Afdrukken
235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - NEO'25 MO17-1

Teamleden

Spelers
Nicolyne Spierings Keeper      
Lonneke Dirksen        
Edith Haverhals        
Maaike Jansen        
Minke Mandemakers        
Anouk Okkema        
Lara Prins        
Lara Prins        
Chiara Splinters        
Anouk Wagemakers        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2019 19:45 ZIGO MO17-1 NEO'25 MO17-1 140557 4-0
C 27-05-2019 19:30 Bladella MO17-1 Nemelaer MO17-1 143746 6-4
C 25-05-2019 13:00 Hilvaria MO17-1 Nevelo MO17-1 140162 1-4
C 25-05-2019 13:00 VOAB MO17-1 DESK MO17-1 140195 1-8
C 25-05-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 SDO'39 MO17-1 140481 3-1
C 22-05-2019 19:30 SDO'39 MO17-1 DESK MO17-1 140611 1-4
C 18-05-2019 11:30 SDO'39 MO17-1 VOAB MO17-1 140713 3-2
C 18-05-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 ZIGO MO17-1 143745 0-10
C 18-05-2019 14:00 NEO'25 MO17-1 SSC'55 MO17-1 140356 2-0
C 18-05-2019 13:00 DESK MO17-1 Bladella MO17-1 140186 3-3
C 18-05-2019 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Hilvaria MO17-1 140249 16-0
C 15-05-2019 19:00 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 152258 7-0
C 11-05-2019 09:30 Nevelo MO17-1 NEO'25 MO17-1 140304 4-1
C 11-05-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140129 0-5
C 11-05-2019 13:00 Bladella MO17-1 SDO'39 MO17-1 140361 6-2
C 11-05-2019 13:30 Hilvaria MO17-1 Nemelaer MO17-1 143744 6-0
C 11-05-2019 14:00 ZIGO MO17-1 VOAB MO17-1 140279 1-1
C 06-05-2019 19:30 Oirschot Vooruit MO17-1 DESK MO17-1 140206 6-0
C 04-05-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Nevelo MO17-1 140665 6-0
C 04-05-2019 13:00 VOAB MO17-1 Bladella MO17-1 140095 2-4
C 04-05-2019 12:45 NEO'25 MO17-1 Hilvaria MO17-1 140556 4-1
C 04-05-2019 13:00 DESK MO17-1 ZIGO MO17-1 140080 3-6
C 04-05-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 SSC'55 MO17-1 143743 1-9
C 20-04-2019 13:00 NEO'25 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140131 0-1
C 20-04-2019 10:00 SDO'39 MO17-1 Nemelaer MO17-1 143737 8-2
C 17-04-2019 19:00 VOAB MO17-1 Hilvaria MO17-1 140661 3-1
C 13-04-2019 11:45 Hilvaria MO17-1 SDO'39 MO17-1 140245 6-2
C 13-04-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Bladella MO17-1 139898 4-3
C 13-04-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 VOAB MO17-1 140466 2-1
C 13-04-2019 09:30 Nevelo MO17-1 Nemelaer MO17-1 143742 13-0
C 08-04-2019 19:30 SDO'39 MO17-1 ZIGO MO17-1 140585 1-4
C 06-04-2019 15:00 Bladella MO17-1 SSC'55 MO17-1 140123 4-1
C 06-04-2019 13:00 DESK MO17-1 Hilvaria MO17-1 140615 4-2
C 06-04-2019 13:00 VOAB MO17-1 Nevelo MO17-1 140326 2-1
C 30-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 VOAB MO17-1 140088 2-1
C 30-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 SDO'39 MO17-1 140363 15-1
C 30-03-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Nevelo MO17-1 140056 1-0
C 30-03-2019 14:00 Hilvaria MO17-1 Emplina MO17-1 140066 0-0
C 23-03-2019 12:45 Emplina MO17-1 ZIGO MO17-1 139917 0-0
C 23-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 143740 0-0
C 23-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 VOAB MO17-1 140422 9-0
C 23-03-2019 09:30 Nevelo MO17-1 SDO'39 MO17-1 140471 3-0
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 140093 3-1
C 23-03-2019 11:45 Hilvaria MO17-1 Bladella MO17-1 140049 1-1
C 18-03-2019 19:00 SSC'55 MO17-1 ZIGO MO17-1 139927 1-4
C 16-03-2019 15:00 Bladella MO17-1 NEO'25 MO17-1 140700 1-1
C 16-03-2019 12:45 Emplina MO17-1 SSC'55 MO17-1 140144 0-0
C 16-03-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 143739 0-8
C 09-03-2019 09:30 Nevelo MO17-1 Bladella MO17-1 140188 4-2
C 09-03-2019 13:00 DESK MO17-1 Nemelaer MO17-1 143738 4-5
C 23-02-2019 09:30 Nevelo MO17-1 DESK MO17-1 140217 3-2
C 23-02-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 VOAB MO17-1 143736 1-8
C 23-02-2019 14:00 NEO'25 MO17-1 SDO'39 MO17-1 139967 4-1
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 Nevelo MO17-1 140483 3-2
C 16-02-2019 13:00 Bladella MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140669 2-8
C 16-02-2019 13:00 DESK MO17-1 NEO'25 MO17-1 140650 0-2
C 16-02-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Hilvaria MO17-1 140219 1-2
C 16-02-2019 13:00 VOAB MO17-1 Emplina MO17-1 140484 3-0
C 09-02-2019 14:30 Hilvaria MO17-1 SSC'55 MO17-1 139952 1-2
C 09-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ZIGO MO17-1 140328 9-0
C 09-02-2019 12:45 Emplina MO17-1 Bladella MO17-1 140220 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 RFC MO17-1 66648 2-3
C 15-12-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1 67249 0-0
C 15-12-2018 13:30 NEO'25 MO17-1 Oosterhout MO17-1 78409 6-0
C 08-12-2018 13:00 DESK MO17-1 Be Ready MO17-1 66755 1-1
C 08-12-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 SSC'55 MO17-1 67265 0-0
C 08-12-2018 12:15 RFC MO17-1 Oosterhout MO17-1 78418 3-2
C 08-12-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 NEO'25 MO17-1 66731 5-0
C 08-12-2018 12:45 SCO MO17-1 Raamsdonk MO17-1 66746 1-4
C 03-12-2018 19:00 Raamsdonk MO17-1 SV Capelle MO17-1 66714 9-6
C 01-12-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 DESK MO17-1 66555 2-1
C 01-12-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 Baardwijk MO17-1 78417 0-14
C 01-12-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 RFC MO17-1 66704 0-4
C 01-12-2018 11:00 Be Ready MO17-1 SCO MO17-1 66715 5-1
C 28-11-2018 19:30 RFC MO17-1 SV Capelle MO17-1 66756 3-1
C 24-11-2018 12:15 RFC MO17-1 NEO'25 MO17-1 66653 4-0
C 24-11-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Uno Animo MO17-1 67130 0-7
C 24-11-2018 12:15 SCO MO17-1 DESK MO17-1 66917 2-3
C 24-11-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 Be Ready MO17-1 78416 1-5
C 24-11-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 Raamsdonk MO17-1 66600 8-0
C 17-11-2018 11:40 NEO'25 MO17-1 SV Capelle MO17-1 67210 3-0
C 17-11-2018 13:00 DESK MO17-1 RFC MO17-1 66751 2-1
C 17-11-2018 14:30 Raamsdonk MO17-1 Oosterhout MO17-1 78415 3-4
C 17-11-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 Be Ready MO17-1 66946 1-1
C 17-11-2018 12:00 Uno Animo MO17-1 SCO MO17-1 66970 3-1
C 10-11-2018 11:00 Be Ready MO17-1 NEO'25 MO17-1 67039 0-2
C 10-11-2018 12:15 RFC MO17-1 Raamsdonk MO17-1 67169 8-1
C 10-11-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 Uno Animo MO17-1 66754 4-2
C 10-11-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 SSC'55 MO17-1 78414 3-6
C 05-11-2018 19:00 SSC'55 MO17-1 NEO'25 MO17-1 67234 1-0
C 03-11-2018 13:00 DESK MO17-1 Raamsdonk MO17-1 67027 7-3
C 03-11-2018 12:45 SCO MO17-1 NEO'25 MO17-1 67211 4-8
C 03-11-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 SSC'55 MO17-1 67196 1-0
C 03-11-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Oosterhout MO17-1 78413 5-7
C 31-10-2018 19:30 Raamsdonk MO17-1 NEO'25 MO17-1 66973 2-6
C 27-10-2018 11:00 Be Ready MO17-1 Baardwijk MO17-1 67188 0-2
C 27-10-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 SCO MO17-1 66610 0-6
C 27-10-2018 12:45 NEO'25 MO17-1 DESK MO17-1 67049 3-1
C 27-10-2018 13:00 Raamsdonk MO17-1 Uno Animo MO17-1 66628 1-7
C 22-10-2018 19:30 DESK MO17-1 Oosterhout MO17-1 78411 5-2
C 20-10-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 Be Ready MO17-1 67148 2-1
C 20-10-2018 12:45 SCO MO17-1 RFC MO17-1 66568 2-2
C 13-10-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 SSC'55 MO17-1 67031 7-1
C 06-10-2018 13:00 NEO'25 MO17-1 Uno Animo MO17-1 66674 1-6
C 06-10-2018 11:00 Be Ready MO17-1 Raamsdonk MO17-1 66760 0-4
C 06-10-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 SCO MO17-1 78410 4-10
C 06-10-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 67225 2-2
C 06-10-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 Baardwijk MO17-1 66764 2-9
C 29-09-2018 11:00 Be Ready MO17-1 SV Capelle MO17-1 66719 3-0
C 29-09-2018 12:45 SCO MO17-1 Baardwijk MO17-1 66603 1-6
C 29-09-2018 13:00 Raamsdonk MO17-1 SSC'55 MO17-1 66940 6-3
C 29-09-2018 12:30 Uno Animo MO17-1 RFC MO17-1 66907 3-2
C 24-09-2018 19:00 Oosterhout MO17-1 Uno Animo MO17-1 78408 2-4
C 22-09-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 DESK MO17-1 66920 5-1
C 22-09-2018 12:15 RFC MO17-1 Be Ready MO17-1 67124 1-3
C 22-09-2018 11:00 SV Capelle MO17-1 SCO MO17-1 66783 0-4
C 22-09-2018 10:45 SC 't Zand MO17-3 Raamsdonk MO17-1 66596 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:45 NOAD'32 MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 17436 0-3
B 15-09-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 NEO'25 MO17-1 17538 2-4
B 08-09-2018 10:00 SSC'55 MO17-1 NOAD'32 MO17-1 17154 3-1
B 08-09-2018 11:00 NEO'25 MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 17277 2-4
B 01-09-2018 09:45 NOAD'32 MO17-1 NEO'25 MO17-1 17415 1-2
B 01-09-2018 12:30 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 SSC'55 MO17-1 17579 9-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit MO17-1 10 10 0 0 30 83 3 80 0
2 ZIGO MO17-1 10 7 1 2 22 35 20 15 0
3 NEO'25 MO17-1 10 6 1 3 19 23 13 10 0
4 Nevelo MO17-1 10 6 0 4 18 34 18 16 0
5 SSC'55 MO17-1 10 6 0 4 18 24 22 2 0
6 Bladella MO17-1 10 4 3 3 15 32 30 2 0
7 DESK MO17-1 10 3 1 6 10 29 32 -3 0
8 VOAB MO17-1 10 3 1 6 10 21 32 -11 0
9 Hilvaria MO17-1 10 3 1 6 10 21 37 -16 0
10 SDO'39 MO17-1 10 2 0 8 6 20 49 -29 0
11 Nemelaer MO17-1 10 1 0 9 3 13 79 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO17-1 10 9 0 1 27 62 10 52 0
2 Uno Animo MO17-1 10 9 0 1 27 37 13 24 0
3 RFC MO17-1 10 6 1 3 19 31 16 15 0
4 NEO'25 MO17-1 10 6 0 4 18 29 23 6 0
5 DESK MO17-1 9 4 2 3 14 23 21 2 0
6 Be Ready MO17-1 10 4 2 4 14 19 15 4 0
7 Raamsdonk MO17-1 10 4 0 6 12 33 50 -17 0
8 SCO MO17-1 10 3 1 6 10 32 35 -3 0
9 SSC'55 MO17-1 9 2 2 5 8 14 30 -16 0
10 Oosterhout MO17-1 10 2 0 8 6 25 61 -36 0
11 SV Capelle MO17-1 8 0 0 8 0 14 45 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 NEO'25 MO17-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 SSC'55 MO17-1 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 NOAD'32 MO17-1 3 0 0 3 0 2 8 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:00 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 27-08-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 03-09-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 10-09-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 17-09-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 24-09-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 01-10-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 08-10-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 15-10-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 22-10-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:00 - 21:00 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 20:45 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 20:45 Team training gaat_door

Berichten



Powered by