0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - NEO'25 3

Teamleden

Spelers
Dennis de Bie        
Roy de Bruijn        
Thomas van Dongen        
Thomas van Gelder        
Giovanni van de Heuvel        
Jari Kamerman        
Silvan Kamerman        
Koen Lammertse        
Mike Laros        
Ramiro v.d. Leur        
Timo Meijers        
Marti Meijers        
Tijs van Noije        
Hugo Persoons        
Youri Rijken        
Dylan de Roon        
Bryan de Roon        
Sander Timmermans        
 
Overige teamleden
Jan van Bruchem Leider/Trainer
Dylan de Roon Leider
Twan v.d. Heuvel Trainer
Rene de Bie Coördinator Senioren
Peter van Dongen Coördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 12:30 SSC'55 3 NEO'25 3
C 26-10-2019 13:30 Berkdijk 2 SVSSS 2
C 26-10-2019 14:30 SV Capelle 3 SCO 3
C 26-10-2019 14:30 WSC 4 SV Reeshof 2
C 26-10-2019 14:30 GDC 3 RWB 2
C 26-10-2019 14:45 DESK 3 Baardwijk 2
C 02-11-2019 16:45 SVSSS 2 DESK 3
C 02-11-2019 14:45 SCO 3 SSC'55 3
C 02-11-2019 14:30 RWB 2 WSC 4
C 02-11-2019 14:30 Baardwijk 2 Berkdijk 2
C 02-11-2019 13:45 SV Reeshof 2 GDC 3
C 02-11-2019 13:00 NEO'25 3 SV Capelle 3
C 09-11-2019 16:45 SVSSS 2 SV Capelle 3
C 09-11-2019 15:00 SSC'55 3 WSC 4
C 09-11-2019 14:45 DESK 3 RWB 2
C 09-11-2019 14:45 SCO 3 GDC 3
C 09-11-2019 14:30 Baardwijk 2 NEO'25 3
C 09-11-2019 13:30 Berkdijk 2 SV Reeshof 2
C 16-11-2019 13:00 NEO'25 3 SVSSS 2
C 16-11-2019 14:30 SV Reeshof 2 SCO 3
C 16-11-2019 14:30 GDC 3 SSC'55 3
C 16-11-2019 14:30 SV Capelle 3 Berkdijk 2
C 16-11-2019 14:30 WSC 4 DESK 3
C 16-11-2019 14:30 RWB 2 Baardwijk 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-10-2019 14:45 SCO 3 NEO'25 3 Afgeschermd 71139 6 - 0
C 12-10-2019 14:30 RWB 2 NEO'25 3 J. (John) van der Sanden 66533 3 - 6
C 05-10-2019 12:30 NEO'25 3 SV Reeshof 2 S.A. (Sjaak) Furrer… (+1) 71496 1 - 2
C 21-09-2019 13:00 NEO'25 3 DESK 3 R. Nederveen (Scheidsrechter) 70688
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 14:45 SCO 3 NEO'25 3 71139 6-0
C 12-10-2019 16:45 SVSSS 2 GDC 3 65672 11-2
C 12-10-2019 14:45 SCO 3 Berkdijk 2 70699 4-0
C 12-10-2019 14:30 RWB 2 NEO'25 3 66533 3-6
C 12-10-2019 14:30 Baardwijk 2 WSC 4 68033 1-3
C 12-10-2019 14:00 SV Reeshof 2 SV Capelle 3 69612 0-0
C 12-10-2019 12:30 SSC'55 3 DESK 3 67001 3-3
C 05-10-2019 14:30 SV Capelle 3 RWB 2 67209 7-1
C 05-10-2019 14:30 WSC 4 SVSSS 2 68168 2-7
C 05-10-2019 14:30 GDC 3 Baardwijk 2 65816 4-2
C 05-10-2019 14:45 DESK 3 SCO 3 69915 5-2
C 05-10-2019 14:30 Berkdijk 2 SSC'55 3 66682 3-1
C 05-10-2019 12:30 NEO'25 3 SV Reeshof 2 71496 1-2
C 28-09-2019 16:45 SVSSS 2 RWB 2 66641 0-0
C 28-09-2019 14:45 DESK 3 GDC 3 70436 5-2
C 28-09-2019 14:30 Baardwijk 2 SV Reeshof 2 66274 1-7
C 28-09-2019 13:30 Berkdijk 2 WSC 4 69475 3-2
C 28-09-2019 12:30 SSC'55 3 SV Capelle 3 67279 0-1
C 21-09-2019 14:30 RWB 2 SSC'55 3 70515 3-2
C 21-09-2019 14:30 SV Capelle 3 Baardwijk 2 65760 5-1
C 21-09-2019 13:00 NEO'25 3 DESK 3 70688 2-2
C 21-09-2019 14:30 WSC 4 SCO 3 68672 2-6
C 21-09-2019 14:30 GDC 3 Berkdijk 2 68125 3-1
C 21-09-2019 13:45 SV Reeshof 2 SVSSS 2 66637 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle 3 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 SCO 3 4 3 0 1 9 18 7 11 0
3 DESK 3 4 2 2 0 8 15 9 6 0
4 SVSSS 2 3 2 1 0 7 21 7 14 0
5 SV Reeshof 2 3 2 1 0 7 12 5 7 0
6 Berkdijk 2 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
7 GDC 3 4 2 0 2 6 11 19 -8 0
8 NEO'25 3 4 1 1 2 4 9 13 -4 0
9 RWB 2 3 1 0 2 3 7 15 -8 0
10 WSC 4 4 1 0 3 3 9 17 -8 0
11 SSC'55 3 4 0 1 3 1 6 10 -4 0
12 Baardwijk 2 4 0 0 4 0 5 19 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 veld 2BD (achterste Veld) 4 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:45 Veld 2B (Achterste veld) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven