247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 MO13-1

Teamleden

Spelers
Jente Aalders Keeper      
Kawthar Altair        
Anne-Roos Booij        
Genis Donders        
Lisa Galotta        
Nova Galotta        
Roos de Haan        
Aukje van der Kallen        
Gwen Leijtens        
Rosa van Oort        
Ilse Pooters        
Elisa van Ravesteijn        
Noa Splinters        
Romey Staal        
Julia Willemsen        
Elise van Woensel        
 
Overige teamleden
Carlo Splinters Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 RKDVC MO13-1 151611
C 16-05-2020 09:30 Neerlandia'31 MO13-1 NEO'25 MO13-1 151536
C 09-05-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Rijen MO13-1 151243
C 18-04-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Gilze MO13-1 151542
C 04-04-2020 12:00 UVV'40 MO13-1 NEO'25 MO13-1 H. (Henk) Schuiling 151621
C 28-03-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Bavel MO13-1 151235
C 21-03-2020 09:15 NEO'25 MO13-1 Baronie MO13-1 151518
C 14-03-2020 11:00 Waspik MO13-1 NEO'25 MO13-1 F. (Fleur) Snels 151392
C 07-03-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 FC Tilburg MO13-1 Afgeschermd 151291 1 - 1
C 15-02-2020 11:00 Gloria UC MO13-1 NEO'25 MO13-1 V. (Veerle) Jansens 151458 3 - 2
C 08-02-2020 10:30 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1 M.Y. (Mika) Dekkers 151670 0 - 0
C 25-01-2020 vervallen NEO'25 MO13-1 Terheijden MO13-1 64317
C 14-12-2019 10:30 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1 M.Y. (Mika) Dekkers 64216
C 07-12-2019 vervallen NEO'25 MO13-1 DESK MO13-1 64269
C 30-11-2019 09:00 NEO'25 MO13-1 GDC MO13-1 A. (Ad) v.d. Linden… (+1) 64316 2 - 3
C 23-11-2019 10:00 Sleeuwijk MO13-1 NEO'25 MO13-1 Afgeschermd 64364 0 - 2
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 NEO'25 MO13-1 S. (Saadallah) Khanfour 64431 3 - 0
C 02-11-2019 09:15 NEO'25 MO13-1 Madese Boys MO13-1 A. (Ad) v.d. Linden… (+1) 64351
C 26-10-2019 08:45 ST Altena/Almkerk MO13-1 NEO'25 MO13-1 Afgeschermd 64211 1 - 0
C 05-10-2019 09:00 NEO'25 MO13-1 Waspik MO13-1 F. (Fleur) Snels… (+1) 64231 1 - 1
C 28-09-2019 08:45 NEO'25 MO13-1 Rijen MO13-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 64254 2 - 2
C 21-09-2019 08:30 Woudrichem MO13-1 NEO'25 MO13-1 P.H. (Patrick) van Beest 64160 6 - 0
B 14-09-2019 11:45 NEO'25 MO13-1 Uno Animo MO13-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 15601 2 - 4
B 07-09-2019 12:00 NEO'25 MO13-1 GDC MO13-1 J.U. (Jurgen) van Woensel… (+1) 15540 0 - 6
B 31-08-2019 09:30 WSC MO13-1 NEO'25 MO13-1 Afgeschermd 15513 16 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:00 Gloria UC MO13-1 UVV'40 MO13-1 151555 0-0
C 23-05-2020 11:00 Uno Animo MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 151691 0-0
C 23-05-2020 10:00 FC Tilburg MO13-1 Bavel MO13-1 151230 0-0
C 23-05-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 RKDVC MO13-1 151611 0-0
C 23-05-2020 08:30 Baronie MO13-1 Rijen MO13-1 151612 0-0
C 23-05-2020 11:00 Waspik MO13-1 Gilze MO13-1 151705 0-0
C 16-05-2020 11:15 RKDVC MO13-1 Uno Animo MO13-2 151238 0-0
C 16-05-2020 09:30 Neerlandia'31 MO13-1 NEO'25 MO13-1 151536 0-0
C 16-05-2020 10:00 Rijen MO13-1 Waspik MO13-1 151682 0-0
C 16-05-2020 11:00 UVV'40 MO13-1 FC Tilburg MO13-1 151570 0-0
C 16-05-2020 11:15 Bavel MO13-1 Gloria UC MO13-1 151297 0-0
C 16-05-2020 08:30 Gilze MO13-1 Baronie MO13-1 151358 0-0
C 09-05-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Rijen MO13-1 151243 0-0
C 09-05-2020 10:15 Baronie MO13-1 UVV'40 MO13-1 151599 0-0
C 09-05-2020 11:00 Uno Animo MO13-2 FC Tilburg MO13-1 151501 0-0
C 09-05-2020 11:00 Waspik MO13-1 Gloria UC MO13-1 151710 0-0
C 09-05-2020 11:15 RKDVC MO13-1 Bavel MO13-1 151523 0-0
C 09-05-2020 11:45 Gilze MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 151461 0-0
C 18-04-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Gilze MO13-1 151542 0-0
C 18-04-2020 09:00 Baronie MO13-1 Uno Animo MO13-2 151307 0-0
C 18-04-2020 10:00 FC Tilburg MO13-1 Waspik MO13-1 151668 0-0
C 18-04-2020 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 RKDVC MO13-1 151364 0-0
C 18-04-2020 12:15 UVV'40 MO13-1 Bavel MO13-1 151494 0-0
C 18-04-2020 11:00 Gloria UC MO13-1 Rijen MO13-1 151248 0-0
C 04-04-2020 09:30 Neerlandia'31 MO13-1 Baronie MO13-1 151241 0-0
C 04-04-2020 10:00 Gilze MO13-1 FC Tilburg MO13-1 151596 0-0
C 04-04-2020 10:00 Rijen MO13-1 Uno Animo MO13-2 151310 0-0
C 04-04-2020 12:00 UVV'40 MO13-1 NEO'25 MO13-1 151621 0-0
C 04-04-2020 11:15 RKDVC MO13-1 Gloria UC MO13-1 151587 0-0
C 28-03-2020 11:00 Waspik MO13-1 UVV'40 MO13-1 151502 0-0
C 28-03-2020 10:15 Baronie MO13-1 RKDVC MO13-1 151340 0-0
C 28-03-2020 10:00 FC Tilburg MO13-1 Rijen MO13-1 151386 0-0
C 28-03-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Bavel MO13-1 151235 0-0
C 28-03-2020 10:30 Uno Animo MO13-2 Gilze MO13-1 151666 0-0
C 28-03-2020 11:00 Gloria UC MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 151437 0-0
C 21-03-2020 10:00 Bavel MO13-1 Waspik MO13-1 151655 0-0
C 21-03-2020 09:45 UVV'40 MO13-1 Rijen MO13-1 151363 0-0
C 21-03-2020 11:15 RKDVC MO13-1 FC Tilburg MO13-1 151229 0-0
C 21-03-2020 09:15 NEO'25 MO13-1 Baronie MO13-1 151518 0-0
C 14-03-2020 10:30 UVV'40 MO13-1 Uno Animo MO13-2 151620 0-0
C 14-03-2020 10:00 Gilze MO13-1 RKDVC MO13-1 151255 0-0
C 14-03-2020 10:00 Rijen MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 151333 0-0
C 14-03-2020 11:00 Waspik MO13-1 NEO'25 MO13-1 151392 0-0
C 14-03-2020 11:00 Gloria UC MO13-1 FC Tilburg MO13-1 151337 0-0
C 14-03-2020 10:30 Bavel MO13-1 Baronie MO13-1 151231 0-0
C 07-03-2020 08:30 Baronie MO13-1 Gloria UC MO13-1 151622 2-1
C 07-03-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 FC Tilburg MO13-1 151291 1-1
C 07-03-2020 09:30 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1 151430 1-0
C 07-03-2020 10:00 Gilze MO13-1 UVV'40 MO13-1 151627 3-0
C 07-03-2020 11:00 Uno Animo MO13-2 Bavel MO13-1 151339 0-1
C 07-03-2020 11:15 RKDVC MO13-1 Rijen MO13-1 151492 4-3
C 15-02-2020 11:00 Waspik MO13-1 Uno Animo MO13-2 151388 1-0
C 15-02-2020 10:00 FC Tilburg MO13-1 Baronie MO13-1 151532 1-3
C 15-02-2020 10:00 Rijen MO13-1 Gilze MO13-1 151319 0-4
C 15-02-2020 12:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 151300 1-3
C 15-02-2020 11:00 Gloria UC MO13-1 NEO'25 MO13-1 151458 3-2
C 15-02-2020 10:45 UVV'40 MO13-1 RKDVC MO13-1 151592 7-3
C 08-02-2020 10:30 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1 151670 0-0
C 08-02-2020 10:00 Rijen MO13-1 Bavel MO13-1 151557 0-0
C 08-02-2020 10:00 Gilze MO13-1 Gloria UC MO13-1 151480 6-0
C 08-02-2020 10:00 Baronie MO13-1 Waspik MO13-1 151614 2-1
C 05-02-2020 18:30 Neerlandia'31 MO13-1 UVV'40 MO13-1 151580 0-7
C 01-02-2020 16:00 Bavel MO13-1 Gilze MO13-1 151336 1-5
C 01-02-2020 09:30 Gloria UC MO13-1 Uno Animo MO13-2 151522 1-2
C 01-02-2020 09:30 Waspik MO13-1 RKDVC MO13-1 151566 4-0
C 25-01-2020 10:00 FC Tilburg MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 151303 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:45 NEO'25 MO13-1 Uno Animo MO13-1 15601 2-4
B 14-09-2019 09:00 GDC MO13-1 WSC MO13-1 15590 0-10
B 07-09-2019 12:00 NEO'25 MO13-1 GDC MO13-1 15540 0-6
B 07-09-2019 11:00 Uno Animo MO13-1 WSC MO13-1 15567 0-10
B 31-08-2019 09:00 GDC MO13-1 Uno Animo MO13-1 15508 1-4
B 31-08-2019 09:30 WSC MO13-1 NEO'25 MO13-1 15513 16-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 09:00 NEO'25 MO13-1 Terheijden MO13-1 64317 0-0
C 21-12-2019 09:45 Sleeuwijk MO13-1 Woudrichem MO13-1 64285 0-1
C 14-12-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 Madese Boys MO13-1 64187 2-1
C 14-12-2019 10:30 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1 64216 0-0
C 14-12-2019 10:00 Terheijden MO13-1 Waspik MO13-1 64122 4-1
C 14-12-2019 10:00 Rijen MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 64330 3-1
C 14-12-2019 14:30 Woudrichem MO13-1 GDC MO13-1 64110 3-5
C 07-12-2019 09:00 GDC MO13-1 Terheijden MO13-1 64119 0-0
C 07-12-2019 09:30 Waspik MO13-1 Madese Boys MO13-1 64235 0-4
C 07-12-2019 10:00 Rijen MO13-1 Uno Animo MO13-2 64502 2-1
C 07-12-2019 10:15 ST Altena/Almkerk MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64261 0-1
C 30-11-2019 09:00 NEO'25 MO13-1 GDC MO13-1 64316 2-3
C 30-11-2019 10:30 Woudrichem MO13-1 Rijen MO13-1 64362 5-2
C 30-11-2019 10:45 Madese Boys MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64423 1-0
C 30-11-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 Sleeuwijk MO13-1 64347 2-0
C 30-11-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 Waspik MO13-1 64503 7-0
C 23-11-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 GDC MO13-1 64369 0-2
C 23-11-2019 10:30 Terheijden MO13-1 Madese Boys MO13-1 64162 4-3
C 23-11-2019 10:00 Rijen MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64307 0-2
C 23-11-2019 11:00 Woudrichem MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64328 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sleeuwijk MO13-1 NEO'25 MO13-1 64364 0-2
C 16-11-2019 08:45 ST Altena/Almkerk MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 64174 4-1
C 16-11-2019 10:45 Madese Boys MO13-1 Woudrichem MO13-1 64128 4-0
C 16-11-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 Uno Animo MO13-2 64322 7-0
C 16-11-2019 11:00 Waspik MO13-1 Rijen MO13-1 64366 4-1
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 NEO'25 MO13-1 64431 3-0
C 09-11-2019 11:00 Waspik MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64094 1-3
C 09-11-2019 10:45 Madese Boys MO13-1 GDC MO13-1 64246 11-0
C 09-11-2019 10:45 Terheijden MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 64412 12-0
C 09-11-2019 11:00 Woudrichem MO13-1 Uno Animo MO13-2 64398 0-2
C 02-11-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 Waspik MO13-1 64102 3-2
C 02-11-2019 10:00 Rijen MO13-1 Terheijden MO13-1 64229 0-9
C 02-11-2019 09:15 NEO'25 MO13-1 Madese Boys MO13-1 64351 0-0
C 02-11-2019 09:00 GDC MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64403 1-3
C 02-11-2019 08:45 ST Altena/Almkerk MO13-1 Woudrichem MO13-1 64096 3-0
C 30-10-2019 18:45 Terheijden MO13-1 Woudrichem MO13-1 64476 8-0
C 26-10-2019 08:45 ST Altena/Almkerk MO13-1 NEO'25 MO13-1 64211 1-0
C 26-10-2019 10:45 Madese Boys MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 64404 7-1
C 26-10-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 Rijen MO13-1 64180 5-0
C 26-10-2019 11:00 Waspik MO13-1 GDC MO13-1 64457 4-0
C 05-10-2019 08:30 Sleeuwijk MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64310 0-9
C 05-10-2019 09:00 NEO'25 MO13-1 Waspik MO13-1 64231 1-1
C 05-10-2019 09:00 GDC MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64202 1-4
C 05-10-2019 09:00 Woudrichem MO13-1 DESK MO13-1 64339 0-0
C 05-10-2019 10:00 Rijen MO13-1 Madese Boys MO13-1 64511 0-10
C 05-10-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 Terheijden MO13-1 64383 1-7
C 28-09-2019 08:45 ST Altena/Almkerk MO13-1 Uno Animo MO13-2 64467 3-0
C 28-09-2019 08:45 NEO'25 MO13-1 Rijen MO13-1 64254 2-2
C 28-09-2019 09:00 GDC MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 64205 5-1
C 28-09-2019 10:45 Madese Boys MO13-1 DESK MO13-1 64225 0-0
C 28-09-2019 11:00 Waspik MO13-1 Woudrichem MO13-1 64188 4-1
C 28-09-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 Terheijden MO13-1 64271 4-2
C 21-09-2019 10:15 DESK MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64218 3-1
C 21-09-2019 11:15 Uno Animo MO13-2 Madese Boys MO13-1 64095 0-8
C 21-09-2019 10:00 Terheijden MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64421 1-5
C 21-09-2019 10:00 Rijen MO13-1 GDC MO13-1 64506 3-7
C 21-09-2019 08:30 Woudrichem MO13-1 NEO'25 MO13-1 64160 6-0
C 21-09-2019 10:00 Sleeuwijk MO13-1 Waspik MO13-1 64198 0-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze MO13-1 4 4 0 0 12 18 1 17 0
2 Baronie MO13-1 3 3 0 0 9 7 3 4 0
3 Neerlandia'31 MO13-1 4 2 1 1 7 6 10 -4 0
4 UVV'40 MO13-1 3 2 0 1 6 14 6 8 0
5 Waspik MO13-1 4 2 0 2 6 6 3 3 0
6 Uno Animo MO13-2 4 1 1 2 4 2 3 -1 0
7 Bavel MO13-1 3 1 0 2 3 3 8 -5 0
8 RKDVC MO13-1 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
9 Gloria UC MO13-1 4 1 0 3 3 5 12 -7 0
10 NEO'25 MO13-1 3 0 2 1 2 3 4 -1 0
11 FC Tilburg MO13-1 3 0 2 1 2 4 6 -2 0
12 Rijen MO13-1 2 0 0 2 0 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC MO13-1 3 3 0 0 9 36 0 36 0
2 Uno Animo MO13-1 3 2 0 1 6 8 13 -5 0
3 GDC MO13-1 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 NEO'25 MO13-1 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO13-1 9 9 0 0 27 41 4 37 0
2 ST Altena/Almkerk MO13-1 10 8 0 2 24 25 6 19 0
3 Madese Boys MO13-1 9 7 0 2 21 49 7 42 0
4 Terheijden MO13-1 8 6 0 2 18 47 14 33 0
5 GDC MO13-1 9 5 0 4 15 24 31 -7 0
6 Waspik MO13-1 10 4 1 5 13 25 24 1 0
7 Woudrichem MO13-1 9 3 0 6 9 16 28 -12 0
8 Uno Animo MO13-2 9 3 0 6 9 9 31 -22 0
9 Rijen MO13-1 10 2 1 7 7 13 46 -33 0
10 NEO'25 MO13-1 7 1 2 4 5 7 16 -9 0
11 Sleeuwijk MO13-1 10 0 0 10 0 4 53 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-07-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 05-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3A (trainingsveld) 5 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-07-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 31-07-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 Veld 3C (trainingsveld) 6 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-09-28 NEO MO13-1 - Rijen MO13-1
28-09-2019

Berichten



Terug naar boven