Onder 9 beker poule

Pupillen - NEO'25 JO9-1M

Teamleden

Spelers
Kaylee van den Hoever        
Kimberly Kersbergen        
Marlene Klaasse        
Suze Maes        
Yente Nederveen        
Renske Nieuwenhuijzen        
Nina Snoeren        
Evy de Vos        
Emma van der Wildt        
 
Overige teamleden
Chantal de Haan Leider
Esmee Ramsteijn Trainer
Kitty Werther Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 08:30 WSC JO9-3M NEO'25 JO9-1M
C 26-10-2019 10:00 VCB JO9-1 Hilvaria JO9-4
C 26-10-2019 10:30 Neerlandia'31 JO9-3 FC Tilburg JO9-3M
C 02-11-2019 10:00 VCB JO9-1 WSC JO9-3M
C 02-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-5M Neerlandia'31 JO9-3
C 02-11-2019 10:45 FC Tilburg JO9-3M NEO'25 JO9-1M
C 09-11-2019 10:30 Neerlandia'31 JO9-3 Hilvaria JO9-4
C 09-11-2019 09:30 FC Tilburg JO9-3M WSC JO9-3M
C 09-11-2019 09:00 NEO'25 JO9-1M SCG'18 JO9-5M
C 16-11-2019 09:00 Hilvaria JO9-4 NEO'25 JO9-1M
C 16-11-2019 10:00 VCB JO9-1 Neerlandia'31 JO9-3
C 16-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-5M FC Tilburg JO9-3M

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 12-10-2019 vervallen NEO'25 JO9-1M VCB JO9-1 leider (Scheidsrechter) 54765
C 05-10-2019 10:00 NEO'25 JO9-1M Neerlandia'31 JO9-3 leider (Scheidsrechter) 56858
V 28-09-2019 10:00 Sarto JO9-6 NEO'25 JO9-1M
C 28-09-2019 vervallen Terlo JO9-2M NEO'25 JO9-1M 56155
B 14-09-2019 vervallen FC Drunen JO9-1 NEO'25 JO9-1M 13743
B 07-09-2019 vervallen DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M 13596
B 31-08-2019 vervallen NEO'25 JO9-1M Baardwijk JO9-2G A. van de Linden (Scheidsrechter) 13328
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 13900 0-0
B 14-09-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 NEO'25 JO9-1M 13743 0-0
B 07-09-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G FC Drunen JO9-1 13348 0-0
B 07-09-2019 10:00 DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M 13596 0-0
B 31-08-2019 08:30 NEO'25 JO9-1M Baardwijk JO9-2G 13328 0-0
B 31-08-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 13013 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 09:00 NEO'25 JO9-1M VCB JO9-1 54765 0-0
C 05-10-2019 10:15 SCG'18 JO9-5M VCB JO9-1 53086 0-0
C 05-10-2019 10:00 FC Tilburg JO9-3M Terlo JO9-2M 53731 0-0
C 05-10-2019 09:30 Hilvaria JO9-4 WSC JO9-3M 53242 0-0
C 05-10-2019 10:00 NEO'25 JO9-1M Neerlandia'31 JO9-3 56858 0-0
C 28-09-2019 10:00 VCB JO9-1 FC Tilburg JO9-3M 54423 0-0
C 28-09-2019 09:30 Terlo JO9-2M NEO'25 JO9-1M 56155 0-0
C 28-09-2019 09:00 Hilvaria JO9-4 SCG'18 JO9-5M 53062 0-0
C 28-09-2019 08:30 WSC JO9-3M Neerlandia'31 JO9-3 56265 0-0
C 21-09-2019 10:15 SCG'18 JO9-5M WSC JO9-3M 56403 0-0
C 21-09-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-3 Terlo JO9-2M 53693 0-0
C 21-09-2019 09:30 FC Tilburg JO9-3M Hilvaria JO9-4 53284 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO9-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baardwijk JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 JO9-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Tilburg JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO9-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Neerlandia'31 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VCB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvaria JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WSC JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 19:30 Veld 1D (Hoofdveld) 6 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven