B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - NEO'25 JO8-1

Teamleden

Spelers
Jens Bakker        
Yousef Kasem        
Lars Klerx        
Olaf van Tiggelen        
Lynn Vrinten        
Milan Vrinten        
Skye van Vugt        
Jon van Woensel        
 
Overige teamleden
Niels van Tiggelen Leider/Trainer
Nicky van Gils Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 SVSSS JO8-2 Uno Animo JO8-2 14733 0-0
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1 14904 0-0
B 07-09-2019 09:00 DESK JO8-2 SVSSS JO8-2 14468 0-0
B 07-09-2019 08:30 NEO'25 JO8-1 Uno Animo JO8-2 14640 0-0
B 31-08-2019 08:30 SVSSS JO8-2 NEO'25 JO8-1 14147 0-0
B 31-08-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 DESK JO8-2 14287 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 BMC JO8-3 59996 0-0
C 14-12-2019 10:00 Well JO8-1 NOAD'32 JO8-1 58954 0-0
C 14-12-2019 09:45 NEO'25 JO8-1 Boxtel JO8-2 57016 0-0
C 14-12-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 DESK JO8-2 57670 0-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Nivo Sparta JO8-3 58873 0-0
C 14-12-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 Kerkwijk JO8-1 91137 0-0
C 07-12-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 NEO'25 JO8-1 57254 0-0
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 Nemelaer JO8-3 60377 0-0
C 07-12-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Zwaluw VFC JO8-2 58382 0-0
C 07-12-2019 09:00 DESK JO8-2 Well JO8-1G 59217 0-0
C 07-12-2019 09:00 BMC JO8-3 Kerkwijk JO8-1 91136 0-0
C 07-12-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-4 59367 0-0
C 30-11-2019 08:45 Boxtel JO8-2 NOAD'32 JO8-1 59083 0-0
C 30-11-2019 08:45 Kerkwijk JO8-1 Nivo Sparta JO8-3 91135 0-0
C 30-11-2019 08:30 NEO'25 JO8-1 DESK JO8-2 59407 0-0
C 30-11-2019 10:00 Well JO8-1G Sparta'30 JO8-2 58916 0-0
C 30-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 BMC JO8-3 58288 0-0
C 30-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Zwaluw VFC JO8-2 59429 0-0
C 23-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 BMC JO8-3 59480 0-0
C 23-11-2019 09:00 DESK JO8-2 Boxtel JO8-2 58697 0-0
C 23-11-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 Nivo Sparta JO8-3 58048 0-0
C 23-11-2019 10:30 NEO'25 JO8-1 NOAD'32 JO8-1 59248 0-0
C 23-11-2019 10:00 Well JO8-1G Nemelaer JO8-3 59763 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Kerkwijk JO8-1 91134 0-0
C 16-11-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 57055 0-0
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 DESK JO8-2 59002 0-0
C 16-11-2019 08:45 Boxtel JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 58925 0-0
C 16-11-2019 09:00 BMC JO8-3 Sparta'30 JO8-2 59169 0-0
C 16-11-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 Well JO8-1G 91133 0-0
C 16-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 NEO'25 JO8-1 58055 0-0
C 09-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 DESK JO8-2 59774 0-0
C 09-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 Boxtel JO8-2 58668 0-0
C 09-11-2019 10:00 Well JO8-1G NEO'25 JO8-1 57569 0-0
C 09-11-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 NOAD'32 JO8-1 91132 0-0
C 09-11-2019 09:00 BMC JO8-3 Nivo Sparta JO8-3 57301 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Sparta'30 JO8-2 57884 0-0
C 02-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 Well JO8-1G 57007 0-0
C 02-11-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Nemelaer JO8-3 59578 0-0
C 02-11-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Kerkwijk JO8-1 91131 0-0
C 02-11-2019 10:00 DESK JO8-2 Zwaluw VFC JO8-2 59315 0-0
C 02-11-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 58394 0-0
C 02-11-2019 09:00 NEO'25 JO8-1 BMC JO8-3 59045 0-0
C 26-10-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 Boxtel JO8-2 57060 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 NEO'25 JO8-1 60100 0-0
C 26-10-2019 09:00 BMC JO8-3 NOAD'32 JO8-1 57249 0-0
C 26-10-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 DESK JO8-2 91130 0-0
C 26-10-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 Sparta'30 JO8-2 58219 0-0
C 26-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Well JO8-1G 59567 0-0
C 12-10-2019 11:30 NEO'25 JO8-1 Kerkwijk JO8-1 91127 0-0
C 05-10-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Nivo Sparta JO8-3 59246 0-0
C 05-10-2019 08:45 Boxtel JO8-2 BMC JO8-3 59184 0-0
C 05-10-2019 09:00 DESK JO8-2 Nemelaer JO8-3 57776 0-0
C 05-10-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 Jan van Arckel JO8-1 58457 0-0
C 05-10-2019 09:00 NEO'25 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-4 58772 0-0
C 05-10-2019 10:00 Well JO8-1G Zwaluw VFC JO8-2 58728 0-0
C 05-10-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 Kerkwijk JO8-1 91129 0-0
C 28-09-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 NEO'25 JO8-1 58053 0-0
C 28-09-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 DESK JO8-2 59574 0-0
C 28-09-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Sparta'30 JO8-2 59385 0-0
C 28-09-2019 09:00 BMC JO8-3 Well JO8-1G 59498 0-0
C 28-09-2019 09:00 Jan van Arckel JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 60152 0-0
C 28-09-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-4 57436 0-0
C 28-09-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 91128 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Nivo Sparta JO8-3 57113 0-0
C 21-09-2019 10:00 Well JO8-1G Boxtel JO8-2 60093 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO8-1 Jan van Arckel JO8-1 57398 0-0
C 21-09-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 NOAD'32 JO8-1 57674 0-0
C 21-09-2019 10:00 DESK JO8-2 BMC JO8-3 56957 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Nemelaer JO8-3 57280 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Uno Animo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Well JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluw VFC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sparta'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BMC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boxtel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'32 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nemelaer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kerkwijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Nivo Sparta JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 1 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3B (trainingsveld) 4 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-11-23 Teamfoto NEO JO8-1
23-11-2019

Berichten



Terug naar boven