0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - NEO'25 JO9-1

Teamleden

Spelers
Eren Celik        
Fynn Cuthill        
Wessel van der Kallen        
Stan Kreienberg        
Bart Kuysten        
Sem Scheerman        
Teun Timmermans        
Tom Witteveen        
 
Overige teamleden
Marcel Versteeg Leider
Peter van Beek Trainer
Martin Faro Trainer
Rossini van Beek Assistent

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 25-05-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 NEO'25 JO9-1 130898 Sportpark Jan Truijenlaan
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 08:30 Gilze JO9-1 SVSSS JO9-1
C 25-05-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 NEO'25 JO9-1
C 25-05-2019 09:00 VOAB JO9-1 SC 't Zand JO9-3G
C 25-05-2019 09:30 GSBW JO9-1 SCO JO9-1
C 25-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SV Reeshof JO9-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 vervallen NEO'25 JO9-1 VOAB JO9-1 J. Meijer (Scheidsrechter) 131091
C 11-05-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO8-1 NEO'25 JO9-1 130451
C 04-05-2019 vervallen NEO'25 JO9-1 GSBW JO9-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 133847
C 13-04-2019 vervallen TSV Gudok JO9-1 NEO'25 JO9-1 130015
C 10-04-2019 18:30 NEO'25 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G B. Timmermans (Scheidsrechter) 133014
C 06-04-2019 vervallen NEO'25 JO9-1 Gilze JO9-1 B. Timmermans (Scheidsrechter) 133507
C 30-03-2019 vervallen SCO JO9-1 NEO'25 JO9-1 131767
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570
C 16-02-2019 vervallen NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-3 B. Timmermans (Scheidsrechter) 132195
C 09-02-2019 vervallen SVSSS JO9-1 NEO'25 JO9-1 132907 7-5
V 19-01-2019 13:30 sv. Capelle JO9-1 NEO'25 JO9-1
T 12-01-2019 09:30 waalwijk Cup bij sv. Capelle NEO'25 JO9-1
T 05-01-2019 10:30 zaaltoernooi bij SSC'55 NEO'25 JO9-1
C 15-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 NEO'25 JO9-1 103748 2-7
C 08-12-2018 vervallen Haarsteeg JO9-1G NEO'25 JO9-1 99023 3-7
C 08-12-2018 vervallen TSC MO9-1 NEO'25 JO9-1 79205
C 01-12-2018 vervallen NEO'25 JO9-1 Nemelaer JO9-2 59243
C 24-11-2018 vervallen VOAB JO9-2 NEO'25 JO9-1 58592 2-6
C 17-11-2018 vervallen NEO'25 JO9-1 OVC'26 JO9-1 A.v.d. Linden (Scheidsrechter) 101762 3-13
C 10-11-2018 10:00 DESK JO9-2 NEO'25 JO9-1 56869 1-12
C 03-11-2018 vervallen ZIGO JO9-2 NEO'25 JO9-1 57803
C 27-10-2018 vervallen NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 B. Timmermans (Scheidsrechter) 60132 5-1
B 20-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Capelle JO9-1 B.J. (Bart) Timmermans… (+1) 103181 6 - 6
C 13-10-2018 vervallen GSBW JO9-1 NEO'25 JO9-1 57636 2-5
C 06-10-2018 vervallen NEO'25 JO9-1 Olympia'60 JO9-1 L.v.Caem (Scheidsrechter) 57392 12--0
C 29-09-2018 vervallen Uno Animo JO9-2 NEO'25 JO9-1 57207 5-12
C 22-09-2018 vervallen NEO'25 JO9-1 RKDVC JO9-2 B. Timmermans (Scheidsrechter) 59129 5-4
B 15-09-2018 10:30 NEO'25 JO9-1 Terheijden JO9-1 A. (Ad) v.d.Linden… (+1) 15009 14 - 4
B 01-09-2018 10:00 NEO'25 JO9-1 JEKA JO9-5G B.J. (Bart) Timmermans… (+1) 14436 16 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-05-2019 18:30 SC 't Zand JO9-3G Gilze JO9-1 131686 0-0
C 18-05-2019 09:45 SCO JO9-1 TSV Gudok JO9-1 133634 0-0
C 18-05-2019 08:30 SVSSS JO9-1 OVC'26 JO9-1 131875 0-0
C 18-05-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G OJC ROSMALEN JO8-1 131800 0-0
C 18-05-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 Gilze JO9-1 130839 0-0
C 18-05-2019 10:00 NEO'25 JO9-1 VOAB JO9-1 131091 0-0
C 11-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 NEO'25 JO9-1 130451 0-0
C 11-05-2019 09:30 GSBW JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 132716 0-0
C 11-05-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 SCO JO9-1 129524 0-0
C 11-05-2019 08:30 Gilze JO9-1 VOAB JO9-1 130762 0-0
C 11-05-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 SV Reeshof JO9-3 129837 0-0
C 06-05-2019 18:15 SV Reeshof JO9-3 OVC'26 JO9-1 130280 0-0
C 04-05-2019 08:30 SVSSS JO9-1 TSV Gudok JO9-1 131671 0-0
C 04-05-2019 09:45 NEO'25 JO9-1 GSBW JO9-1 133847 0-0
C 13-04-2019 08:30 Gilze JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 131248 0-0
C 13-04-2019 09:15 SCO JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 130436 0-0
C 13-04-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 NEO'25 JO9-1 130015 0-0
C 13-04-2019 09:30 GSBW JO9-1 SVSSS JO9-1 132034 0-0
C 13-04-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 VOAB JO9-1 133459 0-0
C 10-04-2019 18:30 NEO'25 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 133014 0-0
C 06-04-2019 08:30 SVSSS JO9-1 SCO JO9-1 130784 0-0
C 06-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 OVC'26 JO9-1 131575 0-0
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO9-1 DESK JO9-1 129653 0-0
C 06-04-2019 09:30 NEO'25 JO9-1 Gilze JO9-1 133507 0-0
C 06-04-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 GSBW JO9-1 130379 0-0
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G TSV Gudok JO9-1 130378 0-0
C 30-03-2019 09:00 VOAB JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 129482 0-0
C 30-03-2019 09:30 GSBW JO9-1 OVC'26 JO9-1 133701 0-0
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G SV Reeshof JO9-3 130746 0-0
C 30-03-2019 10:15 SCO JO9-1 NEO'25 JO9-1 131767 0-0
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 131057 0-0
C 23-03-2019 09:45 SCO JO9-1 VOAB JO9-1 132616 0-0
C 23-03-2019 08:30 SVSSS JO9-1 SV Reeshof JO9-3 132607 0-0
C 23-03-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 133776 0-0
C 23-03-2019 09:30 GSBW JO9-1 Gilze JO9-1 132522 0-0
C 23-03-2019 11:00 DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570 0-0
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO8-1 SVSSS JO9-1 131722 0-0
C 16-03-2019 09:45 SV Reeshof JO9-3 SCO JO9-1 132768 0-0
C 16-03-2019 09:00 VOAB JO9-1 TSV Gudok JO9-1 133416 0-0
C 16-03-2019 08:30 Gilze JO9-1 DESK JO9-1 130589 0-0
C 09-03-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Gilze JO9-1 132220 0-0
C 09-03-2019 08:30 SVSSS JO9-1 VOAB JO9-1 132862 0-0
C 09-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 GSBW JO9-1 133470 0-0
C 09-03-2019 10:00 DESK JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 133899 0-0
C 16-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SCO JO9-1 129663 0-0
C 16-02-2019 08:30 Gilze JO9-1 TSV Gudok JO9-1 131035 0-0
C 16-02-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G SVSSS JO9-1 130866 0-0
C 16-02-2019 10:00 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-3 132195 0-0
C 16-02-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 DESK JO9-1 129552 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO9-1 GSBW JO9-1 129858 0-0
C 09-02-2019 10:00 DESK JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 131068 0-0
C 09-02-2019 09:45 SV Reeshof JO9-3 VOAB JO9-1 133195 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 OVC'26 JO9-1 131723 0-0
C 09-02-2019 10:30 GSBW JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 132686 0-0
C 09-02-2019 08:30 SVSSS JO9-1 NEO'25 JO9-1 132907 0-0
C 09-02-2019 08:30 SCO JO9-1 Gilze JO9-1 132008 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 101757 0-0
C 15-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 NEO'25 JO9-1 103748 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G NEO'25 JO9-1 99023 0-0
C 08-12-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 Gloria UC JO9-1 103757 0-0
C 08-12-2018 09:30 GSBW JO9-1 RKDVC JO9-2 59174 0-0
C 08-12-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101765 0-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO9-2 GSBW JO9-1 57095 0-0
C 01-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 101764 0-0
C 01-12-2018 10:15 RKDVC JO9-2 VOAB JO9-2 58650 0-0
C 01-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 103756 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO9-2 OVC'26 JO9-1 101763 0-0
C 24-11-2018 10:45 SV Reeshof JO9-2 Olympia'60 JO9-1 59073 0-0
C 24-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Gloria UC JO9-1 103755 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 NEO'25 JO9-1 58592 0-0
C 21-11-2018 19:00 Gloria UC JO9-1 DESK JO9-2 103754 0-0
C 17-11-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101762 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 GSBW JO9-1 57649 0-0
C 17-11-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99020 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G Olympia'60 JO9-1 99019 0-0
C 10-11-2018 10:00 DESK JO9-2 NEO'25 JO9-1 56869 0-0
C 10-11-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 RKDVC JO9-2 101761 0-0
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 VOAB JO9-2 57656 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 OVC'26 JO9-1 101760 0-0
C 03-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 NEO'25 JO9-1 57803 0-0
C 03-11-2018 10:20 Haarsteeg JO9-1G DESK JO9-2 99018 0-0
C 03-11-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 RKDVC JO9-2 57533 0-0
C 03-11-2018 08:30 Olympia'60 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103752 0-0
C 03-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Nemelaer JO9-2 59172 0-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO9-1 ZIGO JO9-2 103751 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99017 0-0
C 27-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 GSBW JO9-1 101759 0-0
C 27-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 60132 0-0
C 27-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 ZIGO JO9-2 59019 0-0
C 27-10-2018 10:00 DESK JO9-2 VOAB JO9-2 60077 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Olympia'60 JO9-1 57316 0-0
C 20-10-2018 10:15 VOAB JO9-2 Gloria UC JO9-1 103747 0-0
C 13-10-2018 09:30 GSBW JO9-1 NEO'25 JO9-1 57636 0-0
C 13-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 RKDVC JO9-2 58077 0-0
C 13-10-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 DESK JO9-2 60057 0-0
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 Nemelaer JO9-2 59271 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99016 0-0
C 13-10-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 RKDVC JO9-2 103750 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZIGO JO9-2 OVC'26 JO9-1 101758 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G GSBW JO9-1 99015 0-0
C 06-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 VOAB JO9-2 56839 0-0
C 06-10-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 Olympia'60 JO9-1 57392 0-0
C 06-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 ZIGO JO9-2 60327 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO9-2 SV Reeshof JO9-2 56720 0-0
C 06-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103749 0-0
C 29-09-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 VOAB JO9-2 58052 0-0
C 29-09-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 GSBW JO9-1 59895 0-0
C 29-09-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 NEO'25 JO9-1 57207 0-0
C 29-09-2018 10:00 ZIGO JO9-2 Nemelaer JO9-2 56950 0-0
C 29-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 59826 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV Reeshof JO9-2 99014 0-0
C 22-09-2018 09:30 TSC MO9-1 SV Reeshof JO9-2 79196 0-0
C 22-09-2018 10:00 DESK JO9-2 ZIGO JO9-2 58948 0-0
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO9-1 Olympia'60 JO9-1 59336 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO9-2 Uno Animo JO9-2 60124 0-0
C 22-09-2018 10:30 NEO'25 JO9-1 RKDVC JO9-2 59129 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Capelle JO9-1 103181 6-6
B 15-09-2018 10:30 NEO'25 JO9-1 Terheijden JO9-1 15009 14-4
B 08-09-2018 09:30 JEKA JO9-5G Terheijden JO9-1 15140 7-8
B 01-09-2018 10:00 NEO'25 JO9-1 JEKA JO9-5G 14436 16-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO9-1 1 1 0 0 3 6 6 0 0
2 NEO'25 JO9-1 1 0 0 1 0 6 6 0 0

Training

www.neo25.nl
2018-10-27 Teamfoto NEO JO9-2
27-10-2018

Berichten



Terug naar boven