0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO7-1

Teamleden

Spelers
Stef van Delft        
Yazan Hadla        
Tijn Hulst        
Stefan Kuysten        
Nigel Mouthaan        
Thijs Paulides        
Raff Pruijsen        
 
Overige teamleden
Nicky van Gils Trainer
Niels van Tiggelen Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Viola JO7-2 NEO'25 JO7-1 147553
C 16-05-2020 afgelast NEO'25 JO7-1 SSC'55 JO7-1 145623
C 09-05-2020 afgelast RWB JO7-2 NEO'25 JO7-1 145633
C 18-04-2020 afgelast Dongen JO7-4 NEO'25 JO7-1 145001
C 04-04-2020 afgelast NEO'25 JO7-1 Waspik JO7-2 147929
C 28-03-2020 afgelast RWB JO7-1 NEO'25 JO7-1 148013
C 21-03-2020 afgelast NEO'25 JO7-1 DESK JO7-1 146348
C 14-03-2020 afgelast NEO'25 JO7-1 Dongen JO7-1 146930
C 07-03-2020 vervallen SV Capelle JO7-1 NEO'25 JO7-1 146811
C 15-02-2020 vervallen NEO'25 JO7-1 Waspik JO7-1 Leider (Scheidsrechter) 146294
C 08-02-2020 vervallen Willem II JO7-1 NEO'25 JO7-1 145550
T 11-01-2020 09:30 Waalwijk Cup Toernooi bij Baardwijk NEO'25 JO7-1
C 14-12-2019 vervallen Dongen JO7-1 NEO'25 JO7-1 61023
C 07-12-2019 vervallen NEO'25 JO7-1 RWB JO7-1 leider (Scheidsrechter) 62088
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO7-2 NEO'25 JO7-1 60975
C 23-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 NEO'25 JO7-1 61451
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO7-1 SV Capelle JO7-1 leider (Scheidsrechter) 61892
C 09-11-2019 09:30 NEO'25 JO7-1 ONI JO7-1 leider (Scheidsrechter) 61843
C 02-11-2019 vervallen DESK JO7-1 NEO'25 JO7-1 61621
C 26-10-2019 vervallen NEO'25 JO7-1 Willem II JO7-1 leider (Scheidsrechter) 61701
C 12-10-2019 vervallen SSC'55 JO7-1 NEO'25 JO7-1 61700
C 05-10-2019 vervallen GSBW JO7-1 NEO'25 JO7-1 90726
C 28-09-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 Olympia'60 JO7-2 Leider (Scheidsrechter) 87518
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 12:00 Waspik JO7-2 DESK JO7-1 145522 0-0
C 23-05-2020 11:30 Viola JO7-2 NEO'25 JO7-1 147553 0-0
C 23-05-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Dongen JO7-4 148008 0-0
C 23-05-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 Waspik JO7-1 148047 0-0
C 23-05-2020 10:00 RWB JO7-1 RWB JO7-2 145801 0-0
C 23-05-2020 09:00 Dongen JO7-1 Willem II JO7-1 146391 0-0
C 16-05-2020 08:45 RWB JO7-2 SV Capelle JO7-1 147538 0-0
C 16-05-2020 09:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-1 145209 0-0
C 16-05-2020 09:00 Dongen JO7-4 Viola JO7-2 146956 0-0
C 16-05-2020 09:45 NEO'25 JO7-1 SSC'55 JO7-1 145623 0-0
C 16-05-2020 10:15 Willem II JO7-1 Waspik JO7-2 147428 0-0
C 16-05-2020 12:00 Waspik JO7-1 RWB JO7-1 147468 0-0
C 09-05-2020 08:45 RWB JO7-2 NEO'25 JO7-1 145633 0-0
C 09-05-2020 09:00 DESK JO7-1 Waspik JO7-1 145863 0-0
C 09-05-2020 10:00 RWB JO7-1 Willem II JO7-1 146784 0-0
C 09-05-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 Viola JO7-2 146647 0-0
C 09-05-2020 10:00 Dongen JO7-1 Dongen JO7-4 146011 0-0
C 09-05-2020 12:00 Waspik JO7-2 SSC'55 JO7-1 147072 0-0
C 18-04-2020 09:00 Dongen JO7-4 NEO'25 JO7-1 145001 0-0
C 18-04-2020 10:00 RWB JO7-1 DESK JO7-1 146099 0-0
C 18-04-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Willem II JO7-1 145235 0-0
C 18-04-2020 10:00 Dongen JO7-1 SV Capelle JO7-1 147721 0-0
C 18-04-2020 11:30 Viola JO7-2 Waspik JO7-2 146577 0-0
C 18-04-2020 12:00 Waspik JO7-1 RWB JO7-2 148414 0-0
C 04-04-2020 08:45 RWB JO7-2 SSC'55 JO7-1 148412 0-0
C 04-04-2020 09:00 DESK JO7-1 Viola JO7-2 145999 0-0
C 04-04-2020 09:00 Dongen JO7-4 RWB JO7-1 147109 0-0
C 04-04-2020 09:45 NEO'25 JO7-1 Waspik JO7-2 147929 0-0
C 04-04-2020 12:00 Waspik JO7-1 Dongen JO7-1 146849 0-0
C 04-04-2020 10:15 Willem II JO7-1 SV Capelle JO7-1 145535 0-0
C 28-03-2020 12:00 Waspik JO7-2 Dongen JO7-4 147427 0-0
C 28-03-2020 11:30 Viola JO7-2 Willem II JO7-1 146122 0-0
C 28-03-2020 10:00 Dongen JO7-1 RWB JO7-2 145652 0-0
C 28-03-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Waspik JO7-1 148338 0-0
C 28-03-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 DESK JO7-1 147431 0-0
C 28-03-2020 10:00 RWB JO7-1 NEO'25 JO7-1 148013 0-0
C 21-03-2020 09:15 NEO'25 JO7-1 DESK JO7-1 146348 0-0
C 14-03-2020 09:00 Dongen JO7-4 SV Capelle JO7-1 145599 0-0
C 14-03-2020 09:00 DESK JO7-1 RWB JO7-2 146968 0-0
C 14-03-2020 11:30 NEO'25 JO7-1 Dongen JO7-1 146930 0-0
C 14-03-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Viola JO7-2 146306 0-0
C 14-03-2020 10:15 Willem II JO7-1 Waspik JO7-1 146356 0-0
C 14-03-2020 12:00 Waspik JO7-2 RWB JO7-1 147118 0-0
C 07-03-2020 08:45 RWB JO7-2 Willem II JO7-1 146405 0-0
C 07-03-2020 09:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-4 146845 0-0
C 07-03-2020 10:00 Dongen JO7-1 SSC'55 JO7-1 145690 0-0
C 07-03-2020 10:00 RWB JO7-1 Viola JO7-2 145610 0-0
C 07-03-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 NEO'25 JO7-1 146811 0-0
C 07-03-2020 12:00 Waspik JO7-1 Waspik JO7-2 146309 0-0
C 29-02-2020 12:00 Waspik JO7-2 RWB JO7-2 146127 0-0
C 15-02-2020 09:00 Dongen JO7-4 RWB JO7-2 146089 0-0
C 15-02-2020 10:00 NEO'25 JO7-1 Waspik JO7-1 146294 0-0
C 15-02-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 RWB JO7-1 147043 0-0
C 15-02-2020 10:15 Willem II JO7-1 DESK JO7-1 146844 0-0
C 15-02-2020 12:00 Waspik JO7-2 SV Capelle JO7-1 146426 0-0
C 15-02-2020 11:30 Viola JO7-2 Dongen JO7-1 145693 0-0
C 08-02-2020 08:45 RWB JO7-2 Viola JO7-2 145718 0-0
C 08-02-2020 09:00 DESK JO7-1 SSC'55 JO7-1 146473 0-0
C 08-02-2020 10:00 Dongen JO7-1 Waspik JO7-2 146552 0-0
C 08-02-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 RWB JO7-1 145731 0-0
C 08-02-2020 10:15 Willem II JO7-1 NEO'25 JO7-1 145550 0-0
C 08-02-2020 12:00 Waspik JO7-1 Dongen JO7-4 145935 0-0
C 01-02-2020 11:30 Viola JO7-2 Waspik JO7-1 147576 0-0
C 01-02-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 SV Capelle JO7-1 145855 0-0
C 01-02-2020 10:00 RWB JO7-1 Dongen JO7-1 145605 0-0
C 01-02-2020 09:00 Dongen JO7-4 Willem II JO7-1 146271 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 09:00 DESK JO7-1 Willem II JO7-1 61681 0-0
C 21-12-2019 12:15 GSBW JO7-1 Willem II JO7-1 90732 0-0
C 14-12-2019 11:00 JEKA JO7-5 ONI JO7-1 60704 0-0
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 RWB JO7-1 60518 0-0
C 14-12-2019 09:30 DESK JO7-1 GSBW JO7-1 90734 0-0
C 14-12-2019 10:00 Dongen JO7-1 NEO'25 JO7-1 61023 0-0
C 14-12-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 SSC'55 JO7-1 61643 0-0
C 14-12-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Willem II JO7-1 87527 0-0
C 07-12-2019 09:30 ONI JO7-1 Haarsteeg JO7-2 61930 0-0
C 07-12-2019 10:30 NEO'25 JO7-1 RWB JO7-1 62088 0-0
C 07-12-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87526 0-0
C 07-12-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 DESK JO7-1 61335 0-0
C 07-12-2019 10:15 Willem II JO7-1 Dongen JO7-1 60675 0-0
C 07-12-2019 10:45 GSBW JO7-1 JEKA JO7-5 90733 0-0
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 NEO'25 JO7-1 60975 0-0
C 30-11-2019 09:00 DESK JO7-1 SSC'55 JO7-1 61240 0-0
C 30-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 JEKA JO7-5 61519 0-0
C 30-11-2019 10:00 RWB JO7-1 ONI JO7-1 60524 0-0
C 30-11-2019 09:30 Olympia'60 JO7-2 SV Capelle JO7-1 87525 0-0
C 23-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 RWB JO7-1 60648 0-0
C 23-11-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 ONI JO7-1 60937 0-0
C 23-11-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 GSBW JO7-1 90731 0-0
C 23-11-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Haarsteeg JO7-2 87524 0-0
C 23-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 NEO'25 JO7-1 61451 0-0
C 16-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 DESK JO7-1 61644 0-0
C 16-11-2019 09:30 ONI JO7-1 SSC'55 JO7-1 60552 0-0
C 16-11-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 SV Capelle JO7-1 61892 0-0
C 16-11-2019 10:00 RWB JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87523 0-0
C 16-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 Dongen JO7-1 90730 0-0
C 16-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 JEKA JO7-5 61119 0-0
C 09-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 SV Capelle JO7-1 61377 0-0
C 09-11-2019 10:15 Olympia'60 JO7-2 DESK JO7-1 87522 0-0
C 09-11-2019 10:00 RWB JO7-1 Willem II JO7-1 61192 0-0
C 09-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 SSC'55 JO7-1 61142 0-0
C 09-11-2019 09:30 NEO'25 JO7-1 ONI JO7-1 61843 0-0
C 09-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 GSBW JO7-1 90729 0-0
C 02-11-2019 09:30 ONI JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87521 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO7-1 NEO'25 JO7-1 61621 0-0
C 02-11-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 JEKA JO7-5 61520 0-0
C 02-11-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 Dongen JO7-1 62093 0-0
C 02-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60514 0-0
C 02-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 RWB JO7-1 90728 0-0
C 26-10-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 SV Capelle JO7-1 60576 0-0
C 26-10-2019 09:00 Dongen JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87520 0-0
C 26-10-2019 09:30 ONI JO7-1 GSBW JO7-1 90727 0-0
C 26-10-2019 09:45 NEO'25 JO7-1 Willem II JO7-1 61701 0-0
C 26-10-2019 10:00 RWB JO7-1 SSC'55 JO7-1 61279 0-0
C 26-10-2019 11:00 JEKA JO7-5 DESK JO7-1 61205 0-0
C 23-10-2019 18:30 GSBW JO7-1 SV Capelle JO7-1 90725 0-0
C 19-10-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 GSBW JO7-1 90724 0-0
C 12-10-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 NEO'25 JO7-1 61700 0-0
C 05-10-2019 10:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-1 61489 0-0
C 05-10-2019 09:30 SV Capelle JO7-1 RWB JO7-1 61193 0-0
C 05-10-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60483 0-0
C 05-10-2019 10:15 Willem II JO7-1 ONI JO7-1 61924 0-0
C 05-10-2019 10:45 GSBW JO7-1 NEO'25 JO7-1 90726 0-0
C 05-10-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 JEKA JO7-5 87519 0-0
C 28-09-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 Dongen JO7-1 61606 0-0
C 28-09-2019 09:30 ONI JO7-1 DESK JO7-1 60694 0-0
C 28-09-2019 10:00 RWB JO7-1 JEKA JO7-5 60911 0-0
C 28-09-2019 10:15 Willem II JO7-1 SSC'55 JO7-1 60572 0-0
C 28-09-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87518 0-0
C 21-09-2019 11:00 JEKA JO7-5 Haarsteeg JO7-2 61820 0-0
C 21-09-2019 09:30 SV Capelle JO7-1 Willem II JO7-1 61413 0-0
C 21-09-2019 10:00 Dongen JO7-1 ONI JO7-1 61260 0-0
C 21-09-2019 09:00 DESK JO7-1 RWB JO7-1 60767 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Waspik JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RWB JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dongen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Capelle JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Viola JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SSC'55 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NEO'25 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dongen JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waspik JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Olympia'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SSC'55 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Capelle JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GSBW JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Willem II JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RWB JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ONI JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 Veld 1A (Hoofdveld) 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven