B4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde

Pupillen - NEO'25 JO8-1

Teamleden

Spelers
Tom Cuthill        
Thijmen Duits        
Sem van Gulik        
Rik van den Hoven        
Luca Janse        
Ahmet Yavuz Kondakci        
Delani van Os        
Tijmen van Wanrooij        
 
Overige teamleden
Ronald van Wanrooij Leider/Trainer
Danny van Os Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
T 05-01-2019 08:30 zaaltoernooi bij SSC'55 NEO'25 JO8-1
C 15-12-2018 afgelast NEO'25 JO8-1 SV BLC JO8-2 leider (Scheidsrechter) 100749
C 08-12-2018 vervallen FC Tilburg JO8-1 NEO'25 JO8-1 62776 1-11
C 01-12-2018 vervallen NEO'25 JO8-1 Nevelo JO8-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 61516 14-0
C 24-11-2018 09:45 NEO'25 JO8-1 SVSSS JO8-1 leider (Scheidsrechter) 62400 8-0
C 17-11-2018 09:00 Taxandria JO8-1 NEO'25 JO8-1 60670 1-14
C 10-11-2018 vervallen NEO'25 JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 leider (Scheidsrechter) 62625 19-0
C 03-11-2018 vervallen Haarsteeg JO8-1 NEO'25 JO8-1 61020 1-9
C 27-10-2018 vervallen NEO'25 JO8-1 Bladella JO8-2 61762
B 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NEO'25 JO8-1 103247 1 - 10
C 13-10-2018 vervallen Boxtel JO8-1 NEO'25 JO8-1 62616 4-13
C 06-10-2018 vervallen NEO'25 JO8-1 RWB JO8-1 leider (Scheidsrechter) 61546 16-2
C 29-09-2018 09:00 Jong Brabant JO8-3G NEO'25 JO8-1 63033 2-19
B 15-09-2018 09:00 DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1 16143 1 - 23
B 08-09-2018 08:30 SSC'55 JO8-1 NEO'25 JO8-1 16118 0 - 21
B 01-09-2018 09:15 NEO'25 JO8-1 SCG'18 JO8-1 A. (Ad) v.d.Linden… (+1) 15997 12 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NEO'25 JO8-1 103247 1-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 NEO'25 JO8-1 SV BLC JO8-2 100749 0-0
C 15-12-2018 10:15 Taxandria JO8-1 Haarsteeg JO8-1 60468 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 60650 0-0
C 08-12-2018 09:30 FC Tilburg JO8-1 NEO'25 JO8-1 62776 0-0
C 08-12-2018 08:45 Boxtel JO8-1 SVSSS JO8-1 62217 0-0
C 08-12-2018 08:45 RWB JO8-1 Taxandria JO8-1 61083 0-0
C 01-12-2018 08:30 SVSSS JO8-1 RWB JO8-1 62928 0-0
C 01-12-2018 08:30 SV BLC JO8-2 Boxtel JO8-1 100758 0-0
C 01-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 FC Tilburg JO8-1 61710 0-0
C 01-12-2018 10:30 NEO'25 JO8-1 Nevelo JO8-1 61516 0-0
C 24-11-2018 08:45 RWB JO8-1 Boxtel JO8-1 60979 0-0
C 24-11-2018 09:00 Nevelo JO8-1 Taxandria JO8-1 61025 0-0
C 24-11-2018 09:45 NEO'25 JO8-1 SVSSS JO8-1 62400 0-0
C 24-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 SV BLC JO8-2 100757 0-0
C 17-11-2018 09:00 Taxandria JO8-1 NEO'25 JO8-1 60670 0-0
C 17-11-2018 08:45 Boxtel JO8-1 FC Tilburg JO8-1 62665 0-0
C 17-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 SVSSS JO8-1 61194 0-0
C 17-11-2018 08:30 SV BLC JO8-2 RWB JO8-1 100756 0-0
C 10-11-2018 09:00 NEO'25 JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 62625 0-0
C 10-11-2018 09:00 Nevelo JO8-1 SV BLC JO8-2 100755 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 Boxtel JO8-1 61149 0-0
C 10-11-2018 10:45 FC Tilburg JO8-1 Taxandria JO8-1 61142 0-0
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 NEO'25 JO8-1 61020 0-0
C 03-11-2018 09:00 Nevelo JO8-1 FC Tilburg JO8-1 61447 0-0
C 03-11-2018 08:45 Boxtel JO8-1 Taxandria JO8-1 60503 0-0
C 03-11-2018 08:30 SV BLC JO8-2 Zwaluw VFC JO8-5 100754 0-0
C 27-10-2018 10:45 FC Tilburg JO8-1 Haarsteeg JO8-1 60540 0-0
C 27-10-2018 10:15 Taxandria JO8-1 SV BLC JO8-2 100753 0-0
C 27-10-2018 09:00 Jong Brabant JO8-3G Boxtel JO8-1 63190 0-0
C 27-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 RWB JO8-1 63187 0-0
C 27-10-2018 08:30 SVSSS JO8-1 Nevelo JO8-1 62419 0-0
C 13-10-2018 08:45 RWB JO8-1 FC Tilburg JO8-1 61280 0-0
C 13-10-2018 10:15 Taxandria JO8-1 Jong Brabant JO8-3G 62939 0-0
C 13-10-2018 09:00 Nevelo JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 63025 0-0
C 13-10-2018 08:45 Boxtel JO8-1 NEO'25 JO8-1 62616 0-0
C 13-10-2018 08:30 SV BLC JO8-2 SVSSS JO8-1 100752 0-0
C 13-10-2018 09:30 Bladella JO8-2 Haarsteeg JO8-1 61052 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Boxtel JO8-1 62209 0-0
C 06-10-2018 08:30 SVSSS JO8-1 Taxandria JO8-1 61797 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 Nevelo JO8-1 61093 0-0
C 06-10-2018 10:45 FC Tilburg JO8-1 Bladella JO8-2 61939 0-0
C 06-10-2018 08:30 NEO'25 JO8-1 RWB JO8-1 61546 0-0
C 06-10-2018 09:00 Jong Brabant JO8-3G SV BLC JO8-2 100751 0-0
C 29-09-2018 08:30 SV BLC JO8-2 FC Tilburg JO8-1 100750 0-0
C 29-09-2018 08:30 SVSSS JO8-1 Haarsteeg JO8-1 61318 0-0
C 29-09-2018 09:00 Jong Brabant JO8-3G NEO'25 JO8-1 63033 0-0
C 29-09-2018 08:45 RWB JO8-1 Nevelo JO8-1 63164 0-0
C 29-09-2018 10:15 Taxandria JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 61806 0-0
C 29-09-2018 08:45 Boxtel JO8-1 Bladella JO8-2 61051 0-0
C 22-09-2018 08:30 Bladella JO8-2 Taxandria JO8-1 62228 0-0
C 22-09-2018 10:45 FC Tilburg JO8-1 SVSSS JO8-1 62433 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 RWB JO8-1 61663 0-0
C 22-09-2018 09:00 Nevelo JO8-1 Boxtel JO8-1 63113 0-0
C 22-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Jong Brabant JO8-3G 60464 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1 16143 1-23
B 15-09-2018 10:15 SCG'18 JO8-1 SSC'55 JO8-1 16150 13-0
B 08-09-2018 08:30 SSC'55 JO8-1 NEO'25 JO8-1 16118 0-21
B 08-09-2018 10:15 SCG'18 JO8-1 DESK JO8-2 16074 6-0
B 01-09-2018 09:15 NEO'25 JO8-1 SCG'18 JO8-1 15997 12-0
B 01-09-2018 11:00 DESK JO8-2 SSC'55 JO8-1 16419 8-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 1 1 0 0 3 10 1 9 0
2 Haarsteeg JO8-2 1 0 0 1 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 3 3 0 0 9 56 1 55 0
2 SCG'18 JO8-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 DESK JO8-2 3 1 0 2 3 9 34 -25 0
4 SSC'55 JO8-1 3 0 0 3 0 5 42 -37 0

Training

Berichten



Terug naar boven