Vrouwen beker zaterdag 2e ronde

Senioren - NEO'25 VR1

Teamleden

Spelers
Melanie Bax        
Kaylee van Caem        
Jule Cove        
Guusje van Daelen        
Lisa van Dam        
Chantal de Haan        
Yentl Haertlein        
Veerle Kraal        
Manon Lammertse        
Danique van Leuveren        
Jasmine Oxenvad        
Jamie Paijmans        
Esmee Ramsteijn        
Kirsten de Rooij        
Jessica van Schijndel        
Nina Tins        
Amy van Wanrooij        
 
Overige teamleden
Ad van Tuijl Trainer
Patrick Chabot Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 28-09-2019 15:00 NEO'25 VR1 GJS VR2 72072 Sportpark De Gaard
C 05-10-2019 10:30 ASH VR1 NEO'25 VR1 72075 Sportpark A.S.H.
C 12-10-2019 15:00 NEO'25 VR1 BZC '14 VR1 71949 Sportpark De Gaard
C 19-10-2019 12:30 Beesd VR1 NEO'25 VR1 72168 Sportpark Molenzicht
C 26-10-2019 12:00 ST Vuren/Herovina VR1 NEO'25 VR1 72124 Sportpark Vuren
C 02-11-2019 15:00 NEO'25 VR1 HSSC'61 VR1 72504 Sportpark De Gaard
C 09-11-2019 15:00 NEO'25 VR1 Achilles Veen VR1 72446 Sportpark De Gaard
C 16-11-2019 14:00 Ophemert VR1 NEO'25 VR1 72248 Sportpark Kapelhof
C 23-11-2019 12:00 Well VR1 NEO'25 VR1 72246 Sportpark De Hoef
C 30-11-2019 15:00 NEO'25 VR1 MVV'58 VR1 71959 Sportpark De Gaard
C 07-12-2019 12:00 SSC'55 VR1 NEO'25 VR1 71978 Sportpark Van Wijlen
C 01-02-2020 15:00 NEO'25 VR1 Beesd VR1 72894 Sportpark De Gaard
C 08-02-2020 11:30 Achilles Veen VR1 NEO'25 VR1 72678 Sportpark De Hanen Weide
C 15-02-2020 12:00 BZC '14 VR1 NEO'25 VR1 71940 Sportpark 't Veer
C 07-03-2020 15:00 NEO'25 VR1 ASH VR1 72616 Sportpark De Gaard
C 14-03-2020 12:00 HSSC'61 VR1 NEO'25 VR1 72383 Sportpark Het Plein
C 28-03-2020 15:00 NEO'25 VR1 Well VR1 72081 Sportpark De Gaard
C 04-04-2020 12:30 MVV'58 VR1 NEO'25 VR1 72224 Sportpark Achterveld
C 18-04-2020 15:00 NEO'25 VR1 Ophemert VR1 71993 Sportpark De Gaard
C 09-05-2020 15:00 NEO'25 VR1 ST Vuren/Herovina VR1 72149 Sportpark De Gaard
C 16-05-2020 13:15 GJS VR2 NEO'25 VR1 71991 Sportpark Dalem
C 23-05-2020 15:00 NEO'25 VR1 SSC'55 VR1 71969 Sportpark De Gaard
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 09:00 ST Vuren/Herovina VR1 MVV'58 VR1
C 21-09-2019 11:30 Achilles Veen VR1 BZC '14 VR1
C 21-09-2019 12:00 SSC'55 VR1 HSSC'61 VR1
C 21-09-2019 13:15 GJS VR2 ASH VR1
C 21-09-2019 14:15 Ophemert VR1 Well VR1
C 28-09-2019 15:00 NEO'25 VR1 GJS VR2
C 28-09-2019 12:30 MVV'58 VR1 Ophemert VR1
C 28-09-2019 12:00 Well VR1 SSC'55 VR1
C 28-09-2019 12:15 HSSC'61 VR1 ST Vuren/Herovina VR1
C 28-09-2019 12:00 BZC '14 VR1 Beesd VR1
C 28-09-2019 10:30 ASH VR1 Achilles Veen VR1
C 05-10-2019 13:15 GJS VR2 Ophemert VR1
C 05-10-2019 12:30 Beesd VR1 Well VR1
C 05-10-2019 12:00 BZC '14 VR1 HSSC'61 VR1
C 05-10-2019 11:30 Achilles Veen VR1 MVV'58 VR1
C 05-10-2019 11:15 ST Vuren/Herovina VR1 SSC'55 VR1
C 05-10-2019 10:30 ASH VR1 NEO'25 VR1
C 12-10-2019 12:00 HSSC'61 VR1 ASH VR1
C 12-10-2019 12:00 SSC'55 VR1 GJS VR2
C 12-10-2019 12:00 Well VR1 Achilles Veen VR1
C 12-10-2019 12:30 MVV'58 VR1 Beesd VR1
C 12-10-2019 14:00 Ophemert VR1 ST Vuren/Herovina VR1
C 12-10-2019 15:00 NEO'25 VR1 BZC '14 VR1
C 19-10-2019 12:30 Beesd VR1 NEO'25 VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 11-09-2019 20:00 NEO'25 VR1 RFC VR1 A. (Ad) v.d. Linden 6350 6 - 0
B 03-09-2019 20:00 SSC'55 VR1 NEO'25 VR1 M. (Mike) Boons 6314 2 - 3
B 31-08-2019 15:00 NEO'25 VR1 RWB VR1 P. (Patrick) Chabot 6265 9 - 0
V 28-08-2019 20:00 NEO'25 VR1 Blauw Wit'81 VR1 E.v.d.Hoven (Scheidsrechter)
T 24-08-2019 14:00 Waalwijk Cup Toernooi bij Baardwijk NEO'25 VR1
T 22-08-2019 19:00 Waalwijk Cup Toernooi bij Baardwijk NEO'25 VR1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2019 20:00 RFC VR1 SSC'55 VR1 6277 1-4
B 14-09-2019 12:00 SSC'55 VR1 RWB VR1 6376 7-1
B 11-09-2019 20:00 NEO'25 VR1 RFC VR1 6350 6-0
B 07-09-2019 12:30 RWB VR1 RFC VR1 6329 3-3
B 03-09-2019 20:00 SSC'55 VR1 NEO'25 VR1 6314 2-3
B 31-08-2019 15:00 NEO'25 VR1 RWB VR1 6265 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Vuren/Herovina VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GJS VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ophemert VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SSC'55 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Beesd VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Achilles Veen VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ASH VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BZC '14 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Well VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MVV'58 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HSSC'61 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
woensdag 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:00 - 21:30 veld 2A (achterste Veld) 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven