Afdrukken
0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 4

Teamleden

Spelers
Bas van Boxtel        
Patrick Chabot        
Albert Crielaard        
Wanny Dekkers        
Martijn van Dongen        
Peter van Dongen        
Chris van Duffelen        
Theo Fuijkschot        
Gert-Jan de Haas        
Ali Hasan        
Twan v.d. Heuvel        
Ivan Hey        
Kees Keetels        
Stephan Kuijsten        
Jeffrey v.d. Linden        
Kevin Pomper        
Martijn van Strien        
 
Overige teamleden
Peter van Dongen Leider
Peter van Dongen Coördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 13:00 Olympia'60 4 Willem II 5 70000 0-0
C 23-05-2020 16:30 Blauw Wit'81 2 NEO'25 4 68301 0-0
C 23-05-2020 15:00 SSC'55 7 SV Reeshof 7 70611 0-0
C 23-05-2020 14:30 SV Capelle 4 RWB 3 70323 0-0
C 23-05-2020 14:30 FC Tilburg 3 PCP 2 68713 0-0
C 16-05-2020 12:30 NEO'25 4 Olympia'60 4 68855 0-0
C 16-05-2020 16:30 Blauw Wit'81 2 Willem II 5 71236 0-0
C 16-05-2020 11:00 PCP 2 SSC'55 7 67607 0-0
C 16-05-2020 16:00 SV Reeshof 7 FC Tilburg 3 67964 0-0
C 16-05-2020 14:30 RWB 3 SCO 6 70930 0-0
C 09-05-2020 14:30 FC Tilburg 3 RWB 3 69407 0-0
C 09-05-2020 12:30 Blauw Wit'81 2 SCO 6 70990 0-0
C 09-05-2020 15:00 SSC'55 7 SV Capelle 4 65949 0-0
C 09-05-2020 16:00 SV Reeshof 7 NEO'25 4 67670 0-0
C 09-05-2020 13:00 Olympia'60 4 PCP 2 66507 0-0
C 18-04-2020 12:30 NEO'25 4 Willem II 5 69416 0-0
C 18-04-2020 13:00 Olympia'60 4 SV Reeshof 7 70366 0-0
C 18-04-2020 14:30 SV Capelle 4 PCP 2 69395 0-0
C 18-04-2020 14:30 FC Tilburg 3 Blauw Wit'81 2 67191 0-0
C 18-04-2020 14:45 SCO 6 SSC'55 7 69843 0-0
C 04-04-2020 12:30 NEO'25 4 FC Tilburg 3 69346 0-0
C 04-04-2020 11:00 PCP 2 Blauw Wit'81 2 71652 0-0
C 04-04-2020 14:30 RWB 3 Olympia'60 4 66677 0-0
C 04-04-2020 14:30 Willem II 5 SV Capelle 4 69970 0-0
C 04-04-2020 15:45 SV Reeshof 7 SCO 6 71559 0-0
C 28-03-2020 14:30 SV Capelle 4 NEO'25 4 65839 0-0
C 28-03-2020 14:30 FC Tilburg 3 Willem II 5 71104 0-0
C 28-03-2020 14:45 SCO 6 PCP 2 71582 0-0
C 28-03-2020 15:00 SSC'55 7 RWB 3 71001 0-0
C 28-03-2020 16:30 Blauw Wit'81 2 SV Reeshof 7 70465 0-0
C 21-03-2020 14:30 SSC'55 7 Willem II 5 67892 0-0
C 21-03-2020 14:45 SCO 6 NEO'25 4 67423 0-0
C 21-03-2020 14:30 RWB 3 Blauw Wit'81 2 67709 0-0
C 14-03-2020 11:00 PCP 2 NEO'25 4 66610 0-0
C 14-03-2020 14:00 SV Reeshof 7 Willem II 5 68017 0-0
C 14-03-2020 14:30 SV Capelle 4 SCO 6 65827 0-0
C 14-03-2020 14:30 SSC'55 7 Olympia'60 4 65581 0-0
C 07-03-2020 11:30 NEO'25 4 SSC'55 7 70621 1-4
C 07-03-2020 13:00 Olympia'60 4 SCO 6 65851 4-2
C 07-03-2020 14:30 Willem II 5 PCP 2 68273 0-3
C 07-03-2020 14:30 FC Tilburg 3 SV Capelle 4 66499 3-1
C 07-03-2020 16:00 SV Reeshof 7 RWB 3 71535 0-4
C 29-02-2020 14:30 Blauw Wit'81 2 FC Tilburg 3 71380 0-0
C 29-02-2020 12:30 NEO'25 4 PCP 2 71120 1-2
C 15-02-2020 11:00 PCP 2 SV Reeshof 7 71181 5-0
C 15-02-2020 14:30 RWB 3 Willem II 5 67529 1-2
C 15-02-2020 14:30 SV Capelle 4 Olympia'60 4 65802 0-2
C 15-02-2020 14:30 WSJ 2 NEO'25 4 67172 0-0
C 15-02-2020 14:45 SCO 6 FC Tilburg 3 70303 0-4
C 15-02-2020 14:30 SSC'55 7 Blauw Wit'81 2 69039 1-4
C 08-02-2020 12:30 PCP 2 WSJ 2 67678 0-0
C 08-02-2020 12:30 NEO'25 4 RWB 3 69959 2-1
C 08-02-2020 14:30 Willem II 5 SCO 6 69552 2-1
C 08-02-2020 14:30 Blauw Wit'81 2 Olympia'60 4 71401 3-0
C 08-02-2020 14:30 FC Tilburg 3 SSC'55 7 71230 0-2
C 08-02-2020 15:45 SV Reeshof 7 SV Capelle 4 67938 1-3
C 01-02-2020 14:30 SV Capelle 4 Blauw Wit'81 2 69768 0-0
C 01-02-2020 14:30 WSJ 2 SV Reeshof 7 68725 0-0
C 01-02-2020 14:30 RWB 3 PCP 2 67947 0-0
C 01-02-2020 13:00 Olympia'60 4 FC Tilburg 3 67583 1-2
C 25-01-2020 14:45 SCO 6 SV Reeshof 7 68211 1-3
C 25-01-2020 13:00 Olympia'60 4 NEO'25 4 66122 1-5
C 25-01-2020 14:30 Blauw Wit'81 2 SSC'55 7 66760 1-0
C 25-01-2020 14:30 WSJ 2 RWB 3 67946 0-0
C 18-01-2020 11:00 PCP 2 SCO 6 66185 2-0
C 18-01-2020 14:15 FC Tilburg 3 NEO'25 4 70170 5-0
C 14-12-2019 12:00 PCP 2 SV Capelle 4 65806 3-1
C 07-12-2019 15:45 SV Reeshof 7 SSC'55 7 67074 3-2
C 07-12-2019 14:30 Willem II 5 Olympia'60 4 68469 0-0
C 07-12-2019 12:45 NEO'25 4 SV Capelle 4 71588 4-2
C 30-11-2019 12:30 SSC'55 7 WSJ 2 66168 5-5
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 4 RWB 3 69807 2-1
C 30-11-2019 13:00 SV Capelle 4 Willem II 5 70882 2-1
C 30-11-2019 14:30 Blauw Wit'81 2 PCP 2 67188 2-2
C 23-11-2019 11:00 PCP 2 FC Tilburg 3 68328 4-0
C 23-11-2019 12:30 NEO'25 4 Blauw Wit'81 2 70597 0-4
C 23-11-2019 14:30 Willem II 5 SV Reeshof 7 69896 2-0
C 23-11-2019 14:30 RWB 3 SSC'55 7 68964 0-3
C 23-11-2019 14:30 WSJ 2 Olympia'60 4 71404 3-1
C 23-11-2019 14:45 SCO 6 SV Capelle 4 69379 2-4
C 16-11-2019 12:45 NEO'25 4 WSJ 2 65887 4-1
C 16-11-2019 14:30 Willem II 5 RWB 3 68673 2-2
C 16-11-2019 14:45 FC Tilburg 3 SCO 6 65979 6-0
C 16-11-2019 12:30 SV Reeshof 7 Olympia'60 4 71076 1-4
C 09-11-2019 12:30 SSC'55 7 FC Tilburg 3 70017 3-5
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 4 Blauw Wit'81 2 68117 1-2
C 09-11-2019 14:30 WSJ 2 PCP 2 70365 6-1
C 09-11-2019 14:30 SV Capelle 4 SV Reeshof 7 66276 9-3
C 09-11-2019 14:30 RWB 3 NEO'25 4 66317 1-1
C 09-11-2019 14:45 SCO 6 Willem II 5 69242 0-2
C 02-11-2019 13:00 Olympia'60 4 SSC'55 7 65831 2-4
C 02-11-2019 14:30 WSJ 2 SCO 6 68298 6-2
C 02-11-2019 14:30 RWB 3 SV Capelle 4 66416 1-0
C 02-11-2019 14:30 Willem II 5 FC Tilburg 3 67386 1-7
C 02-11-2019 15:45 SV Reeshof 7 Blauw Wit'81 2 66174 3-5
C 26-10-2019 11:00 PCP 2 Olympia'60 4 68407 3-0
C 26-10-2019 12:45 SCO 6 RWB 3 69566 2-1
C 26-10-2019 14:30 SV Capelle 4 WSJ 2 67245 3-1
C 26-10-2019 14:30 Willem II 5 Blauw Wit'81 2 69094 0-3
C 26-10-2019 14:45 FC Tilburg 3 SV Reeshof 7 68381 3-0
C 26-10-2019 15:00 SSC'55 7 NEO'25 4 65577 1-3
C 19-10-2019 11:00 PCP 2 Willem II 5 66621 8-1
C 19-10-2019 14:45 SCO 6 Olympia'60 4 69205 3-4
C 12-10-2019 13:00 Olympia'60 4 SV Capelle 4 71192 4-1
C 12-10-2019 14:00 WSJ 2 Blauw Wit'81 2 67151 0-5
C 12-10-2019 14:30 RWB 3 FC Tilburg 3 68917 0-1
C 12-10-2019 14:30 Willem II 5 NEO'25 4 66084 3-7
C 12-10-2019 15:00 SSC'55 7 SCO 6 67798 1-0
C 12-10-2019 12:00 SV Reeshof 7 PCP 2 71335 3-7
C 05-10-2019 14:30 SV Capelle 4 SSC'55 7 65797 3-2
C 05-10-2019 14:30 NEO'25 4 SV Reeshof 7 66823 3-1
C 05-10-2019 14:30 Blauw Wit'81 2 RWB 3 66183 8-1
C 05-10-2019 14:45 FC Tilburg 3 WSJ 2 67987 2-2
C 28-09-2019 14:00 WSJ 2 Willem II 5 65654 6-2
C 28-09-2019 14:30 RWB 3 SV Reeshof 7 70553 2-2
C 28-09-2019 14:30 SV Capelle 4 FC Tilburg 3 69526 2-2
C 28-09-2019 14:45 SCO 6 Blauw Wit'81 2 68294 2-10
C 28-09-2019 15:00 SSC'55 7 PCP 2 70468 0-3
C 21-09-2019 11:00 PCP 2 RWB 3 66916 2-3
C 21-09-2019 16:30 Blauw Wit'81 2 SV Capelle 4 67271 4-2
C 21-09-2019 15:45 SV Reeshof 7 WSJ 2 69614 0-4
C 21-09-2019 14:45 FC Tilburg 3 Olympia'60 4 68754 7-1
C 21-09-2019 14:30 Willem II 5 SSC'55 7 70745 2-1
C 21-09-2019 12:30 NEO'25 4 SCO 6 71315 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 2 11 10 1 0 31 46 12 34 0
2 PCP 2 12 10 1 1 31 44 11 33 0
3 FC Tilburg 3 13 10 1 2 31 45 15 30 0
4 NEO'25 4 12 7 1 4 22 34 25 9 0
5 Olympia'60 4 14 6 1 7 19 26 34 -8 0
6 Willem II 5 13 5 2 6 17 18 35 -17 0
7 SV Capelle 4 13 5 1 7 16 30 32 -2 0
8 SSC'55 7 13 5 0 8 15 24 27 -3 0
9 RWB 3 13 3 3 7 12 18 27 -9 0
10 SV Reeshof 7 13 2 1 10 7 20 50 -30 0
11 SCO 6 13 1 0 12 3 13 50 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door

Berichten



Powered by