0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

Senioren - NEO'25 2

Vormt selectie met: NEO'25 1

Teamleden

Spelers
Scott Blankestijn        
Lars de Bruijn        
Mark v. Caem        
Martin Faro        
Andre Faro        
John van der GaliĆ«n        
Tim van Griensven        
Bas Hamers        
Dennis de Jonge        
Angelo Kerst        
Ivan Konings        
Marc van Oosterhout        
Tom Smit        
Mitchel van Strien        
Koen Tanghe        
Dennis Westerveld        
 
Overige teamleden
Peter van Caem Leider/Trainer
Bert Span Trainer
Tom Kerst Coƶrdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 13:30 Internos 2 NEO'25 2 27602
C 16-05-2020 14:30 NEO'25 2 Baronie 2 Afgeschermd 27541
C 09-05-2020 14:30 NEO'25 2 ONI 2 Afgeschermd 27445
C 18-04-2020 12:30 SSC'55 2 NEO'25 2 Afgeschermd 27360
C 04-04-2020 14:30 NEO'25 2 Klundert 2 27325
C 28-03-2020 14:30 Yerseke 2 NEO'25 2 Afgeschermd 27214
C 14-03-2020 14:30 Duiveland 2 NEO'25 2 Afgeschermd 27157
C 07-03-2020 14:30 NEO'25 2 SV BLC 2 A.G.J. (Arjan) van der Waal 27097 0 - 2
C 15-02-2020 14:30 GDC 2 NEO'25 2 P.J.L (Peter) Vroomen 27043 4 - 2
C 08-02-2020 14:30 NEO'25 2 Pelikaan 4 L. (Leen) Kruithof 26965 3 - 1
C 01-02-2020 12:00 De Fendert 2 NEO'25 2 J.P.C. (Jimmy) Beljaars 26909 1 - 2
C 23-01-2020 20:00 NEO'25 2 NOAD'32 2 J. van Bruchem (Scheidsrechter) 1-2
V 18-01-2020 afgelast NEO'25 2 NOAD '32 2 J. van Bruchem (Scheidsrechter)
V 11-01-2020 11:30 Jong Brabant 2 NEO'25 2
C 07-12-2019 14:30 NEO'25 2 Internos 2 Afgeschermd 26821 1 - 1
C 30-11-2019 14:30 Klundert 2 NEO'25 2 G.A.J. (Geoffrey) Twiss 26359 4 - 2
C 23-11-2019 14:30 NEO'25 2 Duiveland 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 26266 4 - 1
C 16-11-2019 12:30 NEO'25 2 GDC 2 J.W. (Jan) van Mersbergen 26206 0 - 5
C 09-11-2019 15:00 Pelikaan 4 NEO'25 2 M.W. (Michel) Emmen 26105 6 - 2
C 02-11-2019 14:30 NEO'25 2 Yerseke 2 J (Jan) van Bruchem… (+1) 26050 0 - 3
C 26-10-2019 15:30 Baronie 2 NEO'25 2 J.W.G. (Jack) de Rond 25974 7 - 0
C 12-10-2019 14:30 NEO'25 2 SSC'55 2 C. (Cees) Bakker 25894 3 - 1
C 05-10-2019 12:30 SV BLC 2 NEO'25 2 P.J.L (Peter) Vroomen 25805 2 - 2
C 28-09-2019 15:00 ONI 2 NEO'25 2 F. (Fred) van Eijk 25769 4 - 1
C 21-09-2019 14:30 NEO'25 2 De Fendert 2 D.C. (Dirk) Prins 25702 3 - 3
B 17-09-2019 20:00 NEO'25 2 Willem II 2 J.W. (Jan) van Mersbergen 5985 2 - 2
B 07-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 NEO'25 2 A.P. (Adne) Kalsbeek 5624 2 - 2
B 31-08-2019 14:30 NEO'25 2 DESK 2 C.J.M. (Chryso) Konings 5358 0 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 15:30 Baronie 2 SSC'55 2 27585 0-0
C 23-05-2020 15:00 Pelikaan 4 ONI 2 27608 0-0
C 23-05-2020 14:30 Klundert 2 GDC 2 27622 0-0
C 23-05-2020 14:30 Yerseke 2 SV BLC 2 27574 0-0
C 23-05-2020 13:30 Internos 2 NEO'25 2 27602 0-0
C 23-05-2020 12:00 De Fendert 2 Duiveland 2 27629 0-0
C 16-05-2020 14:30 NEO'25 2 Baronie 2 27541 0-0
C 16-05-2020 12:30 SV BLC 2 De Fendert 2 27500 0-0
C 16-05-2020 12:30 SSC'55 2 Internos 2 27516 0-0
C 16-05-2020 14:30 GDC 2 Pelikaan 4 27559 0-0
C 16-05-2020 14:30 Duiveland 2 Yerseke 2 27529 0-0
C 16-05-2020 15:00 ONI 2 Klundert 2 27548 0-0
C 09-05-2020 13:30 Internos 2 SV BLC 2 27482 0-0
C 09-05-2020 12:00 De Fendert 2 Klundert 2 27485 0-0
C 09-05-2020 14:30 NEO'25 2 ONI 2 27445 0-0
C 09-05-2020 14:30 Yerseke 2 GDC 2 27454 0-0
C 09-05-2020 14:30 Duiveland 2 SSC'55 2 27433 0-0
C 09-05-2020 14:30 Baronie 2 Pelikaan 4 27465 0-0
C 18-04-2020 12:30 SSC'55 2 NEO'25 2 27360 0-0
C 18-04-2020 13:30 Internos 2 Duiveland 2 27386 0-0
C 18-04-2020 14:30 Yerseke 2 Baronie 2 27370 0-0
C 18-04-2020 14:30 GDC 2 ONI 2 27415 0-0
C 18-04-2020 14:30 Klundert 2 SV BLC 2 27406 0-0
C 18-04-2020 15:00 Pelikaan 4 De Fendert 2 27392 0-0
C 04-04-2020 12:30 SSC'55 2 Yerseke 2 27300 0-0
C 04-04-2020 12:30 SV BLC 2 Baronie 2 27284 0-0
C 04-04-2020 14:30 NEO'25 2 Klundert 2 27325 0-0
C 04-04-2020 14:30 Duiveland 2 Pelikaan 4 27313 0-0
C 04-04-2020 14:30 GDC 2 Internos 2 27343 0-0
C 04-04-2020 15:00 ONI 2 De Fendert 2 27332 0-0
C 28-03-2020 13:30 Internos 2 ONI 2 27242 0-0
C 28-03-2020 14:30 Yerseke 2 NEO'25 2 27214 0-0
C 28-03-2020 12:00 De Fendert 2 GDC 2 27269 0-0
C 28-03-2020 15:00 Pelikaan 4 SV BLC 2 27248 0-0
C 28-03-2020 15:30 Baronie 2 Duiveland 2 27225 0-0
C 28-03-2020 14:30 Klundert 2 SSC'55 2 27262 0-0
C 21-03-2020 14:30 Duiveland 2 GDC 2 27085 0-0
C 14-03-2020 12:00 De Fendert 2 Internos 2 27197 0-0
C 14-03-2020 12:30 SV BLC 2 SSC'55 2 27140 0-0
C 14-03-2020 14:30 Duiveland 2 NEO'25 2 27157 0-0
C 14-03-2020 14:30 GDC 2 Baronie 2 27187 0-0
C 14-03-2020 14:30 Klundert 2 Pelikaan 4 27166 0-0
C 14-03-2020 15:00 ONI 2 Yerseke 2 27176 0-0
C 07-03-2020 12:30 SSC'55 2 De Fendert 2 27072 3-1
C 07-03-2020 13:30 Internos 2 Pelikaan 4 27134 3-2
C 07-03-2020 14:30 NEO'25 2 SV BLC 2 27097 0-2
C 07-03-2020 14:30 Yerseke 2 Klundert 2 27106 7-0
C 07-03-2020 14:30 Baronie 2 ONI 2 27117 6-2
C 15-02-2020 12:00 De Fendert 2 Baronie 2 27053 0-1
C 15-02-2020 12:30 SV BLC 2 Duiveland 2 26996 2-1
C 15-02-2020 14:30 Klundert 2 Internos 2 27022 1-3
C 15-02-2020 15:00 Pelikaan 4 Yerseke 2 27008 0-3
C 15-02-2020 14:30 GDC 2 NEO'25 2 27043 4-2
C 15-02-2020 15:00 ONI 2 SSC'55 2 27032 2-1
C 08-02-2020 12:30 SV BLC 2 ONI 2 26924 3-1
C 08-02-2020 12:30 SSC'55 2 GDC 2 26940 3-2
C 08-02-2020 14:30 NEO'25 2 Pelikaan 4 26965 3-1
C 08-02-2020 14:30 Yerseke 2 De Fendert 2 26974 3-0
C 08-02-2020 14:30 Duiveland 2 Klundert 2 26953 3-1
C 08-02-2020 15:30 Baronie 2 Internos 2 26985 10-1
C 01-02-2020 15:00 Pelikaan 4 SSC'55 2 26864 0-0
C 01-02-2020 15:00 ONI 2 Duiveland 2 26888 3-2
C 01-02-2020 14:30 GDC 2 SV BLC 2 26899 1-2
C 01-02-2020 14:30 Klundert 2 Baronie 2 26878 3-2
C 01-02-2020 13:30 Internos 2 Yerseke 2 26858 0-1
C 01-02-2020 12:00 De Fendert 2 NEO'25 2 26909 1-2
C 07-12-2019 15:45 Baronie 2 Yerseke 2 26829 0-4
C 07-12-2019 15:00 ONI 2 GDC 2 26840 2-0
C 07-12-2019 14:30 Duiveland 2 De Fendert 2 26809 1-1
C 07-12-2019 14:30 NEO'25 2 Internos 2 26821 1-1
C 07-12-2019 12:30 SV BLC 2 Pelikaan 4 26780 3-0
C 07-12-2019 12:00 SSC'55 2 Klundert 2 26796 3-2
C 30-11-2019 12:00 De Fendert 2 ONI 2 26366 0-3
C 30-11-2019 15:30 Internos 2 GDC 2 26339 1-3
C 30-11-2019 14:30 Klundert 2 NEO'25 2 26359 4-2
C 30-11-2019 14:30 Yerseke 2 SSC'55 2 26311 1-1
C 30-11-2019 14:30 Baronie 2 SV BLC 2 26322 1-3
C 30-11-2019 15:00 Pelikaan 4 Duiveland 2 26345 3-1
C 23-11-2019 12:00 SSC'55 2 Baronie 2 26253 2-2
C 23-11-2019 14:30 GDC 2 De Fendert 2 26296 2-0
C 23-11-2019 12:30 SV BLC 2 Yerseke 2 26237 0-2
C 23-11-2019 14:30 NEO'25 2 Duiveland 2 26266 4-1
C 23-11-2019 15:00 ONI 2 Internos 2 26285 5-2
C 23-11-2019 15:00 Pelikaan 4 Klundert 2 26273 5-0
C 16-11-2019 12:30 SSC'55 2 ONI 2 26181 2-1
C 16-11-2019 12:30 SV BLC 2 Klundert 2 26165 3-2
C 16-11-2019 14:00 Baronie 2 De Fendert 2 26226 2-2
C 16-11-2019 14:30 Yerseke 2 Pelikaan 4 26215 1-1
C 16-11-2019 14:30 Duiveland 2 Internos 2 26194 1-1
C 16-11-2019 12:30 NEO'25 2 GDC 2 26206 0-5
C 09-11-2019 12:00 De Fendert 2 Yerseke 2 26150 1-6
C 09-11-2019 12:30 Internos 2 Baronie 2 26099 0-4
C 09-11-2019 14:30 GDC 2 SSC'55 2 26140 0-5
C 09-11-2019 12:00 Klundert 2 Duiveland 2 26119 1-1
C 09-11-2019 12:30 ONI 2 SV BLC 2 26129 0-1
C 09-11-2019 15:00 Pelikaan 4 NEO'25 2 26105 6-2
C 02-11-2019 12:30 SSC'55 2 SV BLC 2 26025 1-4
C 02-11-2019 13:30 Internos 2 De Fendert 2 26063 1-1
C 02-11-2019 14:30 GDC 2 Klundert 2 26080 5-1
C 02-11-2019 14:30 NEO'25 2 Yerseke 2 26050 0-3
C 02-11-2019 12:30 Duiveland 2 Baronie 2 26038 0-4
C 02-11-2019 15:00 ONI 2 Pelikaan 4 26069 2-3
C 26-10-2019 12:30 SV BLC 2 Internos 2 25949 5-2
C 26-10-2019 15:30 Baronie 2 NEO'25 2 25974 7-0
C 26-10-2019 14:30 Yerseke 2 Duiveland 2 25963 4-0
C 26-10-2019 12:00 Klundert 2 ONI 2 25999 1-1
C 26-10-2019 15:00 Pelikaan 4 GDC 2 25985 3-3
C 26-10-2019 12:00 De Fendert 2 SSC'55 2 26006 2-3
C 12-10-2019 12:00 De Fendert 2 Pelikaan 4 25934 2-3
C 12-10-2019 13:30 Internos 2 Klundert 2 25907 3-1
C 12-10-2019 14:30 NEO'25 2 SSC'55 2 25894 3-1
C 12-10-2019 14:30 Duiveland 2 SV BLC 2 25882 1-1
C 12-10-2019 14:30 GDC 2 Yerseke 2 25924 0-3
C 12-10-2019 12:45 ONI 2 Baronie 2 25913 1-2
C 05-10-2019 12:30 SSC'55 2 Duiveland 2 25821 4-0
C 05-10-2019 14:30 Klundert 2 De Fendert 2 25867 1-0
C 05-10-2019 12:30 SV BLC 2 NEO'25 2 25805 2-2
C 05-10-2019 13:00 Baronie 2 GDC 2 25842 4-1
C 05-10-2019 14:30 Yerseke 2 ONI 2 25831 4-2
C 05-10-2019 15:00 Pelikaan 4 Internos 2 25853 2-1
C 28-09-2019 12:00 De Fendert 2 SV BLC 2 25790 0-0
C 28-09-2019 13:30 Internos 2 SSC'55 2 25739 1-1
C 28-09-2019 14:30 GDC 2 Duiveland 2 25780 1-3
C 28-09-2019 15:00 ONI 2 NEO'25 2 25769 4-1
C 28-09-2019 15:00 Pelikaan 4 Baronie 2 25745 2-4
C 28-09-2019 14:30 Klundert 2 Yerseke 2 25759 1-7
C 21-09-2019 12:30 SSC'55 2 Pelikaan 4 25677 5-1
C 21-09-2019 16:30 Baronie 2 Klundert 2 25722 6-3
C 21-09-2019 15:00 Duiveland 2 ONI 2 25690 0-0
C 21-09-2019 14:30 Yerseke 2 Internos 2 25711 2-3
C 21-09-2019 14:30 NEO'25 2 De Fendert 2 25702 3-3
C 21-09-2019 12:30 SV BLC 2 GDC 2 25661 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2019 20:00 NEO'25 2 Willem II 2 5985 2-2
B 14-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 DESK 2 6091 0-0
B 07-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 NEO'25 2 5624 2-2
B 07-09-2019 14:45 DESK 2 Willem II 2 5762 4-1
B 31-08-2019 12:30 Willem II 2 TSVV Merlijn 2 5428 0-8
B 31-08-2019 14:30 NEO'25 2 DESK 2 5358 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Yerseke 2 15 12 2 1 38 51 9 42 0
2 SV BLC 2 15 10 3 2 33 31 17 14 0
3 Baronie 2 15 10 2 3 32 55 24 31 0
4 SSC'55 2 15 8 4 3 28 35 22 13 0
5 Pelikaan 4 15 6 3 6 21 32 33 -1 0
6 ONI 2 15 6 2 7 20 29 28 1 0
7 GDC 2 14 6 1 7 19 30 29 1 0
8 Internos 2 15 4 4 7 16 23 40 -17 0
9 NEO'25 2 15 4 3 8 15 25 45 -20 0
10 Duiveland 2 14 2 5 7 11 15 30 -15 0
11 Klundert 2 15 3 2 10 11 22 51 -29 0
12 De Fendert 2 15 0 5 10 5 14 34 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 2 2 2 0 0 6 11 1 10 0
2 Willem II 2 2 0 1 1 1 3 6 -3 0
3 NEO'25 2 2 0 1 1 1 2 9 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 Veld 2CD (achterste veld) 6 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-11-16 Teamfoto NEO 2
16-11-2019

Berichten



Terug naar boven