0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 5

Teamleden

Spelers
Michel van Beek        
Tom van Dalen        
Robin Hoefnagel        
Gerben Jonkers        
Giovani Kerst        
Thijs Kramer        
Roy Leenders        
Joeri Mans        
Michiel Oostrum        
Lucas Paulides        
Stefan Rozenbrand        
Loek Schook        
Tom Tanghe        
Bart Timmermans        
Jordy van Vugt        
 
Overige teamleden
Giovani Kerst Leider
Thijs Kramer Leider
Peter van Dongen Coördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 13:10 ONI 4 NEO'25 5
C 26-10-2019 14:30 DVVC 2 SV Reeshof 4
C 26-10-2019 14:45 SCO 5 SV Capelle 5
C 26-10-2019 15:00 SSC'55 6 TSC 3
C 26-10-2019 15:00 Irene'58 2 Madese Boys 4
C 26-10-2019 15:00 Olympia'60 3 RFC 5
C 02-11-2019 15:45 SV Reeshof 4 SSC'55 6
C 02-11-2019 15:45 TSC 3 DVVC 2
C 02-11-2019 15:00 NEO'25 5 Olympia'60 3
C 02-11-2019 14:30 RFC 5 ONI 4
C 02-11-2019 12:45 SV Capelle 5 Irene'58 2
C 02-11-2019 12:30 Madese Boys 4 SCO 5
C 09-11-2019 15:45 SV Reeshof 4 SCO 5
C 09-11-2019 15:00 Irene'58 2 Olympia'60 3
C 09-11-2019 14:30 DVVC 2 RFC 5
C 09-11-2019 14:30 SV Capelle 5 ONI 4
C 09-11-2019 14:00 TSC 3 Madese Boys 4
C 09-11-2019 12:30 SSC'55 6 NEO'25 5
C 16-11-2019 12:30 Madese Boys 4 SV Reeshof 4
C 16-11-2019 13:10 ONI 4 Irene'58 2
C 16-11-2019 14:30 RFC 5 SV Capelle 5
C 16-11-2019 14:45 SCO 5 DVVC 2
C 16-11-2019 15:00 NEO'25 5 TSC 3
C 16-11-2019 15:00 Olympia'60 3 SSC'55 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-10-2019 15:00 NEO'25 5 Irene'58 2 J.C. (Jaco) Meijer… (+1) 67194 3 - 1
C 12-10-2019 15:00 NEO'25 5 Madese Boys 4 J.C. (Jaco) Meijer… (+1) 71603 8 - 2
C 05-10-2019 14:45 SCO 5 NEO'25 5 H.F.J. (Bart) van Gils 68824 4 - 2
C 28-09-2019 15:45 SV Reeshof 4 NEO'25 5 E.E.J.J. (Edwin) Overman 67827 4 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 15:00 NEO'25 5 Irene'58 2 67194 3-1
C 12-10-2019 15:00 Irene'58 2 SSC'55 6 69875 3-5
C 12-10-2019 14:30 RFC 5 SCO 5 70127 4-1
C 12-10-2019 14:30 SV Capelle 5 DVVC 2 66224 10-1
C 12-10-2019 13:30 TSC 3 Olympia'60 3 66459 0-0
C 12-10-2019 15:00 NEO'25 5 Madese Boys 4 71603 8-2
C 12-10-2019 14:00 SV Reeshof 4 ONI 4 70414 7-0
C 08-10-2019 20:00 SSC'55 6 ONI 4 66590 6-1
C 05-10-2019 12:30 SSC'55 6 SV Capelle 5 69265 4-7
C 05-10-2019 15:00 Olympia'60 3 SV Reeshof 4 70228 1-5
C 05-10-2019 14:45 SCO 5 NEO'25 5 68824 4-2
C 05-10-2019 14:30 DVVC 2 Irene'58 2 70080 1-4
C 05-10-2019 13:10 ONI 4 TSC 3 66658 1-4
C 05-10-2019 12:30 Madese Boys 4 RFC 5 69010 2-6
C 28-09-2019 14:15 TSC 3 RFC 5 65804 4-2
C 28-09-2019 14:30 SV Capelle 5 Madese Boys 4 65529 5-2
C 28-09-2019 14:30 DVVC 2 Olympia'60 3 67095 1-0
C 28-09-2019 15:00 Irene'58 2 SCO 5 67737 2-5
C 28-09-2019 15:45 SV Reeshof 4 NEO'25 5 67827 4-0
C 21-09-2019 13:00 Olympia'60 3 SV Capelle 5 70227 3-3
C 21-09-2019 14:30 RFC 5 SV Reeshof 4 69519 2-2
C 21-09-2019 13:10 ONI 4 DVVC 2 65650 3-4
C 21-09-2019 12:30 Madese Boys 4 SSC'55 6 67760 3-11
C 21-09-2019 14:45 SCO 5 TSC 3 66256 0-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 31-08-2019 15:00 Olympia'60 5 SCO 7 5416 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle 5 4 3 1 0 10 25 10 15 0
2 SV Reeshof 4 4 3 1 0 10 18 3 15 0
3 TSC 3 3 3 0 0 9 10 3 7 0
4 SSC'55 6 4 3 0 1 9 26 14 12 0
5 RFC 5 4 2 1 1 7 14 9 5 0
6 NEO'25 5 4 2 0 2 6 13 11 2 0
7 SCO 5 4 2 0 2 6 10 10 0 0
8 DVVC 2 4 2 0 2 6 7 17 -10 0
9 Irene'58 2 4 1 0 3 3 10 14 -4 0
10 Olympia'60 3 3 0 1 2 1 4 9 -5 0
11 ONI 4 4 0 0 4 0 5 21 -16 0
12 Madese Boys 4 4 0 0 4 0 9 30 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Olympia'60 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SCO 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven