Onder 17 beker poule

Junioren - NEO'25 JO17-1

Teamleden

Spelers
Teun van Dongen Keeper      
Ravi van Wezel Keeper      
Tomas Beerens        
Thomas Bogers        
Tim Bontje        
Daan Broeks        
Kevin van Gils        
Chesney van Hoek        
Nick Huijsman        
Sem de Jong        
DaniĆ«l Khoshbakht khoreshbarie        
Niels de Nijs        
Stijn Roubos        
Jort Timmermans        
Marien Visser        
Hielke van Zelst        
Yun Chao Zhang        
 
Overige teamleden
Bart Timmermans Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 NEO'25 JO17-1
C 23-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 GDC JO17-1
C 23-11-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 NOAD'32 JO17-1
C 23-11-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 SC 't Zand JO17-7
C 23-11-2019 14:00 DESK JO17-3 WSC JO17-4
C 30-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Sparta'30 JO17-1
C 30-11-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 HHC'09 JO17-1
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 DESK JO17-3
C 30-11-2019 12:30 WSC JO17-4 GDC JO17-1
C 30-11-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 SC 't Zand JO17-7
C 30-11-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6
C 07-12-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 NOAD'32 JO17-1
C 07-12-2019 12:30 WSC JO17-4 HHC'09 JO17-1
C 07-12-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 RKDVC JO17-3
C 07-12-2019 10:30 GDC JO17-1 SC Elshout JO17-1
C 07-12-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 NEO'25 JO17-1
C 14-12-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-3
C 14-12-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 NOAD'32 JO17-1
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 GDC JO17-1
C 14-12-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1
C 14-12-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 SC 't Zand JO17-7
C 14-12-2019 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:00 NEO'25 JO17-1 Uno Animo JO17-2 7821 5-1
B 14-09-2019 11:45 DESK JO17-4 SVSSS JO17-2 7864 0-6
B 07-09-2019 11:15 DESK JO17-4 NEO'25 JO17-1 7440 1-14
B 07-09-2019 13:00 SVSSS JO17-2 Uno Animo JO17-2 7592 6-0
B 31-08-2019 11:00 NEO'25 JO17-1 SVSSS JO17-2 7255 0-2
B 31-08-2019 14:30 Uno Animo JO17-2 DESK JO17-4 7311 3-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-7 Sparta'30 JO17-1 32745 1-4
C 16-11-2019 12:30 WSC JO17-4 SC Elshout JO17-1 32007 4-4
C 16-11-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 DESK JO17-3 33674 5-3
C 16-11-2019 09:00 GDC JO17-1 HHC'09 JO17-1 32321 2-0
C 16-11-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 33130 3-0
C 09-11-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 GDC JO17-1 31685 1-1
C 09-11-2019 12:30 NEO'25 JO17-1 WSC JO17-4 32716 1-1
C 09-11-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 Wilhelmina'26 JO17-1 33475 6-5
C 09-11-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 Sparta'30 JO17-1 32372 4-2
C 09-11-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 DESK JO17-3 31956 3-3
C 09-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 RKDVC JO17-3 33090 7-0
C 02-11-2019 10:00 Sparta'30 JO17-1 SC Elshout JO17-1 31899 4-2
C 02-11-2019 10:30 GDC JO17-1 NEO'25 JO17-1 33523 3-1
C 02-11-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 33861 0-4
C 02-11-2019 12:30 WSC JO17-4 NOAD'32 JO17-1 33975 0-5
C 02-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 SC 't Zand JO17-7 31935 0-0
C 02-11-2019 13:00 DESK JO17-3 HHC'09 JO17-1 34024 0-0
C 26-10-2019 14:00 SC Elshout JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 31847 1-3
C 26-10-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 RKDVC JO17-3 32063 4-1
C 26-10-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 GDC JO17-1 33313 0-4
C 26-10-2019 12:00 NEO'25 JO17-1 Sparta'30 JO17-1 32757 8-2
C 26-10-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 WSC JO17-4 32491 2-4
C 26-10-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 DESK JO17-3 33465 3-1
C 12-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 HHC'09 JO17-1 33757 9-0
C 12-10-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 RKDVC JO17-3 32526 3-2
C 12-10-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 NOAD'32 JO17-1 33406 4-4
C 05-10-2019 10:30 GDC JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 33767 6-2
C 05-10-2019 12:30 WSC JO17-4 SC 't Zand JO17-7 32365 2-9
C 05-10-2019 14:30 RKDVC JO17-3 SC Elshout JO17-1 32187 4-3
C 05-10-2019 13:00 DESK JO17-3 NEO'25 JO17-1 32545 2-9
C 28-09-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 HHC'09 JO17-1 32409 2-0
C 28-09-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 33200 2-4
C 28-09-2019 10:30 GDC JO17-1 DESK JO17-3 32156 4-0
C 28-09-2019 12:00 NEO'25 JO17-1 SC Elshout JO17-1 33449 4-2
C 28-09-2019 12:30 WSC JO17-4 Sparta'30 JO17-1 33392 1-2
C 28-09-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 OJC ROSMALEN JO17-6 32766 1-4
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 WSC JO17-4 31922 7-0
C 21-09-2019 13:00 DESK JO17-3 SC 't Zand JO17-7 33758 2-2
C 21-09-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 32922 2-7
C 21-09-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 NEO'25 JO17-1 31530 0-0
C 21-09-2019 14:30 RKDVC JO17-3 NOAD'32 JO17-1 32691 3-4
C 21-09-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 GDC JO17-1 33413 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO17-2 3 3 0 0 9 14 0 14 0
2 NEO'25 JO17-1 3 2 0 1 6 19 4 15 0
3 Uno Animo JO17-2 3 0 1 2 1 4 14 -10 0
4 DESK JO17-4 3 0 1 2 1 4 23 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC JO17-1 7 6 1 0 19 24 7 17 0
2 OJC ROSMALEN JO17-6 7 6 0 1 18 34 5 29 0
3 NOAD'32 JO17-1 7 5 2 0 17 22 9 13 0
4 NEO'25 JO17-1 7 4 2 1 14 26 12 14 0
5 Sparta'30 JO17-1 7 3 1 3 10 21 24 -3 0
6 SC 't Zand JO17-7 6 2 1 3 7 19 21 -2 0
7 HHC'09 JO17-1 6 2 1 3 7 8 16 -8 0
8 RKDVC JO17-3 6 2 0 4 6 14 23 -9 0
9 Wilhelmina'26 JO17-1 7 2 0 5 6 23 29 -6 0
10 WSC JO17-4 7 1 2 4 5 12 30 -18 0
11 DESK JO17-3 6 0 2 4 2 11 26 -15 0
12 SC Elshout JO17-1 7 0 2 5 2 17 29 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:45 - 21:30 veld 2AB (achterste Veld) 3 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 veld 2AC (achterste Veld) 6 Team training gaat_door
www.neo25.nl
2019-11-09 team foto NEO JO17-1
09-11-2019

Berichten



Terug naar boven