0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - NEO'25 JO9-2

Teamleden

Spelers
Julian Britt        
Arda Yigit Colkusu        
Lars Hoevenaars        
Mohamad Ziyed Kasem        
Raphael van der Linden        
Timo Nederveen        
Jesse Wilmont        
Milan van Woensel        
 
Overige teamleden
Rudy Nederveen Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
V 02-02-2019 10:30 NEO'25 JO9-2 NEO'25 JO9-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Emplina JO9-4 Vlijmense Boys JO9-2G 96721 0-0
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO9-3 Dussense Boys JO9-1 96710 0-0
C 01-12-2018 08:30 Emplina JO9-4 NEO'25 JO9-2 96722 0-0
C 24-11-2018 11:00 Dussense Boys JO9-1 Emplina JO9-4 96714 0-0
C 24-11-2018 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G Haarsteeg JO9-3 96718 0-0
C 17-11-2018 08:30 NEO'25 JO9-2 Dussense Boys JO9-1 96706 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-3 NEO'25 JO9-2 96709 0-0
C 10-11-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-2G Dussense Boys JO9-1 96717 0-0
C 03-11-2018 08:45 NEO'25 JO9-2 Vlijmense Boys JO9-2G 96705 0-0
C 03-11-2018 08:30 Emplina JO9-4 Haarsteeg JO9-3 96720 0-0
C 27-10-2018 09:00 NEO'25 JO9-2 Emplina JO9-4 96704 0-0
C 27-10-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-3 96713 0-0
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-3 Vlijmense Boys JO9-2G 96708 0-0
C 13-10-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 GDC JO9-2 59669 0-0
C 13-10-2018 08:30 Oosterhout JO9-2G Madese Boys JO9-3 57536 0-0
C 13-10-2018 08:30 SSC'55 JO9-1 ONI JO9-1 59486 0-0
C 13-10-2018 09:55 NEO'25 JO9-2 SCO JO9-2 60096 0-0
C 13-10-2018 10:00 Right'Oh JO9-2 SC 't Zand JO9-5 59060 0-0
C 13-10-2018 08:30 Emplina JO9-4 Dussense Boys JO9-1 96719 0-0
C 13-10-2018 08:45 RFC JO9-3 Dongen JO9-5 58634 0-0
C 06-10-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 NEO'25 JO9-2 96712 0-0
C 06-10-2018 10:15 Vlijmense Boys JO9-2G Emplina JO9-4 96716 0-0
C 06-10-2018 10:00 ONI JO9-1 Olympia'60 JO9-3 57942 0-0
C 06-10-2018 10:00 Dongen JO9-5 Oosterhout JO9-2G 56989 0-0
C 06-10-2018 08:30 SCO JO9-2 SSC'55 JO9-1 59484 0-0
C 06-10-2018 08:45 SC 't Zand JO9-5 NEO'25 JO9-2 57985 0-0
C 06-10-2018 09:00 Madese Boys JO9-3 RFC JO9-3 59957 0-0
C 06-10-2018 09:00 GDC JO9-2 Right'Oh JO9-2 56775 0-0
C 29-09-2018 09:45 NEO'25 JO9-2 Olympia'60 JO9-3 58601 0-0
C 29-09-2018 09:00 Madese Boys JO9-3 SC 't Zand JO9-5 59269 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO9-3 SCO JO9-2 58407 0-0
C 29-09-2018 08:30 Oosterhout JO9-2G GDC JO9-2 58250 0-0
C 29-09-2018 10:00 Right'Oh JO9-2 SSC'55 JO9-1 57287 0-0
C 29-09-2018 09:30 Dongen JO9-5 ONI JO9-1 57164 0-0
C 29-09-2018 08:30 NEO'25 JO9-2 Haarsteeg JO9-3 96703 0-0
C 29-09-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 Vlijmense Boys JO9-2G 96711 0-0
C 22-09-2018 08:30 Olympia'60 JO9-3 Right'Oh JO9-2 58984 0-0
C 22-09-2018 09:15 SCO JO9-2 Dongen JO9-5 58044 0-0
C 22-09-2018 08:45 SC 't Zand JO9-5 RFC JO9-3 60271 0-0
C 22-09-2018 09:00 GDC JO9-2 Madese Boys JO9-3 60133 0-0
C 22-09-2018 10:00 ONI JO9-1 NEO'25 JO9-2 56524 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-3 Emplina JO9-4 96707 0-0
C 22-09-2018 10:15 Vlijmense Boys JO9-2G NEO'25 JO9-2 96715 0-0
C 22-09-2018 08:30 SSC'55 JO9-1 Oosterhout JO9-2G 58363 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Dongen JO9-3 NEO'25 JO9-2 15054 12-3
B 08-09-2018 09:00 Dongen JO9-3 SSC'55 JO9-1 15275 7-14
B 01-09-2018 08:30 SSC'55 JO9-1 NEO'25 JO9-2 14913 12-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO9-1 2 2 0 0 6 26 9 17 0
2 Dongen JO9-3 2 1 0 1 3 19 17 2 0
3 NEO'25 JO9-2 2 0 0 2 0 5 24 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven