B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

Pupillen - NEO'25 JO10-1

Teamleden

Spelers
Tom Cuthill Keeper      
Eren Celik        
Fynn Cuthill        
Luca Janse        
Ahmet Yavuz Kondakci        
Stan Kreienberg        
Bart Kuysten        
Tijmen van Wanrooij        
 
Overige teamleden
Marcel Versteeg Leider
Ronald van Wanrooij Trainer
Rossini van Beek Assistent

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-1 Zwaluw VFC JO10-3
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO10-2 Sarto JO10-2
C 23-11-2019 10:30 NEO'25 JO10-1 VOAB JO10-2
C 23-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-2G RWB JO10-1
C 23-11-2019 10:00 SVSSS JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1
C 23-11-2019 11:00 SV BLC JO10-2 SV Reeshof JO10-2
C 30-11-2019 10:00 Sarto JO10-2 RWB JO10-1
C 30-11-2019 11:00 SV BLC JO10-2 SVSSS JO10-1
C 30-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 SV Reeshof JO10-2
C 30-11-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 SC 't Zand JO10-2G
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO10-2 Zwaluw VFC JO10-3
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-1
C 07-12-2019 11:00 RWB JO10-1 VOAB JO10-2
C 07-12-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 NEO'25 JO10-1
C 07-12-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 SC 't Zand JO10-2G
C 07-12-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RKDVC JO10-2
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-3 Sarto JO10-2
C 07-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO10-1 SV BLC JO10-2
C 14-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-1 SVSSS JO10-1
C 14-12-2019 08:45 Sarto JO10-2 VOAB JO10-2
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO10-2 SV Reeshof JO10-2
C 14-12-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 RWB JO10-1
C 14-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-2G Zwaluw VFC JO10-3
C 14-12-2019 11:00 SV BLC JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO10-1 WSC JO10-1 12863 0-0
B 14-09-2019 11:00 NEO'25 JO10-1 RWB JO10-1 12747 0-0
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO10-1 NEO'25 JO10-1 12365 0-0
B 07-09-2019 09:30 WSC JO10-1 RWB JO10-1 12641 0-0
B 31-08-2019 10:30 NEO'25 JO10-1 WSC JO10-1 12082 0-0
B 31-08-2019 11:00 RWB JO10-1 RKDVC JO10-1 12250 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 11:00 RWB JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 91033 0-0
C 16-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 NEO'25 JO10-1 51360 0-0
C 16-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-3 SVSSS JO10-1 51442 0-0
C 16-11-2019 09:45 SV Reeshof JO10-2 SC 't Zand JO10-2G 49745 0-0
C 16-11-2019 09:00 VOAB JO10-2 RKDVC JO10-2 92310 0-0
C 16-11-2019 11:00 Sarto JO10-2 SV BLC JO10-2 90295 0-0
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO10-2 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 50135 0-0
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO10-2 SV BLC JO10-2 92309 0-0
C 09-11-2019 09:00 VOAB JO10-2 SV Reeshof JO10-2 49322 0-0
C 09-11-2019 11:45 NEO'25 JO10-1 SVSSS JO10-1 51083 0-0
C 09-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-2G OJC ROSMALEN JO10-1 91032 0-0
C 09-11-2019 11:00 RWB JO10-1 Zwaluw VFC JO10-3 51691 0-0
C 02-11-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-2G 50423 0-0
C 02-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO10-1 NEO'25 JO10-1 91031 0-0
C 02-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-3 RKDVC JO10-2 92308 0-0
C 02-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 VOAB JO10-2 50415 0-0
C 02-11-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 Sarto JO10-2 50191 0-0
C 02-11-2019 11:00 SV BLC JO10-2 RWB JO10-1 90294 0-0
C 26-10-2019 09:00 VOAB JO10-2 SVSSS JO10-1 51926 0-0
C 26-10-2019 11:00 NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-2 92307 0-0
C 26-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-3 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 51608 0-0
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-1 91030 0-0
C 26-10-2019 11:00 RWB JO10-1 SV Reeshof JO10-2 51097 0-0
C 26-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-2G SV BLC JO10-2 90293 0-0
C 12-10-2019 11:00 SV BLC JO10-2 VOAB JO10-2 90290 0-0
C 12-10-2019 11:00 RWB JO10-1 RKDVC JO10-2 92305 0-0
C 12-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO10-1 SV Reeshof JO10-2 91027 0-0
C 05-10-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 RWB JO10-1 49156 0-0
C 05-10-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 Zwaluw VFC JO10-3 49410 0-0
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO10-2 SC 't Zand JO10-2G 92306 0-0
C 05-10-2019 11:00 SV BLC JO10-2 NEO'25 JO10-1 90292 0-0
C 05-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO10-1 VOAB JO10-2 91029 0-0
C 05-10-2019 10:00 SVSSS JO10-1 Sarto JO10-2 51544 0-0
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO10-2 SC 't Zand JO10-2G 52821 0-0
C 28-09-2019 08:45 Sarto JO10-2 NEO'25 JO10-1 52649 0-0
C 28-09-2019 09:45 SV Reeshof JO10-2 SVSSS JO10-1 49930 0-0
C 28-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-3 SV BLC JO10-2 90291 0-0
C 28-09-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 91028 0-0
C 21-09-2019 10:00 SVSSS JO10-1 RWB JO10-1 51685 0-0
C 21-09-2019 10:00 SC 't Zand JO10-2G Sarto JO10-2 49833 0-0
C 21-09-2019 11:30 NEO'25 JO10-1 Zwaluw VFC JO10-3 50897 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RWB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC 't Zand JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SVSSS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VV Trinitas Oisterwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Reeshof JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sarto JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VOAB JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven