirk) Prins 25702 Sportpark De Gaard 13:30
C 28-09-2019 15:00 ONI 2 NEO'25 2 G.J.W. (Gert-Jan) van Genderen 25769 Sportpark 't Wiel 13:40
C 05-10-2019 12:30 SV BLC 2 NEO'25 2 25805 11:05
C 12-10-2019 14:30 NEO'25 2 SSC'55 2 25894 Sportpark De Gaard 13:30
C 26-10-2019 14:15 Baronie 2 NEO'25 2 25974 Sportpark De Blauwe Kei 12:45
C 02-11-2019 14:30 NEO'25 2 Yerseke 2 26050 Sportpark De Gaard 13:30
C 09-11-2019 15:00 Pelikaan 4 NEO'25 2 26105 Sportpark Bakestein (Pelikaan) 13:15
C 16-11-2019 15:00 NEO'25 2 GDC 2 26206 Sportpark De Gaard 14:00
C 23-11-2019 14:30 NEO'25 2 Duiveland 2 26266 Sportpark De Gaard 13:30
C 30-11-2019 14:30 Klundert 2 NEO'25 2 26359 Sportpark Molenvliet 13:30
C 07-12-2019 14:30 NEO'25 2 Internos 2 26821 Sportpark De Gaard 13:30
C 01-02-2020 12:00 De Fendert 2 NEO'25 2 26909 Sportpark De Fendert 10:15
C 08-02-2020 14:30 NEO'25 2 Pelikaan 4 26965 Sportpark De Gaard 13:30
C 15-02-2020 14:30 GDC 2 NEO'25 2 27043 Sportpark GDC 13:05
C 07-03-2020 14:30 NEO'25 2 SV BLC 2 27097 Sportpark De Gaard 13:30
C 14-03-2020 14:30 Duiveland 2 NEO'25 2 27157 Sportpark Oostersportpark 13:30
C 28-03-2020 14:30 Yerseke 2 NEO'25 2 27214 Sportpark Cleijn Moercken 13:30
C 04-04-2020 14:30 NEO'25 2 Klundert 2 27325 Sportpark De Gaard 13:30
C 18-04-2020 12:30 SSC'55 2 NEO'25 2 27360 Sportpark Van Wijlen 11:24
C 09-05-2020 14:30 NEO'25 2 ONI 2 27445 Sportpark De Gaard 13:30
C 16-05-2020 14:30 NEO'25 2 Baronie 2 27541 Sportpark De Gaard 13:30
C 23-05-2020 13:30 Internos 2 NEO'25 2 27602 Sportpark De Hoge Neerstraat 12:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 12:30 SSC'55 2 Pelikaan 4
C 21-09-2019 12:30 SV BLC 2 GDC 2
C 21-09-2019 14:30 NEO'25 2 De Fendert 2
C 21-09-2019 14:30 Yerseke 2 Internos 2
C 21-09-2019 14:30 Duiveland 2 ONI 2
C 21-09-2019 16:30 Baronie 2 Klundert 2
C 28-09-2019 15:00 Pelikaan 4 Baronie 2
C 28-09-2019 15:00 ONI 2 NEO'25 2
C 28-09-2019 14:30 GDC 2 Duiveland 2
C 28-09-2019 14:30 Klundert 2 Yerseke 2
C 28-09-2019 13:30 Internos 2 SSC'55 2
C 28-09-2019 12:00 De Fendert 2 SV BLC 2
C 05-10-2019 15:00 Pelikaan 4 Internos 2
C 05-10-2019 14:30 Klundert 2 De Fendert 2
C 05-10-2019 14:30 Yerseke 2 ONI 2
C 05-10-2019 13:00 Baronie 2 GDC 2
C 05-10-2019 12:30 SV BLC 2 NEO'25 2
C 05-10-2019 12:30 SSC'55 2 Duiveland 2
C 12-10-2019 12:00 De Fendert 2 Pelikaan 4
C 12-10-2019 13:30 Internos 2 Klundert 2
C 12-10-2019 14:30 NEO'25 2 SSC'55 2
C 12-10-2019 14:30 Duiveland 2 SV BLC 2
C 12-10-2019 14:30 GDC 2 Yerseke 2
C 12-10-2019 15:00 ONI 2 Baronie 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 17-09-2019 20:00 NEO'25 2 Willem II 2 J.W. (Jan) van Mersbergen 5985 2 - 2
B 07-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 NEO'25 2 A.P. (Adne) Kalsbeek 5624 2 - 2
B 31-08-2019 14:30 NEO'25 2 DESK 2 C.J.M. (Chryso) Konings 5358 0 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2019 20:00 NEO'25 2 Willem II 2 5985 2-2
B 14-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 DESK 2 6091 0-0
B 07-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 NEO'25 2 5624 2-2
B 07-09-2019 14:45 DESK 2 Willem II 2 5762 4-1
B 31-08-2019 12:30 Willem II 2 TSVV Merlijn 2 5428 0-8
B 31-08-2019 14:30 NEO'25 2 DESK 2 5358 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SSC'55 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Duiveland 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Yerseke 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baronie 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pelikaan 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Klundert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ONI 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GDC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Fendert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 2 2 2 0 0 6 11 1 10 0
2 Willem II 2 2 0 1 1 1 3 6 -3 0
3 NEO'25 2 2 0 1 1 1 2 9 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven