0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 4

Teamleden

Spelers
Bas van Boxtel        
Patrick Chabot        
Albert Crielaard        
Wanny Dekkers        
Martijn van Dongen        
Peter van Dongen        
Chris van Duffelen        
Theo Fuijkschot        
Gert-Jan de Haas        
Ali Hasan        
Twan v.d. Heuvel        
Ivan Hey        
Kees Keetels        
Stephan Kuijsten        
Jeffrey v.d. Linden        
Kevin Pomper        
Martijn van Strien        
 
Overige teamleden
Peter van Dongen Leider
Peter van Dongen Coördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 21-09-2019 12:30 NEO'25 4 SCO 6 leider (Scheidsrechter) 71315 Sportpark De Gaard
C 05-10-2019 12:30 NEO'25 4 SV Reeshof 7 66823 Sportpark De Gaard
C 12-10-2019 14:30 Willem II 5 NEO'25 4 66084 Sportpark Noorderpark
C 26-10-2019 15:00 SSC'55 7 NEO'25 4 65577 Sportpark Van Wijlen
C 02-11-2019 12:30 NEO'25 4 PCP 2 71120 Sportpark De Gaard
C 09-11-2019 14:30 RWB 3 NEO'25 4 66317 Sportpark De Gaard
C 16-11-2019 12:30 NEO'25 4 WSJ 2 65887 Sportpark De Gaard
C 23-11-2019 12:30 NEO'25 4 Blauw Wit'81 2 70597 Sportpark De Gaard
C 30-11-2019 14:45 FC Tilburg 3 NEO'25 4 70170 Sportpark Spoordijk
C 07-12-2019 12:30 NEO'25 4 SV Capelle 4 71588 Sportpark De Gaard
C 14-12-2019 13:00 Olympia'60 4 NEO'25 4 66122 Sportpark Crispijn
C 01-02-2020 14:45 SCO 6 NEO'25 4 67423 Sportpark de Elskens
C 08-02-2020 12:30 NEO'25 4 RWB 3 69959 Sportpark De Gaard
C 15-02-2020 14:00 WSJ 2 NEO'25 4 67172 Sportpark 't Kraaienbos
C 07-03-2020 12:30 NEO'25 4 SSC'55 7 70621 Sportpark De Gaard
C 14-03-2020 11:00 PCP 2 NEO'25 4 66610 Sportpark Lage Kant
C 28-03-2020 14:30 SV Capelle 4 NEO'25 4 65839 Sportpark Mandemakers
C 04-04-2020 12:30 NEO'25 4 FC Tilburg 3 69346 Sportpark De Gaard
C 18-04-2020 12:30 NEO'25 4 Willem II 5 69416 Sportpark De Gaard
C 09-05-2020 16:00 SV Reeshof 7 NEO'25 4 67670 Sportpark Campenhoef
C 16-05-2020 12:30 NEO'25 4 Olympia'60 4 68855 Sportpark De Gaard
C 23-05-2020 16:30 Blauw Wit'81 2 NEO'25 4 68301 Sportpark De Moer
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 11:00 PCP 2 RWB 3
C 21-09-2019 12:30 NEO'25 4 SCO 6
C 21-09-2019 14:30 Willem II 5 SSC'55 7
C 21-09-2019 14:45 FC Tilburg 3 Olympia'60 4
C 21-09-2019 15:45 SV Reeshof 7 WSJ 2
C 21-09-2019 16:30 Blauw Wit'81 2 SV Capelle 4
C 28-09-2019 15:00 SSC'55 7 PCP 2
C 28-09-2019 14:45 SCO 6 Blauw Wit'81 2
C 28-09-2019 14:30 SV Capelle 4 FC Tilburg 3
C 28-09-2019 14:30 RWB 3 SV Reeshof 7
C 28-09-2019 14:00 WSJ 2 Willem II 5
C 28-09-2019 13:00 Olympia'60 4 NEO'25 4
C 05-10-2019 16:30 Blauw Wit'81 2 RWB 3
C 05-10-2019 14:45 SCO 6 Olympia'60 4
C 05-10-2019 14:45 FC Tilburg 3 WSJ 2
C 05-10-2019 12:30 NEO'25 4 SV Reeshof 7
C 05-10-2019 14:30 SV Capelle 4 SSC'55 7
C 05-10-2019 11:00 PCP 2 Willem II 5
C 12-10-2019 13:00 Olympia'60 4 SV Capelle 4
C 12-10-2019 14:00 WSJ 2 Blauw Wit'81 2
C 12-10-2019 14:30 RWB 3 FC Tilburg 3
C 12-10-2019 14:30 Willem II 5 NEO'25 4
C 12-10-2019 15:00 SSC'55 7 SCO 6
C 12-10-2019 16:00 SV Reeshof 7 PCP 2

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PCP 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NEO'25 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Reeshof 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Willem II 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Tilburg 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Blauw Wit'81 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Olympia'60 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCO 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Capelle 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSJ 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RWB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SSC'55 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 veld 2BD (achterste Veld) 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven