241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - NEO'25 MO15-1

Teamleden

Spelers
Luna van Baardwijk Keeper      
Aimee Huijsman        
Romy Kuijsten        
Luna Melissant        
Naomi Mutzers        
Senna Splinters        
Senna S.J.T. Verhoef        
Jill Versteeg        
Romy Versteeg        
Naomi Wagemakers        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:00 SC 't Zand MO15-1 NEO'25 MO15-1 140825 3-0
C 25-05-2019 11:30 SVSSS MO15-1 SSC'55 MO15-1 140877 0-0
C 25-05-2019 10:15 RFC MO15-1 Waspik MO15-1 141261 0-1
C 25-05-2019 09:30 GRC-14 MO15-1 DIA MO15-1 141200 2-4
C 25-05-2019 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 WSC MO15-2 141250 4-0
C 22-05-2019 19:30 NEO'25 MO15-1 SSC'55 MO15-1 140899 3-0
C 22-05-2019 19:00 SCO MO15-1 GRC-14 MO15-1 141180 6-0
C 18-05-2019 08:30 WSC MO15-2 SVSSS MO15-1 140836 1-3
C 18-05-2019 12:30 NEO'25 MO15-1 GRC-14 MO15-1 140882 0-0
C 18-05-2019 11:00 SCO MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 141268 2-0
C 18-05-2019 12:30 DIA MO15-1 SC 't Zand MO15-1 141237 0-2
C 18-05-2019 13:30 Waspik MO15-1 Uno Animo MO15-1 141303 2-0
C 18-05-2019 10:00 SSC'55 MO15-1 RFC MO15-1 141301 1-6
C 11-05-2019 09:30 GRC-14 MO15-1 WSC MO15-2 140948 4-0
C 11-05-2019 08:30 NEO'25 MO15-1 Waspik MO15-1 140907 0-5
C 11-05-2019 10:15 RFC MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 141280 2-2
C 11-05-2019 11:30 SVSSS MO15-1 SCO MO15-1 140970 3-0
C 11-05-2019 12:30 Uno Animo MO15-1 DIA MO15-1 140828 0-3
C 11-05-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 SSC'55 MO15-1 141161 12-0
C 08-05-2019 19:30 DIA MO15-1 NEO'25 MO15-1 140838 4-2
C 04-05-2019 13:00 Waspik MO15-1 SC 't Zand MO15-1 140929 2-0
C 04-05-2019 11:00 WSC MO15-2 RFC MO15-1 140879 3-1
C 04-05-2019 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 SVSSS MO15-1 141123 0-4
C 04-05-2019 08:30 SSC'55 MO15-1 Uno Animo MO15-1 140919 1-7
C 20-04-2019 11:00 GRC-14 MO15-1 SVSSS MO15-1 141366 0-5
C 20-04-2019 10:00 ST Almkerk/Altena MO15-1 SC 't Zand MO15-1 140881 1-4
C 20-04-2019 08:30 WSC MO15-2 SSC'55 MO15-1 140928 10-2
C 13-04-2019 11:00 GRC-14 MO15-1 Waspik MO15-1 140966 1-5
C 13-04-2019 09:00 Uno Animo MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 141034 1-0
C 13-04-2019 10:15 RFC MO15-1 SVSSS MO15-1 141159 1-2
C 13-04-2019 12:45 DIA MO15-1 WSC MO15-2 141384 7-1
C 13-04-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 SCO MO15-1 141158 4-1
C 10-04-2019 19:00 RFC MO15-1 NEO'25 MO15-1 140852 2-1
C 10-04-2019 19:00 SSC'55 MO15-1 DIA MO15-1 141077 0-6
C 06-04-2019 13:15 Waspik MO15-1 DIA MO15-1 140781 3-0
C 06-04-2019 11:30 SVSSS MO15-1 Uno Animo MO15-1 140968 1-3
C 06-04-2019 11:00 SCO MO15-1 RFC MO15-1 141138 1-1
C 06-04-2019 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 NEO'25 MO15-1 141375 2-1
C 06-04-2019 09:15 WSC MO15-2 SC 't Zand MO15-1 140787 0-3
C 06-04-2019 08:30 SSC'55 MO15-1 GRC-14 MO15-1 141328 0-16
C 01-04-2019 19:00 Uno Animo MO15-1 WSC MO15-2 141331 2-4
C 30-03-2019 12:30 DIA MO15-1 SCO MO15-1 141216 0-0
C 30-03-2019 11:45 NEO'25 MO15-1 WSC MO15-2 140807 0-3
C 30-03-2019 11:00 Uno Animo MO15-1 RFC MO15-1 140880 3-0
C 23-03-2019 12:00 Waspik MO15-1 SSC'55 MO15-1 140810 13-0
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 MO15-1 SCO MO15-1 141321 1-3
C 23-03-2019 08:30 DIA MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 141368 1-3
C 23-03-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 SVSSS MO15-1 141252 3-0
C 23-03-2019 11:30 GRC-14 MO15-1 RFC MO15-1 141134 2-1
C 16-03-2019 11:30 SVSSS MO15-1 Waspik MO15-1 141016 1-2
C 16-03-2019 10:30 SCO MO15-1 WSC MO15-2 141224 4-1
C 16-03-2019 09:30 GRC-14 MO15-1 Uno Animo MO15-1 140951 3-1
C 09-03-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 GRC-14 MO15-1 140814 3-2
C 09-03-2019 09:00 Waspik MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 141345 1-2
C 23-02-2019 09:00 NEO'25 MO15-1 SVSSS MO15-1 140942 5-1
C 23-02-2019 12:30 Uno Animo MO15-1 SCO MO15-1 140864 2-4
C 18-02-2019 19:00 SSC'55 MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 140997 0-3
C 16-02-2019 08:30 WSC MO15-2 Waspik MO15-1 141199 1-3
C 16-02-2019 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 GRC-14 MO15-1 141372 1-2
C 16-02-2019 11:30 SVSSS MO15-1 DIA MO15-1 141157 1-2
C 16-02-2019 12:30 Uno Animo MO15-1 NEO'25 MO15-1 140917 4-1
C 16-02-2019 12:45 SCO MO15-1 SSC'55 MO15-1 141311 10-0
C 16-02-2019 10:15 RFC MO15-1 SC 't Zand MO15-1 141228 1-6
C 09-02-2019 13:00 Waspik MO15-1 SCO MO15-1 140961 3-2
C 09-02-2019 12:00 DIA MO15-1 RFC MO15-1 141327 2-1
C 09-02-2019 11:15 SC 't Zand MO15-1 Uno Animo MO15-1 141107 0-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 NEO'25 MO15-1 Madese Boys MO15-1 67614 0-0
C 15-12-2018 12:00 Kozakken Boys MO15-1 Waspik MO15-1 67394 2-2
C 15-12-2018 10:30 DIA MO15-2 JEKA MO15-2 97087 2-2
C 08-12-2018 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 MVV'58 MO15-2 77442 5-0
C 08-12-2018 10:15 TSC MO15-2 RFC MO15-1 67580 4-1
C 08-12-2018 11:15 Sleeuwijk MO15-1 Madese Boys MO15-1 67799 0-4
C 08-12-2018 11:00 SCO MO15-1 NEO'25 MO15-1 67918 4-1
C 01-12-2018 08:30 NEO'25 MO15-1 TSC MO15-2 67735 0-1
C 01-12-2018 10:15 RFC MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 67773 0-1
C 01-12-2018 12:00 JEKA MO15-2 Kozakken Boys MO15-1 97086 1-3
C 01-12-2018 13:00 Waspik MO15-1 SCO MO15-1 67568 0-1
C 01-12-2018 12:30 Madese Boys MO15-1 DIA MO15-2 67362 5-0
C 01-12-2018 08:30 MVV'58 MO15-2 Sleeuwijk MO15-1 77441 0-3
C 24-11-2018 08:30 MVV'58 MO15-2 Waspik MO15-1 77440 0-6
C 24-11-2018 11:00 SCO MO15-1 Kozakken Boys MO15-1 67718 1-4
C 24-11-2018 10:00 DIA MO15-2 RFC MO15-1 67502 1-1
C 24-11-2018 11:00 Sleeuwijk MO15-1 NEO'25 MO15-1 67496 4-0
C 24-11-2018 12:30 TSC MO15-2 JEKA MO15-2 97085 8-1
C 24-11-2018 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 Madese Boys MO15-1 67576 2-5
C 17-11-2018 08:30 JEKA MO15-2 SCO MO15-1 97084 3-3
C 17-11-2018 08:30 NEO'25 MO15-1 MVV'58 MO15-2 77439 3-0
C 17-11-2018 10:15 RFC MO15-1 Waspik MO15-1 67647 1-2
C 17-11-2018 10:45 DIA MO15-2 Sleeuwijk MO15-1 67365 2-3
C 17-11-2018 12:30 Madese Boys MO15-1 TSC MO15-2 67448 2-0
C 17-11-2018 10:00 Kozakken Boys MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 67856 0-4
C 10-11-2018 11:15 Sleeuwijk MO15-1 JEKA MO15-2 97083 6-0
C 10-11-2018 12:00 ST Almkerk/Altena MO15-1 NEO'25 MO15-1 67760 2-0
C 10-11-2018 13:00 Waspik MO15-1 Madese Boys MO15-1 67353 0-0
C 10-11-2018 11:00 SCO MO15-1 DIA MO15-2 67547 2-2
C 10-11-2018 08:30 TSC MO15-2 Kozakken Boys MO15-1 67956 8-1
C 10-11-2018 08:30 MVV'58 MO15-2 RFC MO15-1 77438 0-2
C 05-11-2018 20:00 Sleeuwijk MO15-1 RFC MO15-1 67392 2-1
C 03-11-2018 12:00 Kozakken Boys MO15-1 NEO'25 MO15-1 67542 13-1
C 03-11-2018 11:00 SCO MO15-1 Madese Boys MO15-1 67429 0-4
C 03-11-2018 11:00 DIA MO15-2 Waspik MO15-1 67898 1-3
C 03-11-2018 11:00 Sleeuwijk MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 67901 0-1
C 03-11-2018 09:00 JEKA MO15-2 RFC MO15-1 97082 1-0
C 03-11-2018 10:15 TSC MO15-2 MVV'58 MO15-2 77437 9-0
C 31-10-2018 19:15 Madese Boys MO15-1 Kozakken Boys MO15-1 67636 0-3
C 27-10-2018 08:30 MVV'58 MO15-2 DIA MO15-2 77436 1-8
C 27-10-2018 09:45 NEO'25 MO15-1 JEKA MO15-2 97081 4-5
C 27-10-2018 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 TSC MO15-2 67784 2-3
C 27-10-2018 10:15 RFC MO15-1 SCO MO15-1 67942 2-6
C 27-10-2018 13:00 Waspik MO15-1 Sleeuwijk MO15-1 67743 1-0
C 24-10-2018 19:00 SCO MO15-1 Sleeuwijk MO15-1 67450 2-1
C 22-10-2018 19:15 Madese Boys MO15-1 MVV'58 MO15-2 77433 5-0
C 13-10-2018 10:45 DIA MO15-2 TSC MO15-2 67712 1-8
C 13-10-2018 11:00 SCO MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 67953 2-0
C 13-10-2018 10:00 Kozakken Boys MO15-1 MVV'58 MO15-2 77435 9-0
C 13-10-2018 13:45 JEKA MO15-2 Waspik MO15-1 97080 1-3
C 06-10-2018 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 DIA MO15-2 67664 1-3
C 06-10-2018 12:30 Madese Boys MO15-1 JEKA MO15-2 97079 6-0
C 06-10-2018 10:15 RFC MO15-1 Kozakken Boys MO15-1 67391 1-5
C 06-10-2018 10:30 TSC MO15-2 Sleeuwijk MO15-1 67774 6-1
C 06-10-2018 13:00 Waspik MO15-1 NEO'25 MO15-1 67457 6-0
C 06-10-2018 13:00 MVV'58 MO15-2 SCO MO15-1 77434 0-6
C 02-10-2018 19:00 NEO'25 MO15-1 RFC MO15-1 67831 1-5
C 29-09-2018 13:00 Waspik MO15-1 TSC MO15-2 67372 2-5
C 29-09-2018 08:30 JEKA MO15-2 ST Almkerk/Altena MO15-1 97078 2-6
C 29-09-2018 12:30 Kozakken Boys MO15-1 DIA MO15-2 67762 5-1
C 22-09-2018 11:30 TSC MO15-2 SCO MO15-1 67716 3-2
C 22-09-2018 12:30 Sleeuwijk MO15-1 Kozakken Boys MO15-1 67624 2-4
C 22-09-2018 11:00 DIA MO15-2 NEO'25 MO15-1 67897 4-2
C 22-09-2018 08:30 MVV'58 MO15-2 Oosterhout MO15-1 77432 0-0
C 22-09-2018 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 Waspik MO15-1 67673 3-2
C 22-09-2018 12:20 MVV'58 MO15-2 JEKA MO15-2 97077 2-3
C 22-09-2018 10:15 RFC MO15-1 Madese Boys MO15-1 67767 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik MO15-1 11 10 0 1 30 40 7 33 0
2 SC 't Zand MO15-1 11 9 0 2 27 40 8 32 0
3 DIA MO15-1 11 7 1 3 22 29 15 14 0
4 SCO MO15-1 11 6 2 3 20 33 15 18 0
5 Uno Animo MO15-1 11 6 0 5 18 24 19 5 0
6 ST Almkerk/Altena MO15-1 11 5 1 5 16 18 18 0 0
7 GRC-14 MO15-1 10 5 0 5 15 32 26 6 0
8 SVSSS MO15-1 10 5 0 5 15 21 17 4 0
9 WSC MO15-2 11 4 0 7 12 24 33 -9 0
10 RFC MO15-1 11 2 2 7 8 16 24 -8 0
11 NEO'25 MO15-1 10 2 0 8 6 14 27 -13 0
12 SSC'55 MO15-1 10 0 0 10 0 4 86 -82 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC MO15-2 11 10 0 1 30 55 13 42 0
2 Madese Boys MO15-1 10 8 1 1 25 36 5 31 0
3 Kozakken Boys MO15-1 11 8 1 2 25 49 21 28 0
4 ST Almkerk/Altena MO15-1 11 7 0 4 21 27 17 10 0
5 Waspik MO15-1 11 6 2 3 20 27 14 13 0
6 SCO MO15-1 11 6 2 3 20 29 20 9 0
7 Sleeuwijk MO15-1 11 5 0 6 15 22 21 1 0
8 DIA MO15-2 11 3 3 5 12 25 33 -8 0
9 JEKA MO15-2 11 3 2 6 11 19 43 -24 0
10 RFC MO15-1 11 2 1 8 7 14 28 -14 0
11 NEO'25 MO15-1 10 1 0 9 3 12 44 -32 0
12 MVV'58 MO15-2 11 0 0 11 0 3 59 -56 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:30 - 20:30 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven